IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
xena1
16. mar 2010
ahojte kocky drzim palceky na IUI,ako sa mate???co nove?? 😉
bublinka11
16. mar 2010
Petronela dakujem...snazim sa tomu uverit 😉
zakajda
16. mar 2010
Ahojky zdravím všechny, vy jste toho zase napsali 🙂 tak jdu číst. 😉
cisielko
16. mar 2010
Petro..nedám sa ja nedám ani za nič 😃
murasek
16. mar 2010
ahoj xena - jak se dari? koukala jsem do tabulky a nemas tam u sene na kolikaty pokus ti to vyslo x-)
jak se citis - nedocitam - tak co UTZ, bylas? mam z tebe velkou radost!
krisruska
16. mar 2010
Ahojte baby, chcem sa Vás spýtať niečo k diagnos. laparke (aj keď viem, že je tu k tomu téma), ale určite ste ňou všetky prešli! Mne majú robiť laparku 16.dc cyklu a 20.dc mám ovuláciu. A chcela by som vedieť, či ešte ovulku ešte využijem, alebo seksík nie je tak skoro odporúčaný?!
monika0001
16. mar 2010
halo halo.... 😉
eustoma
16. mar 2010
holky ste zlatucke 😉. ako IUI ma zmysel, ked manza by mal zle spermijky, co my nemame. co sa tyka pravdepodobnosti pri IUI a prirodzenom snazenicku, tak je to rovnake. takze asi uz do IUI ani nepojdeme. urcite bude cyklus, kde bude snazenicko planovane, to znamena sledovanie ultrazvukom a pregnyl. a az pootm IVF.
bublinka11
16. mar 2010
Ahoj Krisruska...mozes ovu vyuzit, ak ju teda isto budes mat ten 20 DC...zalezi vsak na tom, ako sa po laparo budes citit....ja som bola v pohode...
xena1
16. mar 2010
ahoj murasek,mne vyslo 2IUI,ano bola som aj na krvi aj na sone..
petronela82
16. mar 2010
ahoj moni jak je - co kurz - jak pokračuješ?
monika0001
16. mar 2010
peti - ahoj.. no je toho veeľaa ale teším sa. Baví ma to.. aj tá história ma začala baviť, lebo mmm mi zohnal nezohnateľnú knihu 😃 😃 😃 Takže budem mať všetko aj to čo nám teta nediktovala.. 😉
BOLA SOM NEšťASTNá LEBO SOM NESTíHALA PíSAť POZNáMKY A TAK SOM NIč NEMALA. A TAKTO BUDEM MAť VšETKOOO.... SA TESIIMM....
juj sa mi prepla klávesnica.. čo už.. 😎

tak celé dni len študujem a študujem...
vôbec netuším čo bude s nami ďalej ale zatiaľ to neriešim... mmm chce ísť budúci mesiac do ďalšieho IUI tak idem volať práve do centra čo a ako... 😉
petronela82
16. mar 2010
monika - těším se s tebou - to je super že máš takový koníček - přeju ti to a příští měsíc ještě trochu štěstíčka aby to už konečně vyšlo - drž se a hlavn ě to nevzdávej, ona se ta smůla musí unavit a pak my čekatelky budeme vítězkami 😉
monika0001
16. mar 2010
peti - mne je to už jedno.. ja to nebudem síliť.. keď to bude mať byť bude to. čo naorbím. trápiť sa trápim, ale musím bojovať ďalej ak to chcem..
Teraz hlavne kvôli babke... 😉
petronela82
16. mar 2010
monika - bojuj - bojuj - času máš ještě hodně - pokud si pamatuji tak ti je kolem 25 let - viď
murasek
16. mar 2010
ahoj holky, moni a ostatni x-)
xena a kolikaty den po IUI jsi sla na krev - uz si to nepamatuji :-|
holky, ja jsem den po IUI, na krev se chystam po velikonocich, no uvidime. Kazdopadne jsem klidnejsi, pac mam estrofem kvuli sliznici a ten mi uz pred rokem MS vubec nespustil, tak se budu snazit nedelat testy a pak rovnou krev - bud a nebo :-p
monika0001
16. mar 2010
peti pozajtra mam 27 :-p
a dr tam dnes nie je, takže volám zajtra.. 😉

murasek - avoojj... 🙂
petronela82
16. mar 2010
moni - ty budeš mít narozky - tak auž dopředu (kdybych ve čtvrtek zapomněla) hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně hodně dětí 😉
petronela82
16. mar 2010
moni - jsme od sebe skoro o rok - já měla 10.3. - taky narozky - 28-mé
monika0001
16. mar 2010
peti - cmuuukk!!!!! Ďakujem! 🙂
monika0001
16. mar 2010
10.03. jeej (aj môj otec ma vtedy 😉 )... Taklže dodatočne Všetko naj naj naj a nech sme skoro tehuľky 😃
petrala
16. mar 2010
Ahoj vsem snazilkam🙂
cisielko
16. mar 2010
Monikáááááááááá sa nám vrátila monikáááááááááááááá... 😃 😃 😃 😃 😃

Petro..tak všetko najsamlepšie nech už máš darček pod srdcom 😃

Murasek..pfuj pfuj 🙂

Krisruska..ja netuším, mňa to ešte len čaká ale tiež si mylsím, že to záleží do toho ako sa budeš cítiť 😉

Jáj vy mladice, ja idem mať ani nemôžem povedať bo to hrúznica :-p
monika0001
16. mar 2010
cisielko 😃 😃 😃 😃 😃 😃

zlatá!!! moja krásna!!! 🙂

Peti tak tak... pekne ho pestuj 😉
cisielko
16. mar 2010
Minka sa nám pozbierala zo seme, vstala a ide zase bojovať 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak sa nám to páči, spadnúť, vstať a znova sa postaviť...ide ti to dobre, ešte to chce nejaký cvik ale za chvílu budeš vymykaná 😃
monika0001
16. mar 2010
cisielko - no neboj.. ved ako to je?

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nieje hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova.

myslím že to tu niekto raz spomínal...

😉
dasty79
16. mar 2010
xena -ahoooooj 🙂 Jak je?Ještě seš v nemocnici????
madeline
16. mar 2010
moni - ahoj, som rada, ze sa usmievas x-)
zakajda
16. mar 2010
Ahojky Dasty 🙂 Jak je?
monika0001
16. mar 2010
jeej že 7tt mad.. kráásnee... teškám 😉 🙂 a avoj .. 🙂
kedy máme fotečku??

Začni písať odpoveď...

Odošli