• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte kocky drzim palceky na IUI,ako sa mate???co nove?? :wink:
16. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dakujem...snazim sa tomu uverit :wink:
16. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zdravím všechny, vy jste toho zase napsali :slight_smile: tak jdu číst. :wink:
16. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..nedám sa ja nedám ani za nič :grinning:
16. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena - jak se dari? koukala jsem do tabulky a nemas tam u sene na kolikaty pokus ti to vyslo :dizzy_face:
jak se citis - nedocitam - tak co UTZ, bylas? mam z tebe velkou radost!
16. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa Vás spýtať niečo k diagnos. laparke (aj keď viem, že je tu k tomu téma), ale určite ste ňou všetky prešli! Mne majú robiť laparku 16.dc cyklu a 20.dc mám ovuláciu. A chcela by som vedieť, či ešte ovulku ešte využijem, alebo seksík nie je tak skoro odporúčaný?!
16. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo.... :wink:
16. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ste zlatucke :wink:. ako IUI ma zmysel, ked manza by mal zle spermijky, co my nemame. co sa tyka pravdepodobnosti pri IUI a prirodzenom snazenicku, tak je to rovnake. takze asi uz do IUI ani nepojdeme. urcite bude cyklus, kde bude snazenicko planovane, to znamena sledovanie ultrazvukom a pregnyl. a az pootm IVF.
16. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krisruska...mozes ovu vyuzit, ak ju teda isto budes mat ten 20 DC...zalezi vsak na tom, ako sa po laparo budes citit....ja som bola v pohode...
16. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj murasek,mne vyslo 2IUI,ano bola som aj na krvi aj na sone..
16. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni jak je - co kurz - jak pokračuješ?
16. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ahoj.. no je toho veeľaa ale teším sa. Baví ma to.. aj tá história ma začala baviť, lebo mmm mi zohnal nezohnateľnú knihu :grinning: :grinning: :grinning: Takže budem mať všetko aj to čo nám teta nediktovala.. :wink:
BOLA SOM NEšťASTNá LEBO SOM NESTíHALA PíSAť POZNáMKY A TAK SOM NIč NEMALA. A TAKTO BUDEM MAť VšETKOOO.... SA TESIIMM....
juj sa mi prepla klávesnica.. čo už.. :sunglasses:

tak celé dni len študujem a študujem...
vôbec netuším čo bude s nami ďalej ale zatiaľ to neriešim... mmm chce ísť budúci mesiac do ďalšieho IUI tak idem volať práve do centra čo a ako... :wink:
16. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - těším se s tebou - to je super že máš takový koníček - přeju ti to a příští měsíc ještě trochu štěstíčka aby to už konečně vyšlo - drž se a hlavn ě to nevzdávej, ona se ta smůla musí unavit a pak my čekatelky budeme vítězkami :wink:
16. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - mne je to už jedno.. ja to nebudem síliť.. keď to bude mať byť bude to. čo naorbím. trápiť sa trápim, ale musím bojovať ďalej ak to chcem..
Teraz hlavne kvôli babke... :wink:
16. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - bojuj - bojuj - času máš ještě hodně - pokud si pamatuji tak ti je kolem 25 let - viď
16. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, moni a ostatni :dizzy_face:
xena a kolikaty den po IUI jsi sla na krev - uz si to nepamatuji :unamused:
holky, ja jsem den po IUI, na krev se chystam po velikonocich, no uvidime. Kazdopadne jsem klidnejsi, pac mam estrofem kvuli sliznici a ten mi uz pred rokem MS vubec nespustil, tak se budu snazit nedelat testy a pak rovnou krev - bud a nebo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti pozajtra mam 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dr tam dnes nie je, takže volám zajtra.. :wink:

murasek - avoojj... :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ty budeš mít narozky - tak auž dopředu (kdybych ve čtvrtek zapomněla) hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně hodně dětí :wink:
16. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - jsme od sebe skoro o rok - já měla 10.3. - taky narozky - 28-mé
16. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - cmuuukk!!!!! Ďakujem! :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10.03. jeej (aj môj otec ma vtedy :wink: )... Taklže dodatočne Všetko naj naj naj a nech sme skoro tehuľky :grinning:
16. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem snazilkam:slight_smile:
16. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monikáááááááááá sa nám vrátila monikáááááááááááááá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petro..tak všetko najsamlepšie nech už máš darček pod srdcom :grinning:

Murasek..pfuj pfuj :slight_smile:

Krisruska..ja netuším, mňa to ešte len čaká ale tiež si mylsím, že to záleží do toho ako sa budeš cítiť :wink:

Jáj vy mladice, ja idem mať ani nemôžem povedať bo to hrúznica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zlatá!!! moja krásna!!! :slight_smile:

Peti tak tak... pekne ho pestuj :wink:
16. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka sa nám pozbierala zo seme, vstala a ide zase bojovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa nám to páči, spadnúť, vstať a znova sa postaviť...ide ti to dobre, ešte to chce nejaký cvik ale za chvílu budeš vymykaná :grinning:
16. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - no neboj.. ved ako to je?

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nieje hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova.

myslím že to tu niekto raz spomínal...

:wink:
16. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena -ahoooooj :slight_smile: Jak je?Ještě seš v nemocnici????
16. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ahoj, som rada, ze sa usmievas :dizzy_face:
16. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Dasty :slight_smile: Jak je?
16. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej že 7tt mad.. kráásnee... teškám :wink: :slight_smile: a avoj .. :slight_smile:
kedy máme fotečku??
16. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok