• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dasty no ja dúfam, že zajtra to už bude v poriadku....musím asi trošku viac piť...preto sa mi v hlave motá.. :grinning:
10. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty dakujem mooc
a ty ako moja???ako to pokracuje???
10. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena - já právě že nic :frowning2: Zítra to bude teprv týdne po IUI,ale mě je nijak :unamused:
Já necítím podbřišek, ani prsa, ani nejsem rozežraná jako jindy...prostě se nic neděje :confused:
10. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,tak já mám v zadnici 10000jednotek pregnylu :grinning:
počkej dasty to je ticho před bouřkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty....mala si aj zvýšenú teplotu? Mne začína byť teplúčko....zatiaľ 36,8 :confused:
10. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty mne tiez skoro nic nebolo....a mesiac predtym som mala vsetky priznaky...a nic
10. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem do hajan uz ma bere :slight_smile:
10. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku dasty...dobre sa vyspinkaj... :slight_smile:
10. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf -ticho před bouřkou?Kééééééž by :slight_smile:
Budu ti držet pěstičky,aby to vyšlo :dizzy_face:

slavu - já neměřím teplotku.Stačí, že se takhle dost sleduju.Tohle jsem radči vynechala.
Pěkně odpočívej, ať spermíci najdou cestičku :slight_smile:

Já mám každej měsíc nějkaý příznaky.Teď zatím nic...Ale je ještě brzo.

dobrou noc kočky :sunglasses:
10. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry večer :slight_smile: ,už som si pichla Pregnyl :wink: a v piatok IUI moje prve :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 supiš...ako sa cítiš? Budem držkať palčeky, aby bolo úspešné hneď na prvý šup... :slight_smile: ja som dnes po, ale poviem Ti mám riadne stavy...už som volala aj dokyne... :unamused: a ak Ti môžem poradiť...veľa, veľa , veľa tekutín...aby si sa vyhla takým stavom ako je dušnosť, točenie v hlave a pod...poviem Ti nič príjemné...
10. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem slavulilienka,cítim sa :wink: a tebe držim palce.Budem veľa veľa piť :grinning:,raz som mala OHSS a nebolo to bohvie čo :angry:
10. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslím, že už také slabé OHSS mám, len sa modlím, aby to nebolo horšie...mám strach... :pensive:
10. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo si myslíš???
10. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám taký pocit, že mám málo vzduchu v pľúcach...taká dušnosť...už som vypila celé dve fľaše minerálky..načala som tretiu, tak dúfam, že to pomôže..
10. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľahni si a nemysli na to,už nepi je toho dosť čo si vypila,a hlavne kľud ak sa da :wink:,oddychuj aj zajtra ak sa ti da
10. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažím sa.. nemyslím na to...len som sa trochu preľakla...som zvedavá, ako bude Tebe....dúfam, že lepšie ako mne. :wink:
10. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobé ránko

tak hlásím že už mám taky v sobě Pregnyl a v pátek jako v555 jdeme na to, sice ne IUI ale IVF ale výsledek je požadovaný stejný .... // :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelo, držím Ti palce, já jsem byla na pregnylu v neděli a v pondělí jsem byla u Apolináře na 3. pokusu IUI. Byla bych š´tastná kdyby to už vyšlo.
11. mar 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci - držím palečky aby to do třetice všeho dobrého vyšlo - ty jsi taky Fostimon, viď? a kdy jdeš na krev? a budeš testovat?
11. mar 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
tak jsem právě dočetla co ste tu včera psaly :wink:

Petronela, v555,delf - držim pěsti. :wink:
11. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem měla MERIONAL. Když to do 19.3. nedostanu, tak budu testovat a pak se uvidí dle výsledku.

A jak u Tebe?
11. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - já jdu na IVF, tak že zítra OPU, a pak se uvidí, kolik jich bude, jestli se oplodní, jestli se budou vyvýjet ..... když bude vše O.K. tak asi za cca 5 dní po OPU by měl být ET a testovat nebudu, snad to vydržím, počkám na výsledky krve
11. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
ja som stale v cakacej faze - a som mimoriadne zvedava, co uvidime v pondelok na folikulometrii... vajecniky makaju ako dive a celkom ma tlacia. Tak dufam, ze sa spravaju slusne :slight_smile: .
v555, petronela - drzim paste, nech to vyjde! :grinning: musim ist pracovat... :frowning2: pekny den! :wink:
11. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

vsetkym drzim palce :slight_smile: aby to vyslo, velmi na vas myslim

katkaajurko mna to HSG bolo dost vela - kazdy to znasa inak, myslim ze laparoskopia je viac v pohode.
11. mar 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
vsetkym drzim palce! petronelka dufam, ze bude vela vajicok, ktore sa krasne oplodnia :slight_smile: luci, tiez som mala merional :slight_smile:
katkajurko, ja chodim do iscare, najprv sme hovorili, ze dve iui a potom laparka, nakoniec som isla hned po prvom... robili mi to priamo v iscare jednodnovou chirurgiou, samozrejme, ze som sa bala, ale nebolo to nic hrozne... moj dr hovori, ze radsej laparka ako to vysetrenie na priechodnost...
11. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim to je uz potom laparka osoznejsia-kedze sa pri nej da hned aj riesit konkretny problem...

dakujem baby

este sa spytam - kolko stoji laparka? to sa musi zaplatit?
11. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko, pokial ides normalne do nemocnice, tak platis myslim vyber operatera... mne to pozerali v cenniku a zalezalo to od zdravotnej poistovne... take na to kolko to stoji je asi tazka odpoved
11. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem 21DC a už špiním, hormony mi teda dávají do těla! Takže se dnes objednám k dr. a jdu do IVF :confused:
11. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..ja by som chcela cez jednodnovu chirurgiu...takze to sa asi v centre robi...
11. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok