• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
suvik - já myslím, že ten pregnyl se musí dát
to kdbych tušila, že by sis ho vzala, tak ti ho nechám :frowning2:, jen ten merional nikdo nechce :frowning2:((
21. okt 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, veľmi pekne ďakujem za vyčerpávajúce info. Hneď som to študovala. Je super vedieť správne hodnoty. Doteraz nás to nezaujímalo lebo sme s tým nemali problém. :wink:

suvik, vo Zvolene IUI robí jeden dr. aj bez pregnylu, ale neviem či ti to bez neho urobia aj v CARE. A prečo ho nechceš, ním si len poistia dobu kedy ti vložia semienka? :sweat_smile:
21. okt 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik to jsi špatně pochopila :wink: , já se mu nebráním, jen přemýšlím o tom, že když by na utz poznali, že je folík na prasknutí, jestli existuje varianta, že by jim připadalo zbytečné píchat pregnyl.
Těžko se mi vyjadřuje psaním, ale mluvit umím dobře :grinning:
21. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf to nevadí, neozvala jsem se dostatečně a oni mě o něj v caru nepřipraví :slight_smile:

možná jsem to přehlídla........ale jak Ti je??
21. okt 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - dnes sjem vůbec nespala, nevím co se děje, prostě nešlo usnout a když jo, tak kolem 4 ráno :frowning2:, hrozné sny, rodila jsem, hrozně jsme se bála bolesti, narodil se mi klučík, úplně sladký, všichni byli hotoví, fakt super, mě už z těch dětí hrabe :frowning2:. jako já už tolikrát rodila ve snu, že až do bude v reálu, tak mě nic nepřeikvapí :slight_smile:
co ty?
21. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když jsem byla po iui, zdály se mi podobný sny...o dětech, o tom, že jsem těhule.........je to tím, že na to myslíme
Protože si s Tebou nejvíc píšu, připadá mi, že Tě "nejvíc" znám ( je to paradox, protože o Tobě vlastně vůbec nic nevím), hodně s Tebou cítím!! Držím palečky!!

a co já.......beru clo 1-0-1, cítím se ok, řekla bych dokonce, že jsem docela optimisticky naladěná, zdá se mi, že mám spoustu energie, abych se vrhla na další iui, snad to vyjde tentokrát!!
Horší bude to čekání po. Kdyby člověk mohl zjistit dřív, jestli to vyšlo nebo ne.
21. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - to jsi hodná, asi jo, momentálně tím žiju, tak je jasné, že se mi o tom zdá. kdybys cokoliv potřebovala, piš do ip :slight_smile:

zrovna naháním pěkné svatební album, nevíš, kde bych to na netu sehnala, díky
21. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf
to samé platí pro Tebe :slight_smile:

netuším, kde něco kloudného najdeš.......kdo se bude vdávat, mylsela jsem, že už to máš za sebou :grinning:
21. okt 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik - svatbu mám za sebou, ale jsem lajdák, co má svatební fotky v paíře místo alba :frowning2:((
ale už mám něco v merku :slight_smile:
21. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik neni zac ja mam nastudovane snad vsechno ohledne spermii :grinning:
A kdy budes vedet vysledky z krve?
Holky psala mi svagrova(byvala) ze uz rodi, ma stahy,ale pry se spatne otvira....
pani_haf me se take zdavaji podobne sny o porodu a vetsinou taky rodim kluky,ale bohuzel jen ve snu :grinning:
Nejlepsi bude hodit si odpoledne slofika :wink:
21. okt 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - na to, že jsem vůbec nespala se mi nechce spát. jémináčku, tak ať švagrová má zdárný porod!
21. okt 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani_haf tak mas asi naspano...ja taky doufam,ze to bude mit snad rychle za sebou ma to pres IVF povedlo se jim to hned na poprve....
21. okt 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jo :slight_smile:))
jé tak to je moc fajn,když se to povede hned
21. okt 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fajn,hned na poprve.Pri IVF je vetsi sance nez pri IUI ale to IUI je prece jen setrnejsi.Mela zavedena dve embrya a uchytilo se jedno. Pri zavedeni dvou je pry take vetsi sance na uspech.
21. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paní haf fotky na papíře-to je ta lepší varianta, horší je - mít je jen v pc :grinning:
21. okt 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik ja mam skoro vsechny fotky v PC a nemuzu se dokopat k tomu,abych je aspon dala na CD az vyplivne pocitac nemame nic :unamused:
21. okt 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik, suzanna, jako vyvolané je máme, ale mám je v papíru od eonu, no vrchol! A rodina si představuje, jak přijedeme na kávičku a pyšně vytáneme to nádherné svatební album a všichni budeme dojatě plakat :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna já mám šikovného manžu, který na to dbá a čas od času (když je akce na fotky :slight_smile: ¨nechá nějaké udělat. Fotky an papíře jsou lepší, dají se líp prohlížet, ukazovat ostaním
21. okt 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf jak dlouho jsi vdaná?? :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlouho ne :slight_smile:, 4 měsíce, ale my se známe tak dlouho, že mi to přijde jako věčnost
21. okt 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf tak to se nedivím, že ještě nemáte fotečky tak kde mají být :sunglasses:
21. okt 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem,
holky mám dotaz v pondělí jsem 10DC a jdu na ultrazvuk před první IUI.
Poslední cca. 3 cykly kdy mě gyndařka měřila folikuly tak jsem měla 10 DC nebo 11DC folukul kolem 18 až 20mm
ale ovu byla vždy až kolem 14DC což znamená že mi folíky praskaj větší asi 26mm.
No moje otázka zní když tam bude takovejhle folík dají mi hned injekci? nebo budou ještě čekat? Se bojím aby nebylo vajíčko nezralý když folík praskne dřív co myslíte?
21. okt 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka nemám to ničí podložené, ale myslím, že folík praskne, když je vajíčko zralé.

jsme na tom podobně, já jdu v pondělí taky na utz, budu 12DC a předpokládám, že dostanu pregnylek do prdky :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka bude to první iui?
21. okt 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ju první IUI
21. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemůže prasknout kvůli té injekci dřív a být nezralé?
21. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka po pregnylu folík prasne za 24-36h, tak na tu dobu načasují iui.
Četla jsem-v nějaké diskusi, že se může stát, že ve folíku není vajíčko, ale o tom, že by mohlo být nezralé nic nevím.
Neboj se! Doktoři ví, co dělají :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
Tak si tu citam skakavo vase rozhovory a neda mi to neozvat sa aspon jednou vetou. Ja som bola 10-teho Okt na druhom pokuse IUI. Opat beriem Utros 2x2 denne. Citim sa velmi dobre a toho sa obavam. Prvy krat ma aspon brucho bolelo, ale teraz absolutne ziadne pocity, asi to bude negativne. Ak toto nevijde tak mi lekar odporuca uz len IVF pretoze mam endometriozu. Je to tazke ale tak uvidime. Ak to teraz nebude Ok, co davam na svoj indtinkt ze asi nebude, tak si dam asi pauzu s experimentovanim. Asi tak na pol roka a potom uvidime. Rada by som tu citala viac dobrych sprav. Preco to mame take tazke, a niekto vyhodi dieta do kontajnera. Ale to tu nepatri, to su asi nervy :confounded: :frowning2:
Tak sa mi drzte :wink:
21. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsula ahojky u nás!
Jestli dobře počítám, tak jsi 11-tý den po iui, tak se drž! Přeji Ti, aby to vyšlo!!
21. okt 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsula chápu tě a někdy si říkám přesně to samé..
ale v tomhle neexistuje spravedlivost víš ..
suvik no já doktorům sice chci věřit ale víš jak se to říká důvěřuj ale prověřuj..
a kdo zná své tělo líp než já že? tak proto nechci aby když už tam jdeme to bylo hned odsouzeno k neúspěchu..z důvodu nějaký blbosti..
21. okt 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok