• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
tak ja som dvojka :wink: tiež nie zlé :grinning:

krásne ránko prajem :dizzy_face:
17. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A já trojka, ještě medaile. :wink: Hezké ráno
17. mar 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé, bramborová :sweat_smile: No nic, po ránu nejsem nejrychlejší :sweat_smile:

Dobré ránko :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makinko, moc mě to mrzí :frowning2:
17. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko..

ako tu čítam tak všetky idete hneď do ďalšieho kola.. a ja som musela čakať.. nechápem...
Včera som volala do centra dr. tam nebola. Dnes som volala do centra ešte je vraj skoro..
Ja verím na znamenia a podľa mňa tam ani volať nemám.. Teraz neviem čo mám robiť.. Mám tam volať, či nie? :unamused:
17. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, zavolej :wink:
17. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krásavice... :wink:
makinka to mi je hrozne ľúto....držkaj sa nám...je to ťažké určite...ani neviem čo Ti mám napísať, snáď len to , aby to čo najskôr prebolelo.. :pensive:
17. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luuci - no ale keď tak až po 10-tej mám volať...
17. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky - ako mám brať ms.. myslím, že už to tu zaznelo ale nechce sa mi to hľadať..
01.03. som mala malé špinenie a 02.03. sa mi už plne rozbehla MS..
mám to teda brať od toho 02. ? či ako? :astonished:
17. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, tak si dej kafíčko a pak zavolej :wink:
17. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
makinka, je mi to velmi luto :cry:
noe, nerozmyslala si nad tym, absolvovat to v belgicku? ell, tak bola...
moni, sestricky aj mne vzdy povedali, ze je lepsie pockat na mrchu... ale u teba to bolo aj tou dr na dovolenke, nie? a kludne volaj, minimalne by som sa pytala, ze ci je sanca a ako to zabezpecit, co sa tej tvojej krvi tyka, keby som ostala tehu prirodzene...
17. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavolám.. aj mmm vraví zavolaj ... :wink:
17. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kaci - čo sa týky tej krvi, beriem tabletky a keby som zistila, že som tehu okamžite mám volať na antolskú na hematologiu a oni to budú riešiť... tak mi povedala sestrička tam keď som volala, že tehu sa nekoná a čo ďalej... :slight_smile: :wink:
17. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis... tak ty mozno cele iui ani nebudes potrebovat :wink:
17. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - vieš ako veľmi by som si to priala...? ale ani sa neodvážim to nahlas vysloviť. preto to len píšem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A viem každá jedna by si to priala bez IUI.... ale dobre.. psst... nemyslím na to, nemyslím na to, ......
sakra neviem na to nemyslieť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych byla radši těhu po IUI než po IVF :pensive: začínám se toho pěkně bát :pensive: :pensive: :pensive:
17. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :frowning2:
ale neboj.. bude to dobré!!!
17. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

prajem krásne dobré ránko všetkým :wink:

Makinka je mi to moc ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Musíš sa pozbierať a ísť ďalej :wink:

Monika ja som sa pýtala u dr. na ten menzes tiež. A prvý deň MS sa berie nie ten čo špiníš, ale ten keď sa Ti riadne spustí MS, čiže v tvojom prípade je začiatok 2.3. :wink: :wink: :wink:
A čo sa týka tých IUI Monika nie je to pravda, že musíš mať mesiac pauzu. Môžeš mať IUI po sebe koľko chceš, pokiaľ Ti to telo dovoluje ( myslím tým, že sa Ti nebudú vztvárať cysty a pod. )

JA som zažila to keď som ešte chodila ku svojmu dokimu, že ma stimuloval clostíkom 10 mesiacov po sebe a všetko bolo ok.
17. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccia - neboj - dá se to zvládnout - jen aby to přineslo ten tížený výsledek :angry:
17. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, toho se právě taky bojím :pensive: chjooo, je to boj :pensive:
17. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - ďakujem..
tam to bolo preto tak, že dr. mala dovolenku a sestričky mi tým pádom kázali dať pauzu... miesto toho aby mi dali iného dr, ktorý by mi predpísal clostyl... :angry:
17. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tak potom je to OK :wink: :wink: :wink:

Luucia aj mne IVF naháňa strach , hlavne tie injekcie do bruška. Ale JA som rozhodnutá, že urobím čokoľvek preto aby som už konečne mohla nosiť titul "MAMA" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, taky jsem rozhodnutá do IVF jít :wink: taky pro to udělám všechno :wink:
17. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Maticap, Bublinka..držte sa dnes..nech sa vajko riande zahryzne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moniak..mrchu rátaj až od toho druehého čdňa, špinenie nieje mrcha, tak mi to bolo vysvetlené :wink: a nezabudni zavolať, nieže budeš zase vymášlať, jasné?

Lucia..neboj, nič také nebudeš potrebovať a keby aj, každá to zvládnete lebo musíte..nieje to nič strašné a stojí to zato :wink:

Petro..ako, cítiš sa dobre?
17. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - nie je to O.K. Ja som chcela ísť hneď na ďalšie... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tak čo už....
a krásne si to povedala s tým titulom :wink:

luuci - ale verím Ti.... ja by som sa kvôli tým injekciám zbláznila.... :sweat_smile:

Ale zas ako sa hovorí... kvôli mimi všetko....
17. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už niekoľko dní fičím na tomot..som totálne zamagorená
http://www.youtube.com/watch?v=IoBoeg-oyBA&feature=related

Kenya..neboj, je to dobré..je tu tá šanca a to je super..pomyslite si čo by bolo keby tiu nebola :confounded:
17. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka..moc mě to mrzí..jestli je to už druhý andělíček, nestálo by za to podstoupit nějaká vyšetření, aby se tomu příště předešlo?(genetika, imuno..)
17. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teď ještě zkusíme jednu IUI a domluvím se s dr, jak to vidí :wink: Vám dr řekli, kolik IUI by u vás tak viděli a co potom??? prostě nějaký plán? mě dr neřekla nic :unamused:
17. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko zavolám, zavolám.. sľubujem :wink:
17. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia..mne povedala, že žiadne IUI, rovno IVF :confounded: kvôli spr ale my ho máe veľmi zlý :pensive:
17. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok