IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
17. mar 2010
garp - makinka chodí k tej dr ako ja a podľa toho súdim, že tieto veci by mala mať asi za sebou už.. ale neviem isto... :-|

luuci - tak to ti asi ani nepovedia podľa mňa...
kenya83
17. mar 2010
Luucia akurat som sa na to pýtala pýtala dr. v pondelok , keď mi robili 1 IUI. Dohodli sme sa na tom, že by sme vyskúšali 2x IUI a potom v prípade keby to nevyšlo by sa vypísala žiadosť na IVF. A medzitým kým by sme čakali 30 dní na schválenie od poisťovne by sme ešte vyskúšali IUI po 3 krát.

Ináč moja kamarátka si podávala žiadosť 21.1. na IVF a ešte stále ju nemá schválenú, lebo poisťovne sa zlučovali tak tam asi majú nejaké problémy. Tak to je na nervy tak dlho čakať. 😞 😞 😞
kenya83
17. mar 2010
MATICAP & BUBLINKA silno držím dnes palčeky 😉 😉 😉
kaciatko81
17. mar 2010
moni, keby si tam isla v prvy-druhy den mrchy a trvala na tom, ze chce hovorit s nejakym dr. tak by ti to urcite dovolili... ale ono je mozno aj lepsie riesit to s jednym dr...
cisielko ahooj 🙂
garp 🙂
luucia
17. mar 2010
Moni, právě, že všem mým kamarádkám dr řekl, co a jak bude..že třeba zkusí 3 IUI a pak IVF...mě dr neřekla nic...možná je to tím, že s malou nám vyšla 1.IUI, tak nepočítá s ničím jiným než, že budeme pořád zkoušet IUI
monika0001
17. mar 2010
kaci - hej mala som na tom trvať.. už teraz to viem.. ale tak čo už.. zavolám o hodku mojej a dohodnem s nou..

lucii - tak som ticho ... :-x 😉
luucia
17. mar 2010
Moni, neeee, to nebuď 😃 😃 😃 to by byla škoda 😉 to je jedno, prostě se ted dr zeptám, jak to s náma vidí 😉 za zeptání nic nedám
dasty79
17. mar 2010
Dobré dopoledne 🙂

makinka - to mě je velmí líto |-|

zakajda - už jsi to dostala?Nebo bolí jen bříško? :-|
Mě bolelo předevčírem večer a včera taky bříško.Přes den nic....
petronela82
17. mar 2010
luucia - jo jo je to boj - ale bojovat se musí - bez práce nejsou koláče 😉

kenya - injekcí se neboj - to je v pohodě a do břicha ti je píchat nemusí - já na IUI měla Puregon, ten byl do bříška ale na IVF jsem vyfasovala Fostimon a ten mi bodali to zadku - měla jsem ho jak cedník 😃 ale vůbec to nebolelo

cisielko - cítím se normálně - žádné těhu příznaky nepociťuji - ale na to je i brzy, ani nevím kolikáty dem po oplození se ta mrška zavrtává
kaciatko81
17. mar 2010
petronelka, juuuj, moc drzim palce x-)
moni, dufam, ze fakt zavolas 😃
kenya, ja mam merional, zvyknu ho davat do zadku, ale kedze nechcem stale niekam chodit, aby mi to pichli, picham do bruska a v pohode... neboli to, len treba prekonat ten blby pocit, ze mas pichnut sama seba (cisielko, to som teraz hrdinka, ze? 😃 )
monika0001
17. mar 2010
Bojovať sa musí i keď sa to hnusí.... 😃 😃 😃 😃

(to mi len tak napadlo... )
petronela82
17. mar 2010
moni - to teda koukám - ty jsi úplný básník 😃
cisielko
17. mar 2010
Monika..tak dobre..a peke si to vymslela bojovať sa musí...xixi je to super

Petro..ajsné, ešte je skoro..no čo ja viem atk asi 24-36h by už malo byť zahniezdené aspoň tak mi hovoril doki..a si v práci alebo doma?

Kenya..no ono to dosť trvá ale neboj dočká sa 😉

Kači 😃 😃 😃 😃 že hrdinka..ty si statočnica 😃 😃 😃 aj nša Mon sa bála akočerta injekcií a ako to krásne zvldála..a o sebe ani nehovorím, ja som revala ako malé decko ked mi išli pichať prvú :-p 😃
a som tu a celá či v poriadku to neviem ale som tu 😃
kaciatko81
17. mar 2010
cisielko, mne prvu pichali v car... druhu ja v car-to bola sou... sa mi tak triasla ruka, ze som skoro nenapichla tu flasticku 😃 a keby mi sestricka neviedla ruku, tak mam z bruska sitko 😃 😃
monika0001
17. mar 2010
fuuj.. zasa o ihlách ]-( blééééé

😃 😃 😃

kaci zavolam zavola.. ale počkám až do štvrť nech si kočka na receprii nemyslí, že sedím na telefone a čakám na 10 hodinu... 😃 😃 😃 😃
petronela82
17. mar 2010
ciseilko - já jsem cca 45 hod. od ET tak to by mohlo být už zavrtaný - doufám že se zakouslo a 9 měs. nepustí 😃 a jinak jsem v práci - jsem kancelářská krysa - žádná velká dřina (fyzická) já bych doma nevydržela, nic mi není cítím se dobře a doma byt se užrala nudou - nevydržím celý den ležet
makinka1
17. mar 2010
ďakujem babuľky, snažím sa fungovať normálne, ale myslím,že sa mi to moc nedarí. Fyzicky som ok, ale sviňa psychika. Manžel ma chce zobrať k Dr. aby mi dala nejaké lieky na nervy, asi má pravdu.
Čo sa týka tých vyšetrení ako imunologia, hematologia.... nemám ich v Heliose sa po prvom potrate nikto absolútne neunúval, musela som sa im doprosovať, aby mi urobili nejaké testy- to bola príčina prečo som odtiaľ odišla. Niektoré spravili, ako toxoplazmoza,aslo.... ale tých príčin môže byť milion.
aj ja musím zavolať do Iscaru,Mon myslíš,že mi dr prepoja?
kaciatko81
17. mar 2010
makinka, naozaj mi je to luto... neviem, co ine povedat... do iscare kludne volaj, ja som nikdy nemala problem, v pohode prepojili dr... drzim palce!
cisielko
17. mar 2010
Kači...ale zvládla si to a už si potom pichajdovala sama samučičká a od zajtra zase pichajduješ 😃

Monika...čo je, robí sa ti mdloba 😃 a už si volala, už je čas 😉

Petra..prens etakto som aj ja uvažovala, musela som ísť do práce lebo len ležať to je iná sila..tak držím aplce 😉

Makinka..no začínam mať obavy z helíka aby aj mňa takto neposlali do preč...mňa tiež čakajú tetsty ale ak sa budem musieť doprosovať tak podoobne ako ty balím kufre ]-(
petronela82
17. mar 2010
maki - to mě opravdu moc mrzí že jsi na tom takhle mizerně, ty prášky na nervy bych zvážila, nějaké slabé jen na pární dní než budeš z nejhoršího - drž se
kaciatko81
17. mar 2010
fuj, cisielko, este mi to pripominaj... ja si teda spravim kludne z brucha ihelnicek, ale migrenu eee, prosiiiim :-N inak, podla mna by aj ich malo zaujimat, co sa stalo...
monca, volaaaaaaaaaj 😃
monika0001
17. mar 2010
makinka - určite ťa prepoja.. mna prepojili raz už..

kaci idem volať len sme teraz toho mali veľa na volanie.. mmm dovolá a idem na to ja..

makinka držkaj sa!!!!
monika0001
17. mar 2010
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

idem kuknúť aké mám vajco a ešte tento týžden možno IUI...

x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

povedala, že preboha tak rýchlo dofrčte.. nie že nám vajco utečie.. 😃 😃 😃
aj ona povedala, že keďže som bola s liekmi minulý cyklus tak tento cyklus musí byť bez liekov..
ja sa tešíím.. tak ja teda letím... o pol 12 tam máme byť.. a ja ešte v pyžame... 😃 😃 😃

baby ja sa tešíímm!!!!!!
petronela82
17. mar 2010
monika - super - držím palečky
noe
17. mar 2010
Bambulky, dakujem moc krasne za povzbudemnie 🙂
kaciatko81 - uvazovali a navrhli nam to hned s prvou stimulaciu, ale nakoniac som sa rozhodla, ze prve skusim tu v prostredi, ktore uz par rokov poznam a na druhy pokus uz pojdeme v Belgicku 🙂

makinka1 - je mi to moc luto 😞 ale mas skveleho manzela a asi ma pravdu, a treba si pomoct aj liekmi. Drzim moc palce, nech to je cim skor preboli 🙂
kaciatko81
17. mar 2010
moni, drzim palce!
bublinka11
17. mar 2010
Ahojte, tak hlasim uspesne IUI za sebou...tazke 2 tyzdne pred sebou... 😎
monika0001
17. mar 2010
Ďakujem...

takú rýchlosť som teda nečakala... :-o

O.K. bežím keďže sme bez auta...

cmuky zatiaľ...
cisielko
17. mar 2010
Moníííííííííííííííí...to je super, tak držím palce 😃 😃 😃 😃

Bublinka..pfuj pfuj a už len vydržať 😃

Kači..bude to dobré, mugrenu odoženieme lieky a všetko bude kao má..hlavne nech vajko krásne rastie 😉
maticap.
17. mar 2010
Nazdar kočeny! Tak už aj ja mam po 3.IUI. Ze by to bolo znamenie: ze tretie IUI a k tomu tri folikuly? Hm, uvidime =-) . Inak, u mna ovulacia zacala hodinu pred zakrokom a mam pocit, ze ti previti este nedopraskali - stale citim podbrusko ako pri ovulacii. Zakrok tentoraz nebolel - iba zavadzanie zrkadiel - je tam skratka malo miesta, ked ovulujem. Takze hura do dalsej cakacej fazy! 😎