• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kde a ne kdy..............
27. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty ja si ani nemyslim...v pondelok chcem testnut, ale toto su u mna skor priznaky MS ako tehu... :unamused:
Petronela hlavu hore...urcite to nevzdavaj! :wink:
27. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli těhu příznaky jsou podobné jako ms příznaky - tak neházej flintu do žita :slight_smile:

a už to musí někdo prolomit tu těhu vlnu - od ty doby co začlo jaro, tak žádná těhulka :frowning2:
27. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dasty nějáká bude
27. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasty ved uvidime, pridem sa s vami v pondelok hned podelit :slight_smile: A ja verim, ze este tento mesiac tu bude nejaka tehulka :wink:
27. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v jedné firmě nechci jí jmenovat pro případ,že by mě někdo poznal víš,no scháním vše co můžu abych se dozvěděla ceny a úspěšnosti
27. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - jo chápu :wink: Ty seš jak já, taky scháním vše možný o IVF (ale furt tajně doufám, že nebude potřeba).A když bude potřeba,tak abych byla připravená a věděla co a jak a kam jet,atd. :dizzy_face:

bubli - tak v po budu držet pěstičky :slight_smile:
27. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak jak válčíte?? Já už se těším na mrchu, že znova naskočím do kolotoče..ale jsem ráda, že jsme si dali pauzu, aspoň se člověk odreagoval

delf, noční taky nesnáším, jsem po nich úplně mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrzí, mě že to na konec nevyšlo :frowning2:

O IVF radši zatím nic nezjištuju..taky doufám, že nebude potřeba a kdybych věděla víc, tak se budu ještě víc bát :confounded:
27. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
Kočky nebojte sa toho IVF,nie je to nič čo by ste vy nezvládli,je to síce náročné čo sa tyka financií to ano ale všetko zvladnete,verte mi.Už teraz mate všetky velké plus a to je to,že ste tu a budete vedieť čo vas približne čaka,poradime vam my skusnejšie IVF-kárky :wink: :wink: :wink: aj lieky si tu viete zohnať,jedine čo vam nik nezaručí tak to je 100%uspech,bohužial :frowning2:
27. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, já se spíš než injekcí, narkozy,.. bojím tý psychiky :confounded: bojím se, že to prostě neustojím :frowning2: a taky účinků léků..brala jsem duphaston a i po něm mi bylo zle a byla jsem jak pátrací balon :confounded:
27. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luucia-tak tie nočné to je fakt zabiják,ja som dnes po jednej z nich a môžem vam povedať,hroznéé :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: len teraz pred chvilou som sa prebrala ale nebudem fungovať ani na 30% :wink:
27. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, já mám noční příští pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je, že po nočních už nechodím spát, pže dcerka mě nenechá :unamused: dá se to vydržet, ale jsem celý den jak praštěná palicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti verim,ja som sa tiež nebála injekcií,narkozy ale psychika tá si zobrala svoje.najhoršie čo som ja prežívala bola predlžená kultivácia.Ta mi dala zabrať pretože mne embryjká odchádzali práve počas nej a dva cykly aj všetky odišli,v druhom sa nam podarilo jednemu až k transferu ale ani som neotehu :frowning2:
27. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, to mě mrzí....vy toho teda máte už hodně za sebou :pensive: co máte ted v plánu?
27. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som prvy krat využila svoju bezdetnosť vo svoj prospech a to tym,že bez výčitiek som si ľahla do postele ako zabitá a nemusela som sa hrať s deťurencami ale to bolo len také chvílkové.Teraz by som za to zas dala aj neviem čo aby tu okolo mna pobehovalo aspon jedno jediné moje dietko :wink:
27. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pojdem na chromopertubáciu-priefuk vajcovodov a v maji sa dane na IUI :wink: ale to iui už bude USPEŠNE :wink: :wink:
27. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - jakto, že jsi byla nejdřív na IVF a teď teprv na IUI???Já myslela, že nejprve se vyzkouší IUI a až pak tě ženou na iVF???
27. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme naopak,nam po spermiograme odporičil doktor hned IVF ale teraz skusim šťastie aj touto cestou,uvidíme :wink:
27. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luccci právě že čím víc zjištuji tak se méně bojím je to divné,ale je to tak :grinning:
27. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - tak přeju krásné folíky na květen, ať to vyjde - máš toho už tolik za sebou, už si to zasloužíš.Po profouknutí to půjde samo :slight_smile:

Jo to já taky potřebuju vše vědět dopředu a pak se taky míň bojím - ale musím vědět, co mě čeká. :sweat_smile:

Tak se jdu s pejsanem provětrat - pěkné sobotní odpoledne :dizzy_face:
27. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pá dasty my byli nakupovat a právě jsme přijeli
27. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme ted taky přišly z nákupu..zrovna jsme chytly kroupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přežily jsme :grinning:

v555, tak at se po chromopertubaci zadaří :dizzy_face:
27. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jste kličkovali né?lucci :grinning:
27. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevíš proč píšu dvě c místo dvě u no to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, no to se moc nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale na štěstí jsme byly kousek od obchodu :wink:

Tak co mrcha, už se rozjela??
27. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě né myslela jsem,že jakmile vynechám utrouš dorazí hned a prd svině někde se courá
27. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - IVF, respektive na punkci jsem byla v pátek 12.3. a ET za tři dny v pondělí 15.3. a kdy bude další IVF nevím, taky jsem slyšela že by se mělo počkat 3 měsíce aby se tělo od těch hormonu pročistilo, ale za druhou stranu stranu když jsem byla v to pondělí na transferu tak tam se mnou byla jedna holčina která byla již na druhém IVF a byla na něm hned po měsící, já to tento cyklus nestihnu, protože se stimulkou se začíná 2DC - to jsem dnes, a k dr. jdu až ve čtvrtek, ale pokud Dr. nebude proti tak další cyklus bych do toho šla.
27. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - já zaváděla utrouš 2krát denně po 2 prášcích a mrcha i přišla aniž bych je vysadila, každá jsme jiná
27. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá petronelo ach jo
27. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj DELF,
ja som vysadila utroš vo štvrtok a mrcha nikde. Dnes som 30 DC, 16 dní po iui a už som z toho na nervy. Test ukázal na 28 deň jednu čiarku. Ty si si kedy robila test? A tiež ti neukázal dve//?
27. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok