• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
garp - makinka chodí k tej dr ako ja a podľa toho súdim, že tieto veci by mala mať asi za sebou už.. ale neviem isto... :unamused:

luuci - tak to ti asi ani nepovedia podľa mňa...
17. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luucia akurat som sa na to pýtala pýtala dr. v pondelok , keď mi robili 1 IUI. Dohodli sme sa na tom, že by sme vyskúšali 2x IUI a potom v prípade keby to nevyšlo by sa vypísala žiadosť na IVF. A medzitým kým by sme čakali 30 dní na schválenie od poisťovne by sme ešte vyskúšali IUI po 3 krát.

Ináč moja kamarátka si podávala žiadosť 21.1. na IVF a ešte stále ju nemá schválenú, lebo poisťovne sa zlučovali tak tam asi majú nejaké problémy. Tak to je na nervy tak dlho čakať. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MATICAP & BUBLINKA silno držím dnes palčeky :wink: :wink: :wink:
17. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, keby si tam isla v prvy-druhy den mrchy a trvala na tom, ze chce hovorit s nejakym dr. tak by ti to urcite dovolili... ale ono je mozno aj lepsie riesit to s jednym dr...
cisielko ahooj :slight_smile:
garp :slight_smile:
17. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, právě, že všem mým kamarádkám dr řekl, co a jak bude..že třeba zkusí 3 IUI a pak IVF...mě dr neřekla nic...možná je to tím, že s malou nám vyšla 1.IUI, tak nepočítá s ničím jiným než, že budeme pořád zkoušet IUI
17. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaci - hej mala som na tom trvať.. už teraz to viem.. ale tak čo už.. zavolám o hodku mojej a dohodnem s nou..

lucii - tak som ticho ... :zipper_mouth: :wink:
17. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, neeee, to nebuď :grinning: :grinning: :grinning: to by byla škoda :wink: to je jedno, prostě se ted dr zeptám, jak to s náma vidí :wink: za zeptání nic nedám
17. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré dopoledne :slight_smile:

makinka - to mě je velmí líto :pensive:

zakajda - už jsi to dostala?Nebo bolí jen bříško? :unamused:
Mě bolelo předevčírem večer a včera taky bříško.Přes den nic....
17. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia - jo jo je to boj - ale bojovat se musí - bez práce nejsou koláče :wink:

kenya - injekcí se neboj - to je v pohodě a do břicha ti je píchat nemusí - já na IUI měla Puregon, ten byl do bříška ale na IVF jsem vyfasovala Fostimon a ten mi bodali to zadku - měla jsem ho jak cedník :grinning: ale vůbec to nebolelo

cisielko - cítím se normálně - žádné těhu příznaky nepociťuji - ale na to je i brzy, ani nevím kolikáty dem po oplození se ta mrška zavrtává
17. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, juuuj, moc drzim palce :dizzy_face:
moni, dufam, ze fakt zavolas :grinning:
kenya, ja mam merional, zvyknu ho davat do zadku, ale kedze nechcem stale niekam chodit, aby mi to pichli, picham do bruska a v pohode... neboli to, len treba prekonat ten blby pocit, ze mas pichnut sama seba (cisielko, to som teraz hrdinka, ze? :grinning: )
17. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bojovať sa musí i keď sa to hnusí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

(to mi len tak napadlo... )
17. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - to teda koukám - ty jsi úplný básník :grinning:
17. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..tak dobre..a peke si to vymslela bojovať sa musí...xixi je to super

Petro..ajsné, ešte je skoro..no čo ja viem atk asi 24-36h by už malo byť zahniezdené aspoň tak mi hovoril doki..a si v práci alebo doma?

Kenya..no ono to dosť trvá ale neboj dočká sa :wink:

Kači :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že hrdinka..ty si statočnica :grinning: :grinning: :grinning: aj nša Mon sa bála akočerta injekcií a ako to krásne zvldála..a o sebe ani nehovorím, ja som revala ako malé decko ked mi išli pichať prvú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a som tu a celá či v poriadku to neviem ale som tu :grinning:
17. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, mne prvu pichali v car... druhu ja v car-to bola sou... sa mi tak triasla ruka, ze som skoro nenapichla tu flasticku :grinning: a keby mi sestricka neviedla ruku, tak mam z bruska sitko :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuj.. zasa o ihlách :angry: blééééé

:grinning: :grinning: :grinning:

kaci zavolam zavola.. ale počkám až do štvrť nech si kočka na receprii nemyslí, že sedím na telefone a čakám na 10 hodinu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciseilko - já jsem cca 45 hod. od ET tak to by mohlo být už zavrtaný - doufám že se zakouslo a 9 měs. nepustí :grinning: a jinak jsem v práci - jsem kancelářská krysa - žádná velká dřina (fyzická) já bych doma nevydržela, nic mi není cítím se dobře a doma byt se užrala nudou - nevydržím celý den ležet
17. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem babuľky, snažím sa fungovať normálne, ale myslím,že sa mi to moc nedarí. Fyzicky som ok, ale sviňa psychika. Manžel ma chce zobrať k Dr. aby mi dala nejaké lieky na nervy, asi má pravdu.
Čo sa týka tých vyšetrení ako imunologia, hematologia.... nemám ich v Heliose sa po prvom potrate nikto absolútne neunúval, musela som sa im doprosovať, aby mi urobili nejaké testy- to bola príčina prečo som odtiaľ odišla. Niektoré spravili, ako toxoplazmoza,aslo.... ale tých príčin môže byť milion.
aj ja musím zavolať do Iscaru,Mon myslíš,že mi dr prepoja?
17. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, naozaj mi je to luto... neviem, co ine povedat... do iscare kludne volaj, ja som nikdy nemala problem, v pohode prepojili dr... drzim palce!
17. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači...ale zvládla si to a už si potom pichajdovala sama samučičká a od zajtra zase pichajduješ :grinning:

Monika...čo je, robí sa ti mdloba :grinning: a už si volala, už je čas :wink:

Petra..prens etakto som aj ja uvažovala, musela som ísť do práce lebo len ležať to je iná sila..tak držím aplce :wink:

Makinka..no začínam mať obavy z helíka aby aj mňa takto neposlali do preč...mňa tiež čakajú tetsty ale ak sa budem musieť doprosovať tak podoobne ako ty balím kufre :angry:
17. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maki - to mě opravdu moc mrzí že jsi na tom takhle mizerně, ty prášky na nervy bych zvážila, nějaké slabé jen na pární dní než budeš z nejhoršího - drž se
17. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, cisielko, este mi to pripominaj... ja si teda spravim kludne z brucha ihelnicek, ale migrenu eee, prosiiiim :sweat_smile: inak, podla mna by aj ich malo zaujimat, co sa stalo...
monca, volaaaaaaaaaj :grinning:
17. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - určite ťa prepoja.. mna prepojili raz už..

kaci idem volať len sme teraz toho mali veľa na volanie.. mmm dovolá a idem na to ja..

makinka držkaj sa!!!!
17. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

idem kuknúť aké mám vajco a ešte tento týžden možno IUI...

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

povedala, že preboha tak rýchlo dofrčte.. nie že nám vajco utečie.. :grinning: :grinning: :grinning:
aj ona povedala, že keďže som bola s liekmi minulý cyklus tak tento cyklus musí byť bez liekov..
ja sa tešíím.. tak ja teda letím... o pol 12 tam máme byť.. a ja ešte v pyžame... :grinning: :grinning: :grinning:

baby ja sa tešíímm!!!!!!
17. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - super - držím palečky
17. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulky, dakujem moc krasne za povzbudemnie :slight_smile:
kaciatko81 - uvazovali a navrhli nam to hned s prvou stimulaciu, ale nakoniac som sa rozhodla, ze prve skusim tu v prostredi, ktore uz par rokov poznam a na druhy pokus uz pojdeme v Belgicku :slight_smile:

makinka1 - je mi to moc luto :frowning2: ale mas skveleho manzela a asi ma pravdu, a treba si pomoct aj liekmi. Drzim moc palce, nech to je cim skor preboli :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, drzim palce!
17. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak hlasim uspesne IUI za sebou...tazke 2 tyzdne pred sebou... :sunglasses:
17. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem...

takú rýchlosť som teda nečakala... :astonished:

O.K. bežím keďže sme bez auta...

cmuky zatiaľ...
17. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moníííííííííííííííí...to je super, tak držím palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bublinka..pfuj pfuj a už len vydržať :grinning:

Kači..bude to dobré, mugrenu odoženieme lieky a všetko bude kao má..hlavne nech vajko krásne rastie :wink:
17. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar kočeny! Tak už aj ja mam po 3.IUI. Ze by to bolo znamenie: ze tretie IUI a k tomu tri folikuly? Hm, uvidime :confused: . Inak, u mna ovulacia zacala hodinu pred zakrokom a mam pocit, ze ti previti este nedopraskali - stale citim podbrusko ako pri ovulacii. Zakrok tentoraz nebolel - iba zavadzanie zrkadiel - je tam skratka malo miesta, ked ovulujem. Takze hura do dalsej cakacej fazy! :sunglasses:
17. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok