• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
hopie...a prajem veľa šťastia, aby sa podarilo na prvý šup... :wink:
26. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulilienka
čítala som :frowning2: a hlavinku hore.. raz sa to musí podarit. :wink: proste musí
Aha , takže ty si vkladala... no ja som teda včera a dneska spapkala(strááášne som unavená po tom, v práci ani neviem , či vydržím).Takže nemusia robit krvný test v centru, mna to trošku prekvapilo.(a ani ma nenechali ležkat po zákroku).
26. mar 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rano :sunglasses: ,dnes je aj u nas nadherne.
hopie-držím palce nech sa pekne nájdu vajičko so spermiami a nech sa usalašia a rastu a rastu do krasy a velkosti :wink:
26. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som aj ja veľmi prekvapená, že Ťa nenechali ležať aspoň 10 min., ja som si veru poležala asi aj dlhšie..., no a tu v MT mi dokyna povedala, že po 14-dňoch mám prísť ráno na UTZ a krv a poobede okolo tretej som už vedela výsledok.
A ak Ti môžem poradiť, radšej si ten utroš vkladaj ak môžeš, nebudeš tak pociťovať únavu a nebude Ti zle od žalúdka... :wink:
26. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 ahoj moja...ako si dopadla? Neviem som nepostrehla Tvoj príspevok...už si po výsledkoch?
26. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V555
dakujem , babenky ste tu stašne strašne zlatunké.
:astonished:
Ved aj dohovarám (aj sme poistovali aj pred aj po , keby náhodou, lenže príroda si aj tak robí , čo chce sama. Snažím sa hlavne byt v klude a nestresovat, lebo aj tak s tým nič neurobím. Ale prvý pokus, skor tomu neverím než áno :wink:
26. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie...neboj podarí sa, no a ešte keď ste poistili... :slight_smile:
Ja napríklad som si myslela, že tiež poistíme ešte v ten deň, ale baby mňa tak všetko bolelo, že som sa na to skrátka necítila..., myslím , že možno keby sme ešte poistili, tak by sa možno podarilo...ktovie...už to neriešim, ale trošku si to vyčítam, že som sa mohla prekonať. :unamused:
26. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den Vam prajem,

vsetkym drzim palceky, nech IUI dopadne uspesne :slight_smile:
26. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulilienka
no ja som práve až bola v šoku , že ten zákrok som ani nevedela , že kedy čo urobili , tak to bolo rychlé a vobec ale vobec som nič necítila a včera sme si vzali dovolenku obidvaja, keby som náhodou bola hotová a nič bolo mi super až než som si vzala prvý utroš, od neho som unavená , že som zaspala cestou do práce zastávku v buse a spamatala som sa až na konečnej :slight_smile:))
26. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie...no ja som to teda všetko cítila...aj mi hovorila čo mi práve robí a tak..., nebolelo to, ale skrátka také nepríjemné to bolo, keď mi otvárala ten krčok, tak to som dosť cítila, ale inak pohoda..dá sa to vydržať. :wink: Keď som prišla domov, tak tiež všetko v poriadku, pre istotu som si ľahla, trošku podriemala, no a keď som vstala tak ma riadne začal bolieť spodok...ani chodiť som poriadne nemohla, takže som v podstate dva dni skoro preležala..., ale potom už bolo dobre.
26. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavu-ja som na tom asi takto,včera som dostala mrchu,síce skoro ale je tu,volala som na recepciu a prepojili ma Gaťovej ,tej som povedala,že som dostala menzes a test som si tiež spravila a bol negatívny,takže dnes som nešla nikde.Na buduci mesiac idem na chromopertubaciu a v maji sa dame na IUI.Nie je to víťazstvo ale príde určite :wink: ja aspoň tomu verím aj keď už dlho čakame ale čo už,život je už taky :angry: :wink: .
26. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 tak to mi je ľúto.., ale nezúfaj, Tvoj čas ešte len príde... :wink:
ak smiem byť trošku zvedavá, čo je to tá chromoperubácia? Môžeš mi to nejako priblížiť? A Ty si ešte brala utroš, keď si dostala mrchu?
26. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulilienka

tak ja som asi magorík:slight_smile:))) mě zaviedli zrkadlá, tak to trošku cíti každá a potom si dal predo mna mikroskop, vzali ten kateter a potom mi tiež povedal, už som v maternici a hotovo. Asi som musela vypadat vyplesknute , lebo ked som povedala , že už? tak mi odpovedal a čo ste čakala?A ja , tak aspon niejaké pichnutie alebo niečo:slight_smile:))
S tým spodkom , nemala si malinkú alergicků reakciu na vzorček?
26. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555
pridávam sa k slavulilienke... držím palčeky nabudúce :astonished:
26. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie....veď to je jedno, nech už zaviedli čo zaviedli, ale mikroskop som ja určite nevidela...vieš, sto lekárov, sto praktík...oni tomu rozumejú a dúfajme, že vedia čo robia... :grinning: no nabudúce si to lepšie odsledujem...nechcela som jej tam moc nazerať, snažila som sa pokojne ležať..
Ja si tiež myslím, že tam bola nejaká blbá reakcia, keď mi bolo tak na prd. :wink:
26. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chromopertubacia je priefuk vajcovodou,je to ta laparoskopia čo tu baby spomínaju a velmi sa jej niektoré boja ale musím ju absolvovať už nič nenechám na náhodu.A ďakujem za palce je to super pocit :wink:
26. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 To ti bude robiť Krajko v celkovej anestéze že? To som nevedela, že to tam robia...
26. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko

Dnes je piatočéééééééééééék jupí sa teším konečne víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

MOn, pekný výlet, oddýchni si..a jasné, že sa teším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kači..drž sa u dokiho...mylsím na teba nech vajká rastú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hopie..tak super, pfuj pfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja som si utroš vkladala , neprehltala som ho :wink:

V555...to mi je ľúto, ale si skvelá lebo sa nevzdávaš bez boja :wink:

Evkastipka..ahoj :slight_smile:
26. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to napríklad bolelo,vložila mi doktorka lyžice,vydezinfikovala vchod aj krčok to bolo asi najnepríjemnejšie a potom ten kateter a to bola tiež nepríjemná bolesť ale trvalo to tak 30 sekund a bolo po všetkom.ležala som tam 20 minut a išli sme vyplatiť a domov.
Utrogestan som ešte včera ráno zjedla ale večer som si ho už nevložila.
26. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie slavu,dam si to spraviť u nas v nemocnici.
26. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 no ak si bola u Gaťky, tak ten postup je presne taký ako v mojom prípade..to vydezinfikovanie je fest nepríjemné.. :rolling_eyes:
tak držkám paľušky nech Ti to dobre dopadne... :wink:
26. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,
v555 - to ma mrzi... :frowning2: takze ideme na laparku? :wink: Verim, ze z toho nieco bude - aj ked vies aky mam nazor na laparku a anestezu :grinning: . Kazdopadne ho budem asi musiet zmenit... :rolling_eyes:
Mno, dnesne hlasenie: nic ma neboli, nespinim, ani prsia nic, som 23.DC (10.DPO), takze co? Takze cakame na krv v utorok... ak sa samozrejme medzitym nieco nezmeni. vcera ma troska bolelo podbrusko a den pred tym krize a potom to cele prestalo. (a potom sa skuste nepozorovat... :wink: ). Kedze to tak bolo aj minuly cyklus a ziadna gravidita, tak si stale myslim, ze to zase nevyslooooo.... :unamused:
26. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavulilienka
to je pravda ...cedia hádam čo robia:slight_smile:)
v555
ja som teda na laparoskopii bola a robili mi aj ten priefuk.Dva dni som bola v nemocnici , dá sa všetko zvládnut ale potom doma asi 3 týždne.Mala som opuchnuté brucho, z plynu , čo ma nafukovali a bruško bolelo dost no, ale teraz už neviem , že som niečo absolvovala a som presne mesiac po tej paparke(mě robili teda aj hysterku zároven). ale ako hovorím , ešte minulý týžden som bola trošku nie vo svojej koži ale už teraz v pohode:slight_smile:))neboj sa a je to aj dobré to absolvovat, potom si plodnejšia, všetko prečistia a pripravia , neboj sa :wink:
26. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, halooo! :slight_smile: Ako sa citis? :confused:
26. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
no ja som vcera a dneka spapkala, ale už som volala a je potreba vkladat. hádam to niejak velmi nevadi , že som dve tobolky spapala a nie zaviedla , myslím na efekt, a dakujem za prianie :slight_smile:
26. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie..určite to až tak nevadí ale ked to vkladáš tak je tam určite väčší efekt..niekto to len prehlta..ale neboj...všetko je ok, už len aby sa vajco chytilo :slight_smile:
26. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neviete mi poradiť, do koľkých dní od vysadenia utroša by som mala dostať mrchu?
26. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
tak na tu Velkú noc by sa hádam aj mohlo, už len pre tú srandu :slight_smile:))
26. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim,že to bude už len dobre,mne sice laparoskopiu robili už 2 krat ale nikdy mi neprefukli vajcovody.Vždy som išla do roboty po tyždni,žiadna bolesť v podbrušku ani z narkozy mi nebolo zle a čo je zaujimave ani tesne po OP som nepotrebovala analgetika,mna proste nič nebolelo.no teraz to bude asi ine lebo som to asi zariekla :grinning: :grinning: :grinning: .mne robili laparky koli cystam praskali mi o dušu a boli krvavé,prvy krat som utiekla hrobarovi z lopaty,to bolo prve čo mi povedali po operácii.
26. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555
uf uf...ty si čisielko teda :wink:
26. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok