• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ja už viem aké bude moje motto...

Nie je dôležité koľko rán za život schytáš , ale koľko prehier vydržíš.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre.. šak ja som chcela vedieť čo vy na to... :slight_smile:

a kašlem na to.. nebudem to sledovať.. budem cvičiť aj tak aj tak.. veď čo na tom steperi urobím zlé.. nie?
a dofúkam aj Fit loptu. na tej sa mi posledný krát dosť podarilo zhodiť...
17. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika nad tým ani nerozmýšlaj, že by si do toho nešla. Je tu šanca tak ju využi. :wink: Ktorý deň cyklu si dnes?
17. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes 13DC

dr mi vravela, že čakal väčšie zázraky u mňa po tabletkách.. ale tak čo.. dva 10mm stačia nie? :grinning:
No len aby pekne rástli.. aj obidva dva kľudne.. :grinning:
17. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOn...beriem ťa za slovo a evrím, že tenmtokrát ti to vydrží dlhšie a už nebudú depky :wink:
17. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, vendulak, tiez mam pco, inzulinovu rezistenciu na hranici, dedicnu predispoziciu na znizenu cinnost stitnej zlazy, zopar kil navyse a kadeco k tomu... a co? mam dve ruky, dve nohy, v podstate som zdrava, nic mi nechyba... takze mam na vyber, bud sa budem lutovat, ze mam to a hento alebo zapnem hlavu, vykaslem sa na to, zatnem zuby a vsetkym naokolo dokazem, ze to ide, a ze ten svoj boj vyhram... tiez mi dr povedal, ze zvykne pomoct chudnut... ale nikdy mi nepovedal, ze najprv mam schudnut a potom sa budeme bavit dalej... proste riesime moj problem a popri tom sa ja snazim pomoct ako viem... mam upravenu stravu (ali, dakujem za pomoc!), podla moznosti sa snazim hybat a ide to pomaly, mozno nejde, ale viem, ze robim, co je v mojich moznostiach... sproste povedane, na chudnutie je ucinny aerobny pohyb, co je napriklad aj chodza... neverim tomu, ze by nevyslo iui kvoli tomu, ze budes chodit na prechadzky... a ked sa to potvrdi, tak proste prestanes alebo zvolnis tempo... moni, tebe dr povedala, ze nemas cakat zazraky, nie ze nemas sancu! a to, ci to skusis alebo budes chudnut a skusat potom je len a len na tebe, to za teba nevyriesi ani jedna z nas... a nezabudni, ked sa nechce, tak je to horsie ako ked sa nemoze...
17. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ty si brala Clostík? Nebo je to přirozený cyklus?
Já minulý cyklus po Clostu měla 13DC folík 16,5. Ale pokud je to přirozený cyklus tak neboj oni ještě dorostou! :wink:
cisieko - nebudú!! Prisahám!!!!
Už viem, že do čoho idem, už viem, že to nemusí vyjsť... a viem čo bude ďalej... teraz som nevedela čo so sebou a tak.. teraz viem čo bude nasledovať ak to nevyjde.. :wink:
vendu - teraz som bez liekov... vraj keď som bola minulý mesiac na liekoch tak teraz bez...
kaci - hej hej.. prense tak treba hlavne chcieť. a ja to teraz chcem.. teda no chcem to už dlho ale teraz sa k tomu už dokopem.. :wink:
17. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko mě taky nikdo neřekl, že pokud nezhubnu nebudou nic dělat dál. Né, mám to asi jako ty, doktoři v CAR mi pomáhají k miminku a já se snažím dělat něco s tou váhou. A taky mám sníženou funkci štítné žlázy a prý díky ní sem právě za poslední 3 roky tolik nabrala. Teď beru Letrx a štítku upravuju, léčím tak věřím že i díky tomu by se váha třeba mohla trochu pohnout směrem dolů.
A taky myslím, že procházkami IUI nezkazím. A aspoň trochu se hýbu. Mám doma orbitrack, ale na tom mě to za 1) nebaví a za 2) po IUI nebo prostě při snažení po ovu sem se na něj bála, přece jenom je to rychlejší pohyb a dost funím, potím se a tak :grinning:. Prostě chci být opatrná, ale zároveň s tím fakt něco dělat.
Jinak můžu se zeptat ta věta v závorce (ali, dakujem za pomoc!), tak si myslela že děkuješ nějaké jisté Ali, nebo tomu léku Ali co se teď prodává? Já sem o něm jednou taky uvažovala a pak si přečetla na něj na internetu nic moc recenze tak sem se na to vyprdla :unamused:.
17. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kači...zobrala si mi to z papule..súhlasím stebou a verím, že naše difčata to pochopia a zoberú si to k srdcu.. :grinning: ..
17. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak, myslela som jednu kocku, niektore dievcata budu vediet... chemie mam dost aj bez toho...
este k tomu iui... mam za sebou dve... neviem, co vsetko mam pred sebou, ale odmietam tomu podriadit cely svoj zivot... odmietam po iui len sediet s vylozenymi nohami a hypnotizovat vlastne brucho... budem zit pretoze to, co sa deje v tom bruchu aj tak neovplyvnim... a ja si nemozem dovolit tym zabit dva tyzdne kazdy mesiac... spravim pre babo vsetko, ale az ked budem vediet, ze nieco preto spravit mozem...
17. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dnes začínam tým, že poumývam celý byt sama :grinning: :grinning: :grinning:

ale potom si dám aj steper....
17. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela - já na krev nemám chodit....Mě v CARU řekli, že 17 dni po IUI si mám udělat test.

vendulak - ahooooj, dlouho jsi tady nebyla.

moni- bojuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uvidíš, že folíci dorostou.A s váhou se netrap, já bych taky potřebovala schodit :zipper_mouth:
17. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra bude strának skoro celý deň nedostupná.. hm.. akurát na narodky... :angry:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

dasty - len nech pekne rastú.. kľudne aj oba.. xixi.. ale ešte som nemala dva takto naraz rovnako veľké.. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - ty máš narozky?Tak to ti už předčasně přeju jen to nej nej nej a ať brzo objevíš // :sunglasses:
To by bylo zajmavý- nejdřív jsi to chtěla vzdát a nakonec to můžou být dvojčátka :slight_smile:
17. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jdu se psem ven - ať se oba provětráme :grinning:
17. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeeemmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a inak sme vystúpili z trolejbusu a šliapali 5 zástavok pešo do knižnice a potom späť z knižnice ďalších 5 zástavok.. :grinning:
Keď o tých prechádzkach sa bavíme... :grinning: :grinning: :grinning:
sme si s mmm povedali, že to pomôže obom.. :grinning:
17. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty jo jo nebyla, jsem asi ěla pocit že ani není co psát :grinning: :wink:.

Moni jé ty máš zítra narozeniny? :slight_smile: Jestli jo a stránka fakt nepůjde tak už teď přeju vše nej a nej!!! Hodně zdraví, štěstí, lásky a hlavně ten malej uzlíček štěstí do náručí!!! :wink: :dizzy_face:
Jinak já si taky teď říkám že by nám to IUI mohlo vyjít protože to bude taký magický. Ovulka teď o víkendu na moje narozeniny a test na neděli Velikonoční na příťovo narozeniny :grinning:. To je tady najednou narozenin :grinning:.
17. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ty budeš mať tiež? ešte niekto tu mal teraz nedávno.. jeej..
Ďakujem a Tebe prajem to isté!!!!! MOc moc moc moc! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nevím kdo je měl tady nedávno, ale včera se nám narodila princeznička jednej holčině z diskuze o štítce, takže to jsou taky narozeniny :grinning:. Ten březen je nějakej pěkně narozeninovej :grinning:, snad bude i tak hezky plodnej :grinning:.
17. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes kamoška porodila snykčeka.. xixixi..
ale ešte sa mi neozvala.. chudatko moje..
chcela to strašne potiahnúť na zajtra, ale tak hlavne že je všetko O.K. teda dufam, že je... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej už sa ozvala...
krásne mieri.. malý má 3670 g a 49 cm.. malý pašák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni to jo, má krásné míry!!! :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to hej..
malý bubák.. sa pôjdeme pozajtra naňho pozrieť.. juchuu...
17. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

chcem sa spytat, ci mala niektora z vas priblizne 12 dni po ovulacii zvysenu tvorbu hlienu a ak aj nie, ci neviete, ci je to dobre alebo nie a pripadne co to znamena.

dakujem.
17. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

chcem sa spytat, ci mala niektora z vas priblizne 12 dni po ovulacii zvysenu tvorbu hlienu a ak aj nie, ci neviete, ci je to dobre alebo nie a pripadne co to znamena.

zabudla som dodat, ze som 12 dni po iui.

dakujem.
17. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups..nemozem za to, ze to tu dalo 2x...to ten stroj...to ten pocitac... :slight_smile:
17. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to ti ja nepoviem. občas mám zvýšenú tvorbu ale či je to 12 dní po ovu to neviem... to nesledujem.. :unamused:
17. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dala som si 715 schodíkov na steperi.. uf.. a len 100 kalórií som spálila.. bože dobrý... to bude makačka.. :grinning: :grinning: .... ale ja to kvôli mimi dám... teraz mám oddych a o chvíľu pokračujem :grinning: ... na večeru sme mali mať cestoviny a vymenili sme to za ryžu a s mäskom na prírodno.. dobrý začiatok, nie? xixixi... no nejako sa začať musí...

:wink: :wink: :wink:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok