IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
dasty79
23. mar 2010
Ahoj holky 🙂
Co tady nového?V rychlosti jsem vás pročetla.

garp - zítra držím pěstičky na IUI 🙂

Koukám, že hodně z vás se chystá na IVF.My chcem zkusit ještě asi 2x IUI a pak taky rovnou IVF.Nevíte,jestli musí být před IVF laparoskopie????

delf - tak jak to u tebe vypadá? 8-(

vendulak - pokud jsi měla IUI po ovulaci,tak by to nemělo vadit - spermie vajíčko doženou 🙂
delf14
23. mar 2010
jé ahojky dasty no s tou laparkou nevím ,ale já jí taky nemám a doktor nic neříkal na to,že by musela být,kamarádka jí taky neměla a v pohodě jí udělali ivf a ted asi čeká dvojčátka :-p
delf14
23. mar 2010
no dnes mi přišel test od kamarádky mamatest který osobně poprskala a i její miminko,tak třeba mi přinese štěstí,jestli jo tak to taky začnu praktikovat a rozesílat 😃 😃 😃 😃 😃 a jak jsi na tom ted dasty
dasty79
23. mar 2010
delf - tak až se nakazíš těhu bacilkama, tak koukej taky poslat 😃 V po 29.3. mě čeká 2. IUI 🙂 a zrovna bych chtěla s dr. sepsat žádost na iVF, pokud to půjde a když ne tak pak další měsíc.Ale hlavně už nechci na nic čekat...
Vždycky jsem si říkala, že nevím jak já bych zvládla dvojčátka atd. a teď jak se pořád nedaří, tak po nich začínám toužit 😃
A jak ti je??????
rendas
23. mar 2010
Ahoj holčiny můžu k vám???? =-) =-)

Už delší dobu si vás pročítám 😉 a bojuju s váma 😉 tak něco o mě... já už toho mám za sebou více 😞 ale ted chceme zkusit opět inseminaci...dnes jsem 9.den cyklu a byla jsem na ultrazvuku,ale folíci jsou malé 😞 píchám si menopur...mudr mi zvedla dávku a v pátek opět na ultrazvuk, a jestli prý folíci nedorostou tak ineseminace se konat nebude..jestli to bude o.k. tak v pondělí (takže jak tak čttu,tak jako dasty)...tak jsem z toho smutná 😢 doufám že do pátku se umoudří
Dasty před IVF laparka být nemusí..
dasty79
23. mar 2010
rendas - ahoj - vítej 🙂 Jasně, pojď mezi nás 🙂 A na kolikáté IUI se chystáš?Mě v po čeká druhá.To víš, že dorostou!!! 😉
V pondělí do toho půjdem spolu 🙂
delf14
23. mar 2010
vítej rendas mezi námi,dasty ani nevím jak se cítím možá těhotně,ale víš jak to j tělo si dokáže hrát skvěle s hormony,takže by člověk musel být těhotnej každý měsíc 😃
dasty79
23. mar 2010
delf - jo to znám - každej měsíc se cítím těhotně a pak prd 😞 A minulý cyklus jsem se necítila vůbec těhu a taky prd 😞
Kdy budeš testit????Pak dej foto.Držím pěstičky, ať se zase prolomí vlna těhulek 😉
rendas
23. mar 2010
Holky díky 😉
Delf tak tfuj tfuj 😉
No Dasty mě už celkem 5 IUI 😞 ale to je podelší době protože mám už za sebou 2*IVF a 1*nativní cyklus, takže ted chceme (než nic),zkusit aspoň IUI...manža má špatnej spermio,v záři jsem byli na druhém IVF od té doby nic,takže baští vitamínky...tak jsem zvědavá jaký bude spermiogram =-)
No taky doufám že to pondělek jistí 😉
dasty79
23. mar 2010
rendas- jasně, že to pondělek jistí 🙂 a musíme věřit, že nám to i vyjde 🙂 Ty už toho máš teda za sebou |-| To klobouk dolu.To je pořádně dlouhá cesta za mimískem.......A tak sis musela před IVF píchat injekce?Toho se bojím jak bych to zvládla 😞
rendas
23. mar 2010
Jojo už toho mám za sebou dost,ale prostě věřím že letošní rok bude tím štastným 😉 jojo pře IVF injekce do bříška,ale to se dá zvládnout..píchám si i ted :-| ty to budeš mít v přirozeném cyklu???
dasty79
23. mar 2010
rendas - jo jo, já v přirozením cyklu a taky věřím, že tento rok bude ten šťastnej a úspěšnej 🙂
dasty79
23. mar 2010
v přirozeném cyklu a né v přirození nebo co to píšu za bláboly 😃 😃 😃
slavulilienka
23. mar 2010
čafte...vítam nové snažilky....ja začínam trošku nervóznieť.., ale len malinko....zajtra ráno na mňa myslite babuľky, idem na krvičku a sono....juuuuj už nech je ráno 😉
dasty79
23. mar 2010
slavu - držím pěstičky 🙂 Pak podej zprávičku!!!
slavulilienka
23. mar 2010
jj....dúfam,že pozitívnu... 😉
v555
24. mar 2010
Dobré ránko všetkým 😉 😉 😉
Delf ako pokračuješ?Ja som už netestovala,už ani nebudem,počkám na piatkovu krv a sono.Ale necítim sa nejako obzvlášť inak.Pobolievalo ma síce podbruško každý deň od IUI ale dnes akosi zabudlo,bolo aj mi na zvracanie ale to si myslím,že to bolo z Utrogestanu,síce už ho beriem 4-krat a nikdy mi z neho zle nebolo.Tak uvidím čo bude ďalej 😉
monika0001
24. mar 2010
Dobré ránko babuľky!!!

Dnes bude zasa kráásne!!!

A mňa bolia vaječníky ]-( ]-(

Ale tým si krásny slnečný deň nedám pokaziť... 😎
bublinka11
24. mar 2010
Dobre ranko kocky, veru je krasny dnik 🙂
Ja neviem, ale ja som strasne nafuknuta, vcera ma dost bolelo podbrusko, a to som bola 6 den po IUI. Moze to byt z toho utrosu? Myslela som, ze do rana brusko splasne, ze to bolo nejakym jedlom, ale mam ho rovnake, akurat uz tak neboli...
bobi3
24. mar 2010
krásne ránko x-)

slavul, tak moc držíme pästičky, myslíme na teba, verím, že správička bude pozitívna 🙂

v555, tebe takisto pfuj, pfuj, pfuj, tie príznaky si moc nevšímaj, ja som mala po všetkých svojich IUIčkách pomaly pôrodné kontrakcie a ani raz to nevyšlo, tie príznaky sú často aj dielom psychiky, pekne sa ukľudni, neboj, raz to vyjde 🙂 a možno už tento piatok 😉

krásny dníček všetkým x-)
maticap.
24. mar 2010
Ahojte babulky,
v555 - drzim palciakyyyy!!!! 😃
moni, mna neboli nic, som 21. DC a 7.D po IUI a necitim nic. Ale vobec nic.
Uz aby bol buduci utorok, to idem na krv. No stale som pesimista a stale pochybujem, ze hoci tam boli tri foliky na lavom vajecniku, ze z toho nieco bude. ]-(
Pekny den! 😃
v555
24. mar 2010
Ďakujem bobi,ja viem,že psychika to je "vec"ale nechám to na prírodu 😃
v555
24. mar 2010
Maticap. nič nám moja nezostáva len čakať a veriť 😉 ,keby sa tak dal posunuť čas 😃
A dik za palčiaky,ja aj na nohách držím :-N :-N
bobi3
24. mar 2010
správne, príroda je mocná čarodejka, často nás prekvapí a ani to nečakáme... prajem všetkým raz takéto milé nečakané prekvapenie 😉
v555
24. mar 2010
idem niečo požehliť/mam doma taku malu himalájsku kopu pradla/,umyť schody a poobede sa tu zastavím.Prajem Vám krasny slnečný deń!!! 😎
hopie
24. mar 2010
emers-no tak to můžu jedině gratulovat, koukám , že budete mít holčičku 😃 , jméno už máte vybráno?🙂)) Mě čeká zítra první IUI, tak uvidíme 🙂
hopie
24. mar 2010
delf14
jojo , konečně se zdá , že snád přišlo i jaro:))), bylo by to fajn , páč té zimy bylo až neskutečně moc. 11DPO, dnes 12...noooo dnes jsi zkoušela?Já po svých zkušenostech radím testovat až když nedojde mrška, tak den-dva(neviš , kdy se ti vajko zahnízdilo a tím pádem , od kterého dne produkuješ hcg, tedy jak ti mohlo už narůst.Taky ten pregnyl je sfinka, pokud ho pichli. Nekdo ma supr metabolizmus a odboura , nebo vyplavi ho do 8 dnů, někomu to trvá dýl.Pokud to nevydržíš , zajdi jsi na krvičku, ale den nebo dva , to už jde ne vydržet? 😉 (i když sama vím , že ne, ale už jsem se zapřisáhla , že nebudu testovat jak blázen. Před laparkou jsem minula tak deset testů, akorát jsem byla tak vystreslá, že jsem nemyslela na nic jineho , než na to , jestli jsem , nebo ne, mrška se mi zpoždila, testy nevycházely a ja byla zralá na blázinec. Nakonec jsme zjistili,že jsem měla ovku až 17 den a že mrška se tedy nezpozdila). Zítra jdu na první IUI a nebudu testovat nic, počkám jsi na krev(max. tak 13 DPO zkontroluju Pregnyl-jestli bude duch , čekám na krev , jestli tlustice začnu možná věřit).
určitě to chce klídek, nic už neovlivníš a stresík je špatnej kamarád. Moc moc moc oc držím palečky :-o
hopie
24. mar 2010
tak pekné ránko prajem🙂)))))
hopie
24. mar 2010
monika0001
ahoooj 🙂 tak sme včera dopadli tak , že aj doktor bol malinko v šoku🙂))gonal som si začala pichat minulú stredu a včera mi už pichli pregnyla a zajtra ideme na IUI, na lavom vajku som mala macka 22mm a sliznicu 10mm(9DC, ja len že čo? 😕 už?)
delf14
24. mar 2010
Dobré ráno,no páni hopie to je supr tak držím pěstiky aby se to povedlo

Začni písať odpoveď...

Odošli