• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni, mňa odtiaľ kľudne vyhoď...
9. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do obchodu, na poštu a potom sa budem troška učiť..
By ste neverili koľko toho musím vedieť na tom kurze.. hm...
No čo už.. keď chcem byť slávna, tak idem na to, no nie? :wink:

Zatiaľ papa, večer vás prídem kuk...

(inak priznávam sa - dnes osm zasa stráášne plakala.. a pomohlo mi to... )
9. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak dobře :wink: ale oprav si u mě - OPU bude 12.3.10 takže ET tak cca 5-7 dní poté
9. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj mna odtial vyhod, prosim, resdp. oprav. pravdepodobne bude 3.IUI 17.3., presne mesiac po druhom..... :sunglasses:
9. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - si si tým istá?

mati - to je deň pred mojimi naordkami. to ti vyjde.. budem toho hore veľmi prosiť .. budem si to želať na narodeniny. dobre? :wink:

peti - opravené...
9. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni koukám, že opravuješ tabulku :slight_smile:. Já tam mám koukám ještě staré IUI. To nám nevyšlo, to ze 17.2. Teď jsem 4DC a zase papám Clostilbegyt a 18.3. budu 13DC a jdeme na UTZ, a pak až by měl folík správné rozměry budeme mít 2.IUI :wink:.
9. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mám dotaz..
už cítím, že měkne a otevírá se čípek a bolesti břicha taky znamenají příchod MS, takže když budu mít 14DPO test negativní, vysadím Utroš a dostaví se MS.
Potud to ještě chápu :slight_smile:
Jen mě pak zajímá jestli jste i přes to šli na krev, když je vlastně mrcha v plné polní..
Mě to přijde zbytečné..

Vendul, jdeme spolu do druhého IUI, jak tak koukám :slight_smile:
9. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty: o nevolnostech jsem tu tenkrát psala, napřed nic a pak byly docela děsný, ale dalo se to přežít, pak mezi 3.-4. měsícem to přešlo :slight_smile: a ještě nevíme jak se bude holčička jmenovat, ani případný chlapeček, furt si nechávám možnost že to může být to i to :slight_smile: no uvidíme, něco vymyslíme, třeba při porodu přijde náhlá inspirace :grinning:

tak ahojky, holky! :wink:
9. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj zakajda.
Já se cítím dobře.Vůbec nic nepociťuju - nebolí mě ani prsa,ani podbřišek.
A co ty????

bobi - brzo se k nám vrať! :slight_smile:

delf -jak jsi dopadla na utz?????Neodešel folík?A kolik má mm?

emers - tak to sis teda užívala, nevolnosti až do 4.měsíce :unamused: Ale já bych klidně brala i ty nevolnosti celé těhu,hlavně ať už to dopadne :slight_smile:
9. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli mě říkal doktor že na krev mám přijít pouze pokud do té doby nedojde menstruace :wink:. A pokud bude negativní test a přijde mrcha v plné polní tak je to stejně podle mě evidentně zbytečný :unamused:.
Ale být tebou tak to ještě nevzdávám, přece jenom máš ještě čas, ne? :wink: Moc bych ti to přála!!! Ale zase na druhou stranu vím, že falešné naděje taky bolí :unamused:. No prostě ti to mooooc přeju už teď! :grinning: A pokud by náhodou fakt ne, tak spolu půjdeme do druhého IUI a to jistě vyjde!!! :wink:
Zrovna když sem koukala včera do diáře kdy budu ten 13DC, abych se mohla do CAR objednat na UTZ tak sem koukala, že nám by to teď bycházelo jakože ovulka na moje narozeniny a test pak na příťovo narozeniny :slight_smile:, tak to by bylo aby to nebylo nějaký takový magický a symbolický a nevyšlo to :grinning: . Prostě teď nám to vyjde oboum a tečka! :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale holky chtěla jsem se zeptat...nám to teď vychází že 15DC, kterej sem byla minulý cyklus na IUI je sobota a 16DC kterej pak byla podle teplot ovulka je neděle :confused:. Nevíte jak se to pak v CAR řeší? :confused: Mě prve říkal doktor že než bude mít folík určitou minimální velikost tak IUI dělat nebudou, takže předem ho dělat asi nebudou a v pondělí už bude zase pozdě...tak sem z toho docela jelen a dost si tím lámu hlavu :frowning2:.
9. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ähojky holky.Tak jsem zpátky folikuli byli řekl,že mám pěknou reakci na ten clostil,tak jsem vyfásla pregnyl a zítra píchnout a v pátek iui,a hned brát ultrák :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolik měl folkul ale nevím.vendulak objednej se na 12dc cyklu a uvidíš jak bude velký folikul a doktor ti řekne co a jak neznamená,že ovulka bude vždy 16dc může být dříve a nebo i později já to taky neměla vždy ve stejný dn.
9. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - vidíš, tak to vypadá dobře :slight_smile: Nikam se ti folík neschoval - to bylo obav.
A v pátek na to :slight_smile: Kolik jsi měla folíků?2? A ty jinak nemáš folíci bez clostilu?
9. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - ty máš v tabulce IVF??Kolik máš IUI za sebou?A teď v pá jdeš na IUI?
9. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, strašne dlho Vás tu čítam ale neprispievam. Vo štrtok idem na svoje pré IUI. Brala som clostyl a dnes
večer si idem dať pichnúť pregnyl. Som zvedavá, či to zaberie. Ináč folíkov som mala na každej strane a aj dosť veľké a aj sliznica bola pekná. Takže tak, aj ja vás budem informovať čo a ako .pa
9. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ted to bude třetí iui a když se nepovede tak ivf.No ted to bylo poprvé se stimulací předtím jsem neměla stimulaci filikul byl,ale asi to doktor ted chtěl zkusit ted se stimulací aby jich narostlo víc.
9. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky brunetko vítej.
bude to v pátek tak si říkám,že do třetice všeho dobrého,no ale i zlého vidte :grinning: ale já myslím pozitivně tak to prostě musí dopadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka - vítej :slight_smile: Budem držet pěstčky, a´t se zadaří. A jak dlouho se už snažíte?A jaký máte problém?

delf - taky máme v plánu maximálně 3 IUI a pak kdyžtak IVF.Ale ty už jedno dítko máš, tak se to musí podařit znovu!Káju máte přirozeně?

kdepak je zakajda - spolubojovnice :slight_smile:
9. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka ja idem zajtra, tak dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca...budem Ti držať paľuch... :wink:
9. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluvulilienka - tak to budem držet zítra pěstičky, ať se podaří :slight_smile:
9. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě navysvětlenou - spolubojovnice jsme tady všechny :sunglasses:
Ale píšu zakajda - spolubojovnice - protože spolu máme IUI obden :slight_smile:
9. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, v nasej rodine ma 17.3. mama meniny :slight_smile: . musim ist zehlit, no po prve sa mi strasne nechce a po druhe, spinkala by som.... :pensive: tak ahojte zajtra :wink: !
9. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty ďakujem pekne...mám trošku obavy z toho ako to bude prebiehať, ale hádam to zvládnem... :confused:
9. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jo dasty kája je přirozeně po půl roce sažení a ted už to budou dva roky a nic
9. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty79, snažíme sa asi 4roky. Skúšanie prirodzene nás už prestalo baviť, išla som na laparku a tam výsledok: endometrióza. Ach jo. Manžel je v poriadku. Držím palce všetkým kočkám ktoré IUI ešte len čaká a aj tým, ktoré čakajú na //.
9. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa všetky podeli ha? :wink: vstávame...budíček.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééééé ránko.Stavulilienka držím pršteky, ideš dnes na IUI ak som dobre čítala. Ja som bola na prvom IUI 27.2. a včera som mala 10 den tak som rano robila test a vyšiel negat. tak neviem či mám šancu že by sa to šte zmenilo v pondelok idem na krv a sono. Nech Ti to dobre dopadne.
10. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty- včera jsem se na net už nedostala, byla jsem u maminy a večer obsadil počítač manžílek :wink:
Jinak prsa mě bolí pořád, podbříšek míň.

Vítej Brunetka

Ahojky slavulilienka :wink:
10. mar 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ešte nevešaj hlávku...možno je ešte hladina Hcg nižšia a preto testík nevyšiel , skús znovu o dva-tri dni...a ďakujem , dúfam , že všetko pôjde ako má....
a inak sa opýtam...myslíte, že by som mala potom trošku ležať? či ste všetky normálne fungovali?
ahoj zaku...máš sa?
10. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok