• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no murasek prvé bylo v listopadu druhé v prosinci ,ale byl to anovulák a druhé v lednu a ted třetí.jo jo 10po iui jsem no pokud bude čárka zíra tak už věřím,že pregnylovka to není,kéž by :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak od pátku mi nešlo se sem přihlásit :angry: jak spustili tu novou verzi, tak mi to nějak haprovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a opravili mi to až dneska..konečně, už se mi stýskalo :dizzy_face:

delf, co to čtu???? ty jsi měla //?? :dizzy_face:

Já se těším za 14 dní na mrchu a pak šupky do 4.IUI
22. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luci,no teoreticky ano ale obávám se že je to ještě pregnylovka víš,tak ted půjdete do čtvrtého?ted jsi měla pauzu vid :grinning:
22. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, jsi 10.den od Pregnylu?? myslím, že Pregnyl se projevuje až 10 dní po Pregnylu, tak radši zkus test ještě zítra..ale vypadá to nadějně :dizzy_face: jj, měli jsme pauzu, manža měl stejně hodně práce, tak by se IUI nestíhaly..ted už to snad vyjde
22. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pregnyl byl píchnut 10.3.navečír
22. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, tak to by mělo být těhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty bláho, to je supeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdy máš dostat MS?
22. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes jsem 25dc no uvidím zítra jestli tam bude čárka tak tomu začnu věřit,že jsem a jestli ano tak na vás prsknu táááák velkého těhu bacila,že uvidíte :grinning:
22. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, takže už tam ty // byly nebo ne? nějak to nechápu...kolikátý dc tam byly?
22. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ta byli luuci
22. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, no tak to je jasnýýýýý :dizzy_face: co koumeš?? seš těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super...a to tě chtěli posílat na IVF :astonished: držím pěsti, at se to potvrdí a všechno je ok :dizzy_face:
22. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím to isté :wink: :wink: :wink: Delf
22. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, to je supeeeeer :dizzy_face: určite to už nie je pregnyl, podľa mna to vyšlo!!!! blahoželám :dizzy_face:
22. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste hodné holky,ale ještě se neraduji pokud neuvidím čárku sílit tak tomu nevěřím
22. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Delf čo to čítam...držím palce,aby sa Ti zajtra koľajničky potvrdili :wink: :wink: :wink:
22. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf a nejaké príznaky TEHU súúúú???? :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když to je to kenya já ted beru utrouš tak nevím zda je to normálí nebo né,dost často cítím bříško když dlouho sedím nebo stojím musím se atáhnout aby to přešlo mám ho nafouklé,prsa mě ebolí,ale to mě ani neboleli při kje když jsem jí čekala zvláštní :grinning: no zítra se to rozlouskne to budu 26 dc a 11dpo tak uvidím zda něco uvidím,ale nejhorší je,že člověk pozoruje příznaky a takhle by mohl být těhu každý měsíc já teda aspon ob měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak říkám poprvé beru utrouš tak nevím co od něj čekat
22. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no když to čtu po sobě tak hrůza jak vynechávám písmenka :grinning: zítra písnu jak to dopadlo pokud čárka zmizí byl to pregnyl pokud né tak věřím,že už to bude snad těhu a snad správné těhu tam kde by mělo být
22. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já pádím do postele ráno brzo vstávám musím k zubařce :frowning2: tak dobrou holky :sweat_smile:
22. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto vám musím napísať.. veľmi sa mi to páčilo :slight_smile: :slight_smile:

My ženy sme anjeli.A ak nám niekto poláme krídla, jednoducho v lietaní pokračujeme...Na metle..Sme flexibilné

Prajem krásnu nôcku! :wink: :wink: :wink:
22. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, držím pěsti na zítřejší test :dizzy_face: ale věřím, že dobře dopadne..krásně se na to vyspi :dizzy_face:
22. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf aj ja drzim palce...a ja tiez citim podbrusko, uz od 5 DPO....
Budem zajtra cakat na tvoj testik!
22. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja držím palčekyyyy!!!!!!!!!!!!!

bubli - krásna fotka!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni dakujem :wink:
22. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf pridávam sa k prianiu aby si bola od zajtra na 100% tehuľka....inak ja tiež cítim podchvíľkou podbruško,ale nejdem si nič nahovárať, aby som potom nebola o to viac sklamaná...drž sa.. :wink:
v555...ako sa máš? ako sa cítiš? netestila si? :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela som sa k vam pripojit a podporit delf ! :dizzy_face: Ale tento novy konisko ma zakazdym poslal do haja... aj vam sa to stava? :confused: Tak dufam, ze to tentoraz prejde!
Delf, bude kolajnicka, verim tomu! :wink:
22. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haló tehuľka delf ako ? ako? šup,šup sme zvedavé ako si dopadla...Či ešte všetky spinkáte? :slight_smile:
23. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

delf, tak ako? nenapínaj nás :angry:

moni, veru pekný citát, len keď tak o tom premýšľam, neviem, či som ešte anjel alebo už striga :sweat_smile: po tých všetkých neúspechoch... :unamused:
23. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bobi,

krááásne ránko :wink: Ako sa máš moja???
23. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenya :slight_smile: ja tak oddychovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz trošku pauzujeme, začiatkom leta by sme sa možno pustili do IVF, po 3(4) neúspešných IUI... :unamused: a ty?
23. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky jste moc hodné,ale nic bohužel :frowning2: fakt to byla ještě pregnylovka takže budu testit až ve čtvrtek a uvidím,snad něco uvidím
23. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok