• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
sunnyk, tak u nás sa na nejaký konrétny problém zatiaľ neprišlo, som úpsešne po laparke, folíky sa pekne tvoria, hormonálny profil v poriadku, spermiogram máme ukážkový a predsa mrcha dorazí vždy na 28DC ako hodinky :angry: takže ak teraz toto tretie nevyšlo, budeme pátrať ďalej... uvidím, čo mi povedia v iscare...

kači, a aké riešenia by ešte pripadali do úvahy? myslela som, že po neúspešných IUI nasleduje IVF... :confused:
8. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, neviem... mne napriklad povedal, ze ak sa nebude darit, dalsi krok bude hematologia... ja netusim, co vsetko sa da este skusit, kde vsade moze byt problem... mozno ta naozaj posle na ivf... ale mozno bude mat este nejaky iny navrh pred ivf...
8. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost, že vám doktor sdělil při IUI, že už proběhla ovulace...? jestli je to dobře nebo je šance menší? Mě to doktorka potvrdila, ale nijak se neznepokojovala, tak nevím co si o tom mám myslet?
8. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky,
pozerám, že sa tu niekde objavili tehu bacily??? Komu že sa to podarilo???

:wink: :wink: :wink:
8. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi tak to jsi na tom stejně jako já, to je peklo tohle, žádný problém není a přesto se nedaří, jak mi říkal doktor, je to prostě příroda a my se můžeme i na hlavu stavět a stejně si udělá co chce. Já měla jen zvýšený prolaktin který po práškách spadl a teď jsme ve fázi, kdy je teda vše ok a prýýýý příjdou na řadu další vyšetření, je prý ještě mnoho možných řešení proč to nejde ale ty vyšetření už jsou náročnější na čas, tak vůbec nevím co to může být. Tak o pravdu nevím

jany, mi v jednom cyklu dělali dvě IUI, a u té druhé už bylo po ovulaci a dr říkal že je možné vajíčko ještě chytit po cestě, takže tu IUI udělá, takže šance určitě je
8. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bobi,

ako moje???? Ty si ako na tom??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Som Vás trošku zanedbala, lebo som bola teraz dosť zaneprázdnená :wink:
8. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, tak to dúfam, že v iscare by sa na to pozrelo už možno viac do hĺbky... aj keď môj doki mi robil vyšetrení až až :unamused: tak ale neostáva mi nič iné, len veriť, že sa to raz podarí :wink: lebo ani tretie IUI pravdepodobne nevyšlo, už špiním :cry:
8. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnyk, najhoršia je tá bezmocnosť... a ja by som tak rada preto spravila aj niečo viac ako tieto rôzne kúzelnícké pokusy a čakanie každý mesiac na zázrak :unamused: tak ale snáď sa to raz podarí aj nám :wink:

ahoj kenya :wink: tak ja som po treťom IUI, no už začínam špiniť, takže asi zasa nič :cry: a ty ako?
8. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, uvidis... ked dorazi mrcha volaj a dohodni si termin, zober si so sebou vsetky vysledky a uvidis, co ti povie... mrzi ma, ze to nevyslo :frowning2:
8. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Čítam stam stále vaše snaženie no moc neprispievam, ale držím vám všetkým palce. Ja som dnes začala ráno s clostilom a chceli by sme tento mesiac prvé IUI v Martine v Heliose. Minulý mesiac sme mali clostil ale snaženie prirodzene a nič. Tak skúšame ďalej aj ked sme smutný a niekedy až bezradný.
8. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi tak to ma veľmi mrzí. U mňa ešte stále nič nové. Však minulý cyklus ak si spomínaš som mala anovulák, takže IUI sa nekonala. Dlho som čakala na mrchu predstav si , že mi meškala neuveriteľných 10 dní. Už som si myslela, že sa stal zázrak, tak som verila, ale zase nič. Mrcha prišla na na nejaký 38 DC. Divné to je so mnou :frowning2:

Teraz mám 6DC a beriem clostyl, tak v piatok idem na sono tak uvidíme aké budú folíky.

Ahoj ka131 aj mňa čaká prvá IUI v heliose :slight_smile: Tiež teraz beriem clostyl.
8. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Petra drž sa dnes, čakáme na infošky :wink:

Synnyk :frowning2:

pantonima super :slight_smile:

Bobi...to by sa mi normálne nerátalo keby si zase bnezačala s mrchou, ty si nedáš pokoj? :angry:

Kenya, Ka..držím palce

Kači..ahoj, vidím, že sa držíš skvele, zaslúžiš pochvalu
:grinning:

Krásny deň MDŽ vám všetkým želám :slight_smile:
8. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - ja idem na sono v utorok 16. to budem mať 11dc, tiež som zvedavá aké budú folikuli minule som mala 2 jeden na jednom vaječníku a druhý na druhom. Jeden mal 18mm a druhý 20mm. A nič s toho.
8. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ka budem držať palčeky, aj ja som tak mala presne ako ty. Najprv clostyl a snaženie prirodzene , a potom sme plánovali styk a nič. Teraz nás čaká IUI.

Tak uvidíme.

Aj ja Vám všetkým prajem krááásny MDŽ :wink:
8. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ajooooj :slight_smile: no skvele, zneprijemnujem zivot vsetkym naokolo :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..a to ako znepríjemnuješ a prečo?
8. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, som celkom dost naladova a ako pisala garp minuly tyzden, furia furiovata :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači..no ale toto..ale to sa smie byť fúriou, ved to není dobré..fúrie patria na metlu a preč snimi...tak preč s fúriu a nech sa vráti naša Kači :grinning:
8. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ahoj :wink: ja by som si s ňou aj veľmi rada dala pokoj, no už špiním, takže opäť na mňa nezabudla, mrcha jedna mrchovatá :angry: no čím skôr začne, tým skôr podnikneme ďalší krok :wink:

kenya, no pekne, ak už to nevyšlo, bolo by pekné, keby aspoň mrcha dorazila načas, že? tak držím palčeky nech sú folíky k svetu a nech IUI je úspešné :wink:

ka131, tebe tiež bohatú úrodu prajem :wink:

kači, a ty kedy vlastne čakáš / nečakáš mrchu???
8. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, niee, ja sa takto navonok snazim :grinning: :sweat_smile: k tej metle... toto mala kamoska minule na fb: Ženy sú anjeli.A keď nám niekto poláme krídla, jednoducho v lietaní pokračujeme..... na metle... :grinning: :grinning: :grinning:

bobi, neviem, v piatok idem na krv :wink:
8. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobrééé :grinning: tak teda pozdravujem všetky ježibabky a strigy :grinning:

a v piatok pfuj, pfuj, pfuj!!! to budeš čakať na výsledok do pondelka? :fearful:
8. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

jak se vede?
Kaciatko..ty budeš už v pátek testovat viď? Bobi..zkoušela si testovat? kolikátý DPO jsi? Kdyby to teď nevyšlo, IVF to jistí...přece jenom je o 30% úspěšnější než IUI. Jinak já jsem cca 6DPO, pocity žádné, trochu pobolívání na pravé straně, ale to už mám od minulého měsíce..jinak bych řekla, že utrogestan je lepší než crinone gel..není mi špatně od žaludku a ani tak unavená nejsem. Jinak moje BT je šílená, mám nižší teploty než před ovu(pokud vůbec nějaká byla), takže tak..Počasí stojí taky za prd, ani se nedá dělat na zahradě, aby člověk přišel na jiné myšlenky...ach jo, to čekání je děsný
8. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, netusim, ale asi ano... nevadi, utrosu mam dost :grinning:
ahoj garp, chcela by som vydrzat a netestovat :sweat_smile:
8. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj garp :wink: tak ja som dnes 28DC (14DPO)... bruško cítim už od štvrtka, prsia tiež, dnes už aj trošku špiním, takže asi zasa nič :angry: no stále veríííím, že čísielko? :wink: testovať som však neskúšala...
a si si istá, že ovu bola, keď teplotky takto štrajkujú? :confused:
8. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobi..no nevím, jestli ovulka byla..ta moje dr. se nechtěla před IUI podívat, že to prý není důležitý ..já beru mimo utrogestanu i estrofem na sliznici, tak si říkám, že tu BT mám rozházenou i kvuli tomu..no za cca 8 dní to zjistím, jestli jsem tu ovulku vůbec měla, třeba mi ji utrogestan stopnul(začla jsem ho brát 1 den po IUI). Jë tedy možné, že pregnyl ovulku nezaručí na 100%?
8. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...to je pekné že veríš som chcela napísať letíš xixxi tak načo čakáš a čo neurobíš testík, ved nemáš čo stratiť, môžeš len získať :wink:

Kači, to je super..pekne to mala napísané :slight_smile: tak vyzerá to, že vydržíš netestovať a nemám ťa ukecač aby si tetsovala, vieš ja som zvedavá :confused:

Garp ahoj
8. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, asi sa ukecat nedam... rozhodujuci je aj tak krvny test, tak na co?
8. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, veru, či ovulka bola, dozvieš sa asi až o tých pár dní... zbytočne nad tým nepremýšľaj, už to aj tak nezmeníš... ja som si mojou ovu tiež nie moc istá, ja som pred IUI nedostala ani pregnyl, tak preto... no či je to záruka, že ovu dostaneš, tak to netuším... :confused:

cisielko, zajtra ráno plánujem testnúť, ak špinenie bude iba také mini... sľubujem :wink:
8. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači..tak dobre, nechám to n atebe..je to tvoje rozhodnutie a viem aké jue to ťažké..tak nebudem rýpať budem len tíško čakať :grinning:
bobi a kde chodíš ty ked ti ani pregnyl nedali.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok