• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Bobi,
cítim sa ani tak ani tak. Nemám príznaky ako pred menštruáciou/ nadutosť, bolesť prsníkov, nič/ ale ani žiadne príznaky tehotenstva. Zvláštne. Pripisujem to asi hormónom, ktoré som musela do seba pchať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - prvý krát po viac ako roku som ich dostala presne na 28 DC. som bola z toho zmetená :grinning: :grinning:
Ako čakala som ich skôr lebo keď aj ovu bola vďaka liekom skôr, ale u mňa skôr aj 33DC keďže moje cykly majú aj 39 dní :grinning:
Takže včera som bola vveeľmi (ale ) milo prekvapená... Super to vyšlo lebo zajtra moja dr nerobí :grinning:
Až sa bojím, že to zasa ide až moc dobre, aby to tak aj skončilo... :wink:

Brunetka a kedy máš ísť k dr? či ako budeš teraz postupovať...
29. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dobré ránko prajem:slight_smile:))
29. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja od laparky dostávam mršku tiež takto presne, 28-29DC, na jednej strane ma to hnevá, keď dojde, no na druhej strane si vravím, že aspoň chodí načas :wink: moc moc držím palčeky, aby sa tvoje telíčko umudrovalo a začalo makať ako hodinky :wink:

brunetka, a kedy si mala ovu? na ktorý DC?

ahoj hopie :wink:
29. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - :grinning: :grinning: keď sa mi dačo podarí zhodiť tak sa možno umúdri.. :grinning:
Už týždeň dávam pozor na to čo zjem, cvičím a čo si myslíš ako to je? Miesto kila dole mám kilo hore.. nechápem tomu.. asi budem naozaj musieť prestať jesť. inak nedám dole nič :frowning2:

Hopie ahooj :slight_smile:
29. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, držím palčeky ... tento ckylus sa vydarí, kedže beží ako hodinky
bobi, aj ja od laparky fungujem, že sa nestačím divit

inak nedočkavost už nastúpila, musím vydržat tento týžden , aby som budúci testla, zatial príznaky žiadne, ešte je skoro, ani bruško , trošku prsia... len som neuveritelne unavená a spím , kde chodím, to bude ten utroš :frowning2:
29. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - to bude ten utroš možno.. ja som bola "vďaka" jemu presvedčená, že som tehu.. teraz už viem do čoho idem a nebudem vôbec myslieť na to, že či to vyšlo abo nie.. nebudem ja obeťou toho všetkého...

a Tebe veeľmi držím palčeky!!!

Teda všetkým, ale veď vy to isto viete :wink:
29. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a to kvôli váhe? nemyslím si, že schudneš, keď nebudeš jesť nič. To si ešte viac spomalíš metabolizmus. Skús jesť po trochu častejšie, aby si ho poriadne naštartovala. Po týždni zhadzovania ešte nemusí byť nič vidieť, podľa mňa to chce trpezlivosť a opatrne s tým! :wink: No je pravda, že vraj keď sa upraví hmotnosť, tak cyklus sa umúdri :dizzy_face:

hopie, ja som v poslednom čase tiež stále unavená a utroš ani nebriem :grinning: u mňa to bude jarnou únavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedy si bola na laparke?
29. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja viem. to bol len žart. Ja by som nevedela nič nejesť. :grinning:
a tiež nečakám, že po týždni budem mať hneď 2 kilá dolu, ale ani som nečakala, že kilo navrch.
a čo sa tej stravy týka urpavila som.. :frowning2:

no nič nemôžem to teraz dopísať.. letíím...

večer tu budem. cmuky zatial
29. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,
presne ti rozumie, tiež som si povedala , že sa už nechcem nechat nachytat, ja som si zas po pregnyle myslela , že sa zadarilo, no fakt som bola jak tehotná, utroš berem prvý krát a zdá sa mi , že zas drží na uzde nafukovanie bruška , teda aspon u mna, vždy som po ovulke jak balon , teraz nádhera, ale tá únava je neskutočná

bobi.. robili mi ju 25.2 a 25.3 som bola na 1.IUI vraj som čarodejnica, lebo som to so srandy predpokladala, lebo hned 28 DC den som dostala mršku po laparke a stimulačka 9DC 22mm folik lavý vaječník a sliznica 10mm, takže minulý štvrtok IUI(11DC), všetko sa darí, tak som velmi zvedavá , čo z toho bude, snažím sa byt pozitívne naladená, ale na prvý šup , to by bolo až neuveritelné :slight_smile:
29. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, musíš veriť :dizzy_face: moc moc ti to prajem! ja som bola na laparke minulý rok v septembri, tiež všetko ideálne, aj mrška, aj folíky, aj spermie a nevyšlo to :unamused: a to máme za sebou už 3(4) IUI :cry: nerozumiem tomu, no asi som málo verila... treba veriť a pozitívne myslieť!!! opatruj sa :dizzy_face:
29. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, velmi velmi pekne dakujem :dizzy_face: a máš pravdu... treba verit , nič iné ani robit nemožeme, takže teraz čakáš na výsledky 4?
29. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, moja, mne bolo druhé IUI robené 2x - obdeň, takže celkom som mala 3IUI a z toho jedno dvakrát, takže 4... všetky boli negatívne :frowning2: teraz sa z toho trochu spamätávame, naordinovali sme si pauzu a potom asi IVF, keď nazbierame sily...
29. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi lúto...jaaj , človek by tak rád povzbudil...ta pauzička si myslím , je rozumná, aj telo aj hlavina sa trošku spamatajú.(možno sa zadarí aj prirodzene, ked človek vypne). každopádne ti velmi držím palčeky a verím , že sa podarí :astonished:
29. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, idem vas povzbudit, ako sa mate? urcite to vyjde len to nevzdavajte :wink:
29. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem hopie, si zlatá :dizzy_face:

ahoj ell :wink: ako sa máš?
29. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, vitaj kočka :slight_smile:

ide , no u naás je obdobie , čakáme , či sa zadarilo.. takže to najluxusnejšie :pensive:
29. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi clekom ok, len vlacim uz pekny kotlik pred sebou :grinning: ale este musime 8t vydrzat :slight_smile: inak vsetko ok, drobci uz maju okolo 40 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz len nech kilecka naberaju :grinning:
Bobi iui uz nejdes skusat?
29. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie a kedy testujes? ci pjdes az na krv?
29. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell,

no až 6.7. apríla testík, takže eště dlho:((( ale dnes chcem volat doktorke , či by sa nedalo ist na testík....
jeeej dvojčatka:slight_smile:))) gratulujem
29. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testík z krvi:slight_smile:))
29. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, neviem, či má význam skúšať ďalšie IUI, keď tri nevyšli, pričom podmienky boli úplne ideálne :unamused: veď aj do tretieho som musela dokiho dokopať, on by ma hneď poslal na IVF... Sa teším, že u vás takto pekne napredujete. A mená už máš vymyslené?

hopie, veru, najluxusnejšie obdobie :grinning: pekne si to vystihla :wink:
29. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska to vobec neuteká v tej práci...typický pondelok :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda hej - den sa vlecie a vlecie... nie ze by som sa ponahlala, aby bol utorok a krvicka, :grinning: , ale nebolo by od veci. :dizzy_face: Na druhej strane si hovorim, ze to po krvicke uz bude definitivne - ak z toho nic nebude, tak definitivne laparka... ach jaj. :rolling_eyes:
tak nech nam to rychlo ubieha! :slight_smile:
29. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap
takže zajtra velký den... tak to drzim pasticky a čakame dobrú správičku :wink:
29. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devcatka - uzivate nektera estrofem? ja ho mam, minule mi brzdil MS, dosla az po vysazeni

ell - jake jsi mela leky pri IUI?
29. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murasek, brala som clomid 100mg a ethinylestradiol. inak nic :wink:
Bobi tak drzsim palce na ivf musi to vyjst!!!! Hopie, dakujem :slight_smile: no z krvi to mas vzdy istejsie. ja som si robila jeden tesst 12dpo a potom som sla hned na krv... :wink:
29. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell
no už sme sa dohodli s doki , ze urobím testík tak 12-14 DPO a ak bude pozitívny , hor sa na krvičku a ultrazvuk :slight_smile:
29. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, ell :wink:

hopie, kedy teda testneš?
29. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,
6-7 apríl, ak vydržím tak tesne pred mrškou 10:slight_smile:)))ale 7-8 by už snad aj mohlo niečo byt vidiet , to som 13-14DPO, dnes som 5DPO a už by som bola najradšej , keby bol budúci týžden. ale žiade príznaky nemám , ako tu popisujú holky, len prsia trošku citim viac a únavu od toho utrošu.. inak by som si normálne ani nič nevšimla
29. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok