• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
aj ja som otehu na chvilku... hned som potratila- mikropotrat..spontanny-to by ale ako dokaz priechodnosti vajickovodov stacit mohlo,nie? :sweat_smile:
10. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kakaajurko a v centre ti to nepovedali? ku komu chodis?
10. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

nekašlu na vás..jen nějak nestíhám, chodím ted 3x týdně do práce, plus malá,... prostě net jde ted trochu mimo :unamused: Dneska dorazila mrcha, skoro o týden dřív, ale nevím, jestli půjdem na IUI..já bych to chtěla nechat minimálně do léta na přírodě a manžel nesouhlasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši by šel hned na IVF, aby to vyšlo :unamused: tak uvidíme..možná ještě jednu IUI zkusíme, ale kdy to nevím...

Na všechno moc myslím

Moni, mrzi mě, že to nevyšlo :pensive:

Ale v rychlosti jsem to projela a pár nových těhulek tady je, tak je to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luucia, ved uvidis co ako - drzim palce :slight_smile:
10. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, ďakujem za podporu. UŹ nebudem testovať, vydržím do pondelka, kedy už pojdem na krv a sono. Potom napíšem ako sme dopadli.Ahojte.
Slavulilienka dnes máš kľudový režim, nie? Mne tak bolo prikázené.
10. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty...no podbruško ma teda bolí riadne....ani chodiť poriadne nemôžem...je to normálne? A motá sa mi hlava....doobeda som spala, potom som šla kúsoček pešo do mesta, dúfam, že som mohla....no ale keď som šla naspäť, tak mi bolo slabo..., šla som po drahého autom do práce a teraz ležím, lebo mi je kadejako.... :frowning2:
10. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulilienka ty si bola na IUI dnes pravda
10. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka áno...dnes o deviatej... :slight_smile:
10. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes len oddychuj zajtra isto bude lepsie a drzim palce aby vsetko slo tak ako ma
10. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali ďakujem pekne...no dnes som veru odrovnaná, dúfam, že zajtra to už bude ok... :wink:
10. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale isto bude
10. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi nikto poradiť?Písala som na predošlej strane? :frowning2:
10. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib a preco by nemalo IUI zmysel? ked ste obaja v poriadku a nedari sa tak nevahaj a opytaj sa nato lekara
10. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib..podľa mňa záleží od toho ako veľmi túžite po drobcovi...a akým spôsobom k nemu chcete prísť...ak to chcete nechať na prírodu, tak sa milujte približne v čase ovulky..., ale to asi vieš za ten rok..., no a keďže sa nedarí, podľa mňa treba vyskúšať všetky možnosti....my sme tiež obaja zdraví a snažíme už vyše trinásť mesiacov, no a keďže sme to chceli trošku urýchliť, tak sme vyskúšali IUI...uvidíme či z toho niečo bude, ale aspoň si môžem povedať, že som urobila pre to trochu viac.... :wink: záleží na Vás.. :slight_smile:
10. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.No túžime po bábetku,ale jednu dcérku už doma mám 8 ročnú,takže to nieje také úplne strašné túženie.Len neviem,či stačí rok nedarenia sa na to,aby sme začali riešiť toto.My sa milujeme v podstate stále,teda celý mesiac a nie len pri OVUa aj tak sa to doteraz nejak nedarilo.
10. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simb po roku uz zvyknu posielat na iui
10. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib...no ako hovorím, záleží od vás..od toho ako to chcete urýchliť...mne sa to zdalo už pridlho...tak sme to skúsili...ja mám tiež dve detičky, ale tie sa zadarili akosi hneď a teraz nie a nie... :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - jen odpočívej.Já taky první den odpočívala.V práci jsem si vzala dovču a doma jsem koukala na telku a četla si a spala a bříško mě taky bolelo a taky jsem špinila.A druhej den už vše bylo ok :slight_smile:

katkaajurko - a co ti řekli v centre?Ale já myslím, že před IUI není potřeba laparo.Nevím teda jak v jiných centrech :confounded:
10. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak uvidíme.Pôjdem k lekárovi a uvidím čo navrhne on a potom sa uvidí.Ďakujem za radu.Slavulienka a držím palčeky kedže si po IUI a všetkým ostatným samozrejme tiež. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, no ja blbá som šla na chvíľku do mesta poobede a to som asi nemala...teraz mi je lepšie, ležím pod dekou, ale bola som teraz na vecku a mala som trošku taký ružový hlien...čo to je? dúfam, že nič vážne...asi len trošku po tom zákroku či? :confused:
10. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib a ďakujem..., tiež prajem čo najskoršie úspešné počatie... :wink:
10. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka 22 este k nikomu

boli sme tam na spg a odporucili nam skusit IUI kedze je to uz rok... a spg je trochu horsi - ked sme boli pre tieto vysledky - pytala som sa --a povedala mi ze laparku netreba - ale ze treba mat potvrdenu priechodnost vajecnikov... :confused:
a kamoske zase povedali ze treba - tak som v pomykove... nechcem na nu ist... chcem to skusit bez nej..

tak si chceme dat este mesiac a potom tam ist....
10. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko neviem ti poradit ja som pred IUI bola na HSG co je prefuk vajecnikov ale tam ma poslal môj doktor takze v centre to uz nepozadovali
10. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko
skus ist na HyCoSy - je to vysetrenie priechodnosti vajcovodov pod ultrazvukom
10. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,ako sa tu mavate???nove tehulky su???
bobi ako moja???
kaciatko ako sa dari???
dasty????
ja som dnes na sone videla svoju prvu machulku a HCG sa mi krasne zvysilo...tak sa tesim a bojujem zaroven dalej....
10. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - ja sa bojim narkozy :frowning2:

alienka - ako velmi boli ten prefuk vajecnikov?
10. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni tak držkáme paľušky, aby bolo všetko v poriadku.. :wink:
10. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj xena, gratuluju k machulce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je moc dobře, že se HCG zvýšilo!
Strašně moc ti to přeju :slight_smile:

slavulilienka - to vůbec nevadí, že jsi byla ve městě.Spousta holek jde normálně do práce.
I mě dr. říkal,že si mám jen v ordinaci asi půl hodky poležet a pak fungovat jako každý jiný den.
Ale já jsem nevěděla jak mě bude, jak se budu cítit,atd. tak jsem měla zařízenou dovču a jen tak
jsem se poflakovala :grinning: , jindy na to není čas.Možná jsi trošku začala špinit, dr. tě na to neupozornil?
Je to normální-Já špinila docela dost....Ale druhej den vše dobrý.
10. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi dakujem a ja vam prajem nech ma cim skor dobehnete...drzim palceky... :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko - narkóza nic není :dizzy_face:
10. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok