• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni - joj, k dokymu idem az 30.3., tak dufam, ze bude aj foto :wink:
16. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zdravím všechny, jsem po punkci cysty , jak jsem psala včera a od zítřka začínám se stimulkou na IVF.
Už jsme nechtěli dál zkoušet IUI(byla jsem už celkem asi 6x!!!) a jak říkám, vzhledem k věku (bude mi na podzim 37) už není na co čekat.

opravuji tabulku.

Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI
Monika - pauza neviem ako dlho....
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - další IUI?
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa
xena
makinka1 -2IUI-pozitívne
16. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Xena :slight_smile: gratulujem k tehu, nože pošli dáke tehu bacilíky :wink: :wink: :wink: Nech ich pochytám :wink: musíme ťa dopísať do našej tabulečky, aby si zvýšila úspešnosť - koľké IUI sa Ti podarilo???

Murásek ty si 1 deň do IUI? Včera Ti robili???? Lebo ja som tak isto 1 deň po IUI.
16. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky chcem Vás poprosiť o radu, ktorá z Vás má skúsenosť z utrogestanom. Dnes som si začala prvý krát vkladať a neviem či som to tam dobre zatlačila, ono sa to vo vnútri pravdepodobne rozpustilo a asi mi to trošku vytieklo, lebo som mala na nohavičkách. Má to tak byť??? Alebo ako? :astonished:
16. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prepačte že vam sem vstupujem
len by som chcela vedieť čim ste stimulovali tie ktore ste stimulovali injekčne
16. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Madeline :slight_smile: gratulujem k tehu :wink: Tebe vyšlo ktoré IUI? Dopíšeme Ťa do tabuľky :wink:
16. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopĺňam podľa Monikinej tabuľky ďalšie úspešné IUI :wink: :wink: :wink:

Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI
Monika - pauza neviem ako dlho....
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - další IUI?
vendulak - 17.02. - 1 IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 17.02. - 1 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
makinka1 -2IUI-pozitívne
16. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zakajda - jak se cítíš????Kdy budeš testovat?????
16. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya...je to úplne v poriadku , že Ti vytieklo, to sa Ti bude stávať častejšie, kým budeš brať utroš...ja som na tom podobne...:slight_smile:)
16. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinkaaaaaa kde si, čo si.. ako sa máš????
16. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - ja som nebola ani raz na IUI, podarilo sa prirodzene, ja som len prisla pozdravit moniku :sunglasses:
16. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad - :-*
16. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky přišla jsem nakouknout na chvilku,protože zas půjdu na noční včera to bylo krušné nějáko mě pobolívalo bříško byla jsem ráda,že s mohu lehnout ráno,ted mě taky trochu pobolívá,je to normálí?cíím se jak na krámy holky doufám,že to nejsou krámy ach jona ně by bylo brzo teda,ikdyž minule jsem je dostala už 23dc byla jsem z toho paf.
16. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - oprav mě taky v tabulce - prosím

OPU - 12.3.
ET - 15.3. - 1 embryjko
krevní test - 1.4.
16. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - souhlasím s slavulilienkou - utroš je už takový, když ho baštíš je ti po něm blbě a když ho zavádíš tak zase tečeš - nakup si intimky - a je to
16. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya taky ho beru poprvé a divila jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoupila jsem intimky jak píše petronela a je to ok :grinning:
16. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, akurát som sa vrátila z nemocnice, máme druhého anjelika :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,bruško prázdne a srdiečko ešte viac.....bolí to svinsky.
16. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka moja zlatááá!!!
Je mi to strašne moc ľúto!! moc moc moc..
Neviem čo Ti napísať... viem, že to bolí.. poznám to... :frowning2:
Strašne moc držím palčeky, bay to čo najskôr prebolelo.. moc moc moc objímam!!!
16. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, diky, zajtra ideme na to! :wink:
Mojim 3 folikom odporucam, aby si dobre rozmysleli, kedy prasknu (lebo to citim na spadnutie, no verim, ze pregnyl to do rana podrzi) a ako sa budu potom spravat. Tymto im odkazujem (folikom samojzrejme), ze ocakavam mi-ni-maaalne jedneho drobca (teda oplodnenca) a maximalne troch. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: (to su akoze oni) :slight_smile: Tak nech makaju, lebo inak nech si ma nezelaju.... vrrrr :angry: :grinning: :wink:
A ako spominala bublinka, zajtra ideme spolu do rovnakeho centra, takze sa damy pripravte, ze tu zvysime tehotnost rovno o 200%! :grinning: Tak pa zajtra! :sunglasses:
16. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, to je mi luuuuto..... :pensive:
16. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki - to mě mrzí - co se stalo?
16. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, trochu som vas od zaciatku precitala no 712 stran je dost. Mozte mi prosim poradit???

Za 2 tyzdne ideme na prve IUI do Heliosu v Martine. Mam z toho hodne strach a este vacsi ak vysledok bude negativny :unamused: Prosim vas, mozte mi presne opisat ako to prebieha v samotny den inseminacie? Viem, ze rano prideme na odber spermii a potom sa 2 hodiny caka. Kolko dnove musia max byt? Ako prebieha samotny zakrok, budem oblecena v civile, alebo si nieco priniest? Robi sa to v beznej ambulancii na koze? kedze potom budem pol hodinu lezat. Je to bolestive, ci to ani nepocitim? Moze byt manzel pri mne? Nebude problem ak den nato budem cestovat do zahranicia asi 14 hod autom?

Drzim vsetkym snazilkam moc palcaky, aby sme sa konecne dockali babatiek :slight_smile:
a dakujem vopred za odpovede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Noe, ja som bola min.týž.na prvom IUI. 3 dni sme museli byť sexuálne zdržanliví, aby bolo spermii vela, asi.
No a ráno sme prišli, muž bol na odbere o hodinku sme prišli, ja som išla na kozu a zákrok trval velmi krátko, bolo to úplne bezbolestné, oblečieš sa ako na klasickú prehliadku, teda suknu. Ja som po tom ležala asi 5 min.a išli sme domov. 2 dni pred mi pichli pregnyl, a po IUI mi vložili utrogestan a ten užívam stále 2x1. Bolo mi povedané, že môžem vykonávať všetky činnosti, ako keby sa nič neudialo, takže tvoja zahraničná cesta by nemala byť problém, ale na to sa radšej spýtaj. Žiadne strachy, nič to nie je, držím palce.

Ináč, ja som toto všetko absolvovala, ale keď tak nad tým premýšlam ,aký je rozdiel medzi prirodzeným stykom a IUI?
16. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makinka..to mi je ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem brunetka :slight_smile:

Snad to zvladneme, my zijeme v zahranici, takze cestu budem musiet absolvovat. Ja som sice uz teraz na Slovensku, ale manzel pride len na par dni na otocku, tak snad to bude dobre.

"Pri inseminácii zavádzame vo vhodnej dobe pri dozretých vajíčkach spermie priamo do dutiny maternice a zvyšujeme tým pravdepodobnosť otehotnenia. Spermie sú špeciálne upravené a na insemináciu sa používajú iba najkvalitnejšie z nich."
to je zo stranky Heliosu. Pri IUI mas vacsiu sacnu otehotniet ako len pri pohlavnom styku, hlavne ked ma partner horsi spermiogram.

Drzim palcaky, aby ste si za par dni nasli vytuzene // :slight_smile:
16. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Ja som dnes bola na krv a sono na 17 den po IUI. Ale nevyšlo to, takže ideme skúsiť ešte jedno. Dnes opať začínam užívať clostylbegyt.
Noe , brunetka ti to presne popísala. Ja som bola tiež v Heliose, poležala som si asi 10-15 min.,a lekár mi hovoril že ten jeden den mam mať kľudový režim., tak som celý deň ležala. A ináč už ako normálne, ja som utrogestan vkladala 2x2. Spermijky min 2 dni pred a max. 7 dni. Tak nám bolo povedané, ale to všetko ti povedia , ked pojdeš na folikulimetriu. Držím pršteky, možno sa stretneme, mne to vychádza tiež koncom marca.
16. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - testovat nebudu :slight_smile: mrcha už o sobě dala vědět, potvora.

Tak tabulku také nevylepším.

Makinka - drž se
16. mar 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všechny - dnes jsem jednička JÁ
17. mar 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok