• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
bobi, je tu někdo takový :grinning: :grinning: mě je 33 :wink: a taky tikám o sto šest :grinning:
a jsem na tom stejně jako dasty, všechny testy ok, na žádný problém se nepřišlo a stejně to nejde
:frowning2:
15. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, tak to si môžme podať ruky :slight_smile: u nás tiež už je všetko ok a predsa sa nedarí :unamused: a nemáš ešte ani jedno mimi?

garp, dobré rozhodnutie :wink:
15. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,teda vy pisete a pisete.....ale ako pozeram do tabulky,pribudaju tehulky po IUI tak dufam ze sa tam dopiseme cochvila setky..........inak nam prve iui nevyslo,a to som skoro citila i kontrakcie :grinning: a druhe IUI mame 17.3. tak hadam bude uspesnejsie ..........baby nevzdavat to,s jarou nacerpat novych plodnych siiil.
15. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ne ne, nemám ještě žádné dítko, o to je to čekání horší :frowning2: říkám si, že to třeba jen déle trvá, když mi není už dvacet, ale už začínám občas depkovat :frowning2:
15. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - mesiac pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI
Monika - pauza neviem ako dlho....
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.02. - 2 IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 14.02. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - další IUI?
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - čaká na MS a potom stimulácia
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa
xena
makinka1 -2IUI-pozitívne
15. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitečka, presne, aj ja si občas poviem, že keby som bola mladšia, či by to bol tiež taký problém... :unamused:
15. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi to máme stejné myšlenky...no jo, jenže do třicítky jsem na to ani moc nemyslela, říkala jsem si, že je času dost, cestovala jsme a užívala svobody, s tím, že dnes rodí většina ženských po třicítce, a pak zase dlouho nebyl ten správný potenciální otec, takže jsme na mimču začali pracovat v mých 31 a hned zase skončili, protože se u mě našel závažný problém se štítkou, takže operace a přes půl roku se tělíčko dávalo do kupy...no a od listopadu 2008 se poctivě snažíme, vše se zdá být ok, a stejně nic......
15. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá..ste také staré ako sa cítite..a ak tu budete takto rozprávať tak nemáte okolo 30 ale 50...snažte sa trošku povzbudiť, ide jar, všetko bude kvitnúť vonku bude teplúčko a krásne a s jarou prichádza aj nová nádej..tak trošku zabojujte...neprehrali ste vojnu ale len bitku :wink:
15. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to boli slová do bitky!!! :wink:

sedmitecka, tak ja som o mimi uvažovala aj skôr, no nemali sme na to podmienky, jednoizbový mini byt apod, a tiež partner ešte nechcel... až kým som pochopila, že deti nechce vôbec... to sme už bývali v krásnom trojizbovom byte... tak sa naše cesty rozišli... chvíľu trvalo, kým som si našla môjho terajšieho manžela, takže snažilkovať sme začali až keď som už mala po 30ke... :confounded:
15. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, tos nás nejspíš špatně pochopila, já si tady rozhodně nestěžuju na svůj věk, já jsem s ním maximálně spokojená, asi nikdy jsme se necítila tak fajn jako právě po 30 :wink: jen jsem prostě zmínila realitu, a tu neukecáš - prostě ve 20 se těhotní snadněji než ve 33, tak to prostě je.....

bobi, taky jsi to neměla tedy zrovna růžové, holka, ale teď všechno určitě půjde, jak má :wink: rok 2010 bude šťastný, cítím to :slight_smile:
15. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmi, bodaj by si mala pravdu :wink:
15. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, je nás tady víc po 30 :unamused: , tak nesmutněte a určo se brzo zadaří!
Já tomu taky věřím - je jaro, tak to by v tom byl čert,aby se nezadařilo :slight_smile:
Taky doufám, jako sedmitecka ze tento rok bude úspěšný, že se z nás stanou těhulky :dizzy_face:
15. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj devcata, tak ted jsem 3 hodiny po prvni IUI :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě bude letos 30 :grinning: hrůza kamaradicku tak at to vyjde a dobrý na iui máš brát něco nebo né?
15. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ono to moze a nemusi byt vekom... je to velmi individualne... su kocky, co maju blizsie k 40 a otehotneju akoby nic a zasa su take, co to skusaju od 20 a aj tak im to nepomoze... takze treba fakt len bojovat :wink:
kamaradicek vela stastia
15. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kaciako a jak to vypadá s tebou holka
15. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky..co petronela? v poledne měla jít ne ET, to už by mohla být zpátky.. Snad je všechno ok, a jedináček pěkně zabojuje. :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji kaciatko81 a delf14 :slight_smile: budu ho potrebovat!
mam brat od stredy utragestan..jinak jsem nemela skoro zadnou stimulaci a zadaril se jeden folik :wink:
15. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, mam pocit, ze mrcha uz startuje, tak asi vo stvrtok skocim do car... akurat rozmyslam, ze mi mozno iui vyjde na weekend :sweat_smile:
15. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale né kaciatko nech jí někde daleko a zavři dveře před ní.jako na krev že si skočíš?Až od středy kamaradicek máš brát utrouš?já ho měla brát hned ten de co jsem byla na iui to jsem měla v pátek a hned večer jsem si vzala pěkně utrouš.no jo petronela kdepak je to by už mohla písnout co a jak snad bude vše ok
15. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, ja uz som bola na krvi-negativne... takze som vysadila utros a 1-4dc mam prist na kontrolu...
15. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek, tak to moc držím palce :wink: a jaké máš pocity po 1. IUI? bylo to v pohodě?

kaciatko, máš pravdu, vždy na věku nezáleží, jedna moje kolegyňka otěhu ve 42, pravda po dvouletém snažení ale přece, takže je důležité věřit :slight_smile:

a jaro je na plození ideální :wink:
15. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, doktorka rekla az od stredy rano.jsem si skoro na 100% jista, ze to nevyjde. cela procedura trvala asi 10 vterin. sperma ze me hned vyteklo.vubec jsem nic necitila.
15. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek - taky tě vítám a ať se to 1.IUI zadaří!Já taky začla brát utroš až za dva dny.

petronela - myslíme na tebe :dizzy_face: Pěkně odpočívej...

delf - ty jsi ještě mladice a to už máš 4leté dítko :wink:

kaciatko - to me taky mrcha po utroši chodí po vysazení tak do 3 dnů :angry:
15. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek - sperma z tebe hned vyteklo??? :frowning2: To ze mě skoro vůbec.Ale stačí jedna kapka....
15. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, sak to je v pohode, nemam chut na nu cakat tyzden...
15. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - a pak jdeš do dalšího IUI?
15. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ti dám mladice,ale je fakt,že se cítím tak na 25 tak to je ok.cožéééé kamaradíček to jsi tam neležela chvilku?Já tam vždy ležela aspon 15 minut měla jsem ležet 20 ale zdrhala jsem dřív :grinning: a nic nevyteklo.To je divné holky tak proč jsem ho měla brát hned ten den,když vy až za dva dny to mi hlava nebere teda
15. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To taky nechápu, že to dělaj všude jinak.Někdo tam leží 20 minut, někdo vůbec.
Někomu to vyteče, někomu vůbec.
Někdo má brát utroš už ten den, někdo až za dva dny.
Kdo se v tom má pak vyznat, že ty mladice - delfi
Já si někdy připadnu na 20 a někdy na 50 :grinning:
15. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, neviem, ak bude vsetko ok, tak snad ano... ja som tiez brala utros hned v den iui...
15. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok