• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
delf..věřím, že si těhulka!! :grinning:
23. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem, prezradíte mi , čo ma čaká pri prvom IUI?je potreba sa pripravit aj na niejaku bolest?
23. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf 14
jenom se zeptám , který den jsi po ovulaci , nebo IUI?ještě jse rozkoukávam :slight_smile:
A krevní testíky jsi už měla?Tam jeto pak jasné a víš na čem jsi...hlavně tfuj , tfuj , tfuj, at je to nakonec to , po čem tady toužíme všechny :wink:
23. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Delf.. ešte nestrácaj nádej, vydrž ešte pár dní, držím palce :wink:

Marad..ahoj, konečne ťa tu vidím..takže ideš do 2IVF? super teším sa stebou..a kde si sa túlala?

Kenya..držím palce :slight_smile:

Garp..takže ideš do 3IUI..zajtra budeme na teba mysleiť a držať palce :wink:

Bobi...oddychuj a netlač sa tak silno do IVF..máš čas a čo ty vieš možno nič nebude treba :wink:

Hopie--vitaj medzi nami ..držím palce aby ste sa s mužíkom dočkali :wink: ja som na IUI nebola ale mylsím, že teda ten vklad je ako pri IVF..a je to v pohode, je to trošku neopríjemné ked ti tam vkladá zrkadlá ale inak pohoda :wink:

Mon..takže na bud. mesiac ideš do toho?
23. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko jasnéé... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hopie - vitaj :wink:
bolesť nečakaj.. teda možno troška keď ťa dr otvorí kliešťami (lebo mňa t bolí :grinning: ) :grinning: ale inak nie.. :slight_smile:
23. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
tak to si ma ukludnila, dakujem, to nic nie je, hlavne byt v klude a uvolnena :sunglasses: . Takze vy ste rovno isli na IVF?Moze sa spytat ako je to u teba? Ja sa priznam , stranky na konikovi chodim citat uz od novembra, vlastne ako sme zacali chodit do CARu, aby som si v Prahe vybrala podla mojho gusta, zatial sme teda pol roka podstupovali vysetrenia(pre mna strasne dlha doba), zacalo sa to , ze som tusila ze manzel ma asi blbe spermijky, tak som ho vyhnala k sexuologovi(no vies si predstavit to dohovaranie, chlapi su jesitkovia:slight_smile:)), co sa potvrdilo malo a aj velmi malo pohyblive, takze bolo jasne , ze musime do centra. Tam zacali samozrejme skumat aj mna (hoci som cyklus mala kazdy mesiac ale o nieco predlzeny-33-34 dní). A bac ho , podozrenie , na moju ovulku. Potom zistili , ze mam asi jeden PCO vajecnik, a ze asi ovulujem teda stale ale aby sme mali istotu a vylucili sme i endomrsku sla som na laparku a hysterku. Vsetko krasne a v pohode, ostatne vysledky z centra mame super dokonca aj posledne dva spermiogramy sa zlepsili , teda ta pohyblivost je taka na hrane ale po premyti a stoceni na centrifuge vraj super. takze u nas je to asi ovulka (testy mi vychadzaju na 17DC, ale kedze mam ten jeden PCO, tak mas v podstate LH hormon stale trosku vyssi a potvrdit ovulku je iste az na ultrazvuku a manzelovo spermio. Uz som stimulovala clostikom, ovulka krasne v pohode snazili sme sa prirodzene 3 mesiace, ale na to nam asi mrsky nestacia.Takze hned prvy menzes po laparke stimulujem gonalom , dnes ma caka folikulometria a myslim , ze koncom tyzdna ta prva IUI.
Konecne sa to niekam hybe , lebo uz som bola na dne , stale mesiac co mesiac menzes- cakanie a testovanie ovulky-bum bum snazenie-a potom to najhorsie cakanie ci sa podarilo a zase testovanie . Nervy v prdely, teraz aspon mam pocit, ze to moze vyjst.
fuuuuj ale sa mi ulavilo :grinning: hned je cloveku lepsie , ked sa moze zdoverit. Ludia , co to nezazivaju ta sice vypocuju, ale velmi nechapu nasu psychiku:((
23. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj , nejak som sa rozpisala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika 0001

dakujem za privitanie, to bola len skor taka kontrolna otazka, aj keby ze to boli a viem to dopredu , tak na to kreslo letim. Myslim , ze cloveka nic nezastavi , ked po niecom tuzi , ani keby mu z paty odrezavali kusky koze, jak ja s oblubou hovorim , ked ma caka nieco neprijemne :slight_smile:)
23. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - mne môžu rezať z päty koľko chcú. len nech mi injekcie nepichajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bola tiez show , jak som si dala prvy krat Gonal, manzel na sluzobke , vecer sama doma, na stole polozene pero , vedla panak domacej , ze bud pred na dodanie odvahy ale po na rozdychanie :grinning: . Bola som prekvapena , ze je to strasne v pohode :grinning: , panak zostal na stole nepouzity :grinning:
23. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak perom by som sa pichala aj jedny radosť.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja len nemozem tie obyc injekcie.. ale pri prvej skusenosti s perom som tiež ledva dýchala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
tak si teda idem po radu :slight_smile: po otvoreni a pouziti pri prvej stimulacii tu napln v pere musim vypotrebovat za 28dni?trosku je v tom skladovani chaoz, najprv tam pisu do 3 mesiacov po otvoreni a nakoniec do 28dni... neviem ci to nie je akoze 3 mesoace v chladnicke po otvoreni a 20 dni pri pokojovej teplote...trosku som v tom z toho holka magor :confounded:
23. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda 28dní..
23. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie juj tak ťa sklamem ale v tomto ti nepomozem. ja mam s tým perom troška inu skusenosť.. nie takuto.. nepicha som si toto .. :sweat_smile:
Pjepáč...
23. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tych 28 dni sa mi zda nejak blbost, to by som s tim perom predsa stimulovala jeden cyklus?
23. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
-nevadí :slight_smile: aj tak dakujem, ale musim uznat nech je to akekolvek pero , tie hormoniky sa lepsie daju zniest nez ten clostik..po tom som bola uplne ocapena
23. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zvedavá čo dostanem teraz lebo dr nebola spokojná s clostilom u mňa.. vraj čakala lepšie zázraky :wink:
23. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
no uvidim ja , co mi dnes povedia po tom gonale, clostil sice urobil krasny folik ale potom aj jednu cystu. Tiez sa priznam moc to nie je moja kava :wink: . No a este ma aj ako pridavok mliecny cukor no a ten ja nemozem , lebo ho nerozkladam, takze tych 5 dni s nim som si "nesmierne"uzila. :unamused: Teraz pohodka v ramci moznosti(ale picham tu najmensiu davku).
23. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to počujem prvý krát mliečny cukor.. to čo je? :sweat_smile:
vieš ja taký nevzdelanec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika 001
laktoza-zlozeny cukor a nachadza sa vo vsetkom , co mam podstatu mlieka. No a ja mam intoleranciu laktozy, co je metabolicky problem na bazi imunologickeho zadrhelu(ked to niekomu vysvetlujem tak hovorim , ze je to skoro ako cukrovka, ale nie uplne , lebo u cukrovky je to hormonalny problem. Pichas si inzulin , enzym , ktory ti rozklada sacharozu na jednoduche cukry).Ja ale tento enzym , ktory by mu laktozu rozdelil na jednoduche cukry nemam , lebo autoimunologicky moje telo zabija latky , ktore by ho tvorili. Poviem ti nic moc , lebo mlieko je aj tam , kde to nikdo necaka. Lieky napr. davaju tam tu lakozu kvoli diabetikom no a vidis my s intoleranciou mame niekedy problem aby nam dali nieco , co nas neohrozi na chripku. A aj doktori o tom moc neviedia, stale si myslia .. jaaaaj vy mate alergiu na mlieko? :slight_smile: a to je nieco ine.
23. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky IUIačky,
po delší době vás zdravím :wink: ani jsem vás nemohla napřed najít v té nové verzi koníka
koukám, že přibyly nějaké nové těhulky po IUI, paráda, moc gratuluju! :dizzy_face:
všem moc držím pěsti ať vám jaro přinese štěstí!

u mě doufám vše vpořádku, akorát mám těhucukrovku, tak čekám na nějaký další vyšetření a mám absťák po sladkým :grinning: ale dá se to vydržet :wink:

ell: jak tvoji 2 broučci? že je zdravím!!! :wink:
23. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

emers - aaahhooojjj :slight_smile:
23. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj emers,

děkuji za přání, toho není nikdy dost :wink: Těhucukrovku fíha, máš PCO, nebo se prostě přineštěstilo při tom štěstíčku?
23. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001

až tak som ta vystrašit nechcela, urcite to nie je rozpravocka na dobru noc :grinning:
23. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nevystrašila si.. len.. ťa obdivujem..
23. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001

no nie je co :frowning2: skor su to omezenia, ved sme uz aj boli nestastni , ze ako budem stimulovat, ked to bolo skoro vsade. No a potom moja doktorka zistila, ze tu nie, som bola stastna ako blcha, asi by som musela potom vsadit na to , ze ovulku odhadneme , takto ju mam istu a vieme kedy presne bude
23. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa holky pomaly rozlúčim a padim do centra, prajem Vám pekný zvyšok aspon tu u nás krásneho dna a snad zajtra papa :slight_smile:
23. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palce!!!!
23. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie: no jo, PCO mi taky diagnostikovali tenkrát... ale nám toho nadiagnostikovali, měli jsme s manžou skoro všechno a přitom jak kdyby nic, těžko říct ?! no prostě 2. IUI zabrala a tím pádem dál jsme to naštěstí řešit nemuseli :wink:
moni: ahóóójky!

jinak máte tu moc pěkné fotečky v profilech! :slight_smile:
23. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie dnes jsem 11dpo.my jsme byli na kole se projet bylo venku tak pěkně.
23. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok