• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
brunetka já jsem dnes 15 dní od iui a test vysavován,prostě bílej a ty jsi nešla na krev?já néa kdy si ho zkusíš udělat?
27. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj už jsem tady.

delf - třeba se druhá / může ještě objevit?Mě po vysazení utroše přišla ms tak do 3dnů.

petronela - ani se ti nedivím, že nechceš na nic čekat.Taky bych šla hned do dalšího IVF.
Je mě za tebe hrozně smutno :frowning2: To si tady říkám, že když nevyjde IUI, tak musí IVF a ono
koukám ani to není jistý, že se podaří :frowning2:
Proč nejsem tmavé pleti, to už bych měla aspoň tři děti :grinning:
27. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dasty ty jsi vtipálek,no ale je to tak :grinning: :grinning: :grinning: to těžko už tu mrchu cítím v zatáčce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no právě taky si říkám že když nedopade iui tak ivf už musí klapnout a ono ouha taky né
27. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf, ak nedostanem mrchu do pondelka, zavolám do centra a objednám sa na krv. Ja mávam cyklus 26-28dnový, preto som teraz z toho trochu zmätená. Zajtra som 31DC, tie hormóny mi asi cyklus predĺžili.
27. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka - a kdy tys dělala test?Tak zkus třeba ještě za 2 dny.Mě v CARu říkali, že mám testnout až 17 dni po IUI, tak třeba se teprv druhá ukáže.Může být hcg nižší a tak to třeba test ještě nezachytí :wink:

Pěknej večer -jdu se věnovat manžílkovi - ale jen si povídat :grinning: Protože teď nesmíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aby jsme měli ty nejlepší spermíci na pondělí :wink: tak pa zítra
27. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pech teda dasty :grinning: a už nemáš doma test brunetka?já teda doma ještě jeden v zásobě mám,ale potřebovat ho nebudu mrcha je v zatáčce :grinning:
27. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra skočím do Kauflandu, videla som tam tehutesty, tak si kúpim, radšej hned 2-3. A urobím si ho, ale az v pondelok ráno.
Som zvedavá...
27. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to jsme dvě taky jsem zvědavá a nečekej do pondělka testni hned jak ho koupíš,teda doma né po cestě :grinning:
27. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko...

Práve som zistila, že tam hore ma má ešte aspoň troška rád :slight_smile:
Dnes som dostala MS.. Presne ako hodinky na 28 DC. To som už viac ako rok nezažila... Zajtra tým pádom volám do centra a pokračuje sa.... Huráá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :wink:

moni - gratuluju k mršce, kterou jindy nesnášíme a teď ses na ní klepala,abys už mohla do dalšího kola :dizzy_face:
Zavolej do caru a hurá do toho...

brunetka - udělej test dnes,jsme zvědavý taky

delf - opravdu je mrcha v zatáčce?Třeba se ti to jen zdá :dizzy_face:

Jdu něco nachystat, u nás je dnes koleda tak abych něco měla pro ty holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - presne an tomto sa občas smejeme..
Plačem keď ju dostanem, a teraz plačem od šťastia, že ju mám :grinning: :grinning: :grinning:
No len nech si na to nezvyká :grinning:

Ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

Moni, gratuluju k mršce..taky už se na ní klepu :dizzy_face: půjdete do další IUI??
28. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krááásne ránko :slight_smile:
Moni hurááááá prišla konečne, tak to je dobre aspoň môžeš ísť do ďalšieho kola :wink:
28. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, ahoooj! :grinning: U mna nic nove - ziadne priznaky, trocha prsia - presnejsie iba pravy prsnik pobolieval, no aj to prestalo. A tusim zacinam citit krize. No kedze som vcera pomahala kamoske stahovat, tak to dufajme bude z toho. :unamused:
Na krv idem v utorok az o 13,00, tak netusim, ci sa k vysledku dopracujem este v utorok alebo az v stredu rano. Testovat nechcem, dost bolo zbytocnych stresov. A mimochodom, stale som presvedceny pesimista, ze to nevyslo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no obcas sa musim prinutit a pripomenut si to - to ked sa naaaahodou zasnivam, ze co by bolo keby.... :confused:
Tak Ti drzim Kenya palce - nech su len pozitivne spravy!!!! :grinning: :dizzy_face: :wink:
28. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maticap :grinning:
U mňa zatiaľ tiež nič nové - hlava zatiaľ nebolí a prsia mám v nich také zvláštne pocity už pár dní po IUI až doteraz. Takže uvidíme :wink: Tiež netestujem - nechcem, radšej si počkám na krv. Ja idem zajtra ráno na krv aj sono, takže Vám určite podám správy či už negat. alebo pozit.

Maticap aj ja tebe držím moc palčeky - nech to už niektorá z nás PRELOMÍ :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - diky! :wink:
28. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem "kočeny" :grinning:

luci - hej ideme.. do posledného. Potom s tým končíme na nejaký čas.
V auguste chceme ísť na dovolenku, tak keď teraz nevyjde IUI tak tri mesiace dám pauzu. a ak by sa dalo tak si dám nasadiť HAK, aby som nemala mrchu na dovču akurát. Toto bude totižto moja prvá dovolenka v živote :grinning:
Tak chcem mať istotu, že si ju budem môcť užiť.. :wink:

teším sa, ale nie moc. Radšej sa budem tešiť pomenej, aby som potom zas neplakala :grinning:

Babuľky držím Vám palčeky!!!
28. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky.Dasty no jo je v zatáčce mrcha,ale v nějáké dlouhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,myslela ,jsem že se dostaví přez noc a nic potvora jedna,no neva ikdyž jí ted nedostanu,tak stejně budu volat v pondělí do car a objednám se abychom mohli sepsat tu žádost na ivf.
Monika jé taky gratulka k mršce to je krásné,když přijde přesně po 28 dnech to je supr.
tak co brunetka jak to vypadá koupila jsi si test? a udělala?
28. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Delf, až teraz som si sadla d PC, od včera večera sme tu mali sestrine deti, tak som bola v jednom kole. Test si idem kúpiť až teraz večer a testnem ráno z ranného moču. No a ak nedostanem dnes alebo zajtra ráno mrchu a na teste jedna čiarka, tak to už fakt neviem, čo to bude znamenať. Akosi z toho všetkého nemám dobrý pocit, neviem... Nechám sa prekvapiť
28. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla - koukám,že si pěkně počtu :slight_smile:

Přeji hezký zbytek neděle.
28. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá brunetka tak to jo takl držím pěstičky na zítřek teda,škoda,že se výsledek dozvím až večer mám ranní a dělám ty dvanáctky takže domů se dostanu až o půl osmé :frowning2: u mě zatím menzes takyy nic někde se fláká mrcha jedna
28. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo na spestrenie :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teta Monika a Ujo Igi :grinning:
28. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Mozete ma zaktualizovat v tabulke. Dnes sme boli na ultrazvuk a je to mimomaternicove, takze zajtra nastupujeme do nemocnice. Nuz, 8 tyzdnov marnej nadeje. Uz som pisala aj do temy IVF, lebo chcem vediet za aku dlhu dobu od tejto operacie budeme moct podstupit IVF. Nemate s tym niektora skusenosti? Musime cakat tak dlhu dobu ako po potrate alebo mozeme si hned po operacii podat ziadost? Chceme ist do toho co najrychlejsie..
28. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky :slight_smile:
Tak akurát odchádzam a idem si po výsledok. Držte palce :wink:
29. mar 2010 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
dnes ráno som testla a jedna palička. 32DC, človek by si myslel, že keď 4 dni mešká mrcha tak budú dve a ona tam bola iba jedna :frowning2: . No nič, zavolám do centra a objednám sa na krv. Pekný slnečný deň prajem
29. mar 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, drzim pasteeee!!!!! :grinning:
sobcek, to je mi luto... :unamused:
brunetka, to mi hovor, tiez ma prekvapil pre mna nezvycajne dlhy a "pokojny" cyklus a nic.... ale! Drzime si paste!
u mna zatial nove nic. :wink:
29. mar 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte princezničky :slight_smile: čo tu nové? idem prelúskať :wink:
29. mar 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko..

sobcek - držkaj sa micka. Myslíme na Teba!!

Volala som do centra. Na pol 10 idem na UTZ a po recept na liečiky na stimulku... :slight_smile:

ozvem sa vám troška neskôr, lebo s teda ideme za Prievidzu niekde...
Tak zatiaľ prajem Krásny dník!
29. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, držíme palčeky :wink:

moni, blahoželám k mrške, je to super, že aspoň v tomto sa umúdrila :wink: cmuček

brunetka, a cítiš sa ako? je to divné, že mrška nikde a ani // :angry: tie naše telá si s nami fakt robia čo chcú :frowning2:

sobček, moc, moc mi to je ľúto... to je ako na potvoru, človek by si pomyslel, že kým týmto celým prejde, to tehu už musí byť bezproblémové, no ono je víťazstvo asi až vtedy, keď držíš mimi v náručí... prajem veeeeľa sily a skoré IVF :wink:

maticap, držím pästičky na zajtrajšiu krvičku, bol by v tom čert, keby sa už niektorej nezadarilo :angry:
29. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok