• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojky snow.angell - vítej mezi námy, čím víc lidiček tady tím líp. :slight_smile: :slight_smile:
7. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda:
jujda děkuji za uvítání :slight_smile: no my jsme u lékaře (soukromého) v Brně což je pro nás přes celou čr, ale má dost vysoké výsledky při iui tak jsme na to hodně zvědavý jak to s námi dopadne. Teď čekám na mrchu (sakra už aby dorazila :D) a pak clostík a při ovu IUI tak snad se zadařííí
7. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snow.angell - tak ti přeju, ať ti to vyjde. Já jezdím do Prahy a 3.3. jsem byla na 2 IUI. Tak teď čekám, jestli to vyjde a jestli né, půjdeme potřetí :wink:
7. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda:
tak to ti držím všechno co držet jde aby ti to vyšlo :slight_smile:
7. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mna nejak dost silno bolia prsia, uz druhy den a predtym ma dva dni bolelo v podbrusku. no tento cyklus je iny nez predchodzie, tak uvidime, ci sa tam nieco uhniezduje :wink:. este 7 dni a budem testovat, snad tam budu // :wink:.

ahoj snow.angell, aky je tvoj cely pribeh? manza ma blbe spermijky? alebo ste obaja ok?
7. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny, tak včerejší kontrola dopadla celkem dobře - nechci to zakřiknout - folíků mám na každé straně cca 10-12 o velikosti kolem 13mm, včera jsem píchala zase 225IU (dávku Dr. nezvýšil) a dnes na víc jsem přidala další injekci do břicha a zítra zase kontrola, když vše půjde jak má tak OPU bude středa nebo čtvrtek
7. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela krasa tie foliky. super ze zatial ide vsetko tak ako ma.
7. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eustoma:
Ahojky no náš příběh je ten že jsme se snažily pomalu 3 roky a bez úspěchu. Můj dokyn měl na vše dost času ž prej nemáme pospíchat. tak sem vyměnila doktora ten mi udělal komplet vyšetření a zjistil jen anovulaci. Tak řekl že to nechá na CAR a domluvily jsme se ž si vybereme sami. A dostaly jsme se do Brna k jednomu suprovému soukromému gynekologovy, který pracuje na soukromé klinice a celkově je nejlevnější než jakékoliv CAR
7. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.

Snow - vítej!Koukám,že to je všude stejný - dr. mají pořád na vše dost času.To můj dr. taky pořád říkal,
že není kam spěchat.Skoro tři roky uběhly a nic :frowning2: to jezdíte pěknej kus do Brna.

petronela - gratuluju ke kontrole

vendulak - to mě je líto!

bobi - třeba mrcha nepřijde.xena taky psala, že cítila mrchu v kostech a pak nic a našla // :slight_smile:

My jsme dnes po plese a ještě jsme slavili manželův svátek.Tak teď odpočíváme....
7. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79:
no jasně jenže nás už přestalo bavit to šílené čekání a vše okolo, tak sme to vzaly do vlastních rukou a začaly řešit :slight_smile:
7. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - dobře děláte :slight_smile: My taky pořád čekali a dali jsme na rady dr., že je dost času a taky navštěvujem
CAR, aby se to už někam pohlo a aby jsme se dočkali konečně mimíska :slight_smile:
7. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jdu pod spršku a věnovat se manžílkovi.
Pěkný zbytek neděle :dizzy_face:
7. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj dr. bol asi vynimka, ten na ma vysetril, vysetril manzela. nasadil clostybegit, ten na mna vobec nereagoval, skusil 3 mesiace, nic nezafungovalo, tak ma hned poslal do CARu, teda ona ma poslal inde, nez sme si vybrali. ale casto pocuvam sme mlady mame vela casu... a tak. rozhode ste dobre spravili. ale teda most - brno, riadny kus cesty. obdivujem.
7. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eustoma:
Pan doktor Bourek, který má ordinaci v Brně je lékař na pravém místě. Je citlivý a trpělivý. vše vysvětlil do podrobna a věnoval nám skoro 3 hodiny svého času. U něj je výhoda že to ní jak na běžícím páse jako v jinech CAR A jako jeden z mála doktorů má v ordinaci puštěnou relaxační hudbu, a v čekárně má klavír. :slight_smile:
7. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Vendulak..to mi je ľúto :frowning2:

Ulicnica..ahoj..no neviem presne ale mne sa zdá, že ked som bola po OVU tak mi vždy doki ovedala, že už som po lebo tam videla žlté teliesko, tak asi tak :confused:

Bobi..super, takže M nič, len tak dalej :wink:

Snowangel..ahoj a želám veľa šťastia :wink:

Eustoma..držím silno palce :wink:

Petra..no super..vidíš, čo som ti hovorila, no čo som hovorila..od teraz ma už budeš očúvať a budeš sa len usmievať..a zajtra držkám samozrejme palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow: verim, ze ked si ho vybrali takto daleko, ze bude stat za to. drzim palce nech vsetko ide ako po malse :wink:.

cisielko: dakujem
7. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim vas otehotnela ste niektora s PCO pomocou IUI?
7. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

nejako mĺkvo tu je... či to všetky už oslavujete deň žien :grinning: prajem vám ho krásny... :wink:
8. mar 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko holky, tak hlásím že druhé IUI nevyšlo, přišla MS takže Clostil a poslední IUI:frowning2:((( Vendul myslela jsem na tebe až te´d jsem se dočetla že to nevyšlo také, tak je mi to moc líttooooo, a musíme myslet že snad přístě to vyjde
8. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk, tak to mi je ľúto, ja dnes čakám mrchu po treťom IUI :unamused: ak nevyšlo ani to, ďalšie už asi do úvahy nepripadá, my už asi len IVF :cry: moc moc držím pästičky, aby u vás to tretie bolo posledné!!!
8. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi děkuju moc, já měla v každém cyklu 2 IUI takže už to teď bude vlastně 5 a 6:frowning2:( ani tak to nevyšlo, já pořád doufám že na IVF nedojde:frowning2:(( hele mrcha nedorazí, určitě!!!!!!!!!! budu moc držet palečky!!!!!!!!!! A IVF nebude nebude nutnéééé, hm? :slight_smile: jak vůbec trvá stimulace na IVF?
8. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky- chci jen napsat, že IUI 16.2. vyšlo, včera na testíku//, zítra mažu na krev :slight_smile: , tak prskám okolo sebe těhu bacily!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
8. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pantomimna gratulujuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!! které IUI to bylo?
8. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první :dizzy_face: , už mám dvouletou holčičku, ta se povedla taky po prvním IUI a teď to taky vyšlo :dizzy_face:
8. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo tak to je úžásnéééé, máš štěstí že ti to tak vychází:slight_smile:) skvělá zpráva po ránu
8. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
petronelka, super! tesim sa a drzim palce!
kocky, komu to nevyslo, je mi to luto, verim, ze nabuduce :wink:
a komu to vyslo, tak gratulujem :slight_smile:
8. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk, ja som druhé IUI mala tiež také zdvojené, tretie už bolo len jedno... jeden lekár mi povedal, že IUI môžme skúšať donekonečna, no my zatiaľ o ďalšom presvedčení nie sme... ďalším krokom bude pravdepodobne iscare a IVF... no najprv si musíme trochu vydýchnuť, určite pauza :wink: mršku už cítim v zákrutách :grinning: proste čakám každú chvíľu :frowning2: aj sa snažím na to nemyslieť a radšej neísť ani na wecko...

pantomima, tak to je super správa! a prečo sa vám prirodzene nedarilo, keď hneď prvé IUI ti vyšli? aký ste mali problém?

ahoj kači :wink:
8. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Pantomina- gratuluju a doufám, že nějaký bacil dorazí až ke mě. :slight_smile:
8. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi :wink: zasa tu spominas ivf :angry: nekric este, mozno vam ponuknu aj ine riesenia... ale este ani nemas iste, ze to teraz nevyslo :wink:
8. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi a jaký je u Vás problém? já už taky o další IUI přesvědčená nejsem, ale bude to poslední pokus takže to ještě zkusím a uvidíme co mi řeknou dále...sama jsem zvědavá, je to hrůza taková bezmoc, já už opravdu snad ani nevěřím že to někdy vyjde.
8. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok