• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
no nazov nedobrovolna bezdetnost, je sialena. ked som to precitala, tak to je strasne ubyjajuce.
no ale holky chce to verit, ze a to raz dva podari a dame nove tema v tehulkach :wink:
21. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky de me nelíbí ten název - nedobrovolná bezdětnost :angry: Ale my za chvíli budem všechny těhulky, tak se to přejmenuje :sunglasses:
21. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ani mne sa nepáči ten názov... ale hlavne že mám vás :grinning:

aj ja si prosím tu mojžišovúú.. prosíím!!!!

a ked aj niekedy možno raz ostanem tehu aj tak budem tu s vami... :wink:
21. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je správé moni, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takhle vypadá můj test od píchnutí pregnylu 11 den a já si myslela,že by už tam emusel být ach jo dnes jsem teda 9dpo jakpak je na tom asi v555.
21. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hurááááá,konečne som Vás našla.....som mala už za nervy, či túto diskusiu zrušili či čo...vôbec sa mi ten nový koník nepáči....a ten názov..., že nedobrovoľná bezdetnosť...nechápem prečo nás pekne nenechali v snažilkách ako to bolo... :unamused:
a inak čafte a čo je tu nové? :wink:
21. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky slavuli,no jo je to děs taky jsem myslela,že ás zrušili naštěstí né,ale ve snažilkách nás mohli nechat teda :angry:
21. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj delf skus urobit test zajtra alebo utorok ci nebude ciarka silnejsa
21. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka no uvidím,ale na 100% je to určo pregnylovka,děkuji,že jsi regovala
21. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reagovala už ani neumím psát fakt to by se stal zázrak,že by nám to vyšlo už jsem se smířila s tím,že půjdeme do ivf.
21. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj velmi drzim palce, ja nechcem ti robit zbytocne nadeje ale raz som spravila test 7 DPO cize 8 DPO po pregnyle a bol uplne biely tak verim ze to vyslo a ciarka bude silniet
21. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alienko moc áda bych tomu věřila ale nevím no zítra testit nebudu až v úterý a to bych už měla vědět zda to byla pregnylovka nebo né,ikdyž jak se znám tak budu testit zítra :wink: a jakpak se daří tobě a prckovi vše dobrý
21. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: nam sa dari fajn, uz sa tesim na dalsi UTZ, :slight_smile:

ja by som asi tiez nevydrzala , a spravila test :wink: pevne verim ze tam ciarka bude aj ked nebude silnejsia to nevadi len aby bola
21. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už cítíš pohyby?
21. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie ale už sa na nich velmi tesim, kazdy vecer sa snazim ci nieco nebudem citim :slight_smile:
21. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Alienka a kolky DPO si mala pozitivny test?
21. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bublinka test som robila až 13 DPO a uz bola ciarka,
21. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

No tak to tu máme vynovené, musíme si len zvyknúť :wink:

Delf..držím palce :wink:

Peti..a ty ako?
21. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali to mne vychadza v utorok nie buduci, ale ten dalsi...no uvidime, ci bude mat zmysel testovat :slight_smile:
21. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka drzim palce aby to vyslo
21. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Ali, nedavam tomu velku nadej, nakolko som ovu mala isto den pred IUI...proste vajko nepockalo :frowning2:
21. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka vzdy je nadej - clovek nikdy nevie ako to tam vnutri vyzera :slight_smile:
21. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, jasne, mas pravdu...nemozem tusit, co sa tam deje teraz. Merala som teplotu, preto viem, ze ovu prebehla uz pred IUI...a aj podla ovu bolesti...Ale tento cyklus som omnoho viac pozitivne naladena ako minule... :slight_smile:
21. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som 24DC , 10 dni od IUI a príznaky prípadného tehotenstva nikde. A dnes som testla a tam jedna čiarka :frowning2:
Takže ma čaká druhé...
21. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brunetka - robis si testik priskoro, este ti nemoze nic ukazat, aj kedy si bola tehu. Este vydrzkaj a skus az na 28 alebo 29 DC. :wink:
21. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky. Prišla som na sekundu pozrieť :slight_smile:
Ako sa tu máte? Pribudla nejaká tehulka?
My sa máme dobre. Už sme v 20. tt, hýbame sa ako besný, no stále zatiaľ nevieme čím budeme. Či máme pipíka alebo kávové zrnko. Budeme to vedieť 6.4., takže dám vedieť.

Napíšte čo nové, kto a čo máte na pláne a ako sa vám darí :slight_smile:
21. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, ahoj :wink: Cviky od Mojzisovej najdes aj na nete - da sa to "vygoooglit" :wink: Alebo skus knihu - autor: Struskova Olga, Metoda Ludmily Mojzisovej. Najidealnejsie je vraj najst nejakeho fyzioterapeuta, ktory Ta to nauci spravne cvicit a zaroven by Ti mal popravit chrbticu a ine. No ja som nenasla (resp. nasla ale pani dr. je kapaaaanecek draha.....), tak cvicim sama doma. Ked nic ine, aspon si spevnim prdeeelku :grinning: .
Inak nemam nove nic, za posledne dni ziadny "kolotoc" po utorgestana... :wink: takze som stale v cakacej faze na krv... :rolling_eyes: ma to uz nebavi... :unamused:
22. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

delf, bublinka, maticap - držím pěstičky,ať zase prolomíte těhu vlnu :dizzy_face:
22. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko, nedobrovoľne bezdetné :angry: strašné pomenovanie!!! existujú aj dobrovoľne bezdetné? :fearful:

čo tu nové babulky? nejaká nová tehulka?
22. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Od rána toľko robotky... :rolling_eyes:

mati - Ďakujeeemmm .. už som to našla.. :wink: Ja zas čakám na pani MS... :rolling_eyes:
Dnes Ideme za babkou do nemocnice a asi už posledný krát. Tento týždeň by ju mali pustiť domko. Som jej povedala minule, že musí bojovať a čakať na naše bábatko.. Tak naposledy keď sme odchádzali tak mi pošepla: " a ponáhľajte sa!" :grinning:
Zlatá... Dnes má narodeniny.. moje zlatko..

Babulky držím vám palce!!!!
Alienka - maličké vás chce prekvapiť :wink:

Papapa Zatiaľ...
22. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok