• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dnes som 3 DC. a moja dr dnes nerobi neviem čo mam urobiť..
30. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak kto ju zastupuje?ten doki by ti pichnul vyvolavačku nie? :slight_smile:
30. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,
a čo těhotná? ked sa mrška nie a nie rozbehnut? :slight_smile:))) :grinning: :wink:
30. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no volala som tam a že dajú to nejakému dr. skonzultovať a zavolajú mi ... hm.. a že aké šťastie mám :frowning2:
30. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
takže mne asi 1.IUI nevyšlo. Dnes 33DC, ráno začala mrcha, vlasne len také špinenie, tak uvidím. Bola som sklamaná, tak som sa išla rozveseliť k oknám a už sú umyté :slight_smile: P*ekný deň
30. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka tak to by si sa aj ku nám mohla prísť vytešiť a rozveseliť s tými oknami :grinning:
a je mi to ľúto, ale ide sa ďalej..
Držím palčeky!!!
30. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :dizzy_face:

moni, a stále len špiníš? mne raz doki povedal, že mrcha je až vtedy, keď aspoň trochu krvácaš... a nebudeš tehu? to mala moja sestra, tiež si myslela, že mrcha dorazila a ono to bolo špinenie v tehu :confused:

brunetka, a testík si nerobila? špinenie ešte nič neznamená... viď vyššie :wink:

hopie, presne tak, netreba sa zbytočne pozorovať, podľa príznakov, ktoré som po IUI na sebe pozorovala ja, by som bola už aspoň štyrikrát tehotná :grinning:
30. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - až teraz som si všilma čo si písala..
tehu nie som. včera som bola na UTZ a dr vravela, žeje tam ešte veeľa sliznice...
30. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - 30.03. - clostil 2x1 a 07.04. UTZ
Sysysy - začátek března 1.IUI
Kenya83 - 15.3. 1 IUI - negatívne, stimulácia 2 IUI
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 9.4. sepsat žádost na ivf (a jde se do toho)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - 2 IUI 26.3. - 9.4. krvicka
Bublinka11 - 17.03. 2. IUI
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 9.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 3x1 clostil, 01.03. - sono a ak bude folik tak 04.03. - IUI
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
hopie-po stimulácii, 24.3-ovulace (10DC), 25.3.-1IUI

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitivní
alienka22 - 3.IUI-pozitivne
alimak - 1.IUI-pozitivne
lucinda3 - 3.IUI-pozitivne
lumcag - 3.IUI-pozitivne
sobcek - 1. IUI - pozitivne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
30. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja som v nedelu mala normál menzes. síce slaby ale nebolo to špinenie.. preto som sa tak vytešovala... že prvý krát po viac ako roku som to dostala presne na 28 DC.. a včera to bolo niečo ako špinenie a dnes ani to nie poriadne.. na nervy som. stále niečo nie je v poriadku... fakt ma to už prestáva baviť
30. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Keď už spomínate tie obloky idem hádam aj ja troška poumývať - keďže sa blíži tá veľká noc :grinning: :grinning: :grinning:

Včera som bola troška smutná, ale dnes je to už v pohode. Uvedomila som si, že mám pred sebou ešte toľko veľa šancí, tak nebudem hneď vešať hlavu hneď po prvom neúspechu :slight_smile:

Brunetka mrzí ma to, pôjdeme spolu do druhého kola??? Moni nechceš ma náhodou počkať s tou stimulkou :grinning: :grinning: :grinning:

Hopie držím palčeky :wink:
30. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,
aha ... no mna to napadlo , tak to by bola teda iná pecka, škodaaa:((
a na pohotovosti , kebyže opíšeš problém by t tu vyvolávačku mohli pichnut...
30. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni to sa stáva, ono ten cyklus môže byť troška zmagorený z tých hormónov...uvidíš mrška sa rozbehne :wink:
30. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,
:wink: všetko je tak , ako má byt.. uvidíš , dočkáme sa
bobi
:slight_smile: nechám sa prekvapit....ako som písala , teraz s tým človek už aj tak nič neurobí
30. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak to potom mrška je, len slabšia, to je normálne, občas býva slabšia, inokedy zas silnejšia... nemyslím si, že by si mala nejaký problém, podľa mňa to bude ok, ale opýtaj sa radšej :wink: držím moc palčeky

kenya, správne si to povedala, máš ešte kopu iných šancí a možností, prehráva len ten, kto sa vzdal :wink: a my bojujeme, nie??? :wink: cmuky
30. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - tak moja mrcha ešte nikdy slabá nebola. teda ak nerátam to keď som brala HAK... :angry:
30. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, pekne si to napisala - ze prehava len ten, kto sa vzdal....uf, som nervozna, ale zacinam byt aj trocha zmierena - ono to uz volajako dopadne... :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi jasné , že bojujeme :slight_smile: Moni ja si tiež myslím, že tá mrška je v pohodičke a ten clostil si asi dnes už zober :slight_smile:
30. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som pri HAK mala mrchu takú normálnu, ani silnú ani slabú, potom po všetkých tých stimuláciach, laparke apod som ju mala raz silnú, to väčšinou keď som brala nejaký progesterón, niekedy zas slabšiu, takú nijakú a podľa dokiho to bolo ok... to vraj tými hormónmi a pod. Buď kľudná, bude to ok a možno tento cyklus už aj IUI :wink:

maticap, ja som už po 2 rokoch neúspešného snaženia dosť kľudná a tak trochu s tým aj zmierená, dokonca keď sa ľudia okolo pýtajú, že dva roky od svadby a mimi nikde, tak hovorím úplne pokojne, že možno ani nebude... a som až prekvapená, ako to zvládam... no samozrejme ma to občas chytí ako asi všetky snažilky :unamused: ale nevzdala som to, to ešte nie... :wink: a aj vďaka babám tu na koníku sa to zvláda ľahšie :slight_smile:
ďakujem
30. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ja mam vždy strašne silnú... preto sa mi toto nepáči...
30. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no páve mi volali a že mám si ten clostil normálne dať
30. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prepacte ze vam sem leziem

ale nemate niektora skusenosti -ze pred prvou navstevou centra vam zistili tam dole nejaku bakteriu? ak ano -ci ste sa jej lahko zbavili a aky velky je to problem...mali sme si ist dohodnut IUI - no kultivacie ukazali nejaku mrsinu (vraj nie vaznu)...ale liecit ju treba-no z osobnej skusenosti viem-ze zbavit sa tam dole bakterie je niekedy nadludske riesenie....
30. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nova. len chcela by som sa opitat, ked idete na IUI, tak kolko percent je , ze budete cakat dvojicky?lebo aj ja sa chystam nato, len som sa zabudla opitat doktorky. velmi tuzime mat uz dieta, ale trosku sa aj bojime. dakujem :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko, mne pred laparoskopiou zistili ureaplazmu, brala som antibiotiká, snažilkovanie teda bolo pozastavené, no preliečili sme a teraz sme ok... liečila som sa totiž aj s manželom... Závisí od toho, čo ti tam našli :confused:

uyuy, pri IUI je pravdepodobnosť viacpočetného tehotenstva vyššia ak pri normálnom styku, no koľko je to v percentách, netuším... ja som sa dvojičiek tež obávala, no určite by som ich radšej prijala ako žiadne bábo... lebo IUI ešte neznamená, že sa to podarí... držím palčeky
30. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - no pytala som sa sestricky ale povedala nebojte sa nic vazne - nepovedala nazov..uvidim vo stvrtok :unamused:
30. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. ty si uz bola na IUI?
30. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko - no vitaj. tak som dúfala, že sa sem nedosatneš...
moja neboj sa. nič to nie .. :slight_smile:
prídeš , si tam 10 minut a ideš..
30. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko
naozaj sa neboj , ja som teraz po prvom IUI a nič to nie je :wink:
30. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle so čítala..
ja som myslela že sa bojí IUI :grinning:
30. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa dvojičiek týka, ako som ich enchcela teraz sa modôlím aby boli :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok