• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Suvik si zlata, v piatok ma to cakak,a to mame mat este posedenie s kolegovcami v piatok podvecer. No neviem neviem ako to dopadne a ci sa tam objavim po zlych spravach. Aby som im tam nekazila vzduch svojim rumazganim :slight_smile:
A kolko IUI mate za sebou, ci je to prve. Fakt som to len tak prebehla, lebo je tu toho vela vela
21. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsula - ahoj, nesmíš mít takový pesimistický postoj, to je jasné, že se pak mimísovi nechce :slight_smile: všechny jsme tady natěšené na děti, ale taky všechny víme, že čím víc budeme chtí, tím víc to nepůjde :frowning2:, další věc je, pokd v tom brání zdravotní komplikace, ale dnes se dá všechno řešit, tak bych se tak nebála. Dobré zprávy tady jsou - spíš v podobě, že jedna druhou podporujeme, nikde ti nikdo nenapíše, že první iui vyjde, je to individuální a hlavně málo holek takhle rychle otěhotní. Tak se drž a žádné chmury :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka rozumím Ti, taky všechno řeším a neustále se pídím po info, proto taky chodím sem. Myslím, že se nemusíš bát.!!

Já před první iui byla na utz 13DC, folík 1, velikost 20mm, sliznice (teď nevím, mám výpadek jestli 8 nebo 10mm), dr říkal, že mi píchnou pregnyl a druhý den jsem šla na iui
21. okt 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víš suvik ten doktor co k němu jdu na IUI mi řekl že u nás je to vyhazování peněz :frowning2:
prý máme tak špatný spermio že by bylo lepší jít přímo na IVF ale já chci přesto vyzkoušet IUI..
zaujala mě tady ta reinseminace IUI 2x za cyklus. Zjistila jsem že se to dělá i tady v ČR v našich Sanusech. Blbý je že tyhle informace se člověk dozví spíš náhodou štve mě že nám to nenabídnul doktor.. vždyť tam díky tomu 2x inseminaci šance musí být..
21. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsula ještě nepředbíhej, třeba to dobře dopadne! :slight_smile: Na akci určitě jdi, ať už to dopadne jakkoliv! Člověk nesmí zapomínat sám na sebe!
21. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka-taky jsem o tom četla někde v diskusi, pochopila jsem, že se to dělá jinde, ne u nás

Schvaluju Tvůj přístup, pokud se na to cítíš, nevidím problém v tom iui zkusit. Třeba pak rozšíříš řady těhulek!! :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime, ono som ovplyvnena asi aj tym ze mam 2 mesacne krsna ktore je take krasne ze o to tazsie bude pocuvat, ak, zle spravy. Ale uz som veselsia. Posobite na mna velmi prijemne. Ďakujem. A ked tak premyslam tak na tej akcii sa aspon riadne odreagujem, ze? :slight_smile:
21. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uprímně řečeno.. jdu do toho na maximum..prostě udělám pro to aby se to povedlo vše..
ale tak nějak si nedělám iluze že by se mohlo zadařit proč taky že? když mi tohle doktor řekl :frowning2:
no ale v to pondělí budu chtít tu reinseminaci jsem zvědavá co tomu řekne doktor :grinning:
protože i když si nedělám iluze tak to zvyšuje šance ..
a být těhulka jé to je sen.. mám v tuhle chvíli pocit že je to tak vzdálený možnost že by se to mohlo stát..
víš po novém roce jsme se doma dohodli že bysme šli do IVF a tak nějak tu šanci vidím až tam..ale nechci do toho jít stylem "hop na krávu a je tele" chci zkusit nejdřív jemnější cestu bez hormonů... zbytečných zvlášť když vím že jsem zdravá a jediný problém je v tom zatraceném spermiu..
21. okt 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, výsledky krvy sú, ako som predpokladala, negatívne. Teraz sa musíme rozhodnúť či chceme ešte jedno IUI alebo ísť na IVF. Dr. aj ja s drahým sa prikláňame k IVF. 5 rokov je na mňa veľa a už to fakt nezvládam.

pani_haf, vy ste len 4 mesiace manželia? :dizzy_face: Tak to je ešte čerstvučké. My sme dostali svadobný fotoalbum aj fotografa a fotky ako svadobný dar od švagra, ktorý vlastní fotoateliér. Inak by to u nás dopadlo tak že fotky by boli len v PC.

wrtulka, vitaj. Všimla som si že si tu už bola, ale ešte sme si zatiaľ nepokecali. :slight_smile:

suzanna, držím palce švagrovej aby to dobre dopadlo.
21. okt 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - však si to v klidu s manžou promyslete a uvidíte :slight_smile:
21. okt 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik je mi to lito :pensive:
ale myslim,ze jste se rozhodli spravne,jak uz jsme jiz psala pri IVF je daleko vetsi sance na uspech :wink:

Tak jste me tu podporili k tomu ,abych ty fotky dala na Cd a uz se s tim tady zabyvam hodiny :grinning:

Svagrova uz je tam od 7.00 hod.od rana a stale nic,,,jsme strasne napnutaaa :slight_smile:
21. okt 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - to jsme teda ečekala, že půjdeš do sebe jako já :slight_smile:, našla jsme to album, tak to objednám na manžu :slight_smile:
21. okt 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, ale vieš si predstaviť čo to so mnou urobí keď sa nepodarí ani IVF? Vkladám do neho posledné nádeje. :frowning2:

marsula, hádam to víde aspoň tebe. :wink:
21. okt 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - nemaluj čerta na zeď, IVF se podaří, neboj, pokud ne, dr vymyslí něco jiného, hlavně buď v klidu :slight_smile:
21. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik neboj se! Pokud jsi netrpělivá, jdi do ivf. Neboj! Ono to přeci jednou vyjít musí!!
21. okt 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik a pani_haf ďakujem za povzbudenie. Zajtra zavolám do Heliosu a dohodnem konzultáciu na IVF. Máme prísť obaja, lebo budeme podpisovať žiadosť.
21. okt 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik pokud jste rozhodnutí pro ivf, je to tak správně!! Podporuju vás! :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale budem Vám všetko referovať, každý krôčik. :slight_smile:
21. okt 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě komarik! budeme tu s Tebou!!
21. okt 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je snad jasné!!!! a né, že na něco zapomeneš :slight_smile:
21. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte, vytáram Vám všetko do podrobna, aby ste vedeli čo robiť. Nie že by som Vám to priala, ale ak náhodou.
21. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik rozumím, ale všechny se tu scházíme kvůli informacím a vzájemné podpoře. Takže rády budeme s Tebou!
21. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojk!! zajdu sem až zítra! Pa
21. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava: ahojky!
21. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme tu samy :frowning2:(
21. okt 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musím tiež končiť, lebo mám taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakú kopu na žehlenie. :rolling_eyes:
21. okt 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,ja som tu???
21. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka :slight_smile:
21. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mojka ako sa mas???
21. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok