• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
delfi, ani duch? :confused:
23. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
DELF nevzdávej to. Já to měla stejně. Třeba ses zrovna včera moc navečer napila a druhá / se proto neukázala.
Já měla taky po 11DPO // a ráno se mi zdálo, že tam nic není. A tak jsem si jej udělala na další den a byly tam zase // :wink:
Pregnyl se drží v těle 8dní. Neboj to bude dobré, ale pokud si ráno budeš dělat test, tak už tolik nepij, protože tu moč potřebuješ mít hustou a ne ředěnou. Držím palečky a přidávám se k holkám.
A vy ostatní co čekáte na //, také přeji hodně štěstí. A tak zase těhu bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad jich je dost pro všechny.
Ell,
už se nemohu dočkat. Bojím se, aby bylo vše v pořádku.
23. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ducháček tam nebyl nevzdávám to to by byl blbí příklad pro ostatní,jsme přece bojovnice né :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když to ted nevyjde tak budu věřit v ivf
23. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jó a mimochodem,
Pokud budete podstupovat IUI, tak neodcházejte hned po zavedení spermie. Normálně dr. poproste, že si 10min poležíte, já jsem také vždy hned seslézala z křesla a nic až u té poslední IUI jsem tam ještě 10min zůstalo a ono se to povedlo. Asi něco na tom bude a za zkoušku nic nedáte, když to uděláte jinak jak jste zvyklé.
23. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi ale celkom sa dá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Som stále v očakávaní, dnes mám 9 PDO (ak sa to ráta od vtedy ako mi robili IUI), 29.3. idem ráno na krvičku a UTZ - či sa IUI podarilo alebo nie. Verím, že bude úspešné, neviem nejak to tak cítim - som úplne kľudná, a vôbec na to nemyslím - nech to dopadne akokoľvek som pripravená aj na poz. aj na neg. výsledok :wink:

Delf určite to nevzdávaj, skús testnúť o 2 dni :wink: :wink: :wink:

Ináč ja asi testovať nebudem - počkám si na výsledok z krvi :slight_smile:
23. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag určite to je s tým ležaním pravda, mne dr. povedala, že nieže môžem, ale musím ležať 15-20min. Takže určite si to ležanie po IUI vyžiadajte :wink: :wink: :wink:
23. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda kenya ty jsi dobrá to je fajn,že to takhole cítíš
23. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf no uvidíme ako to dopadne :wink: :wink: :wink: Ak to teraz tebe nevyjde pôjdeš do IVF???
23. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
tak ako to ide?
Pribudaju tehulky?
23. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím můžu se zeptat...vy co jste zaváděli utrogestan, jak dlouho jste po něm pak leželi? :wink:
23. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83,
No tak uvidíme. A dnes si po IUI kolikátý den?
23. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulak ahoj,
Po zavádění utroše - aspoň hodinu
23. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag dnes som 9 deň po IUI :wink:

Vendulak večer si to zavádzam pred spaním a potom už nevstávam, a ráno ako kedy niekedy ležím 30 min až hodinu :wink: Ale aj tak keď potom vstanem časť z neho mi vytečie na intimku - takže to je asi jedno :slight_smile:

Najmenej mám na intimke ráno vlastne po noci.
23. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak pre info lebo tabulečka už bola dosť pozadu :slight_smile:

Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - pMOHLA ÍSŤ NA IUI UŽ TENTO VÍKEND,ALE NEJDE!!!! LEBO VAJCIA SA ROZHODLI ODÍSŤ!!!
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 9.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
23. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokud nevyjde td 3 iui tak jdeme pávě už do ivf :frowning2: tak snad se permoníci a vajíčko potkali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko - 2IUI negat.
Monika - čaká na MS a potom stimulácia
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, žádost IVF
v555 - 12.3.2010 IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI

Tehulky po iui:
emers - 2.IUI pozitivní
alimak - 1.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
xena - 2 IUI - pozitívne
23. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak já jdu zítra na mé poslední IUI(3), je nestimulované, takže jen 1 folikul, a pak IVF v dubnu
Delf , když tam jednou // byly, tak tam budou také..10dní po pregnylu se mi zdá už hodně

Kaciatko - 2IUI negat.
Monika - čaká na MS a potom stimulácia
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
v555 - 12.3.2010 IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI

Tehulky po iui:
emers - 2.IUI pozitivní
alimak - 1.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
xena - 2 IUI - pozitívne
23. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky garp tak držím pěstičky aby ti to klaplo a když né tak třeba půjdeme do ivf spolu taky jsem měla ted třetí a poslední iui a pak ivf
23. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja tiež 3 (4) neúspešné IUI, do IVF idem s vami :wink: vezmete ma? :sweat_smile:
23. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp - straašne moc držím palce!!!!!

samozrejme všetkým kočkám ale tiež :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi jasně ž jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když vyjde iui bylo by to lepší
23. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky může utrouš ovlivnit test?
23. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf4 - nie :wink: len pregnyl moze. Utros je progesteron :wink:
23. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,
tak som sa rozhodla , že sa k Vám pridám, prežívam s manželom podobné obdobie. Snažíme sa o piškotika už niečo cez rok a sme pred IUI. Dnes mám kontrolu po stimulácii Gonalom(9DC), tak uvidíme ako dopadneme. Odkazy čítam už dlho a strááášne mi to pomaha, psychika je hrozná mrška.
tak dúfam , že ma prijmete a trošku pomožem aj ja Vám :slight_smile:
23. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf 14
ell má pravdu , pregnyl je v podstatě těhotenský hormon,hcg) vyplavuje se cca do 10 dnů od podání, takže je fajnky počkat a testíkovat až pak, aby jsi pak nebyla zbytečně zklamaná-vlastná zkušenost-10DPO jsem měla slabej stínek , celá štastná, utíkala jsem k doktorce a ta mě pak pěkně schladila , že to může být ještě doběhávající pregnylek a taky že byl , mrška přišla krásně na 29DC
23. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky ell a vítej hopie jsme rádi že tu budeš s námi
23. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf uz si testovala? drzim palceky!
Hopie aj tebe samozrejme, nech sa zadari cim skor :wink:
23. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo už jsem testila včera ráo slaboulinká a dnes ráno nic dala jsem si jako vždy utrouš a před obědem jsem testla opět no edalo mi to a je tam nepatrnej stínek tak já nevím,hold tělo si se mnou hezky hraje a napíná,ale já mu to v brzké době zatrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my valíme ven na kolo až přijedeme tak nakouknu zatím pá
23. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
vo stvrtok idem pisat ziadost na 2. IVF......
23. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok