• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj hopie
aj ja asi buduci tyzden idem na prvy IUI. som velmi zvedava jak to dopadne. kolko to trva? citila sa volaco ked to robili?
30. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no IUI sa nebojim - bojim sa - ze sa nezbavim bakterii a nikdy sa tym padom IUI ani nedockam :frowning2:
30. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy
neboj sa .. ja som necítila ale vobec nič, je to ako gynekologické vyšetrenie, zavedú zrkadlá a to bolo to jediné , čo som cítila(a to nebolí :wink: ), potom mi už len pán doktor povedal hotovo.. cca celý zákrok max 2 minuty
30. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie
to je dobre, lebo ja som taky bojko. a toto vsetko je pre mna nove a neviem co ma caka. uz som bola na laparoskopii, teraz hormonalna liecba a potom... velmi dufam, ze volaco sa podari, lebo uz dva roky sa snazime a nic. a to je hlavne, ze obidvaja sme vporiadku. takze neviem vcom je problem.
30. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy
kludne aj psychika , ked moc chcete, hlavne prosím ta , nie že sa upneš hned na prvé IUI , že to vyjde určite a potom ta to zlomí, treba verit , byt optimistický, ale zachovat klud a brat to tak ako je, niekomu sa podari hned , niekto má cestu dlhšiu.
Každopádne veeelmi držime palčeky a vela vela štastíčka :wink:
30. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie
aj ja vam drzim palceky. a budem optimistka, kludna. uvidime, co bude dalej. dakujem za odpovede.
30. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy
není zač a bude to dobré neboj :wink:
30. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uyuy, to akoby som čítala o sebe... ja som tiež po laparke, HP v poriadku, spermie ukážkové, folíky pekné a nevyšlo ani jedno z 3 IUI :cry: nám ostáva asi už len IVF, no aj tak tomu celému už vôbec nerozumiem :unamused:
30. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď nemáme úspešnú minulosť , nie je to dôvodom k tomu, aby sme nemali úspešnú budúcnosť

:slight_smile:
30. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dámy, je to v haji. Aj by som pouzila ostrejsi vyraz, ale naco? 3.IUI negativne. S doktorom sa stretnem az dalsi stvrtok, ale podla vsetkeho sa laparke nevyhnem. Takze teraz asi mesiac pauza, ziadna stimulacia a potom necham "odbornikov" aby sa vo mne povrtali. Idem si zdvihnut naladu kavou. Len dufam, ze k nej najdem kusisko cokolady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati je mi to líto! :frowning2: Ale držím palce, aby při laparce našli příčinu a oni jí pak vyléčí a nebude miminku už nic bránit a cestu si k vám najde cobydup! :wink:
Jo a čokoláda je správná volba! Taky po ní v tichle chvílích sahám :sunglasses:.
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dnes boduješ!!! :sweat_smile:
30. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, nezúfaj, u nás takisto 3IUI negat... no raz to vyjde, neboj, sme tu s tebou :wink: cmuky
idem si dať čokoládku aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby, ja som zistila, ze z tej cokolady mi zostalo dost malo :frowning2: . Esteze som nasla aj cokoladovy liker - lepsie ako drotom do oka :grinning: .
30. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati to jo! Čokoládový likér...mňam... :grinning:
30. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si dala čokoládovú zmrzku, alebo aspoň puding :dizzy_face: mňami
30. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam ten puding beriem... :dizzy_face:
ale chudnem, tak nemôžem :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo bodujem? :sweat_smile:
30. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati neboj ja na ňu pôjdem pri mojom šťastí tiež.. :grinning:
30. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tie tvoje krásne výroky... :wink:
30. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - asi som sa zbláznila už :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už viem prečo sa nám nedarí... xixixi..
aha toto motto :

Tajomstvo úspechu je vybrať si z dvoch možností tú tretiu.

:grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak som zvedavá,ktorá pojde skor na laparku.Ja sa budem vééééééééélmi ponáhľať,ja vas asi všetky predbehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zmrzku bych si taky dala holky :grinning:, i když přiznávám že tu né čokoládovou. Ale teď tady začali prodávat pistáciovou od Carte Dor a nic lepšího jsem snad v životě nejedla, mňaminka největší :grinning: :sunglasses:.
Moni hubneš? Já se přiznávám že jsem to teď díky Utroši trochu nezvládla a nevařím úplně dietní jídla už, ale snažím se pořád nejíst tolik. A dál se snažím hodně chodit i když poslední dobou mě po větším pohybu dooost bolí podbříšek :frowning2:.
Holky vás tu teď tolik čeká laparka? :confused: No budu všem moc držet palce ať je to O.K. a najde se problém, který se vyřeší a co nejdřív bude těhu :slight_smile: :wink:.
30. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555 - ja idem až keď nevyjde IUI.. takže mám ešte čas :grinning:
30. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendu- musím už dačo robiť so sebou... :wink:
30. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...chcem sa opytat dopadol mi zle postkointalny test...nemate niektora z vas podobnu skusenost?som zufala co bude dalej...strasne chceme mimčo ale zial nedari sa:(
30. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to počujem prvý krát.. prepáč neporadím ti
30. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to znamena ze moj krcok vytvara protilatky spermiam...cize sa nedar otehotniet...fnuky
30. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. do IP ti napišem meno jednej kočky ktorá s tým po síce 5 rokoch otehu prirozdene i napriek tomu že IVF im nevyšlo. tušim tak to bolo.. :wink:
30. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok