• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
mne žiadnu krv nebrali :frowning2: ale tak snáď doki vie čo robí... :unamused:
5. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobiiii, co to tu zasa stvaras? som ti predsa vysvetlovala, ze vela kociek ani netusi, co je utros a duphaston a aj tak otehotneju... nemyslim, ze toto by bol dovod keby to nevyslo... ty teraz pekne nestresuj a keby nahodou, tak sup sup do car, urcite este nieco vymyslia :wink:
5. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, si zlatá, ďakujem, určite by teraz už nasledoval CAR...
ja viem, že veľa báb otehotnie a nič neberie, no po takomto zákroku mi to príde akési samozrejmé, že ti niečo dajú... kvôli podpore prípadneho úspechu :pensive:
ale ok, už som ticho, nechám sa prekvapiť :wink:
5. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, presne tak ako pise kaciatko - nestresovat sa! Vsetky si nahovarame,ze nieco citime - od bolestivych prsnikv az takmer po uhniezdovanie (dobre, ze nie kontrakcie, pripadne pohyby embrya :grinning: ), no nemozeme citit nic. Ja som si dokonca minuly tyzden bola tak vnutorne ista, ze to vyslo a pozri sa: prd makovy vysiel. :angry: Tak co chces citit?
A preco posledny boj? Lebo bude posledny iba v ramci IUI. Ja si myslim,ze 3 pokusy by mali stacit. Sice mi sestricka v cegyse spominala, ze mali jednu pacientku, kt. otehotnela po 6.IUI (a boli to dvojicky), no napchavat sa stale clostylom (a inymi hormonmi) podla mna nie je tiez dobre. ved si uz teraz pripadam ako pokusne zvieratko v labaku... :sweat_smile:
Preto chcem skusit asi poslednu moznost a to je predsa IVF. Alebo viete este o niecom dalsom? Ozaj, a zacinam od dnes cvicit podla Mojzisovej. A asi do toho dokopem aj mm - ked ma tak rad pohyb a vobec :grinning: . Posledne dva cviky su pre muzov na zlepsenie spg. A ked by to nepomohlo (akoze neotehotniem), aspon si trocha spevnim postavu - potrebujem to totiz ako sol. :dizzy_face:
5. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, my sme tiež rozhodnutí, že IUI trikrát a dosť... že potom už len IVF, tak uvidíme
a máš pravdu, cítiť ešte nemôžeme nič... ja sa práveže tento cyklus vôbec nepozorujem, čakám čo príde a som pripravená na všetko... fakt :wink:
5. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, pre teba kedykolvek :wink: vies, ale tym, ze sa nad tym budes trapit a pochybovat, tak to neovplyvnis, akurat si vytvaras stres a ten pripadny uspech tiez nepodpori... pockaj, co sa bude diat... ak nic, tak sup, sup, do car :wink: neboj, este si budeme "pupky" porovnavat :grinning:
maticap. mojzisovu ides cvicit sama alebo ides niekam chodit... a vraj sa to nesmie pocas snazenia?
kde je vlastne monca? :angry:
5. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ale mozno ti v car spravia nejake vysetrenie a po odstraneni "chyby v systeme" ti este iui odporucia... zatial nekric, ze hned ivf :wink:
5. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja viem, kači, veď aj peto som rozhodnutá, že ďalší krok bude iscare... aspoň sa tam stretneme :wink: a možno v iscare IUI vyjde, ktovie...
no na tie pupky sa už veľmi teším :grinning: bodaj by sa nám to podarilo na rovnako... :wink:

babulky, ja teraz musím odísť, ideme s drahým na výstavu motoriek do Incheby :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez víkend sa ozvem, prajem vám všetkym krásnučký a hlavne plodný víkend :dizzy_face: cmuky
5. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..tak si sa niečo naučila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale vidím, že Bobi sa nejako nechytá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: podľa mňa chce doki vyskúšať či nebude úspech bez zbytočných hrmonov...a pkila nemáte nejaký závažný problém tak načo ísť do IVF...treba skúšať, raz sa to opdariť musí :wink:

Elll...už odratávaš?

Zakajda..ako sa máme?
5. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :slight_smile: Ja som tiez rozhodnuta, ze dam 3 IUI a potom pokoj. Ak by som mala ist na umele, tak az na jesen, dovtedy sa chcem "vycistit", ja citim, ake zmeny mi robia hormony.
A ked Matica pisala o kocke, ze vyslo 6. IUI, tak ja viem o jednej, co jej vyslo 7. IVF...a su z toho dvojicky tiez :grinning:
5. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ze vahas :grinning: :grinning: som celkom ucenliva, ze? :grinning: :grinning: :grinning: a to, ze bobi sa nechyta, to bude tym, ze je piatok :wink:
5. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači, veru si...učíš sa naozaj rýchlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi máš pravdu, dnes je piatok a tak ako sa mne nič nechce robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor... inak, mne sa aj zda, ze ked som unavena a vypluta, tak aj depka ma lahsie premoze :unamused:
5. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nono..nič sa nekoná..zvládaš to pekne :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkné páteční odpolko všem :slight_smile:

Co všechny děláte?

Xena - gratuluju!Kolikáté IUI to bylo?
5. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - včera to byla opravdu gratulace pro mě?
5. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, teraz si ma dostala - a nemala byt? Priznam sa, ze som vas vcera citala veeeelmi rychlo a mozno som nieco zle pochopila :confused: ak ano, tak pardoooon.... :unamused:
kaciatko, cvicenie skusim sama. Viem, ze by sa to nemalo, no aj tak skusim, lebo ak to 3.IUI nevyjde, no co budem zase mesiac len cakat so zalozenymi rukami a nohami? :grinning: :wink:
5. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap - no já včera teprv byla na IUI, tak doufám že gratulace budou za 14dní :grinning:
Já taky něco čtu a pak odpovím nějakou ptákovinou :grinning:
Včera jsem psala vendulak - že jí držím pěstičky, když jde na krev a ona jde až myslím 10.3. :grinning:
5. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko - díky za optání. :slight_smile: Mám se celkem fajn, začínám si pomalu zvykat na ultroš.

Jsem ráda,že bude víkend, tento týden byl nějak náročný.
5. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - tak už se ti vrátil manžílek z hor?a copak spolu podniknete?

My zítra vyrážíme na ples :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty - vy se máte. :slight_smile: Manžílek se vrátil, synátor odjel na víkend k babičce, tak doufám, že večer alespoň posedíme u vínka. Jinak jde o víkendu do práce, tak budu doma sama :unamused: :unamused: . Zbalim Patrika na hory a asi zajdu za kámoškama. Co ty jinak?
5. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím poraďte.Chystám se na IUI,ale nevím jestli tento cyklus a nebo až ten další.
Protože máme jet na hory - můžu asi týden po IUI lyžovat???díky za odpověďi
5. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - tak už ti není smutno,když se manžilek vrátil :slight_smile: Tak to budete mít romantický večer u vínka,to já
taky mám ráda :dizzy_face: Jo na zítra se těším.Akorát nebudu asi moc prdlit, jako vždy :unamused:
Já jsem taky věčně sama - můj manža podniká, tak jezdí pořád domů večer a o víkendech dělá dopolko :unamused:
5. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - a tys něčím před IUI stimulovala, nebo taky ne?
5. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je vidět, že je pátek odpoledne a každá se věnujete svému protějšku a tady je dnes mrtvo :confounded:
5. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena- paraaaaaaaaaada :grinning: blahozelam

Baby, dnes som bola u svojho gynekologa povedat mu, ako dopadol vcerajsi test a poradit sa, co mam robit, tak mi povedal, aby som do nasledujucej krvi len lezala a mam sa pomodlit dvakrat ruzenec :wink: takze tak nejak mi pomohol. V nedelu rano urobim test, uz by to malo byt o dost zvysene, takze aj obycajny test by uz mal hladinu zachytit. Vravel, ze hladina HCG sa zdvojnasobuje kazdy druhy den.
5. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek - tak to je dobře :slight_smile: Tak šup šup do postýlky a odpočívat :slight_smile: Uvidíš, že vše dopadne dobře a za chvíli ti začnou týdny naskakovat.Když se to tady tak rozjelo těhulkama, tak se musíme ty vlny chytit!
5. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty- jj, stimulovala jsem injekcemi Menopur. Ty chlapy, manža taky podniká - truhlaří, ale teď na zimu si dal oraz a dělá ve skiareálu, který je poblíž, alespoň je mezi lidma a na čerstvom vzduchu :slight_smile:

Sobček - určitě to bude ok, v neděli dej vědět :wink:

Beatris- s tím zkušenosti nemám, protože ze zdravotních důvodů (zlomená kyčel) nesportuju, tak jsem po IUI tak nějak v klidu, snad ti těkdo poradí.
5. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beatris - já bych taky byla po IUI spíš víc v klidu.Zítra jdem na ples a taky tam nebudu hopsat tak jako jindy :sunglasses:

zakajda - já mám taky truhláře :grinning: Máme toho dost společného :slight_smile: V jakém ski-areálu, kde bydlíte?
5. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok