• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
čisielko, ahoj :wink:

tak u mňa nové nič... po 3. neúspešnom IUI, resp. štvrtom, som tak trochu rezignovala, potrebujem si od toho všetkého oddýchnuť a nazbierať nových síl do ďalšieho boja, pravdepodobne IVF... no to až niekdy koncom apríla... no určite som to nevzdala a ostávam tu s vami aj naďalej :wink:
15. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...ja Ťa úplne chápem..., ale neboj možno práve teraz, keď si dáš pauzu a myšlienky nasmeruješ niekde iným smerom, tak sa podarí aj bez IUI,IVF...budem na Teba myslieť a posielať Ti pozitívuš eneriu.. :wink:
15. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi...úplne ťa chápem..treba si oddýchnuť, vypustiť to z hlavy a potom sa vrátiť a bojovať dalej..držím ti palce :slight_smile:
15. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky.Bobi asi je teda lepší jít do boje s oddychem a s novími silamy.No slavuli já když nastoupila do práce po mateřské,tak jsem si říkala nebudu na to myslet budu mít jiné starosti a nic vůbec to nefungovalo,asi je pes zakopanej jinde jen ho vykopap :grinning: tak mi holky nic utrouš ndělá jsem ráda,žádná únava atd.teda dnes mám noční tak se uvidí,ale když mě to nedělá nic přez den tak by nemuselo ani v noci
15. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf...ja som tiež po utroši celkom v poho...iba keď málo pijem , tak sa mi trošku motá hlava, ale inak v poho...akurát ma znervózňuje to, keď to začne vytekať... :confounded:
15. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - tak jsem trochu smutná :frowning2: volala jsem do CARu a transfer bude a embryjko je jen jedno, mám tam být ve 12:30 a tam mi řeknou víc, co se stalo - přoč je jen jedno - snad to bude bojovník - držte mi palečky
15. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťka držkaj sa a neboj...ten jeden je určite riadny silák...dobojuje to pekne do konca... :wink:
15. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ste zlaté, ďakujem vám všetkým :slight_smile: aj za tú pozitívnu energiu, Slavi :wink: tú potrebujem občas ako soľ... nemyslím si však, že sa to bez lekárskej pomoci podarí, no teraz každopádne potrebujem taký menší reset :sweat_smile: no tá túžba po mimi tu stále je, nedá sa len tak odložiť do skrine a povedať si, kašlem na teba... a tak určite budem bojovať ďalej!!! :slight_smile:
15. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, držím palce!!!
15. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my s Tebou zlatik... :wink: :slight_smile:
15. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petro to je mi líto neboj budeme ržet vše co máme musí to být bojovník,pak napiš co se stalo s těmi ostatími
no slavuli to mě taky štve ten výtok a ty budeš testit kdy?
15. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
petronelo držím moc palce!!!určitě se podaří!
bobi..je mi to líto..ale IVF má větší úspěšnost..takže to vypadá, že na IVF půjdem v podobném termínu.
Já stále nevím jestli mám podstupovat před IVF ještě jeden pokus IUI, musím teď čekat měsíc na schválení pojišťovny...kdyžtak si ho dám v nativu bez hormonů.
15. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - mesiac pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI
Monika - pauza neviem ako dlho....
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 18.02. ziadost IVF
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.02. - 2 IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 14.02. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - další IUI?
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - čaká na MS a potom stimulácia
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa
xena
makinka1 -2IUI-pozitívne
15. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfi ...ja testiť nebudem...som sa rozhodla..., že hodina pravdy bude , keď pôjdem na krv...čiže 25-teho budem vedieť na čom som...nechcem sa zbytočne stresovať.., ale verím, že to tam je... :wink:
15. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zkus ještě jedno iui garp nežti to schválí pojištovna,tak to jo slavuli,u nás se nechodí na krev jen si máš udělat test jinak nic
15. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, mas maternicu, mas ovulku, mate spermijky, nemate zatial odhaleny ziadny problem, takze moze sa zadarit aj bez dr :wink:
peti, drzim palce, som zvedava, co ti povedia :unamused:
slavi, vidim, ze si ako ja :grinning:
15. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som pred chvílkou volala do Helíku, že sa idem objednať na konzultáciu a kedže sa tam dlho čaká tak som čakala, že ma objedná na nejaký máj a ona mi urobí šok jak sviňa že 30.03. o 14.30h no chápete to? som zostala ako púčik, som nechcela tak skoro, ved to ani imuno v Prahe ešte nebudem mať za sebou, no som v riadnom šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo už, no..opýtam sa aké vyšetrenia mi teda idú robiť, lebo mi majú hladať príčinu môjho krvácania, či nemôžem ísť na na IUI, ako vyzerá môj vajíčkovod a cysta kedže používam tie vložky Anionové..a tak pomaličky nikam sa nebudem ponáhlať :wink:

Petka...mylsím na teba, silno re silno..msuíš veriť, že je to bojovník...drž sa daj potom vedieť :wink:

Garp..ja by som to skúsila :wink:
15. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, a nechceš skúsiť ešte jedno IUI???

delf, ani u nás sa na krv nechodí, proste ak nedôjde mrcha, tak treba spraviť test...

slavuli, správne, treba pozitívne myslieť, závidím, že to tak dokážeš :wink:

cisielko, veď to je dobré, či nie? aspoň sa pohnete trochu ďalej rýchlejšie...

kači, máš pravdu, pokiaľ má žena maternicu, ovuluje a partner má dobré spermie, šanca je... no prečo potom nevyšlo ani jedno IUI? niekde musí byť ten pes zakopaný :angry:
15. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda cisielko tak brzo to je supr
15. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakajda - mě prsa vůbec nebolej, jen občas břicho :unamused: Kdy budeš testovat????

bobi - ahoj, to je dobře, že ses na nás přišla podívat :slight_smile: Jo jo jen si dej pauzu, ať nabereš hodně síly a brzo ať seš tady zase s náma!Já bych měla testovat o víkendu - tak nějak,pokud nedorazí mrcha :frowning2:
Žádný problém vám nenašli, tak se třeba teď právě zadaří.Já vím, to nejde na to nemyslet.
Když nám tikaj....a my si to miminko, tak přejeme,viď?
15. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked myslíte...mala by som sa tešiť, hm..no čo..ved pomaličky všetko uvidíme

Bobi...kači má prvadu, nič vám nebráni v prirodzenom tehu..ja by som skúšlala a skúšala :grinning:
15. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela - nesmutni :pensive: , uvidíš že ten jeden bojovníček to zvládne :slight_smile: Budeme na tebe myslet!!!

cisielko - buď ráda, že to je takhle brzo :slight_smile:

garp - určitě bych ještě šla do jednoho IUI :slight_smile:
15. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, moze a nemusi... toto nie je tom, ze idem na zakrok a vyjde to... lekari mozu spravit vsetko a proste priroda si povie nie! mam kamosku, niekolkokrat iui, nic... zacala sa chystat na ivf a bum, motyka vystrelila... proste obcas to vyjde...
15. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, tak moje hodinky tikajú jak o život :grinning: v apríli budem mať 33, tak aj preto je tá túžba taká veľká :dizzy_face: je tu vôbec niekto, kto má viac? :fearful: a na to testovanie držím palčeky, pfuj, pfuj, pfuj :wink:
15. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - nemáme stejnou kámošku :grinning: :grinning: :grinning: Moje kámoška byla na 6 IUI a nic, pak měla měsíc pauzu, že půjdou do IVF a ona otěhu :slight_smile: Příroda si to udělá jak chce....
15. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, kači, s tou motykou to poznám :wink:
15. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo holky příroda je mocná,je vždy podle ní
15. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi- díky moc, modlím se aby to dopadlo.Ale bojím se.....Nám taky žádnej problém nenašli a stejně se nejde.Loni touto dobou jsem otěhu, pak zaml.potrat a od léta zase nic :frowning2: Ale snad se nám všem na jaře podaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jestli není lepší, když přijdou na nějaký problém - ten se začne řešit a pak to jde jak po másle.....Ale když pořád dr. říká, že jsme oba ok a nic, tak to je děs :unamused: Mě je 31 :angry:
15. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc Vám závidím, že si každý měsíc i bez pomoci lékařů můžete říkat, že to třeba výjde přirozeně..to já jsem na dárce a potažmo lékaře odkázaná úplně..je to zvláštní, že to IUI je tak moc věcí štěstí a náhody. Já zkusím ještě jedno IUI v nativu a to spíš, abych ten měsíc čekání na IVF nějak vyplnila..přece jenom se mi zdá, že už začínám být na folikometrii, IUI, 10 dní pozorování pěkně závislá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp dobré rozhodnutí paráda
15. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok