IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
slavulilienka
24. mar 2010
moni...neboj postupne ju odtiaľto vyšupneme.. 😉
monika0001
24. mar 2010
slavuli - mohli by sme.. ženy národa IUI spojme sa!!!

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kenya83
24. mar 2010
Babulky ja som dnes 10DPO a tak by som testla, ale nechcem, chcem počkať na na krv a sono :-| Musím ešte vydržať do pondelka 😉
bobi3
24. mar 2010
slavi, hej, klasické príznaky ako pred mrchou, mňa zvyknú bolievať prsia asi tak 5 dní pred... a nešpiníš asi preto, že berieš utroš alebo že si tehu 😉

moni, ja tak normálne, nejako prežívam 🙂
kenya83
24. mar 2010
Slavuli ty si testovala alebo nie???
hopie
24. mar 2010
bobi03
siličku asi dodá manžo, ten so mnou poctivo chodí na všetky vyšetrenia, na UTZ sa chodí dokonca pozerat🙂)))

delf14
ale přeci to vyjde a kdyby ne tak zas u IVF rostou procentíky úspěšnosti nahoru v náš prospěch 😉

monika0001
no boli sme naozaj všetci prekvapení, tak ako to všetko najprv stagnovalo , tak teraz sa to rozbehlo jak formula. Možem sa spýtat, ty si teraz po akom zákroku?či mám držat tiež držat pastičky(aj ked tie držím preventivne stále) 🙂

kenya83
velmi pekne dakujem za privítanie 🙂
hopie
24. mar 2010
kenya83
takýto plán netestovat mám aj ja , uvidím či pri nom aj nakoniec zostanem 🙂)))). Zajtra sa možno všetko zmení a nakúpim si testy
bobi3
24. mar 2010
kenya, ešte trošku vydrž, v pondelok by určite už koľajničky boli 🙂 a budú, že? 😉
slavulilienka
24. mar 2010
moni... 😃 😃
bobi...no veď mňa tiež bolievajú pred mrchaňou a teraz akosi nič, ale prikladám to tomu utrošu, asi je trošku iný ako duphík... 😉
slavulilienka
24. mar 2010
kenya...nie netestovala som...som si povedala, že vydržím, že sa nejdem zbytočne stresovať..bude tak ako má byť... 😉
monika0001
24. mar 2010
bobi - ta to sme na tom obe rovnako 😉

kenya netestuj.. ak by bol biely budeš smutná a to nechceme.. možno je ešte skoro a zbytočne by si sa trápila... už počkaj 😉

hopie - ja som mala teraz v pondelok mať IUI a nič z toho lebo moje vajcá sa rozhodli inak.. tak čakám na MS.. ale keďže vajcia odišli skôr tak by mohla mrcha prísť skôr aby som mohla začať stimulku 😉

babulky opúšťam vás. idem do obchodu..
ale..

ja sa vráátim 😉
kenya83
24. mar 2010
Hopie mám skúsenosti, že keď som vždy v predstihu testovala, vždy prišlo sklamanie. Tak som si povedala, že tentokrát to vydržím!!! 😉 😉 😉
Bobi určite vydržím, to sa neboj 😉 Verím, dúfam, že by mohlo vyjsť 😉 Keď mi šli robiť IUI tak sme dostali pochvalu, že manža má ukážkové spermijky. Tak dúfam, že došlo k romantickému stretnutiu.
Ináč 6 - 7 DPO som mala strašné bolesti krížov, ale potom to prešlo 😉
hopie
24. mar 2010
monika0001
😞 tak to su mršky jedny...tak len dúfam , že mrcha, ktorú nemáme radi príde čo najskor a začneš zas 😉
delf14
24. mar 2010
kenya já tě obdivuji teda jsi dobrá to já už testila já nevydržím,když vy máte dobré ,že máte dojít na krev a na utz my nic takového právě.docela mě to vadí
hopie
24. mar 2010
kenya83

presne , presne, presne.. ja raz testovala po pregnyle skoro a boli ciarky, jedna teda slabsia a to bolo potom sklamanie, ked doktorka , ze je to pregnyl 8-(
kenya83
24. mar 2010
Delf a ty chodíš do CAR??? Lebo u nás v CAR ma po IUI automaticky ešte v ten deň objednali presne o 14 dní na krv a sono. Takže mi to vychádza v pondelok 29.3. 🙂
delf14
24. mar 2010
jo jo chodím tam právě nic jen řekli,že za 14 dní po iui mám udělat test a když bude pozitivní tak zavolat nevím proč asi aby si odškrtli další 😃
kenya83
24. mar 2010
dobre babuľky musím už ísť, mám toho dnes veľa vybaviť. Idem bratovi vybaviť daňové priznanie a konečne nám vydali Stavebné povolanie po 3 mesiacoch tak sa tešííím a idem si ho prevziať, lebo po veľkej noci začíname stavať domček 😉 😉 😉

takže prídem Vás kuk večer 🙂 Zatiať pa a krááásny dník prajem

CMUKES
dasty79
24. mar 2010
Ahojky 🙂
slavu - držím pěstičky a v 15h čekám pozitivní zprávičku 🙂

Tady je najednou zase čekatelek 🙂 Všem přeju hodně štěstíčka,a´t krvička a nebo testík je pozitivní 🙂

hopie - tak a´t to zítra dopadne.Nebuď nervozní, není proč.Ale já taky byla 😃 Ale máš krásnou sliznici a folík taky 🙂
Já mám taky ovulku 10DC 🙂
bobi3
24. mar 2010
delf, u nás sa na krv tiež nechodí, tiež som mala len testnúť, ak by mrcha nedošla ]-(

moni, tak ti prajem aby mrška došla co by dup 🙂 a šup sa do ďalšieho kola 😉
dasty79
24. mar 2010
delf - dnes jsi netestila?????
dasty79
24. mar 2010
U nás se taky na krev nechodí, má se udělat test 17 dni po IUI 🙂
slavulilienka
24. mar 2010
dasty ďakujem...som hrozne zvedavá ako dopadnem.. 🙂
delf14
24. mar 2010
ahojky dasty rán jsem testla z ranní moče a nic nedalo mi to a testla jsem když jsem šla podruhé na záchod,to víte jsem švihlá,a zdá se mi tam stínek ted už to pregnyl nemůže být,ale co to je za blbost,vždyt z ranní by měla být vidět víc a né až z drruhé třeba.já to fakt nechápu 😞
dasty79
24. mar 2010
slavu - já jsem taky napnutá 🙂 Uvidíš, že dopadneš dobře.

delf - a měla jsi test jiný značky a nebo stejnou?To už asi nebude Pregnyl 🙂

Už začínám zjišťovat info o IVF - asi se zkusím objednat do Prahy k Apolináři - je to státní a bude to levnější, než tady v tom Caru co jezdíme 🙂 V pondělí se těším na IUI a pak chci hned IVF - už mě neba čekat na nic 😞
delf14
24. mar 2010
jo jo dasty taky jsem toho názoru s ivfa kam ty chodíš do car?stejné značky no značka mamatest je dobrj ten mě zatím nezklamal zatím mluvil pravdu.jestli dorazí mrcha,tak hned volám do caru a sepíšeme žádost na ivf
bobi3
24. mar 2010
holky, ako dlho trvá, kým sa schváli žiadosť na IVF? 😕
slavulilienka
24. mar 2010
žienky idem niečo upratať, potom sa Vám ozvem..zatiaľ pa.. 😉
delf14
24. mar 2010
no mě se nejdřív doktor eptal jakou mám pojištovnu a hned mi řekl,že to bude do 14 dnů.tak doufám
hopie
24. mar 2010
dasty79
děkuji, snažím se ...a uvidíme , jak to dopadne 🙂

delf14
no ty jooo to je na zbláznění , uznávám a zkoušela jsi už s tou citlovosti na 10 mIUI nebo co jsou to za jednotky?Mamatest je tuším 20-nebo 25, zkus RapiClear ten je od deseti ale stojí cca 80 kaček, ale spolehlivý je určo, kolegynce z práce , co je ted těhu ukázal slabou čárku dva dni před mrchou a dva po tom co ji nedostala už krásné dvě čárky a za dva další to už byly tlustice jak sfinka 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli