IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
zakajda
7. mar 2010
Ahojky snow.angell - vítej mezi námy, čím víc lidiček tady tím líp. 🙂 🙂
snow.angell
7. mar 2010
zakajda:
jujda děkuji za uvítání 🙂 no my jsme u lékaře (soukromého) v Brně což je pro nás přes celou čr, ale má dost vysoké výsledky při iui tak jsme na to hodně zvědavý jak to s námi dopadne. Teď čekám na mrchu (sakra už aby dorazila 😃) a pak clostík a při ovu IUI tak snad se zadařííí
zakajda
7. mar 2010
Snow.angell - tak ti přeju, ať ti to vyjde. Já jezdím do Prahy a 3.3. jsem byla na 2 IUI. Tak teď čekám, jestli to vyjde a jestli né, půjdeme potřetí 😉
snow.angell
7. mar 2010
zakajda:
tak to ti držím všechno co držet jde aby ti to vyšlo 🙂
eustoma
7. mar 2010
ahoj holky, mna nejak dost silno bolia prsia, uz druhy den a predtym ma dva dni bolelo v podbrusku. no tento cyklus je iny nez predchodzie, tak uvidime, ci sa tam nieco uhniezduje 😉. este 7 dni a budem testovat, snad tam budu // 😉.

ahoj snow.angell, aky je tvoj cely pribeh? manza ma blbe spermijky? alebo ste obaja ok?
petronela82
7. mar 2010
ahojky holčiny, tak včerejší kontrola dopadla celkem dobře - nechci to zakřiknout - folíků mám na každé straně cca 10-12 o velikosti kolem 13mm, včera jsem píchala zase 225IU (dávku Dr. nezvýšil) a dnes na víc jsem přidala další injekci do břicha a zítra zase kontrola, když vše půjde jak má tak OPU bude středa nebo čtvrtek
eustoma
7. mar 2010
petronela krasa tie foliky. super ze zatial ide vsetko tak ako ma.
snow.angell
7. mar 2010
Eustoma:
Ahojky no náš příběh je ten že jsme se snažily pomalu 3 roky a bez úspěchu. Můj dokyn měl na vše dost času ž prej nemáme pospíchat. tak sem vyměnila doktora ten mi udělal komplet vyšetření a zjistil jen anovulaci. Tak řekl že to nechá na CAR a domluvily jsme se ž si vybereme sami. A dostaly jsme se do Brna k jednomu suprovému soukromému gynekologovy, který pracuje na soukromé klinice a celkově je nejlevnější než jakékoliv CAR
dasty79
7. mar 2010
Ahoj holky.

Snow - vítej!Koukám,že to je všude stejný - dr. mají pořád na vše dost času.To můj dr. taky pořád říkal,
že není kam spěchat.Skoro tři roky uběhly a nic 😞 to jezdíte pěknej kus do Brna.

petronela - gratuluju ke kontrole

vendulak - to mě je líto!

bobi - třeba mrcha nepřijde.xena taky psala, že cítila mrchu v kostech a pak nic a našla // 🙂

My jsme dnes po plese a ještě jsme slavili manželův svátek.Tak teď odpočíváme....
snow.angell
7. mar 2010
dasty79:
no jasně jenže nás už přestalo bavit to šílené čekání a vše okolo, tak sme to vzaly do vlastních rukou a začaly řešit 🙂
dasty79
7. mar 2010
snow - dobře děláte 🙂 My taky pořád čekali a dali jsme na rady dr., že je dost času a taky navštěvujem
CAR, aby se to už někam pohlo a aby jsme se dočkali konečně mimíska 🙂
dasty79
7. mar 2010
Tak jdu pod spršku a věnovat se manžílkovi.
Pěkný zbytek neděle x-)
eustoma
7. mar 2010
no moj dr. bol asi vynimka, ten na ma vysetril, vysetril manzela. nasadil clostybegit, ten na mna vobec nereagoval, skusil 3 mesiace, nic nezafungovalo, tak ma hned poslal do CARu, teda ona ma poslal inde, nez sme si vybrali. ale casto pocuvam sme mlady mame vela casu... a tak. rozhode ste dobre spravili. ale teda most - brno, riadny kus cesty. obdivujem.
snow.angell
7. mar 2010
eustoma:
Pan doktor Bourek, který má ordinaci v Brně je lékař na pravém místě. Je citlivý a trpělivý. vše vysvětlil do podrobna a věnoval nám skoro 3 hodiny svého času. U něj je výhoda že to ní jak na běžícím páse jako v jinech CAR A jako jeden z mála doktorů má v ordinaci puštěnou relaxační hudbu, a v čekárně má klavír. 🙂
cisielko
7. mar 2010
Ahojte

Vendulak..to mi je ľúto 😞

Ulicnica..ahoj..no neviem presne ale mne sa zdá, že ked som bola po OVU tak mi vždy doki ovedala, že už som po lebo tam videla žlté teliesko, tak asi tak =-)

Bobi..super, takže M nič, len tak dalej 😉

Snowangel..ahoj a želám veľa šťastia 😉

Eustoma..držím silno palce 😉

Petra..no super..vidíš, čo som ti hovorila, no čo som hovorila..od teraz ma už budeš očúvať a budeš sa len usmievať..a zajtra držkám samozrejme palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
eustoma
7. mar 2010
snow: verim, ze ked si ho vybrali takto daleko, ze bude stat za to. drzim palce nech vsetko ide ako po malse 😉.

cisielko: dakujem
nemko
7. mar 2010
kocky prosim vas otehotnela ste niektora s PCO pomocou IUI?
bobi3
8. mar 2010
krásne ránko x-)

nejako mĺkvo tu je... či to všetky už oslavujete deň žien 😃 prajem vám ho krásny... 😉
sunnyk
8. mar 2010
Dobré ranko holky, tak hlásím že druhé IUI nevyšlo, přišla MS takže Clostil a poslední IUI😞((( Vendul myslela jsem na tebe až te´d jsem se dočetla že to nevyšlo také, tak je mi to moc líttooooo, a musíme myslet že snad přístě to vyjde
bobi3
8. mar 2010
sunnyk, tak to mi je ľúto, ja dnes čakám mrchu po treťom IUI :-| ak nevyšlo ani to, ďalšie už asi do úvahy nepripadá, my už asi len IVF 😢 moc moc držím pästičky, aby u vás to tretie bolo posledné!!!
sunnyk
8. mar 2010
Bobi děkuju moc, já měla v každém cyklu 2 IUI takže už to teď bude vlastně 5 a 6😞( ani tak to nevyšlo, já pořád doufám že na IVF nedojde😞(( hele mrcha nedorazí, určitě!!!!!!!!!! budu moc držet palečky!!!!!!!!!! A IVF nebude nebude nutnéééé, hm? 🙂 jak vůbec trvá stimulace na IVF?
pantomima
8. mar 2010
ahojky- chci jen napsat, že IUI 16.2. vyšlo, včera na testíku//, zítra mažu na krev 🙂 , tak prskám okolo sebe těhu bacily!!!!! 😉 😉 😉 😉
sunnyk
8. mar 2010
Pantomimna gratulujuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!! které IUI to bylo?
pantomima
8. mar 2010
první x-) , už mám dvouletou holčičku, ta se povedla taky po prvním IUI a teď to taky vyšlo x-)
sunnyk
8. mar 2010
ty jo tak to je úžásnéééé, máš štěstí že ti to tak vychází🙂) skvělá zpráva po ránu
kaciatko81
8. mar 2010
ahojte 🙂
petronelka, super! tesim sa a drzim palce!
kocky, komu to nevyslo, je mi to luto, verim, ze nabuduce 😉
a komu to vyslo, tak gratulujem 🙂
bobi3
8. mar 2010
sunnyk, ja som druhé IUI mala tiež také zdvojené, tretie už bolo len jedno... jeden lekár mi povedal, že IUI môžme skúšať donekonečna, no my zatiaľ o ďalšom presvedčení nie sme... ďalším krokom bude pravdepodobne iscare a IVF... no najprv si musíme trochu vydýchnuť, určite pauza 😉 mršku už cítim v zákrutách 😃 proste čakám každú chvíľu 😞 aj sa snažím na to nemyslieť a radšej neísť ani na wecko...

pantomima, tak to je super správa! a prečo sa vám prirodzene nedarilo, keď hneď prvé IUI ti vyšli? aký ste mali problém?

ahoj kači 😉
zakajda
8. mar 2010
Dobré ránko 🙂

Pantomina- gratuluju a doufám, že nějaký bacil dorazí až ke mě. 🙂
kaciatko81
8. mar 2010
ahoj bobi 😉 zasa tu spominas ivf ]-( nekric este, mozno vam ponuknu aj ine riesenia... ale este ani nemas iste, ze to teraz nevyslo 😉
sunnyk
8. mar 2010
bobi a jaký je u Vás problém? já už taky o další IUI přesvědčená nejsem, ale bude to poslední pokus takže to ještě zkusím a uvidíme co mi řeknou dále...sama jsem zvědavá, je to hrůza taková bezmoc, já už opravdu snad ani nevěřím že to někdy vyjde.

Začni písať odpoveď...

Odošli