• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte :slight_smile:
nemko, uz som ti pisala do iscare temy... podla toho ako ti rastu foliky
koho dnes nieco caka, tak drzim palce :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko dakujem, idem na IUI po prvy raz tak neviem este toho vela, mam za sebou IVF tak v tom viem chodit lepsie :slight_smile: ale vdaka, moooc :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
jasne, ze je na MS skoro, no po prvej IUI ma zacali boliet krize 19.DC (5.DPO), boleli ma cca 3 dni, potom sa spustilo spinenie a uz to ficalo.... cize MS som vtedy dostala v plnej krase 24.DC (10.DPO). :angry:
MS som uz minulosti (ale bez hormonalnej stimulacie) dostala aj 20.-.21. DC, takze mna uz fakt nic neprekvapi. Mna ani tak nestve to,ze to IUI asi nevyslo (jasne, ze ma to stve), ale viac ma hneva ta dlzka cyklu.... hlavne, ze mam HP v poriadku. Ako moze byt v poriadku, ked si to robi co chce?!? :angry:
Ja uz fakt neviem.... jedine co mi zostava je cakat a cakat a to ma taaaak strasne nebavi. Testovat odmietam - minule som po cca 0,5 hod po teste zacala spinit a mat bolesti v podbrusku.... Ja si pekne pockam na krv. Aspon usetrim za test a o jeden stresujuci zazitok budem mat menej. A vobec! :grinning:
25. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, veru, krátky, dlhý, či nejako ináč nepravidelný cyklus vie poriadne rozladiť... :angry: a to si mršku dostala aj keď si brala utroš? mňa vždy asi 5 dní pred začnú bolieť prsia, tiež je to taký príznak, ktorý mi vždy povie, že zasa to nevyšlo :unamused: no ktovie, raz to možno bude aj tehu príznak :wink: prajem to aj tebe!!!

a vôbec :grinning:
25. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Dnes sa nám voláko zamračilo, ale to neznamená že budeme mať zlý deň, však? :wink: :wink: :wink:
25. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi..ja som dostla mrchu aj ekd som brala Utroš, na mňa nepôsobil ale verím, že to nebude prípad pre Maticap....

Kači..ide ti FB?
25. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, otazka je ci zlyhal u teba utros alebo nieco ine bolo silnejsie ako ucinok utrosu...
no zda sa mi, ze ide... teda mam ho zapnuty
25. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, ja som zacala ten prvykrat spinit aj s utrosom. ten druhykrat to bolo veeeelmi slabulinke spinenie a MS sa po vysadeni (ked som uz vedela vysledky z krvi) utrosu rozbehla asi na druhy den bez jeho uzivania. Skor mam pocit, ze MS pride aj tak - ci ho beriem, alebo nie. :rolling_eyes:
25. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zostali mi lieky po iui - cele krabicka pregnylu, krabicka clostylbegitu a magne b6. Darujem ich. Mate niekto zaujem?
25. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amorko poslala som Ti IP, ja by som si to cele kupila ak to este mas
25. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak já už cítím břicho na krámy i přez to že beru utrouš takže dorazí asi až půjdu dnes na noční nejpozději zítra,takže je to včudu ach jo nálada na bodu mrazu a chce se mi brečet
25. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom tak isto delf :frowning2: ,buduci mesiac idem na chromopertubaciu a v maji idem na druhé IUI
25. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a zabudla som ahojte babenky :wink:
25. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, dnes som 12DC bola som na utz mam opat iba jeden folikul 19mm, zajtra sa kona moje 2 IUI bez Pregnylu, nezda sa Vam to skoro lebo minule som to mala tak isto ale robili IUI az o dva dni, to asi preto teraz tak skoro, ze bude vikend, tak ale radsej pred ovulaciou ako po
25. mar 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer ked sa mozem spytat kam ides na IUI?Lebo mna caka IUI v Iscare, po prvy raz a neviem co mam ocakavat, zajtra som 10 DC idem na ultrazvuk ku svojmu gyn a potom mam volat do centra aky velky mam folikul a vraj mi povedia co dalej...inak drzim moooc palce aby ti to vyslo :slight_smile:
25. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer,podľa mna to nie je skoro,literatura píše,že folik od 16 mm je vhodny na oplodnenie,takže držíme palce :wink:
25. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko, ja idem do Gyn Fivu v BA, som zvedava ked ich poprosim ci si mozem chvilu polezat ci mi to dovolia, alebo ma poslu hned dole ako minule, inak nemko prebieha to ako bezna kontrola na gynde len troska to zaboli, ja som sa prvy krat velmi lakla ked ma zacali umyvat dost studenou vodou a nez som sa spamatala tak dr. povedal hotovo

v555- tak to si ma potesila a este skusim zmerat aj BT zajtra a v sobotu ak by nestupla teplota tak by som to chcela este doma poistit a mozno mi to vyjde ako xene
25. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne poistiť to stale treba,sabinka sa ako podarila?iui či prirodzene :slight_smile: ?
25. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moc drzim palce aby to vyslo, ja som zajtra 10 DC takze uz o par dni pojdem aj ja, sa tesim uz :slight_smile:
25. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - prirodzene a ani nevieme ako lebo sme prerabali byt a planovali svadbu, v den svadby som este trocha krvacala a dalsi den nic a o dva tyzdne som zistila ze som tehotna, a teraz mam po stimulacii 2x denne clostilbelgyt uz odsledovany druhy cyklus a po obidva razy som mala len 1 folikul a to vzdy len na lavej strane a na pravej nic, tak mam taky pocit, ze z praveho vajecnika asi neovulujem, lebo aj pri kontrolach na utz sa ma pytali ci nemam pravy vajecnik, ale zatial nic neviem dozviem sa to az keby nahodou nevyslo toto IUI tak sa mam objednat na dalsiu konzultaciu a tam sa snad nieco konecne dozviem, lebo doteraz ani neviem vysledky na ten formonalny profil
25. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko - moja prva IUI bola az na 18 DC lebo som pomaly reagovala na stimulaciu, ale ved uvidis u teba to moze byt skorej aj ja idem zajtra a budem 13 DC
25. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to zaujímavé,že ti nevedie povedať či maš pravy vaječník,ved na sone to musí byť jasné.Ta medicína je ale zvlaštna :dizzy_face:
25. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 to je teda zaujimave, hlavne ked mi moj dr. hovori ze som v absolutnom poriadku a nevidi problem v tom, ze by som nemala otehotniet a tvrdi to aj ked mi vlastne ani nikdy nekontroloval cyklus tak ako teraz v centre
25. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved rano budem mudejsia ked mi moj gyn urobi ultrazvuk a napise rozmer folika, potom budem volat do CAR kvoli pokynom co dalej, ale dufam, ze sa to podariiii :wink:
25. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa to podari musime verit, prajem pekny vecer uz vypinam PC
25. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
chcem sa spýtať, dnes som 29DC, zatial mrcha nikde a test ukázal / palicu. Cyklus mávam 26-28 dnový. Mám pocit, že tehotná nie som, ale neviem, či mám brať stále utrogestan, respektíve dokedy sa má brať? Kočky, vy ste ho kedy prestali užívať? Zabudla som sa to pri IUI spýtať. Ďakujem
26. mar 2010 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko!

Brunetka - mne ho kázali užívať vyslovene až do výsledkov krvi nech by sa dialo čokoľvek :slight_smile:

Dnes tu kočky moje opäť nebudem. Ideme do CZ na výlet. Aspoň troška vypnem :slight_smile:
Prídeme až večer domko..
Tak sa mi tu majte krásne a užite si posledný deň v týždni! Najviac sa asi teší cisielko :grinning:
Cmuk mica!!! :wink:
26. mar 2010 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko prajem :slight_smile:
26. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mám za sebou (zákrok strašná pohodička :grinning: ), akurát som velmi zmatená. Mám brat urošík(papkáte ho , alebo vkladáte?). Po zákroku som vobec neležela ani minutku a povedali mi , že mám dojst ak nedostanem mršku. ŽIADNE čakanie na krv , nič, proste ak nedostanem mršku tak mám dojst na gravitest a ani neviem , ako dlho teda mám ten utrošík brat:(((. Asi budem musiet zavolat v pondelok mojej doktorke , lebo v Geste sa doktori striedajú a IUI mi robil dr. Čekal:(((
26. mar 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte slniečka...aký krásny dník je dnes...., až sa človeku zdá všetko krajšie.. :slight_smile:
hopie, ja som si utroš vkladala ráno aj večer, treba vždy asoň 30 min poležkať, nech to s Teba hneď nevytečie...a podľa mňa by si ho mala brať do dňa kedy mi si mala dostať mršku....potom si urob testík a ak negat, tak ho treba vysadiť, aby si čím skôr dostala mrchaňu a neposunul sa Ti moc cyklus...toť môj názor...Ja som vysadila utroša v stredu, ale mrcha ešte nedorazila, tak neviem dokedy chce naťahovať.. :angry:
26. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok