• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
krásne ránko :dizzy_face:

luucka, ahoj, takže plánuješ 4. IUI??? My máme za sebou tiež 3 neúspešné, no o štvrtom akosi už nerozmýšľame, skôr o IVF...

maticap, bublinka, držím palčeky na zajtra, nech sa tí dvaja nájdu a poriadne sa spolu zabydlia :slight_smile:

petronelka, teraz kľud, pekne nožičky hore a pfuj, pfuj, pfuj :wink:

petrala, ja mám za sebou laparku aj s prefukmi... netreba zbytočne váhať, zvládneš to...

cisielko, a ty kedy laparka?

dasty, ahoj :wink:
16. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi ahoj...idem sa Ťa opýtať...brala si utroš?
16. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie moja, pri prvých dvoch IUI som brala duphaston, pri treťom nič... :unamused:
16. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, taky jsem o 4.IUI nechtěla ani slyšet...ale prostě to chci před IVF ještě zkusit :pensive: přeci jen je to mnohem míň náročné, ať už fyzicky, tak psychicky i finančně :pensive: my jsme s dr nikdy žádný plán, co bude dál nerozebíraly..tak se s ní i chci příště omluvit, co by navrhovala..jestli doporučí ještě IUI? tak bysme to asi zkusili..uvidíme..ale už mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci, tak mne môj doki chcel najprv spraviť len 2 IUI, nakoniec som ho prehovorila na tretie... no nevyšlo :unamused: takže teraz asi už len IVF... no tiež ma to už nebaví, my teraz trošku pauzujeme... do IVF pôjdeme, keď to tak budeme cítiť, nič nechceme siliť..
16. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, já si chtěla dát pauzu až do podzimu, ale manža mě přemluvil :wink: o víkendu nám oznámila švagrová, že čekaj mimi, tak mě to trochu mrzelo :frowning2: a rozhodla jsem se to ještě zkusit :wink: ale IVF bych nechala kdyžtak až po dovolený..na srpen, září :wink:
16. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucka, tak u mňa to bolo podobne, ja som sa dozvedela, že sestra je tehotná akurát v deň, keď prvé IUI nevyšlo... tiež to nebolo jednoduché, no teraz som rada, že aspoň im to vyšlo... a možno budem aspoň krstná mama :wink: my IVF tiež až tak v lete, tiež najprv dovolenka :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny dobré ráno a díky za podporu - bojím se i jít na záchod abych toho drobečka nevyčůrala :grinning: :grinning:

dasty - než mi embrajko zavedly tak my ho ukazovaly na monitoru a fazolka to tedy ještě rozhodně nebyla - spíš takový malý chuchvalec - ale ta podoba ta tam byla :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak u mna 1.IUI nevyslo :cry:. neviem ci budeme skusat este nejake IUI asi skor pojdeme do IVF. no kazdopaden cyklus mame pauzu, kvoli vajecnikom, aby to zvladali a potom bude pravdepodobne IVF.
bohuzial som statistiky nedvihla :cry:.
16. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, taky jim to přeju..patří mezi pár lidí v našem okolí, co jim to šlo samo, bez pomoci CARu :wink: ale viděla jsem na manželovi, že je toho špatný, ikdyž jim to přeje :unamused: no je to boj :unamused: kéž by IVF nebylo potřeba :dizzy_face: mě vždycky dostane moje dr, která je strašně překvapená, že to ZASE nevyšlo :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: jen vejdu do dveří ambulance, tak se diví, co tam dělám, že už jsem přece měla být těhotná :sweat_smile: asi něco dělám špatně :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eustoma, moc mě to mrzí :frowning2: držím pěsti do dalšího boje :slight_smile: jaký máte problém? proč hned IVF?
16. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas ziaden problem vraj neni. teda predtym bol, ja som mala anovulacny cyklus. ale uz dlho ovulujem. manza ma spermijky v poriadku, vsetky krvne testy mame ok. IUI u nas zmysel moc nema, aspon tak nam to bolo povedane. tak preto to IVF.
16. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eustoma, to nechápu... proč u vás IUI nemá smysl, když ty ovuluješ a manžel má dobré spermie :astonished: můj manžel má spermio katastrofální a i tak nám doporučili zkusit nejdřív IUI :wink: s dcerkou měl spermio taky děsný a otěhotněla jsem po 1.IUI :wink:
16. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..takže iedet skúsiť ešte raz IUI..tak držím aplce aby vám to vyšlo :slight_smile:

Eustoma, to mi je ľúto..bolo to tvoje 1IUI? podľa mňa by si mala ešte skúsiť aspoň jedno pred tým než pôjdeš do IVF :wink:

BObi..ja odkladám laparku ako to len ide..používam terz ANIOn vložky tak sa nane dosť spolieham, verím, že mi odstránai cystu, všetko zlé povyťahujú a kto vie možno ja vajíčkovod odpcchajú a laprka nebude trba..ked pôjdem na konzultáciu do Helíka tak sa nechám vyšetriť a podľa toho sa aj objednám na laparku..a ty nejdeš teda skúsiť ešte IUI?

Petro..tak jak se máme? dúfam, že vajko s araidne zahryzlo :grinning:
16. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dasty :slight_smile:

Po mojom prvom IUI sa zatiaľ cítim veľmi dobre. Nemám žiadne bolesti ani nič iné. Asi 2 hodiny po zákroku som cítila taký tlak v podbrušku a trošku som špinila asi pol dňa, ale dnes už je všetko ok. Začala som dnes vkladať utroš, tak som zvedavá ako budem naň reagovať - dúfam, že dobre. A už len čakať a modliť sa :wink: :wink: :wink:

Eustoma presne tak ani ja nechápem prečo Vám povedali , že u Vás IUI nemá zmysel. Práve IUI je u Vás ideálna - ovuluješ, manža má dobrých spermošov, čo viac treba???

Luucia ako sa máš??? :wink:
16. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucka, presne to isté môj doki, tiež nechápe, že ako to, že to nevychádza, keď všetko bolo také ideálne... ešte sa len zjavím vo dverách, už sa chytá za hlavu, že ako to??? :fearful:

eustoma, prečo u vás IUI zmysel nemá, keď máte všetko v poriadku? to skôr IVF je podľa mňa moc narýchlo... :confused:

cisielko, asi už nie, asi pôjdeme rovno do IVF... neviem, možno o mesiac názor zmením, no 3 (4) neúspešné mi stačia :pensive: a kedy máš tu konzultáciu v Heliose? koncom marca, že? držím moc palčeky!!!
16. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi---30.03. to som ja sama bola v šoku, že tak skoro..ale to bude len o mne ako to všetko pôjde, dôležité sú momentýálne vyšetrenia ktoré mi majú porobiť a zistiť čo sa stalo.. a 2IVF plánujem až leto jeseň takže všetko pomaličky, mám čas :slight_smile: no tak to ti evrím, že máš toho dosť ale ja tak si mylsím, že ak je naozaj všetko ok ja by som to ešte skúsila ale sama uvidíš ako sa budeš cítiť :wink:
16. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko- ahojko, citam, ze ides na konzultaciu.... Podla coho sudis, ze ti budu zistovat pricinu neuspechu IVF??
16. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajka - jak se vede?
16. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len taku drobulinku opravu v mojom pripade :slight_smile:
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI
Monika - pauza neviem ako dlho....
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - další IUI?
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa
xena
makinka1 -2IUI-pozitívne
16. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela-ahoooojj,teba som uz dlho nikde nezazrela, ako sa mas??? :wink: Ja sa mam celkom fajn, bola som uz 2x na IVF, ET som malal len raz, zial nepodarilo sa.... dalsi pokus zatial neplanujem...
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, děkuju :dizzy_face: držím pěsti na konzultaci :dizzy_face:hlavbě, aby všechny vyšetření dopadly dobře :dizzy_face:

kenya, celkem dobře..děkuju :dizzy_face: vhla jsem se na práci, cvičení,.. a mám z toho celkem dobrý pocit :dizzy_face: cvičení mě fakt nabíjí :dizzy_face: držím pěsti, aby bylo IUI úspěšné :dizzy_face:

bobi, teda ty dr :sweat_smile: koukám, že jsou všichni stejní :sweat_smile:
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - já nakonec skončila taky na IVF, ET jsem měla včera - 1 embrijko (na krev jsu 1.4.2010) - takže teď se zahňizďujeme :grinning: :grinning: - kajka proč u vás došlo k ET jen jednou
16. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, můžu se zeptat, co jsou ty "anion" vložky, o kterých se tu zmiňujete? omlouvám se za neznalost :wink:
16. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka..ahoj...no podľa toho, že ja som špeci prípad a to bolo prvé na čo som sa opýtala dokiho ked som bola u neho na posledy...povedal mi, že si mám teraz oddýchnuť a že potom ked prídem mi skúsia zistiť čo sa stalo, prečo som krvácala a tak..a ja mu to aj pripomeniem..nemienim ísť do ďaľšieho IVF ak neviem ččo sa stalo, nechcem aby sa to zopakovalo :angry: a čo ty, písala si včera, že už nedješ do IVF, čo teda plánuješ? a ten domček, júj brala by som, to je moja predstava :slight_smile:

Lucia..dakujem..v to sa spolieham aj ja :slight_smile:

Bublinka..takže zajtra IUI..držím palce :wink:
16. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Cisielko, zajtra IUI aj spolu s Maticou...ale uz teraz stresujem...moje IUI malo byt totiz dnes, ale zial, manzel je prec a vrati sa az zajtra rano, tak mi to posunuli. Neviem, ci vydrzi vajko cakat. Vcera bolo este vidiet na folikometrii a vecer bol pichnuty pregnyl.
16. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela-gratulujem , super opatruj sa aj bublinku!! :slight_smile: Poslala som ti IP lebo je to dlhe.... :grinning:

cisielko- teda som velmi zvedava ako pochodis na konzultacii. Mne vraveli to iste po tel. a ked som tam dosla strucne zhrnuli cely priebeh cca 1-2minuty a navrhli dalsi pokus
16. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka, to nevím ani já :sweat_smile:
16. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinka..tak sa ti to takto posunulo..no ale tak jhádam vajko vydrží a všetko dobre dopadne :wink:

Kajka..no ja sa nenechám odbiť ani za nič :angry: ak mi odmietnu urobiťnejaké vyšetrenia tak pravdepodobne končím s Helíkom...sám doki bol zomňa v šoku, že čo sa to somňou porobilo..tak hádam má rozum a niečo urobia :rolling_eyes:
16. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - IP

bublinka - vajucho počká - uvidíš - vše bude O.k. - držím palečky

cisielko - správně, nenech ce odbýt - nejhoší je ta nevědomost - proč se nedaří
16. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok