• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dasty - střední čechy, Sedlec-Prčice, a ski areál Monínec. Jj, máme toho dost společnýho. :slight_smile: Ze mě už je taky poloviční truhlář, brousim,kytuju, řežu atd, ale v prosinci se mi to moc nevyplatilo, místo lištičky jsem dala do pily palec, naštěstí mi zůstal,i když je trochu sešívanej :unamused: :unamused:
5. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - tak tam jsem nikdy nebyla.....Tak to seš dobrá, že manžílkovi takhle pomáháš!To na mě to taky zkoušel,ale mě to teda neba.To radči půjdu ven se psem :wink: Akorát jsem mu jendou pomáhala venku něco natírat,tak to ještě šlo.Ještě, že máš prst celej :slight_smile:
A v čem vy máte problém ve snaženíčku?
5. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty- já pře 3 roky potratila a od té doby se nevede :frowning2: , něco přes rok jsme to pak zkoušeli a nic, pak mi doktor řekl ať si 4 měsíce měřím bazální teplotu pak mi dělal ještě nějaká vyšetření a až pak mi dal doporučení do caru, kam chodím od loňského dubna, tam se to zase pozdrželo kvůli genetickým testům, jsem hodně vysoká tak měli podezření na jeden syndrom, ten se sice nepotvrdil,ale příznaky ho nasvědčují :unamused: :unamused: , jinak mám ještě trombofilii jako Moni. Manžel má spermíky ukázkový. Ale pořád neztrácím naději :slight_smile: :slight_smile: Co ty?
5. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,ste zlate vsetkym strasne moc dakujem a prajem rovnake stasticko...zo srdca...
niekto s apytal,nam sa podarilo 2IUI,este dufam ze krv a sono v pondelok budu oki,a potom neskor uvidiem ci sa chytilo jedno alebo dve :slight_smile: testovala som na 14DPO a 27DC...mala som ovulku na 13DC a mavam 27-28dnove cykly...ja som testovala rapiclearom direct a Clearblue ten je presny uz 4dni pred ms...vsetkym drzim palceky aj sebe aby to dobre doapdlo
5. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - je to nádhera :slight_smile: Moc ti to přeju!To jsem zvědavá ,jestli budou dvojčátka :slight_smile: Já bych je taky brala :dizzy_face:

zakajda - já potratila loni v dubnu a od té doby taky nic :frowning2: Snažíme se od srpna po revizi.A po potratě mě přišli jen na sníženou funkci štítný žlázy - ale tu už mám v normě :slight_smile: ,ale stejně se nedaří.
Ale celkem se snažíme skoro 3roky :frowning2: a hodiny tikaj a tikaj.
Ale já pořád doufám, že IUI dopadne.Mě na žádnou jinou příčinu nepřišli a manža má ukázkový spermio - dr. řekl, že to je pořádnej bejk :grinning: - tak musíme věřit v IUI :slight_smile:
Věřím, že nám to brzo vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty dakuje...no uvidime :slight_smile:
5. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný večer všem snažilkám a těhulkám :slight_smile:
dobrou noc
5. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, jsem tu staronová, byla jsem tu zhruba před rokem. Tehdy jem byla na 3.IUI, ale nevyšlo,a tak jsme si dali pauzu. Máme už jedno dítě , 6-letého kluka, které máme taky po IUI v r.2003, kdy nám vyšlo hned 1.IUI :slight_smile: :slight_smile: A tak jsme doufali, že nám to vyjde zas. Ale zatím bohužel.Má toho za sebou dost. Jsem porodní asistentka a možná je to i tím, že do toho člověk hodně vidí. Prodělala jsem asi 4 laparoskopie kvůli opakující se endometrióze, kdy jsem podstoupila i léčbu, v podstatě přechod a můžu říct, že není o co stát.Pak jsme to zkoušeli v r.1997 a v r.1999 přes IVF, ale nevyšlo ani jedno :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Pak jsme šli až v r.2003 a vyšlo nám hned 1.IUI, ale od té doby je to zase nějaké začarované. Letos jsem byla 5.2. na dalším IUI a opět nevyšlo a teď jsme byli 2.3. a uvidíme. Pokud nevyjde, tak už asi jenom IVF. Snad se už zadaří, i když vidím , jak to tady postupně těhotní, tak mě to hodně povzbuzuje.Takže pokud nepřijde ms , tak jdu na test 15.3. Takže se tímto hlásím mezi vás. :wink:
5. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja vás tiež občas prečítam ale vela neprispievam.
Silvie, Ja idem tiež na krvne testy 15.3. po mojom pprvom IUI, bola som 27.2.Tiež už mám jedneho syna skoro 9 ročného, ale ten sa narodil z prirodzeneho snaženia. Potom sme 3 roky skúšali a nič, a ako aj ty liečila som sa na endometriozu, /6 mesačný prechod/ 2krát laparka, raz odstránenie polypu /asi hysteroskopia/,a stále nič.Tak skúšame IUI .A velmi verím že vyšlo. :slight_smile:
5. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné slunečné ráno :slight_smile:
To ještě všechny spinkáte?

zdravím silivii a renku :slight_smile:
6. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre ranko....vsetci asi upratuju... :slight_smile:
6. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj xena- jak se cítíš?
6. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky - ta endometrioza to je asi pěkný svinstvo :angry: ,že?A jak vám na to přišli?Měly jste nějaký bolesti?
Nebo utz?A nebo se to dá zjistit jen laparkou???
6. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasty,ja v pohodke,obcas zacitim podbrusko asi sa roztahuje maternica ale su to ine pocity ako na ms a mavam navaly hladu az na odpadnutie a grganie a zahu,inak mi je fajnv pondelok idem na krv a sono...a ty ako moja???
6. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - tak to jsou krásný příznaky těhu, to je super.Tak pěkně papej a odpočívej.Jo to se ti roztahuje děloha :slight_smile:
Ta k v pondělí musíš dát vědět, jak jsi dopadla u dr. :slight_smile: Budem na tebe myslet.
Já ok - po čtvrtečním IUI nic necítím.Bříško mě bolelo jen v ten den.
Co máš dneska v plánu?Já už vařím hovězí roštěnky a dělám z Bebe sušenek střechu - zítra má můj
manža svátek, tak budem slavit.Ale ještě mu musím jet za chvilku něco koupit :slight_smile:
6. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty,no zatial su to v podstate prijemne priznaky ,dufam ze aj ostanu lebo chcem pracovat co najdlhsie...jasne ze v pondelok dam vediet,uz som s nim volala a gratuloval mi cez telefon...takze vlastne 2IUIvyslo...moj mm ma meniny dnes tak dostal pekny darcek...
ty si bola na IUI vo stvrtok?tak to este mas cas ja som mala asi na 10 den po IUI pocit ze idem dostat ms a potom nic....iba teraz take pocity v podbrusku a naduvanie ,vsak necudo z toho jedla :slight_smile: tak das mm krasny darcek aj ked trocha neskor...a aky problem mate vy??
6. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena, tak to je krásný dáreček pro tvého manžílka :slight_smile: To jistě musel mít velkou radost.A jak tobě bylo po IUI?Někdo tady psal, že dost často cítily podbřišek.Tak jsem zvědavá, kdy to přijde....
Já se nechci moc pozorovat.Pořád se jen pozoruju každý měsíc a to není dobře.A taky jsi měla utroš?
Já ho mám brát odedneška.my právě, že nemáme žádný problém.A to už se snažíme skoro tři roky :angry:
Loni se touto dobou podařilo - přirozeně -ale v 9tt zamlklý potrat.a pak jsme si dali pauzu a od srpna se snažíme znaovu a nic.Po potřetě mě zjistili sníženou funkci štítný žlázy,ale ta už je stabilizovaná.
Manža má spermio na výbornou :slight_smile: ,ale pořád nic...Tak jsme šli do IUI.A vy?Koukala jsem, že už máte 2 kluky :slight_smile: ,
tak třeba máš v bříšku jednu, nebo dvě holčičky :slight_smile: jak vy jste se dlouho snažili?a v čem byl problém?
6. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký den všem :slight_smile:

včera večer jsem se sem už nedostala.

Jak se všechny máte? Tady je pěkně hnusný počasí, je zataženo, fouká a poletuje sních, tak to vypadá, že ani nevylezu. :unamused:
6. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zakajda - tady je krásně sluníčko :dizzy_face: Posílám do Severních Čech trochu sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pardon - do STŘEDNÍCH ČECH - já jsem ale trdlo :grinning:
6. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím na chvilku odjet, pak ještě juknu.
pa kočky :dizzy_face:
6. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, moc k vam nepisem, ale citam poctivo :wink:. ja som po prvom IUI ktore prebehlo 1.3. som cela nedockava ako to cele dopadne. ale nieco je ine, tak 2 dni ma pobolieva v podbrusku. tak dufam ze sa tam deje to co ma :wink:. inak my sme s manzou obaja v poriadku, len holt viac nez rok sa nedari. zatial verim ze dvihnem statistiky uspesnosti :wink: :wink: :wink:
6. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty - díky za sluníčko, kéž by sem dorazilo :slight_smile:

Eustoma - vítej, já byla 3.3. na IUI, sice mě také pobolívá podbříšek, ale to mám z ultroše. Určitě zvedneš statistiku, musíme :slight_smile:
6. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty,no mm bol strasne rad...bude to nase prve dietatko,lebo kluci su z prveho manzelstva...to by bolo 2holky :slight_smile: ten potrat ti mohla sposobit stitna...ja mam tiez poruchu stitnej ale stabilizovanu a velmi dobre vysledky...tak dufam ze vsetko bude oki...b eriem femibion ten znizuje rizika tachychto neprijemnach nasledkov...ma spravdu nesleduj sa,kazda sme ina,a kazda reagujeme inak...mna bolelo podbrusko len na 10DPO a dost...cim viac sa clovek sleduje tym viac sa stresuje,viem to podla seba.preto ja ani nemeriam ani nic...jedine co sme urobili po IUI na druhy den sme to este akoby poistili...ale nenutene chceli sme...
no a ja dnes sedim doma,nikam sa mi nechce,budem varit polievku a jahodove knedliky...troska upratujem a tak..
6. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja utrogestan neuziam, vraveli ze ho nepotrebujem. maternicu som mala poekne hrubu. tak uvidime. uzivala som ho predtym ked bolo iba planovane snazenicko. ja by som strasne chcela dvojicky, aj ke dto je pri IUI sanca tak 4%, bolo by skvele kebyze to vyjde na dvojicky :wink:. samozrejme beriem aj jedno :wink: :wink: :wink:. vraveli mi ze mam testnu za 14 dni, teda 15.3., a potom ked tam budu // tak im zavolat. keby ze nahodou neprisli, tak mam pockat na mrsku. som sama zvedava. na IUI som bola u apolinara v prahe.
6. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena- mňam, jahodové knedníky jsem už dlouho neměla :slight_smile: Uklízení mě taky čeká, ale jsem doma sama, tak snad mi to půjde od ruky. :wink:
6. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda,ani ja tak sa tesim lebo jem vsetko co mna nezje... :slight_smile: upratujem si opatrne aby som daco nesposobila...chalani mi pomahaju..
eustoma aj ja som mala taky isty postup,testnut na 14den po IUI..
dasty zabudla som,beriem utros stale
6. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eustoma- já byla také v Praze, ale v Pronatalu. Při prvním IUI jsem ultroš neměla, ale teď tam byla jiná doktorka a ta mi ho dala. Jinak já bych dvočata s mojí seštroubovanou kyčlí asi nezvládla, to bych asi celé těhotenství proležela. I když jsem teď měla 2 dominantní folikuly. 2 kamarádky mají dvojčata, obě kluky a docela to vzládají.
6. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - ty jsi měla taky ultroš a jestli jo, měla jsi po něm větší chuť k jídlu? Já totiž toho sním hodně, ale teď ještě víc, naštěstí nepřiberu, měřím 188 a vážím 69, chci přibrat a nejde to, manža chce zhubnout a taky to nejde, mi jsme dvojka :wink:
6. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 3 foliky dva na pravom vajecniku a jeden na lavom. je pravda ze tehotenstvo je pri dvojcatach narocnejsie, toboz, ked ma clovek nejake problemy s chrbticou. mal tu niekto po IUI dvojicky? ja som nepostrehla, ak uz niekto mal dvojicky tak to bolo vecsinou po IVF.
6. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok