• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
A vlastne ďakujem Vám všetkym za palčeky/aj tebe Eti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /.
12. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslušne hlásim.. nohavičky a ďalšiu ponožku som našla.. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale chýba mi jedna ponožka ešte. Tá najkrajšiaaa....
12. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - odpočívej,ať spermíci můžou pěkně pracovat :wink:

moni - tak to je dobře, že jsou kalhotky na světě :grinning:

zakajda - pořádně odháněj tu mrchu mrchovatou :sunglasses: Já se furt necítím nijak :confounded:
Ještě hodku a huráááá víkendík :dizzy_face:
12. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky děkuji za držení pěstiček v555tak at najdou tu správnou cestu,když jim jí zkrátili,tak by jako mohli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za 14 dní at najdeme krásné dvě čárky
12. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny, tak už jsem doma, OPU proběhla bez problému měla jsem 41 folíků (asi 21 vajuch), po zákroku jsem si ještě poležela asi 1,5 hod. na pokoji - z toho asi hoďku jsem měla kapačku, pro jistotu mi dají na hoďku kapačku i zítra. Jinak mě docela bolí břicho ale to je při tolika folíkách normální. Mám hlavně hoďně pít a pít a pít (prý takový malý průtokový ohřívač :grinning: :grinning: :grinning: ) jdu si lehnou a odpočívat - díky za podporu
12. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :wink: Delf
12. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela len pekne odpočivaj aj tri dni, pri toľkych vajkach by som asi nevstala z postele tyžden :wink:
12. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda petronelo to byla úroda pěkně odpočívej.
v555 a co u tebe dobrý po iui mě bolí spodek bříška,ale to je tou ovulkou,no večer to pojistíme ještě jednou sexíkem a poté utroges.
12. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti moc moc moc držím palce!!!!
12. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky moni jak je kočko dobrý?
12. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, drzim palce!
12. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya ahoj..vidím, že s si poradila :slight_smile: a držíme v ondelok palce :wink:

V555, Delf...pfu pfuj pfuj nech sa spermoše riadne ponahááju a potom oddych na 9 mesiacov :wink:

Kači....bojovať znamená veriť, prehrať znova sa postaviť a vyhrať žiť..som stebou :wink:

Petra..nádherná úroda...tak len pekne oddychuj a daj vedieť ako sa im darí :wink:
12. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes budu večer brát poprvé ve svém životě utrages.jsem zvědavá jak na mě bude působit :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že pozitivně :grinning: :grinning: cisielko ahojky kočko
12. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, v pondělí jsem absolvovala 3. pokus IUI. Může se chodit sportovat nebo musí být člověk v klidu?
12. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko...to me mrzí..takže další IUI? cítíš, že se mrška blíží, nebo zatím nic?

petronela..teda..to je uroda..blahopřeju

já byla odpoledne u své dr..tak mám stále brát utrogestan i estrofem do te doby než se mrcha dostaví v plné polní. Před IVF budu mít ještě jeden pokus IUI.
12. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaciatko...to me mrzí.. :cry: takže další IUI? cítíš, že se mrška blíží, nebo zatím nic?

petronela..teda..to je uroda..blahopřeju

já byla odpoledne u své dr..tak mám stále brát utrogestan i estrofem do te doby než se mrcha dostaví v plné polní. Před IVF budu mít ještě jeden pokus IUI. Jinak podbřišek mě bolí dost, stále lítám na záchod, že už přišla..
12. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mě ms dorazila v plné kráse... :unamused:
12. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky garp - tak to mě mrzí :frowning2: Mrcha jedna zatracená. Drž se. :wink:
12. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, na ktory den vam zhruba robievaju IUI? Ja idem v pondelok na folikometriu, budem 13 DC, ale mam pocit, akoby ovula bola na spadnutie...takto skoro este nikdy nebola...no snad je to len plany poplach!
12. mar 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp to je mi líto né nadarmo se jí říká mrcha.taky mohla počkat a přijít až za devět měsíců,takže ještě jedno iui a pak ivf?no my měli ted poslední iui a pokud edopadne tak ivf taky.
12. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka já byla na měření 12dc a na iui jsem šla 15dc,ale záleží jak moc budou folikuli narostlé
12. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka ja som bola na folikulometrii na 10 dc a mala som 20 a 21 mm foliky,večer som si pichla pregnyl a na 12 dc som mala IUI.Ale je to rozdielne,zaleží ako ti rastu folikuly,minuly mesiac som mala na 13 dc najväčši folikul 19 mm,takže je to každy mesiac inak :wink:
12. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinko..neboj..doktoři už ví přesně, kdy si tě pozvat..příznaky na ovu můžou být i několik dní před..

jinak já nevím, jestli si mám dávat ještě jedno IUI před tím IVF nebo si dát měsíc pauzu od hormonů a nervů...poradíte? Delf, zakajdo..snad to prolomíte a budete úspěšnější..nějaké náznaky na //?
13. mar 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp a pokolokáté že už máš iui?Asi jsi to psala ,ale jsem líná dočíst.
13. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf: 2 IUI za sebou, ale s dárcem, takže žádné domací snaženíčko, které by to mohlo podpořit...mražené spermie také mají menší životnost...takže strefit se do ovu..je náročnější :unamused:
13. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ahá no záleží jak moc spěcháš na mimi,zda by jsi to ještě vydržela a ještě jednou to zkusit do třetice všeho dobrého,teda i zlého se říká,já jsem se taky rozhodovala zda zkusit ještě po třetí iui a nebo hned ivf a rozhodla se pro iui ještě,když nedopadne tak už jdeme do ivf,ale jako že to dopadne a já budu ted těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
garp, vcera som vysadila utros, tak uvidime... minule dosla po troch dnoch... ano, idem este do dalsieho, toto bolo prve po laparke, pred laparkou som mala tiey len jedno... neviem kolkokrat kzm sa dopracujem k ivf, ale este to skusim :slight_smile: mrzi ma, ze u teba sa to uz spustilo... :cry:
13. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,ja som v nemocnici,mala som vo stvrtok bolesti laveho vajecnika,tak ma tu nechali,na pozorovanie,podla vysledkov HCG a dvoch zltych teliesok by som mala mat v sebe dve babule,jedno krasne vidno a druhe sa zatial neobjavilo,tak sa caka,ak sa neobjavi mozno bude zaseknute vo vajickovode a budu ma muiset operovat...ale hlavne aspon to jedno je zatial v poriadku..
a vy sa ako mavate???nove tehulky???
13. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, xeni tak to ma velmi mrzi, dufam ze bude vsetko v poriadku.
13. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,nie je to nic prijemne a myslim ze sto krat horsie ako ked som nemohla otehu...ale verim ze to dopadne dobre...vlastne tak ako ma :wink:
a ty ako sa mavas???
13. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok