• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jojo, teď čeká ell po prvním IUI dva kluky :slight_smile:
6. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, to si ma potesila, kobinacia prve IUI a dvojicky :wink: dakujem za spravicku :wink:. idem dohladaj pribeh ell
6. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne chutilo jest mozno aj z utrosu ale teraz mam zachvaty hladu... :slight_smile:
6. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - to víš, prcek si už řekne o svůj přísun jídla :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nedalo mi a tak som si dnes isla kupit taky smejdacky test za dve eura dva kusy a cuduj sa svete, uz tam su // !!!!!!!! Slabucka, ale krasne viditelna ciarka.. :grinning: Aj ked mi nie je velmi jasne, ako sa mohlo HCG od stvrtku tak zvysit, ze ho zachytil test, na ktorom ani nie je napisana citlivost :wink:
6. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobček - no vidíš, jak to krásně leze nahoru :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda- noooo, som zvedava, co povedia v stredu, ze ci je to adekvatne dnu, ale ja som to asi vtedy len blbo vypocitala...Bola som na teste o den skor ako som mala :frowning2: Prave som citala, ze citlivost je 25 jednotiek, tak je to minimalne trojnasobok, nie dvojnasobok :confused: oproti stvrtku..
6. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek gratulujem,HCG stupa an zaciatku velmi rychlo....
6. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaky a mozno aj dva prcky...ja sa len bojim vracania...kym mi chuti este je fajn :wink:
6. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena-dakujem :wink: dufam, ze to tak bude pokracovaaaaaaaat...
6. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobcek neboj ja si to tiez hovorim....ale treba verit a tesit sa a co sa ma stat sa stane... :wink:
6. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypadá to, že těhu bacil pomalu,ale jistě putuje. :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak a je to fajn...
6. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To určitě, :slight_smile:

Jsem pozvaná k našim na oběd, tak se prozatím loučím :wink:
6. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut....
6. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - femibion je fakt tak dobrý? to bereš ten femibion 800?To jsem ještě neslyšela, že snižuje rizika potratu.Já beru jen kyselinu listovou.Sluší ti ten 4tt :dizzy_face:

sobcek - gratuluju k dnešním //, myslím že to je jasný.Na začátku se hcg den ode dne rychle zvyšuje!

eustoma - vítej :slight_smile:

huráááááá, máme tady pořádný těhu bacilky :grinning:
6. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - dr. se taky domnívá, že ten potrat mohla způsobit štítka.Už ji mám také stabilizovanou :slight_smile:
Tak snad už vše půjde hladce.Teď akorát uvažuju o tom FEMIBIONU :slight_smile:
2 holčičky - to by bylo 2 násobné štěstíčko :slight_smile:
Klidně bych taky brala dvojčátka.Ale i jeden prcek by stačil :slight_smile:
6. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty.femibion je unikatny tym ze obsahuje formu kys,listovej ktora sa uz nemuis spracovavat v tele,a 50% populacie nech uziva kys.listovu v akejkolvek podobe,nedokaze ju spracovat a prave kys.listova znizuje riziko potratov predcasnych porodov,vrodenych vyvojovych vad a tak...skus stranku www.femibion.sk
tak dve holcicky,to by bolo,ale nech je akokolvek len nech je to ok...neliecena stitna spoosbuje zte zena nemoze otehu alebo potom nasledne potrat...ale tebe prajem nech sa ti da vsetko doporiadku a posielam este sice cerstve tehu baciliky
6. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - tak to si v po půjdu femibion koupit :slight_smile:
To je jasný, že to je jedno, jestli dvě holčičky,nebo chlapci, nebo jen jeden - hlavně ať je vše v pořádku :slight_smile: ,
moc Ti to přeju!
Já mám štítku v pořádku - tak snad brzy :dizzy_face:
Děkuju za bacilky :slight_smile: chytám, jak to nejvíc jde...
Jdeme obědvat, tak zatím holčiny :dizzy_face:
6. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xena, Sobcek gratulujem! Drzim palce na dalsie vysetrenia. Hcg by sa malo zdvojnasobit tusim kazde dva dni. Ja som mala 13dpo hodnotu 113.
6. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena tiez gratulujem a vsetky tehulky pozdravujem a ziadam aby nam poslali tehu virusiky :wink:
6. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena a ked papas ten femibion tak mozno aj z toho mas chut do jedla, ja som uzivala kys. listovu 6mesiacov a pribrala 7kg a teraz nie a nie sa ich zbavit, ale ved ked budem tehu tak budem tiez priberat a vobec mi to v tomto pripade nebude vadit, inak ja som dnes 10 DPO a kazdu chvilu beham na zachod, lebo mam pocit, ze som to dostala, co sa u mna zmenilo len to ze od 8 DPO sa mi akosi zvacsili prsia a pobolievaju dost bradavky
6. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer :slight_smile: :slight_smile: kde jste všechny? :wink:
6. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,ja som mala na 10DPO pocit ze idem mat mrchu a potom nic
ahoj zakajda
6. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa Vás opýtať, či mi neviete poradiť... neviete náhodou, ak sa sleduje sonom ako dozrieva vajíčko, 1 až 2 dni po ovulácii je na sone niečo vidieť? Lebo ja som mala vo štvrtok folikul 14mm, tak dr. povedala, že v pondelok sa urobí kontrolné sono, pichne sa Pregnyl a v utorok by sa urobilo IUI...ibaže cez víkend som pravdepodobne podľa ovulačných testov odovulovala a keď som prišla v pondelok na sono, vraj tam dr nič nevidel...je na sone vidieť aj žlté teliesko a ako skoro po ovulácii, neviete niekto???
6. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky! Přišla jsem se jen ohlásit že nám IUI ofitko nevyšlo :unamused:. Dneska 16DPO a 17dní od IUI na testu nic tak už sem nevzala Utroš a mrcha během dopoledne dorazila. Tak zase budu od 3.DC pojídat Clostil a půjdeme do 2.IUI :slight_smile:. Toť moje aktulka do tabulky kdyžtak :wink:.
6. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
pozeram, ze cez vikend ste vsetky prec :slight_smile: Ale nevadi. Neviem, ci som spominala, ze ideme do tretieho kola IUI. od vcera beriem clostil a potom foliky a atd. ved to uz vsetky pozname :dizzy_face: . tak peknu nedelu zelam!
Matica
7. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja len tak narýchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mna nič nové, mrcha ešte nedorazila a to som mala pocit už vo štvrtok, že důjde každú chvíľu :unamused: dnes som 13 den od IUI

sobček, xena, moc moc moc gratulujem!!! opatrujte sa :dizzy_face:
7. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem přeju hezkou neděli :slight_smile:
7. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem, tak s k vám přidávám :slight_smile:
teď momentálně čekám na mrchu která má dojít ke konci měsíce a hurá dlabat clostík a pak na IUI. Tak se k vám takhle přikradla :D
7. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok