• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kaciatko - tak to si borec, když máš test doma a vydržíš to - klobouk dolu, já taky nechci testovat, ale budu na tom asi jako Ell a budu chodit kolem lékárny hodně velikýýýýýýýýýým obloukem :grinning:
10. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela parky na jar su velmi pekne.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby, ja vobec nie som borec, ale tak sa bojim tej /, ze radsej netestujem
10. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslíte, že už môžem ísť cikať? :grinning: ja sa normálne bojím ísť na záchod..nech to tam zostane čo najdlhšie, ale už mi ide mechúr prasknúť... :grinning:
10. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a mas nejake pocity?
10. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, neviem, snazim sa sa nepozorovat, akurat ma boli brusko... inak asi nic... vies, hovorim si, ze pocity mozu byt akekolvek, krv sa na moje pocity vykasle...
10. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem.... mna tiez bolelo brucho ako na kramy...ale spravne robis, snaz sa nepozorovat aj ked je to tak tazkeeeee
10. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom to zvladam, az som prekvapena, ze krv je uz pozajtra :sweat_smile:
10. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi, myslim, ze kludne chod :wink:
10. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem bo už nevydržím.... :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já nevím ják u tebe ale v ČR je pěkná zima, snad se příští týdny oteplí :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi - neboj - mršky se už zavrtaly tam kam měly, teď už je určitě nevyčůřáš :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Slavukllienka..pfuj pfuj držím palce :wink:

Renka..je možné, že ešte máš nízke HCG takže je to stále ešte o nádeji..skús tetsík neskôr :wink:

Brunetka..veľa šťastia a vitaj :wink:

El..veru, podarilo sa nám to s Petou, zlomili sme ťa a boli tam a teraz sú dvojičky :grinning:

Petra ako sacítiš, ešte dva dni..som viac nedočkavá ako ty....

Kači..ty máš oma test a nič si sním neurobila? tak to čumím, ja už by ho dávno očúrala :grinning:

Bobi..tak si dávaš pausu a potom znova do IUI?
10. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo haloo...

:slight_smile:

peti ja pauzujem kvôli babke teraz...
Príde mi blbé o niečo sa snažiť keď nám možno nevydrží do konca mesiaca.. a potom sa trápiť poprípade tiež nie je výhra. tak radšej počkám..
10. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko veru vy ste ma lamali jak slak :wink:
petronela aj tu je strasna kosa stale. ale snad raz uz ta jar pride. Aj ked momentalne mi to vyhovuje lebo jedniky kabat co mam je dlha zimna budna...inak nic nezapnem a mm mi este nedoniesol jarne kabaty :wink:
10. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :sweat_smile:
juuj, baby, to som fakt taka divna? :sweat_smile: no ja som minule kupila dva v jednej krabicke a ten co ostal som od jedu hodila do skrinky... mm sa aj cudoval, ze co to tam skladujem :grinning:
moni ajoj :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačui, niesi divná, ešte to ja by som tiež chcela byť taká ako ty..síce musím povedať, že som si pri vkladoch povedala, že vydržím no ja som nikdy čakať nemusela kto vieč i by som jaj vydržala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ella.ko, koľko to máš do MD, nie už len dnesa potom konec?

Mon..ahoj už je lepšie?
10. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, vydrzala by si... keby si si to logicky odovodnila a bala by si sa tak ako ja :grinning:
10. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - jsem taky netrpělivá, mám strach i se strašně těším a jsem zvědavá kolik v těch folíkách bude vajíček a kolik se jich povede oplodnit a kolik se jich bude vyvýjet .........

monika - nepauzízuj - bojuj, asi chápu jak se cítíš - já v sobotu přišla o dědu, bylo 85 let, vím ale určitě že když mamině (její to byl otec) oznámi že IVF bylo úspěšné a že z ní bude babička , bude štěstím bezsebe

ell - koukala jsem na předpověď počasí a příští týden už má být kole 5-7 stupňů a když u mě vše půjde tak jak má tak ET bude někdy 18.3. a já vlastně ani nevím za jak dlouho se chodí na krev, ale tou dobou už bude určitě jakorát na prochárky parkem - hlavně daleko od lékárny :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro...poznám tie tvohje pocity, ako keby som o sebe čítala pred pár mesiacmi..neboj, zvládneš to a vajíčok bude tak ako má, hlavne nech sú výbornej kvality na inom nezáleží :wink: a ja som bola po 14 dňoch na krvi tu na SK sa tak chodí :slight_smile:

Kači,....no neviem, neviem..asio by som to musela vedieť..asi opreto aby som sa netrápila..ja som taká, že radšej vedieť na čom som ako byť v neistote ale kto vie, možno s atoho aj ja dožijem a vydržím :grinning:
10. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pertonelka, no verim, ze to bude dobre... uz by sa patrilo, moc drim palce!
cisielko, vies, ja ked som prisla ten prvy krat nestastna, ze test je negativny, tak mi sestricka povedala, ze to este nic neznamena, ze vazne sa berie az krv... cize na co... a kamosky, co mam tak vacsina mala pozitivny test az 5tt...
10. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti lenže mne to príde také blbé.. teraz to nechám tak. aj tak mám veeeľa učenia na ten kurz.
Si pripadám ako keby som na maturitu šla... :angry:

Ale aspon niečim zamestnám myseľ a možno sa to akurát vtedy podarí.. :slight_smile:
No ale aj tak uvidím.. ešte sa dohodneme s mmm čo bude ďalej..
No viem, že teraz mini. 30 dní mám pauzu, bo stimulku som nedostala a kým príde ms mám tak cca tých 30 dní ešte čas .-D s mojími cyklami teda..
a možno tá ms ani nepríde...

Kači - cisielko - hej troška lepšie.. ale hlavne vás nechcem zanedbávať.. :wink:

No teraz vás zasa zanedbám bo ideme preč.. vrátim sa domov až neskoro večer, ale možno vás v priebehu dňa budem mať možnosť kuk..

Ale tak zajtra som zasa chvílu vaša.. potom pôjdeme za babkou..
Tak cmuky a papap

Kači drž sa :wink:
10. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači....no je to také ale je takých málo prípadov..ale ono je to jedno, hlavne nech je výsledok ten krásny...ešte 2 dni, začínam byť nervózna ja za teba :slight_smile:

Moni..tak to som rada..a dobre, že máš pauzičku..oddýchneš si trošku do toho a kto vie ako to dopadne....a kedy máš skúšky na ten kurz?
10. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano... ja som si povedala, ze nech test povie cokolvek, tej krvi sa nevyhnem... a teraz uz to je fakt blizko... ja nie som nervozna vobec, asi preto si nervozna ty :grinning:
moni, nepytala si sa dr, co by sa stalo keby to vyslo prirodzene?
10. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Chcela by som vedieť váš názor.Snažíme už cez rok.Všetky vyšetrenia sú OK a obaja sme zdravý.Teraz posledné 3 mesiace sme sa už ani nesnažili nejak extra.Má to vôbec zmysel rozmýšlať nad IUI,alebo nad čím?Ďakujem.
10. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

chcem sa Vas spytat - ci je nutne mat absolvovanu laparoskopiu pred IUI - v gyn-five? bolo nam odporucene IUI - len by som sa rada vyhla laparke... :sweat_smile:
10. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - jak se cítíš?Bolí podbřišek?Tak jak dlouho jsi nešla na wc?Přestav si, že já jsem se taky bála jít na záchod -
tak jsem to vydržela 6hodin :grinning: , aby spermoše nevyplavali :grinning: To jsem radči celej den nepila.

zakajda - to máš zajímavou práci :wink:

ahoj katkaajurko - já na laparce nebyla :slight_smile:
10. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty a dokazovali priechodnost vajcovodov nejako inak ? ci nijako to netrebalo?
10. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisileko - 13.06. mám skúšky - písomné, ústne aj praktické a okrem toho musím ešte pred tým odovzdať písomnú prácu a to je pre mňa najväčší horor.... :angry:
ale dajako to zvládnem... Dnes mi bol mmm kúpiť anjelikovské krídielka na fotenie.. Kráásne... :slight_smile:

Kači - nepýtala bo som nemala kedy... nehovorila som s ňou... budúci týždeň jej zavolám....
10. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko - ne žádná laparo,ani hystero, ani nic podobného.Nám se nedařilo 2roky.Už mě dr. uháněl na laparo.
Ale já furt nechtěla.Ale pak jsem najednou otěhu.Sice to nedopadlo dobře,ale zatím jsem se laparo vyhla :slight_smile:
Někdo jde před IUI na laparo.A někdo jde ttřeba na 3 IUI a pak na laparo a pak kdyžtak zase na 3 IUI.
Ale většinou posílaj na laparo před IVF.
10. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok