• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni...neboj postupne ju odtiaľto vyšupneme.. :wink:
24. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli - mohli by sme.. ženy národa IUI spojme sa!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ja som dnes 10DPO a tak by som testla, ale nechcem, chcem počkať na na krv a sono :unamused: Musím ešte vydržať do pondelka :wink:
24. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi, hej, klasické príznaky ako pred mrchou, mňa zvyknú bolievať prsia asi tak 5 dní pred... a nešpiníš asi preto, že berieš utroš alebo že si tehu :wink:

moni, ja tak normálne, nejako prežívam :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavuli ty si testovala alebo nie???
bobi03
siličku asi dodá manžo, ten so mnou poctivo chodí na všetky vyšetrenia, na UTZ sa chodí dokonca pozerat:slight_smile:)))

delf14
ale přeci to vyjde a kdyby ne tak zas u IVF rostou procentíky úspěšnosti nahoru v náš prospěch :wink:

monika0001
no boli sme naozaj všetci prekvapení, tak ako to všetko najprv stagnovalo , tak teraz sa to rozbehlo jak formula. Možem sa spýtat, ty si teraz po akom zákroku?či mám držat tiež držat pastičky(aj ked tie držím preventivne stále) :slight_smile:

kenya83
velmi pekne dakujem za privítanie :slight_smile:
kenya83
takýto plán netestovat mám aj ja , uvidím či pri nom aj nakoniec zostanem :slight_smile:)))). Zajtra sa možno všetko zmení a nakúpim si testy
24. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ešte trošku vydrž, v pondelok by určite už koľajničky boli :slight_smile: a budú, že? :wink:
24. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni... :grinning: :grinning:
bobi...no veď mňa tiež bolievajú pred mrchaňou a teraz akosi nič, ale prikladám to tomu utrošu, asi je trošku iný ako duphík... :wink:
24. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya...nie netestovala som...som si povedala, že vydržím, že sa nejdem zbytočne stresovať..bude tak ako má byť... :wink:
24. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ta to sme na tom obe rovnako :wink:

kenya netestuj.. ak by bol biely budeš smutná a to nechceme.. možno je ešte skoro a zbytočne by si sa trápila... už počkaj :wink:

hopie - ja som mala teraz v pondelok mať IUI a nič z toho lebo moje vajcá sa rozhodli inak.. tak čakám na MS.. ale keďže vajcia odišli skôr tak by mohla mrcha prísť skôr aby som mohla začať stimulku :wink:

babulky opúšťam vás. idem do obchodu..
ale..

ja sa vráátim :wink:
24. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie mám skúsenosti, že keď som vždy v predstihu testovala, vždy prišlo sklamanie. Tak som si povedala, že tentokrát to vydržím!!! :wink: :wink: :wink:
Bobi určite vydržím, to sa neboj :wink: Verím, dúfam, že by mohlo vyjsť :wink: Keď mi šli robiť IUI tak sme dostali pochvalu, že manža má ukážkové spermijky. Tak dúfam, že došlo k romantickému stretnutiu.
Ináč 6 - 7 DPO som mala strašné bolesti krížov, ale potom to prešlo :wink:
24. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001
:frowning2: tak to su mršky jedny...tak len dúfam , že mrcha, ktorú nemáme radi príde čo najskor a začneš zas :wink:
24. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya já tě obdivuji teda jsi dobrá to já už testila já nevydržím,když vy máte dobré ,že máte dojít na krev a na utz my nic takového právě.docela mě to vadí
24. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya83

presne , presne, presne.. ja raz testovala po pregnyle skoro a boli ciarky, jedna teda slabsia a to bolo potom sklamanie, ked doktorka , ze je to pregnyl :rolling_eyes:
24. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf a ty chodíš do CAR??? Lebo u nás v CAR ma po IUI automaticky ešte v ten deň objednali presne o 14 dní na krv a sono. Takže mi to vychádza v pondelok 29.3. :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo chodím tam právě nic jen řekli,že za 14 dní po iui mám udělat test a když bude pozitivní tak zavolat nevím proč asi aby si odškrtli další :grinning:
24. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babuľky musím už ísť, mám toho dnes veľa vybaviť. Idem bratovi vybaviť daňové priznanie a konečne nám vydali Stavebné povolanie po 3 mesiacoch tak sa tešííím a idem si ho prevziať, lebo po veľkej noci začíname stavať domček :wink: :wink: :wink:

takže prídem Vás kuk večer :slight_smile: Zatiať pa a krááásny dník prajem

CMUKES
24. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
slavu - držím pěstičky a v 15h čekám pozitivní zprávičku :slight_smile:

Tady je najednou zase čekatelek :slight_smile: Všem přeju hodně štěstíčka,a´t krvička a nebo testík je pozitivní :slight_smile:

hopie - tak a´t to zítra dopadne.Nebuď nervozní, není proč.Ale já taky byla :grinning: Ale máš krásnou sliznici a folík taky :slight_smile:
Já mám taky ovulku 10DC :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, u nás sa na krv tiež nechodí, tiež som mala len testnúť, ak by mrcha nedošla :angry:

moni, tak ti prajem aby mrška došla co by dup :slight_smile: a šup sa do ďalšieho kola :wink:
delf - dnes jsi netestila?????
U nás se taky na krev nechodí, má se udělat test 17 dni po IUI :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty ďakujem...som hrozne zvedavá ako dopadnem.. :slight_smile:
24. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dasty rán jsem testla z ranní moče a nic nedalo mi to a testla jsem když jsem šla podruhé na záchod,to víte jsem švihlá,a zdá se mi tam stínek ted už to pregnyl nemůže být,ale co to je za blbost,vždyt z ranní by měla být vidět víc a né až z drruhé třeba.já to fakt nechápu :frowning2:
24. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - já jsem taky napnutá :slight_smile: Uvidíš, že dopadneš dobře.

delf - a měla jsi test jiný značky a nebo stejnou?To už asi nebude Pregnyl :slight_smile:

Už začínám zjišťovat info o IVF - asi se zkusím objednat do Prahy k Apolináři - je to státní a bude to levnější, než tady v tom Caru co jezdíme :slight_smile: V pondělí se těším na IUI a pak chci hned IVF - už mě neba čekat na nic :frowning2:
24. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo dasty taky jsem toho názoru s ivfa kam ty chodíš do car?stejné značky no značka mamatest je dobrj ten mě zatím nezklamal zatím mluvil pravdu.jestli dorazí mrcha,tak hned volám do caru a sepíšeme žádost na ivf
24. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ako dlho trvá, kým sa schváli žiadosť na IVF? :fearful:
24. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky idem niečo upratať, potom sa Vám ozvem..zatiaľ pa.. :wink:
24. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě se nejdřív doktor eptal jakou mám pojištovnu a hned mi řekl,že to bude do 14 dnů.tak doufám
24. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79
děkuji, snažím se ...a uvidíme , jak to dopadne :slight_smile:

delf14
no ty jooo to je na zbláznění , uznávám a zkoušela jsi už s tou citlovosti na 10 mIUI nebo co jsou to za jednotky?Mamatest je tuším 20-nebo 25, zkus RapiClear ten je od deseti ale stojí cca 80 kaček, ale spolehlivý je určo, kolegynce z práce , co je ted těhu ukázal slabou čárku dva dni před mrchou a dva po tom co ji nedostala už krásné dvě čárky a za dva další to už byly tlustice jak sfinka :slight_smile:
24. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok