• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
slavuli,tak hned napiš jak jsi dopadala držím vše co mám
24. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
děkuji, prý jsem zareagovala strašně rychle a kdyby se to ted nepovedlo , tak mám prý pak pichat až od 5 DC nebo ob den , pěstíky pomůžou určitě :slight_smile: ale je to první IUI ,tak se na to snažím koukat realně(ale vím , že po zítřku i když jsi říkám , že se nebudu nervovat, tak nervíky budou, jen je čertíky musím zkrotit co to půjde)
24. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf14
jo ještě , jak seš na tom?můžu gratulovat? :slight_smile:
24. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak ale aj prvé IUI môže vyjsť (viď tabuľka úspešnosti :dizzy_face: ) držím moc palečky!!!
24. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervovat se určitě budeš a gor když to je první iui já byla nervní teda hodně a když to nedopadlo byla jsem zklamaná u druhého jsem to vůbec neprožívsla a ted zas jak u prvního ta´kže děs.
Není k čemu hopie ráno jsem testla,jenže jsem spěchala pryč a zapoměla jsem na něj a když jsem si vzpoměla tak bylo přez půl hodiny pryč slabá čárečka nepatrná tam je ,ale nevím zda to není ta vyrytá už tak nic no tak jsem to prošvihla :grinning:
24. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, a na krvičku ideš?
24. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne né nejdu tady se asi nechodí víš tady jen když ti vyjde pozitivní test tak jim zavoláš a to je vše nevím proč,jim volat,když si tě pak stejně nepozvou
24. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3
daaaakujeeem :slight_smile: ja viem , ze moze...skor sa asi branim , aby som nebola pripadne velmi sklamana a mala silu ist dalej
24. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf 14

no po pravdě , asi nejvíc nervní jsem byla v prosinci, kdy jsme jenom s doktorem odpozorovali ovku a snažili se přirozeně. prostě jsem jsi byla jistá , že to musí vyjít. Jenže potvůrky máme malinko líny a nepovedlo se. To jsem byla na tom hodně špatně, ted jsem nějak v pohodě až jsem i překvapená(ale nechci machrovat, počky pozitří dojdu a budu jak uzlíček nervů :grinning: )
Tobě ale strašně moooc držím palečky, ty jsi po IUI, nebo už IVF?
24. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem po 3 iui a když nedopadne tak už jdeme do ivf právě :angry:
24. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, my sme pred našimi iUI pokusmi mali tiež dva cykly s plánovaným stykom a tiež to nevyšlo, potom nasledovali 3 IUI, jedno dokonca robené dvakrát a zasa to nevyšlo, teraz máme trochu pauzu, čo však neznamená, že nesnažilkujeme :wink: tiež som po prvých neúspechoch bola hotová, tiež som moc neverila, že to vyjde, lebo som sa bála sklamania... no je kopec báb, ktorým vyšlo hneď prvé :wink: ... každopádne prajem veľa siličky :wink:
24. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rendas - teraz som dočítala čo ste písali a musím Ti povedať, že po tom čo si si prežila Ťa obdivujem a sľubujem, že sa od teraz mojím depkám vyhýbam!!! Veľmi veľmi držím palce a dúfam, že toto IUI bude pre vás to pravé!!! Moc,Moc, Moc, Moc vám to prajem!!!!

babuľky všetkým čo čakáte výsledky a idete na krvičku a podobne tak isto silno držím palce!!!!
v555 - tfuj, tfuj, tfuj...

Bobi - zlatíčko avoj :slight_smile:

mati - mňa bolí aj obyč. sex... mám s tým problémy.. ale na to som si už zvykla.. a keď mi dr robí sono vaginálne tak doslova mi niekedy slzy tečú...

Hopiee - juj ale to je super!!!!!!! Straašne budem myslieť a držať palcuchy!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kým dopíšem jeden príspevok tak vy zapíšete celú stranu :angry:
Kto to má stíhať?
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Troška veľa robotky som mala.. idem to teda dočítať...
24. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme rychlíci moni :grinning:
24. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Kaciatko - 2IUI negat.
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - čaká na MS a potom stimulácia
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - čakáme na výsledok
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 12.3. 3 IUI a testík 25.3.
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - clostilbegyt na 1IUI
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 9.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
eustoma - 1.3. - 1 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne

nové babuľky pripíšte sa prosím a ostatné zaktualizujte si vaše údaje nech to môžem hodiť do albumovej tabulečky..
Ďakujem!!!!
24. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - tak to vidím teda :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už som späť....o tretej mi budú volať...juuuj už nech sú tri.. :slight_smile:
24. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moc držím pěstičky moc moc
24. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ahojček :slight_smile: cmuky

slavuli, moc verím, že to vyjde. A ako sa cítiš?
24. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám pekne babuľky.. :slight_smile:
bobi..cítim sa úplne normálne....nič mi nieje..včera ma síce boleli kríže keď sme sa boli s drahým prejsť, ale to kľudne môže byť aj pred mrchou.., takže si nič nenahováram...som úplne pokojná...Ty si Bobi brala utroš? Neviete či niektorá počas vkladania utroša normálne dostala mrchu vtedy keď mala dojsť? Alebo až po vysadení utroša sa to má normálne dostať?
24. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi, ja som brala duphaston a to len pri prvých dvoch IUI, po treťom som nebrala nič, vraj netreba, takže v tomto ti moc neporadím... no po duphastone mi mrcha dorazila do nejakých 3 dní od dobratia poslednej tabletky...
24. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi...a cítila si niečo pred tým ako mala dojsť mrcha?
24. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den prajem ,kocky dnes som volala do Iscare, chcem ist na IUI, horm.profil mam teraz cerstvo spraveny, myslite, ze sa bude dat IUI zrealizovat uz tento cyklus
24. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli - držíím palceeee!!!!!!!

ja som mrchu dostala aj napriek utoršu :unamused: a dokonca po prvý raz po roku skoro prišla presne tak ako mala...
24. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko - a máte aj spermiogram a e nejaké iné vyšetrenie? či len HP
24. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Hopie vitaj medzi nami :slight_smile:

Delf myslím, že by si mala ísť na tú krv :unamused: Tak si to vyžiadaj :wink:
Slavulilienka držím moc, moc palčeky. Ty si brala utroš???? MS neprišla? Lebo ja beriem tiež utroš a neviem či mám MS čakať alebo nie, či príde až po vysadení????
24. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ďakujem...no ja som rátala s tým, že keď vždy pred mrchou 2-3dni špiním, tak to bude aj teraz tak ak by mala dojsť mrcha...no a tá by mala doraziť zajtra, ale vôbec nešpiním...ale asi za to môže ten utroš, u každej to je asi individuálne... :slight_smile: , ale ja tu mrchu vôbec, ale vôbec nečakám, takže nech sa ani nechystá... :wink:
24. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po neuspesnom ivfku a mam kopec vysetreni, teraz som si dala dalsi HP , dohodli sme sa, ze ked mi bude ovulovat prava strana (lavu mam nepriechodnu) tak skusime IUI a rada by som to uz mala za sebou, spermiogram sme mali o.k takze myslim, ze nemal by byt problem len v Iscare sme na spermiograme neboli tak snad by sa to dalo zrealizovat ved aj tak pri IUI spemie precistuju tak snaaaaaaaaad by mi to mohli spravit :astonished:
24. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya...no ja tiež neviem...ako rátam, tak rátam, mala by dojsť zajtra..., no uvidíme dnes aké budú výsledky a potom v prípade negatívneho výsledku, utroš vysadím a budem čakať na krásavicu... :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - zlatinko moje ako sa máš? som rada, že Ťa vidím :wink:

slavu - neboj ona ostane u mňa tento mesiac.. ale zas na ďalší ju už nechcem :pensive: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok