IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
slavulilienka
10. mar 2010
dasty no ja dúfam, že zajtra to už bude v poriadku....musím asi trošku viac piť...preto sa mi v hlave motá.. 😃
xena1
10. mar 2010
dasty dakujem mooc
a ty ako moja???ako to pokracuje???
dasty79
10. mar 2010
xena - já právě že nic 😞 Zítra to bude teprv týdne po IUI,ale mě je nijak :-|
Já necítím podbřišek, ani prsa, ani nejsem rozežraná jako jindy...prostě se nic neděje =-)
delf14
10. mar 2010
ahojky holky,tak já mám v zadnici 10000jednotek pregnylu 😃
počkej dasty to je ticho před bouřkou :-p
slavulilienka
10. mar 2010
dasty....mala si aj zvýšenú teplotu? Mne začína byť teplúčko....zatiaľ 36,8 =-)
xena1
10. mar 2010
dasty mne tiez skoro nic nebolo....a mesiac predtym som mala vsetky priznaky...a nic
xena1
10. mar 2010
babulky idem do hajan uz ma bere 🙂
slavulilienka
10. mar 2010
dobrú nôcku dasty...dobre sa vyspinkaj... 🙂
dasty79
10. mar 2010
delf -ticho před bouřkou?Kééééééž by 🙂
Budu ti držet pěstičky,aby to vyšlo x-)

slavu - já neměřím teplotku.Stačí, že se takhle dost sleduju.Tohle jsem radči vynechala.
Pěkně odpočívej, ať spermíci najdou cestičku 🙂

Já mám každej měsíc nějkaý příznaky.Teď zatím nic...Ale je ještě brzo.

dobrou noc kočky 😎
v555
10. mar 2010
dobry večer 🙂 ,už som si pichla Pregnyl 😉 a v piatok IUI moje prve 😃 😉 😉 😉 😉
slavulilienka
10. mar 2010
v555 supiš...ako sa cítiš? Budem držkať palčeky, aby bolo úspešné hneď na prvý šup... 🙂 ja som dnes po, ale poviem Ti mám riadne stavy...už som volala aj dokyne... :-| a ak Ti môžem poradiť...veľa, veľa , veľa tekutín...aby si sa vyhla takým stavom ako je dušnosť, točenie v hlave a pod...poviem Ti nič príjemné...
v555
10. mar 2010
dakujem slavulilienka,cítim sa 😉 a tebe držim palce.Budem veľa veľa piť 😃,raz som mala OHSS a nebolo to bohvie čo ]-(
slavulilienka
10. mar 2010
no ja si myslím, že už také slabé OHSS mám, len sa modlím, aby to nebolo horšie...mám strach... |-|
v555
10. mar 2010
prečo si myslíš???
slavulilienka
10. mar 2010
mám taký pocit, že mám málo vzduchu v pľúcach...taká dušnosť...už som vypila celé dve fľaše minerálky..načala som tretiu, tak dúfam, že to pomôže..
v555
10. mar 2010
ľahni si a nemysli na to,už nepi je toho dosť čo si vypila,a hlavne kľud ak sa da 😉,oddychuj aj zajtra ak sa ti da
slavulilienka
10. mar 2010
snažím sa.. nemyslím na to...len som sa trochu preľakla...som zvedavá, ako bude Tebe....dúfam, že lepšie ako mne. 😉
petronela82
11. mar 2010
dobé ránko

tak hlásím že už mám taky v sobě Pregnyl a v pátek jako v555 jdeme na to, sice ne IUI ale IVF ale výsledek je požadovaný stejný .... // 😃 😃 😃
l1u1c1i
11. mar 2010
ahoj petronelo, držím Ti palce, já jsem byla na pregnylu v neděli a v pondělí jsem byla u Apolináře na 3. pokusu IUI. Byla bych š´tastná kdyby to už vyšlo.
petronela82
11. mar 2010
ahoj luci - držím palečky aby to do třetice všeho dobrého vyšlo - ty jsi taky Fostimon, viď? a kdy jdeš na krev? a budeš testovat?
zakajda
11. mar 2010
Dobré ránko 🙂
tak jsem právě dočetla co ste tu včera psaly 😉

Petronela, v555,delf - držim pěsti. 😉
l1u1c1i
11. mar 2010
Já jsem měla MERIONAL. Když to do 19.3. nedostanu, tak budu testovat a pak se uvidí dle výsledku.

A jak u Tebe?
petronela82
11. mar 2010
luci - já jdu na IVF, tak že zítra OPU, a pak se uvidí, kolik jich bude, jestli se oplodní, jestli se budou vyvýjet ..... když bude vše O.K. tak asi za cca 5 dní po OPU by měl být ET a testovat nebudu, snad to vydržím, počkám na výsledky krve
maticap.
11. mar 2010
Ahojte babulky,
ja som stale v cakacej faze - a som mimoriadne zvedava, co uvidime v pondelok na folikulometrii... vajecniky makaju ako dive a celkom ma tlacia. Tak dufam, ze sa spravaju slusne 🙂 .
v555, petronela - drzim paste, nech to vyjde! 😃 musim ist pracovat... 😞 pekny den! 😉
alienka22
11. mar 2010
ahojte

vsetkym drzim palce 🙂 aby to vyslo, velmi na vas myslim

katkaajurko mna to HSG bolo dost vela - kazdy to znasa inak, myslim ze laparoskopia je viac v pohode.
kaciatko81
11. mar 2010
ahojte 🙂
vsetkym drzim palce! petronelka dufam, ze bude vela vajicok, ktore sa krasne oplodnia 🙂 luci, tiez som mala merional 🙂
katkajurko, ja chodim do iscare, najprv sme hovorili, ze dve iui a potom laparka, nakoniec som isla hned po prvom... robili mi to priamo v iscare jednodnovou chirurgiou, samozrejme, ze som sa bala, ale nebolo to nic hrozne... moj dr hovori, ze radsej laparka ako to vysetrenie na priechodnost...
katkaajurko
11. mar 2010
suhlasim to je uz potom laparka osoznejsia-kedze sa pri nej da hned aj riesit konkretny problem...

dakujem baby

este sa spytam - kolko stoji laparka? to sa musi zaplatit?
kaciatko81
11. mar 2010
katkajurko, pokial ides normalne do nemocnice, tak platis myslim vyber operatera... mne to pozerali v cenniku a zalezalo to od zdravotnej poistovne... take na to kolko to stoji je asi tazka odpoved
garp776
11. mar 2010
ahoj holky,
tak jsem 21DC a už špiním, hormony mi teda dávají do těla! Takže se dnes objednám k dr. a jdu do IVF =-)
katkaajurko
11. mar 2010
aha..ja by som chcela cez jednodnovu chirurgiu...takze to sa asi v centre robi...

Začni písať odpoveď...

Odošli