• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
aHOJTE

Bobi..ahoj no fakt super názov, kto ho vymyslel :confounded: a ty ako?

Alimak..tak som zvedavá čo tam bude :slight_smile:

MOn ja mám knižku od Mojžišovej, chceš podla nej cvičiť?

Lumcag, Ell..zdravím vás, ako sa máte?

l1u1c1i ..to mi je ľúto :frowning2: ..pokiaľ nemáte nejakú zdravotné problémy, tak ja by som to ešte skúsila :wink:

Peťa..no ako?

Kači..ahoj..pôjdem kuki ten názov :slight_smile:
22. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nešiel mi chvilu koník :frowning2:

ale už ide.. :slight_smile:

Ell - vitaaajj... ved ty za chvilu budeš rodiť... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ciesielko - avooj... no asi to skusim, to cvičenie podľa nej.

1u1c1i - skús.. ja tiež skúsim :wink:
22. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag ja som take bublinkovanie citila niekedy v 17tt ale tak riadne cca od 19-20tt. :wink:
Monika, Cisileko, mam sa fajn, som uz doma a oddychujem, teda ako sa to vezme lebo mam staloe chut upratovat :grinning: No a rodit este nieee, este musime 8t vydrzat!!!!
22. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ved ja viem, že ešte máš čas. ale myslela som to tak, že ani sa nenazdáš a je to tu.. :wink:
22. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.takže už si to užívaš doma, si už teda na MD? a ostávaš v Belgicku alebo sa vrátiš sem na SK?

Mon..no vraj je dobrá, ja som tiež chcela odľa nej cvičiť ale ked som si prečítala, že spermoše musia byť ok tak ma prešla chuť

:confounded:
22. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, ale nestresuj, myslim, ze do 24 tt je to v poho ked nic necitis, kamoska to tiez tak mala a zajtra rodi :wink:
22. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, ostavam v BE do porodu a ako nahle sa bude s malymi dat cestovat idem na SK. Takze ak pojde vsetko hladko tak snad v juni som v BA :wink:
22. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ale vraj dokaze zlepsit aj spermiogram... a aj ked je spg zly, tak mozno pripravi telo na uhniezdenie embryjka, hm? ved to treba, ci mas spermie ok alebo ti embryjko priamo vlozia... tiez mam tu knizku... mna skor zarazilo, ze pocas 4mesicoch cvicenia sa mozu objavit potraty... ale tiez som rozmyslala skusit to a ked sa potvrdi tehu, tak radsej prestat...
ell, a potom ostavas tu? sa ti to uz krati :slight_smile:
22. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - pMOHLA ÍSŤ NA IUI UŽ TENTO VÍKEND,ALE NEJDE!!!! LEBO VAJCIA SA ROZHODLI ODÍSŤ!!!
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 9.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci :frowning2: - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
22. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsem doma po 2.IUI. Vůbec to nebylo takové pohodové jako poprvé. Nebyla jsem v žádné té hezké útulné barevné ordinaci, ale na bílém děsivém operačním sále se spoustou nástrojů světel a tak, no necítila jsem se tam nejlíp :frowning2:. IUI mi dělal doktor kterého jsem ještě nikdy předtím neviděla :unamused:. A navíc mi tam ta šíleně nepříjemná sestřička zkazila náladu ještě víc :angry:. Je fakt děsná, takovýhle lidi by podle mě v takovýchle zařízeních vůbec pracovat neměli...
No ale prostě 2.IUI (i když zpožděně až po ovulaci) máme provedeno, mám zase napsanej Utroš 3x1tbl zavádět a v případě neúspěchu půjdeme do IUI ještě do třetice :slight_smile:.
22. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, mali sme padnutý server alebo čo :angry: no už som späť :dizzy_face:

moni, a to ako neboli? praskli alebo kde sa stratili? :fearful:

l1u1cii, je mi toľúto :unamused: ja už mám za sebou tiež 3IUI (resp. 4) a tiež už o ďalšom neuvažujem... asi začneme riešiť už priamo IVF... aj keď spermie máme dobré, a v podstate vyzerá, že všetko je ok, tak ešte dúfame, že možno keby sa zadarilo aj bez toho... :pensive: a vy máte nejaký konkrétny problém? na laparke si už bola?

cisielko, kači, ell ahojte :wink:
22. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bobi :slight_smile: ty velmi tuzis po tom ivf, ze? :grinning:
22. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já cítím, že další pokusy IUI už nezvládnu. Už bych chtěla nějakou "jistotu", ale ta asi není nikdy. V pondělí se zeptám u Apoináře na IVF a co mi doporučují oni a pak se doma s manželem rozhodneme.
22. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na laparce jsem nebyla. Profukovali mi vejcovody a jinak nic. Problém je ten, že nemám ovulaci nez stimulace, jinak manžel je naprosto v pořádku.
22. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ale tu istotu nemas ani pri ivf... drzim palce :slight_smile:
22. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kači, jasné, o ničom inom nesnívam :grinning: cmuky

IVF tiež nie je istota, tuším je tam nejaká 30% úspešnosť a to sa mi zdá tiež sakra málo :angry:
22. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkusíme IVF a budeme doufat, že to výjde. Hlavně aby to nebyla dvojčata. Toho se moc bojím.
22. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, som si myslela :grinning:
mne dr hovoril, ze je to 30%... akoze 30% sa konci narodenim dietatka... neviem to povedat ako on :grinning:
baby, nepacil sa vam nazov, ale do temy ste este ani jedna nesli :unamused:
22. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som vas našla,jupíííííííííí tak AHOJTE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ja som fakt blondína,ja som vas hľadala asi tri krat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vždy som to vzala ale dnes som to nevzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mam sa ako tak,v piatok idem na kontrolu do Heliosu ale mam zlé tušenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no čo už!!!
Delf14-ako sa maš????sme ešte stale spolubojovnice :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo já na tebe stále myslím nej se eboj jsem si říkala,že to asi nemůžeš najít no já už testila ráno,a byla tam byla slabá,ale obávám se že to bude ještě pregnyl ty jsi to nezkusila?jukni dozadějc házela jsem foto tak jukni
22. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano testla som sa aj ja dnes rano,ale nič,pre mna je to ale ešte velmi skoro,pretože podľa mna som mala ovulku až v nedeľu takže test bol velmi skoro spraveny ale nebola tam ani len trošku druha palička.No a v tvojom prípade si myslim,že ti to vyšlo,pretože Pregnyl neučinkuje tak dlho,takže super .Ale nezakríknime to. :wink:
22. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky caute....ako zvladate tie dva tyzdne do krvnych testov po IUI..ja som nervozna strasne.....mam taky zly pocit , ze zase sklamanie...
22. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - čo nemá bolieť? asi som nepochopila... a hej praskli vajka bo mi ukazovala tekutinu (teda tak to povedala) z nich. :fearful:

tak ja asi teda skusim tie cviky.. hm... som si dala tlačiť čo som našla na nette..
22. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, nie bolí, ale boli :sweat_smile: proste už folíky neboli, keď si bola na sone... tak som to myslela :wink:
22. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v555 já si myslím,že jo že to bude ještě pregnyl přece jsem měla dávku 10000jednotek právě holky nevíte jak to je?to se počítá pregnyl hned od prvního dne píchnutí a nebo až druhý den?
22. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a ja že čo má bolieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
delf nemyslim ze to bol pregnyl :wink:
22. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé alienko aspon ty jsi mi odpověděla děkuji už jsem se ptala podruhé a nikdo neodepsal o uvidím zítra testnu a jestli tam bude tak tomu začnu věřit,že se nám koečně povedlo po dvouch letech
22. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, jsi 10dni po IUI, ze? to uz nebude pregnyl, jak pise Ali :grinning: tvoje 3.IUI a za sebou? drzim palce!
22. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava co ti povie zajtrajsi test :slight_smile:
22. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok