• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jaaj kaci - ja som to čítala ako mne :grinning: :grinning: :sweat_smile:
no čo už...
9. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ja tam opat nie som :frowning2:
9. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad - na mě monika taky prdí - už jednou jsem ji psala ať se stydí :wink:
9. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela82

co uz, nech na nas prdi, len nech sme co najskor tehulky :wink:
9. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mARAD..AHOJ, Už STE NEJAKO POSTúPILI DALEJ?

Nič si z toho nerobte, už ani ja tam niesom ale ja tam ani síce nemám prečo byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petka..ako sa cítiš, kedy kontrola zajtra?
9. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, testík sa nekonal, nestihla som to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Absolvovali sme dalsi z nasich x SPG -opat ukazkovy /nastastie/
cakame na mrchu /ma prist 11.03./ potom idem na HP a ked budu vysledky tak piseme ziadost na IVF a potom...... uz vies co.... IVF predpoklad 05/2010

cize zatial som cista /ziadne hormony/ a snazime sa prirodzene...
9. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a Vy ako?
9. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - cítím se jak "slepice" :grinning: :grinning: :grinning: kontrola byla včera, dávku mi Dr. snížil na 150IU - OPU bude v pátek v 9:30 jdu na sál, folíků mám asi 40 o velikosti cca 16 mm (včera) tak že do pátku ještě dorostou. Po odběru budu prý ještě asi hoďku na kapačce - pro jistotu - kvůli hyperstimuláku - začínám mít strach
9. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marda..to je super..kým si čiastá tak len skúšajte, ved nikdy nevieš čo sa môže stať..my nič, zatial nič neriešim len tú Prahu v apríli a potom sa uvidí...chcela by som skúsiť zatial aspoň 1x IUI len neveim či sa to dá ked má mužo zlý spr :confused:

Bobi...a je to teda isté, je to mrcha?
9. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, asi áno, taká slabšia, ale mrcha :angry:
9. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko do Prahy idete na imuno vysetrenie?
9. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...teraz som trošku v omykove ale ked si mylsíš, že to tak je tak ťa nebudem zbytočne bulikať...je mi to ľúto... :frowning2:

Petra..40 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: teda, a ty si si sa bála..vidíš to..nemusíš sa báť, naozaj, nemáš sa čoho, všetko to prebehne rýchlo a hladko a budeš búvať takženebudeš ani len tušiť čo sa deje..ale musím uznať sliepka si riadna xixi
9. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak dnes mám utz tak se modlím aby tam byli folikuli snad ano
9. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - četla jsem že čím více folíků tím větší bolest po OPU, holčiny které jich měly taky takhle moc, tak se prý dva dni nemohly ani narovnat jak je bolelo břicho a chodily v předklonu - no už se těším, naštěstí jdu na OPU v pátek tak se snad přes víkend nějak zmátořím - budu jen ležet a pít a pít a pít - abych ten hyperstimulák vyplavila z těla :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé petronelo ty jsi stimulovala?a jak jsi to zvládla?
9. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela82 cim si stimulovala, ze si taka dobra nosnica? :wink:
9. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra...pozri, toto neviem presne, ja som ich maa len 8 takže neviem..tiež ma trošku bolelo brucho ale dalo sa to zvládnuť..neboj zvládneš to aj ty,ja by som sa skôr bála hyperstimuláku..dúfam, že si pila aj do teraz veľa vody nie ťže ideš len teraz piť?

Marda..presne tak na imuno, a podla nichsa odrazím ďalej :wink:

DElf...neboj bude tam, kde by chodil :wink:
9. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem :slight_smile:
bobi - to mě je líto :frowning2: Ale nevzdávej to.Des si teď pauzičku a třeba se podaří.Hlavně žádnej stres!

petronela - to je teda úrodička :slight_smile: Taky jsem to už slyšela, že čím je víc folíků, tím je větší bolest po OPU.Ale buď ráda, že máš tolik krásných folíků :slight_smile: My ženský bolest vydržíme...
9. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - tak dej vědět jak jsi dopadla na dnešním utz.
9. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jo jo dám holky vědět no já doufám cisielko že budou že se nikde courat nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já se loučím a pádíme teda večer se ozvu dřív to nestihnu chceme ještě na nákupy,pak hned npíši jakmile zapnu pc,tak pa pá a držte mi prosím pěstičky.
9. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za podporu - té bolesti se ani tak nebojím - my ženský jsme odolný, ale ten hypertimulák je strašák

Jinak stimulovala jsem Fostimonem a dokázala jsem to tak že PCO, tak že hned od začátku byl předpoklad velkého množství folíků, kvůli tomu my byla i 3krát stopnuta IUI
9. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - držím palečky
9. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak už jsem zpět :slight_smile:

Delf - držím pěsti

Patronela- to máš fakt úrodičku, tak to v pátek zvládni :slight_smile: :slight_smile:

Dasty - jak je?
9. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, ďakujem :wink: možno sem chvíľu nebudem chodiť, no myslím na vás a všetkým snažilkám aj tehuľkám držím pästičky!!! nech sa to tu rýchlo rozmnožuje... :dizzy_face:
9. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi - a na kolik můžete jít IUI, u nás je to myslim 6 krát za rok.
9. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda, ja som bola už na štyroch, v jednom cykle mi raz boli robené dve... u nás poisťovňa neprepláca ani jedno, takže môžeš ísť na koľko len chceš... no myslím, že po viacerých nevydarených pokusoch je lepšie už rozmýšľať o IVF...
9. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi - to možná jo. Tak hlavně zavolej do caru a domluv se co a jak. :wink:
9. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad , peti - ja vas mam v mojej.. ja len doplnam info. ale v tej mojej farebnej vas mam obe :wink:
9. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok