• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no, konečne som vás dočítala :dizzy_face:

xeni, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, strašne moc sa s tebou teším!!! opatruj sa

slavi, hej, ja sem chodievam, mám predsa za sebou už 3 IUI :unamused: tak ťa vítame tu medzi nami :dizzy_face: čaká ťa IUI?
5. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - já se snažím věřit, fakt moc, ale stále jen do mě rvali hormony na stimulaci na IUI- pak STOP a pak zase hormony na vyvolání mrchy a takhle 3krát dokola a a vždy to skončilo jedním velkým STOP - nereaguje (nebo alespoň ne dostatečně) - tak se nediv že se bojím - moc
5. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaciatko, je asi třeba těm doktorům důvěřovat, to si říkám pořád, jenže jak člověk stráví tolik hodin na netu pročítáním různých diskuzí tak má pocit že ví všechno líp :slight_smile:) tak trochu pochybuju, ale snad vědí co dělají:slight_smile:) budeme si prostě všechny navzájem držet palce a vyjde nám to!!!!!!!!
5. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sunnyk, kamaratka mi hovorila, ze jej dr vravi, ze oni mozu urobit vsetko, ale 99% je aj tak na prirode :slight_smile: :sweat_smile:
5. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaciatko přesně to mi dr říkal taky, že to příjde až to příjde, že jsou věci, které oni prostě neovlivní, myslím že ta psychika taky dělá hodně, pořád na to myslet a vše kolem asi taky nic moc neprospívá...
5. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Xena gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je kraaaasne len ju vsetky nasledujte sup sup :wink:
5. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi...no ja idem teraz na IUI prvý krát...tak som zvedavá...ale som rada, že už som dobrala ten clostil...fuj, mne TI to akosi vôbec nerobí dobre....nechutí mi jesť, mám hrozné návaly v noci a celkovo som taká roztrasená ako solnička... :grinning:
5. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slavi, tak to sa teším, že si takto postúpila :slight_smile: aj keď asi by bolo lepšie otehu aj bez takýchto zákrokov, že? :pensive: a kedy ťa to čaká?
nám dve IUI nevyšli, teraz čakám na výsledok tretieho, no na 90% už viem teraz, že to nevyšlo... úplne sa cítim ako pred mrchou, zatiaľ ani neplánujem testovať :confounded:
5. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi, pozeram, ze tvoja nadej dnes tiez odmietla vstavat :confounded:
5. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja budem v pondelok len 11DC , tak počítam, že ak tam budú nejaké foliky,tak hádam nám to nejako načasujú...dúfam,že koncom budúceho týždňa... :wink:
5. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi ešte nehádž flintu do žita....mrcha ešte neprišla..musíš myslieť pozitívne...držkám paľuch. :slight_smile:
5. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Xena - moc gratuluju!!! :dizzy_face:
5. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kači, veru, moja nádej ostala doma roztiahnutá na posteli :grinning: ja som to ešte nevzdala, ja len vravím ako to cítim... proste na prd :angry: a ty ako?

slavik, tak držím palčeky, aby folíky boli k svetu :wink:
5. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi, uz som to tu pisala, ale cisielko sa mi vyhrazalo, ze ma prehne cez koleno, tak musim byt tisko... necitim sa nijako... snazim sa neriesit :sweat_smile:
5. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak chvílu tu neisom a už by chceli depkať :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja dávam pozor tak pozor na mňa :angry:

Bobi..neštvi ma ja ty, čo ste sa dnes všetky zle vyspali?????????????,ako chcete byť tehu ked to vzdývate už do predu? há, ako takto sa právajú ženy, ktoré dokážu aj nemôžné? neštvite ma :angry:

Kači...nonono pozorujem ťa :grinning:

Petra..viem, že sa bojíš a máš obavy, je to normálnea proridzené a ešte ked sama si si už všeličím prešla..je len na tebe ako to zvldáneš, môže sa stať všetko, bohužial je to tak a my to neovplivníme ale je len na nás ako to zvládneme...mala by si trošku zabojovať, nadýchnuť sa povedať si" ja to dokážem" :wink:
5. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, ved ja niiic :grinning: som vedela, ze musim byt ticho :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, bojím, bojím :frowning2: :frowning2:
:grinning:

ja nedepkujem, ja sa len pripravujem na ten každomesačný stav, keď ma navštívi mrcha mrchovatá... neverím, že by to vyšlo, keď necítim na sebe nič mimoriadne, ale ktovie... takže myslím na dobré, no rátam s najhorším, asi tak :wink:
5. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobi, a co chces citit? ved vajco sa prave vsetkymi moznymi silami snazi zakusnut a drzat... myslis, ze ma cas nam este vysielat nejake signaly :grinning: :grinning: :grinning:
juuj, kocky, nebyt vas, asi uz som nestastna, ale teraz mi je veselo :wink: dakujem!
5. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky!
Xena, to je bombaaaaa! Gratulujem! No dievcata, vy sa tu tusim mnozite geometrickym radom! :grinning: Len tak dalej :grinning: :grinning: :grinning: Dufam, ze to prejde aj na nas ostatne :wink:
U mna odvcera zuri MS, na foliky som uz objednana na 15.3. - takze vyrazam na poslednu bojovu vypravu na poli IUI! :grinning:
Beda, ked to nevyjde! Potom budem musiet vyrazit na ine pole - asi IVF .... :wink:
5. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kači, neviem, no vždy som si myslela, že tehotná žena sa cíti nejako ináč ako pred mrchou :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme cez víkend, či príde návšteva :wink:

maticap, a prečo posledné? Ja tiež už začínam pomalililinky rozmýšľať o IVF :unamused:
5. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maticap...úžasné slová do boja..suiper, len tak dalej to by bolo aby to teraz nevyšlo :grinning:

Kači no ved preto, no ved preto :grinning: :grinning: :grinning: preto sme tu, pre všetky , ktoré to optrebujete..ak budem ja depkovať tak vy ma oddepkujete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bobi..no je to tak 50 na 50,a čo chceš preboha cítiť? nemôžeš cítiť nič..okrem toho si napchatá hormónami...si len na začiatku...drž sa a bojuj :wink:

Mon..ty si sa kde zabudla?
5. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, len práve to, že ja som tentokrát po IUI nemala brať nič... žiadny utregestan, žiadny duphaston... tak aj preto si myslím, že ak by sa aj tí dvaja stretli :grinning: tak sa neuhniezdia :cry:
5. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobi..čo to hovoríš? kvôli tomu, že niesi zbytočne napchatá somarinami? toto chcem skúsiť ja , úplne bez ničoho....

Afrika..kde si? neviete čo je snou?
5. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko baby dakujem vam este raz vsetkym :slight_smile:
ako sa mate?co porabate?
5. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hezký den :slight_smile: plný těhu bacilů - xena - super, mc gratuluju.

Tabulku by to chtělo upravit, aby jsme měli lepší přehled.

Moni - jak je?

Tak zubaře a kožní mám za sebou, tak teď asi půjdu něco ukuchtit, když se mi manžílek vrací z hor.
5. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, to áno, na jednej strane je to fajn, že som nemusela do seba nič pchať, no aj tak som to trochu nepochopila, prečo mi tentokrát nič nedali, keďže takmer všetky berú po IUI nejaké gestagény... :confused:

moni, kde si sa nám stratila? :cry:
5. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobi ja som nebrala nic :wink:
5. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobi - asi záleží na doktorovi, já při prvním IUI nic potom neměla, a teď při druhom, tam byla jiná doktorka a ta mi ultroš dala.
5. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell, hej, kači mi spomínala, že ty si nebrala nič a otehotnela si... je to super a teším sa, že tebe to vyšlo. A na základe čoho ti nič nedali, proste len tak?
Ja som po prvých dvoch IUI brala duphaston, potom mi doki spravil hormonálny profil a po poslednom IUI povedal, že tentokrát mi nedá nič... :pensive:
5. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobi, diky, robili mi krv po tyzdni po iui a mala som dostatocnu hladinu progesteronu. :wink:
5. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok