• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj holky :slight_smile:
Co tady nového?V rychlosti jsem vás pročetla.

garp - zítra držím pěstičky na IUI :slight_smile:

Koukám, že hodně z vás se chystá na IVF.My chcem zkusit ještě asi 2x IUI a pak taky rovnou IVF.Nevíte,jestli musí být před IVF laparoskopie????

delf - tak jak to u tebe vypadá? :rolling_eyes:

vendulak - pokud jsi měla IUI po ovulaci,tak by to nemělo vadit - spermie vajíčko doženou :slight_smile:
23. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé ahojky dasty no s tou laparkou nevím ,ale já jí taky nemám a doktor nic neříkal na to,že by musela být,kamarádka jí taky neměla a v pohodě jí udělali ivf a ted asi čeká dvojčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes mi přišel test od kamarádky mamatest který osobně poprskala a i její miminko,tak třeba mi přinese štěstí,jestli jo tak to taky začnu praktikovat a rozesílat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak jsi na tom ted dasty
23. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - tak až se nakazíš těhu bacilkama, tak koukej taky poslat :grinning: V po 29.3. mě čeká 2. IUI :slight_smile: a zrovna bych chtěla s dr. sepsat žádost na iVF, pokud to půjde a když ne tak pak další měsíc.Ale hlavně už nechci na nic čekat...
Vždycky jsem si říkala, že nevím jak já bych zvládla dvojčátka atd. a teď jak se pořád nedaří, tak po nich začínám toužit :grinning:
A jak ti je??????
23. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny můžu k vám???? :confused: :confused:

Už delší dobu si vás pročítám :wink: a bojuju s váma :wink: tak něco o mě... já už toho mám za sebou více :frowning2: ale ted chceme zkusit opět inseminaci...dnes jsem 9.den cyklu a byla jsem na ultrazvuku,ale folíci jsou malé :frowning2: píchám si menopur...mudr mi zvedla dávku a v pátek opět na ultrazvuk, a jestli prý folíci nedorostou tak ineseminace se konat nebude..jestli to bude o.k. tak v pondělí (takže jak tak čttu,tak jako dasty)...tak jsem z toho smutná :cry: doufám že do pátku se umoudří
Dasty před IVF laparka být nemusí..
23. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rendas - ahoj - vítej :slight_smile: Jasně, pojď mezi nás :slight_smile: A na kolikáté IUI se chystáš?Mě v po čeká druhá.To víš, že dorostou!!! :wink:
V pondělí do toho půjdem spolu :slight_smile:
23. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vítej rendas mezi námi,dasty ani nevím jak se cítím možá těhotně,ale víš jak to j tělo si dokáže hrát skvěle s hormony,takže by člověk musel být těhotnej každý měsíc :grinning:
23. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - jo to znám - každej měsíc se cítím těhotně a pak prd :frowning2: A minulý cyklus jsem se necítila vůbec těhu a taky prd :frowning2:
Kdy budeš testit????Pak dej foto.Držím pěstičky, ať se zase prolomí vlna těhulek :wink:
23. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky :wink:
Delf tak tfuj tfuj :wink:
No Dasty mě už celkem 5 IUI :frowning2: ale to je podelší době protože mám už za sebou 2*IVF a 1*nativní cyklus, takže ted chceme (než nic),zkusit aspoň IUI...manža má špatnej spermio,v záři jsem byli na druhém IVF od té doby nic,takže baští vitamínky...tak jsem zvědavá jaký bude spermiogram :confused:
No taky doufám že to pondělek jistí :wink:
23. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rendas- jasně, že to pondělek jistí :slight_smile: a musíme věřit, že nám to i vyjde :slight_smile: Ty už toho máš teda za sebou :pensive: To klobouk dolu.To je pořádně dlouhá cesta za mimískem.......A tak sis musela před IVF píchat injekce?Toho se bojím jak bych to zvládla :frowning2:
23. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo už toho mám za sebou dost,ale prostě věřím že letošní rok bude tím štastným :wink: jojo pře IVF injekce do bříška,ale to se dá zvládnout..píchám si i ted :unamused: ty to budeš mít v přirozeném cyklu???
23. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rendas - jo jo, já v přirozením cyklu a taky věřím, že tento rok bude ten šťastnej a úspěšnej :slight_smile:
23. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v přirozeném cyklu a né v přirození nebo co to píšu za bláboly :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...vítam nové snažilky....ja začínam trošku nervóznieť.., ale len malinko....zajtra ráno na mňa myslite babuľky, idem na krvičku a sono....juuuuj už nech je ráno :wink:
23. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - držím pěstičky :slight_smile: Pak podej zprávičku!!!
23. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj....dúfam,že pozitívnu... :wink:
23. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým :wink: :wink: :wink:
Delf ako pokračuješ?Ja som už netestovala,už ani nebudem,počkám na piatkovu krv a sono.Ale necítim sa nejako obzvlášť inak.Pobolievalo ma síce podbruško každý deň od IUI ale dnes akosi zabudlo,bolo aj mi na zvracanie ale to si myslím,že to bolo z Utrogestanu,síce už ho beriem 4-krat a nikdy mi z neho zle nebolo.Tak uvidím čo bude ďalej :wink:
24. mar 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky!!!

Dnes bude zasa kráásne!!!

A mňa bolia vaječníky :angry: :angry:

Ale tým si krásny slnečný deň nedám pokaziť... :sunglasses:
24. mar 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky, veru je krasny dnik :slight_smile:
Ja neviem, ale ja som strasne nafuknuta, vcera ma dost bolelo podbrusko, a to som bola 6 den po IUI. Moze to byt z toho utrosu? Myslela som, ze do rana brusko splasne, ze to bolo nejakym jedlom, ale mam ho rovnake, akurat uz tak neboli...
24. mar 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

slavul, tak moc držíme pästičky, myslíme na teba, verím, že správička bude pozitívna :slight_smile:

v555, tebe takisto pfuj, pfuj, pfuj, tie príznaky si moc nevšímaj, ja som mala po všetkých svojich IUIčkách pomaly pôrodné kontrakcie a ani raz to nevyšlo, tie príznaky sú často aj dielom psychiky, pekne sa ukľudni, neboj, raz to vyjde :slight_smile: a možno už tento piatok :wink:

krásny dníček všetkým :dizzy_face:
24. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
v555 - drzim palciakyyyy!!!! :grinning:
moni, mna neboli nic, som 21. DC a 7.D po IUI a necitim nic. Ale vobec nic.
Uz aby bol buduci utorok, to idem na krv. No stale som pesimista a stale pochybujem, ze hoci tam boli tri foliky na lavom vajecniku, ze z toho nieco bude. :angry:
Pekny den! :grinning:
24. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem bobi,ja viem,že psychika to je "vec"ale nechám to na prírodu :grinning:
24. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maticap. nič nám moja nezostáva len čakať a veriť :wink: ,keby sa tak dal posunuť čas :grinning:
A dik za palčiaky,ja aj na nohách držím :sweat_smile: :sweat_smile:
24. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne, príroda je mocná čarodejka, často nás prekvapí a ani to nečakáme... prajem všetkým raz takéto milé nečakané prekvapenie :wink:
24. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo požehliť/mam doma taku malu himalájsku kopu pradla/,umyť schody a poobede sa tu zastavím.Prajem Vám krasny slnečný deń!!! :sunglasses:
24. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers-no tak to můžu jedině gratulovat, koukám , že budete mít holčičku :grinning: , jméno už máte vybráno?:slight_smile:)) Mě čeká zítra první IUI, tak uvidíme :slight_smile:
24. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
jojo , konečně se zdá , že snád přišlo i jaro:slight_smile:)), bylo by to fajn , páč té zimy bylo až neskutečně moc. 11DPO, dnes 12...noooo dnes jsi zkoušela?Já po svých zkušenostech radím testovat až když nedojde mrška, tak den-dva(neviš , kdy se ti vajko zahnízdilo a tím pádem , od kterého dne produkuješ hcg, tedy jak ti mohlo už narůst.Taky ten pregnyl je sfinka, pokud ho pichli. Nekdo ma supr metabolizmus a odboura , nebo vyplavi ho do 8 dnů, někomu to trvá dýl.Pokud to nevydržíš , zajdi jsi na krvičku, ale den nebo dva , to už jde ne vydržet? :wink: (i když sama vím , že ne, ale už jsem se zapřisáhla , že nebudu testovat jak blázen. Před laparkou jsem minula tak deset testů, akorát jsem byla tak vystreslá, že jsem nemyslela na nic jineho , než na to , jestli jsem , nebo ne, mrška se mi zpoždila, testy nevycházely a ja byla zralá na blázinec. Nakonec jsme zjistili,že jsem měla ovku až 17 den a že mrška se tedy nezpozdila). Zítra jdu na první IUI a nebudu testovat nic, počkám jsi na krev(max. tak 13 DPO zkontroluju Pregnyl-jestli bude duch , čekám na krev , jestli tlustice začnu možná věřit).
určitě to chce klídek, nic už neovlivníš a stresík je špatnej kamarád. Moc moc moc oc držím palečky :astonished:
24. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekné ránko prajem:slight_smile:)))))
24. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
ahoooj :slight_smile: tak sme včera dopadli tak , že aj doktor bol malinko v šoku:slight_smile:))gonal som si začala pichat minulú stredu a včera mi už pichli pregnyla a zajtra ideme na IUI, na lavom vajku som mala macka 22mm a sliznicu 10mm(9DC, ja len že čo? :fearful: už?)
24. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,no páni hopie to je supr tak držím pěstiky aby se to povedlo
24. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok