• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
IVF by pojišťovna měla schválit do měsíce - říkal mě to dr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem napnutá jako kšandy furt nakukuji a držím vše co mám
24. mar 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty ale vám to musí vyjít jasné!!!!!!
24. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky, ja sa dneska lúčim, hádam v piatok poreferujem pocity a všetkým prajem krásny zbytok dna :slight_smile:
24. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky hopie a držím pěstičky at se to povede
24. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eustoma - som rada :slight_smile: a držkám palčeky !!!

juj nech su už tri hodiny.. to je na nervy toto čakanie... :angry:
24. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - aj Tebe cici a držkaj sa!
24. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky pořád nakukuju - SLAVU tak co ?????????? :sunglasses:

hopie - držím palečky,ať to vyjde zítra.

delf - vám to taky musí vyjít, určitě už máš fazolku v bříšku :astonished: Doufám, že IUI vyjde,ale když ne, tak se člověk musí připravit na všechno.Delf, kolik stojí IVF v Sanusu?Jedna z Arlety platila 26000,-Kč-A U Apolináře prej nic, jen se platěj ty hormony,tak proto bych to zkusila tam :slight_smile: Sice to je z ruky,ale......A už nechci furt čekat na tu mrchu mrchovatou :angry:
24. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavuli, čakáme :sweat_smile:
24. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nevím dasty kolik stojí ještě jsem se neptala fakt nevím ale jukni na jejich stránky,jako teoreticky by tě to nic nestálo,ale to jsou ty injekce klasické ale když si připlatíš za ty lepš to je to pero tak už to něco stojí
teda slavuli ty napínáš :sunglasses:
24. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - nenapínej nás :rolling_eyes:
24. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda ta napíná už se tu klepu jako ratlík a dělali jí i utz nebo né?
24. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - si měla jen volat,ne?A na utz je ještě brzo,ne?Taky jsem nervozní :fearful:
24. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jo tak jsem to popletla,takže měla volat,a nešla tam osobně,když ješě nepíše? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule ešte nemám žiadne správy...volala som dokyne, ale ona ešte bola na ambulancii a nevedela mi povedať, tak som volala na recepciu áááá práve mi volali........baby takže nič....zázrak sa neudial..., ale všetkým Vám ďakujem za podporu...ste zlaté...pa ( viac teraz nevládzem...prepáčte) :cry:
24. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi, zlatíčko, hlavu hore... teraz sa zázrak neudial ale tie sa dejú!!! verím, že ďalší cyklus... moc moc na teba myslíme... ideš s nami ďalej, nie? :wink:
24. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu - nesmutni :pensive: Je mi to líto :cry:
Ale uvidíš, že bude líp.Jdi do dalšího IUI a uvidíš, že se podaří!!! :wink:
Taky 1.den ms mám depku,ale pak začnu bojovat a nevzdám se :wink: :wink: :wink:
24. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli je mi to líto asi jsme nemačkali palce hodně ach jo,hlavu vzhůru nesmíme to vzdát jsme bojovnice a nedáme se že jo holky
24. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bylo to prvé iui a člověk očekává uázrak,taky jsem to tak měla a bylo velké sklamání bojujte dál nevzdávej to
24. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přesně tak delf - hlavně to nevzdávat!!!Musíme bojovat a vyhrát ten boj :sunglasses:
A ty zítra testni a pak dej vědět :wink: Budu držet všechny palečky co mám :slight_smile:
24. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uviím,ale asi zítra to nedopadne no uvidím.
24. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky já pádím do práce mějte se pěkně a ráno vás přijdu pozdravit pa pá
24. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Slavulilienka je mi to ľúto, ale uvidíš nabudúce to určite vyjde :wink: Držím palce :wink:
24. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky,chtěla jsem se zeptat ještě dnes jsem 28dc a 13dpo a beru utrouš,až se vyspím jelikoš jsem po noční tak testnu a když bude vysavováno(jen jedna čárka)tak ho mám asi přestat brát né?!aby mohla dojít mrcha a nebo přijde ikdyž beru utrouš?děkuji za odpovědě holky a já to jdu zalomit teda dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Delf, mne kazali brat utros az kym nebudem mat vysledky z krvi. Az potom mozem vysadit, ak budu negativne.
25. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak hlasim, ze z toho 3. IUI asi nic nebude. Vcera ma boleli krize ako pred MS, dnes zatial nebolia, som 22.DC (9.DPO), vyhodil sa mi uz v pondelok herpes (jednoznacna predzvest MS), takze ... je to asi zase v haji. Prsia ma nebolia, akurat sa mi dnes po tyzdni po utrosi zase toci hlava.... Najviac ma hneva, ze je to zase strasne skoro - minuly cyklus bo po "sto rokoch" ukazkovy 29. dnovy a teraz zase toto.... som z toho nestastna. :unamused:
Takze si teraz pockam na MS, alebo to snad vydrzi do utorka, ked pojdem na krv a potom sa pojdem dohodnut s dr. co dalej. Dr. jednoznacne tvrdi, ze laparka, no ja sa s tym stale neviem zmierit. Ved musia byt este dalsie vysetrenia, alebo nie? :fearful: Tak papa, musim ist pracovat... :sunglasses:
25. mar 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf mě teď doktor při IUI řekl, že v den očekávané ms, to je za dva týdny mám udělat močový test a pokud bude negat tak přestat brát Utroš a nechat dojít ms, a pokud by byl pozitiv tak dál brát Utroš a zavolat do CAR a domluvit se s nimi co dál.
A tedy asi je to u každého jiné, někdo řekne že mu menzes dojde i přes Utroš, ale většina holek říká, že jí může brzdit třeba do nekonečna. A mě jí fakt brzdil a jakmile jsem jeden den Utroš nevzala (po negativním testu 16DPO) tak hned ten den mrcha přišla.
Ale držím palce, nejlíp aby byli na testu // a ty si nemusela žádnej Utroš vysazovat! :wink:
Mati podle mě je na mrchu 9DPO brzy, ne? :confused: Jak máš dlouhou luter fázi? Já bych to ještě nevzdávala!!! :wink:
25. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Slavu..je mi to ľúto...viem, že teraz nič nepomúže ale čas to zahojí a ty budeš opäť silná a pripravená do boja :wink:

Delf..súhlasím s babami..ja som ho mala vysadiť tiež po krvi :wink:

Maticap.. mylsím, že je ešte skoro na mrchu tak nezúfaj a skús zabojovať :wink:

Všetkým čo máte dnes nejaký veľký deň držím palce :wink:
25. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den prajem dievcata, prosim vas kolky DC robia v Iscare IUI ? Buduci tyzden ma to caka.
25. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

maticap, nestresuj, mrcha ešte nedorazila, tak sa ukľudni... :wink: a laparku by si zvládla, určite je menej náročnejšia ako pôrod :wink:
25. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok