IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
uyuy
30. mar 2010
ahoj hopie
aj ja asi buduci tyzden idem na prvy IUI. som velmi zvedava jak to dopadne. kolko to trva? citila sa volaco ked to robili?
katkaajurko
30. mar 2010
no IUI sa nebojim - bojim sa - ze sa nezbavim bakterii a nikdy sa tym padom IUI ani nedockam 😞
hopie
30. mar 2010
uyuy
neboj sa .. ja som necítila ale vobec nič, je to ako gynekologické vyšetrenie, zavedú zrkadlá a to bolo to jediné , čo som cítila(a to nebolí 😉 ), potom mi už len pán doktor povedal hotovo.. cca celý zákrok max 2 minuty
uyuy
30. mar 2010
hopie
to je dobre, lebo ja som taky bojko. a toto vsetko je pre mna nove a neviem co ma caka. uz som bola na laparoskopii, teraz hormonalna liecba a potom... velmi dufam, ze volaco sa podari, lebo uz dva roky sa snazime a nic. a to je hlavne, ze obidvaja sme vporiadku. takze neviem vcom je problem.
hopie
30. mar 2010
uyuy
kludne aj psychika , ked moc chcete, hlavne prosím ta , nie že sa upneš hned na prvé IUI , že to vyjde určite a potom ta to zlomí, treba verit , byt optimistický, ale zachovat klud a brat to tak ako je, niekomu sa podari hned , niekto má cestu dlhšiu.
Každopádne veeelmi držime palčeky a vela vela štastíčka 😉
uyuy
30. mar 2010
hopie
aj ja vam drzim palceky. a budem optimistka, kludna. uvidime, co bude dalej. dakujem za odpovede.
hopie
30. mar 2010
uyuy
není zač a bude to dobré neboj 😉
bobi3
30. mar 2010
uyuy, to akoby som čítala o sebe... ja som tiež po laparke, HP v poriadku, spermie ukážkové, folíky pekné a nevyšlo ani jedno z 3 IUI 😢 nám ostáva asi už len IVF, no aj tak tomu celému už vôbec nerozumiem :-|
monika0001
30. mar 2010
Keď nemáme úspešnú minulosť , nie je to dôvodom k tomu, aby sme nemali úspešnú budúcnosť

🙂
maticap.
30. mar 2010
Tak dámy, je to v haji. Aj by som pouzila ostrejsi vyraz, ale naco? 3.IUI negativne. S doktorom sa stretnem az dalsi stvrtok, ale podla vsetkeho sa laparke nevyhnem. Takze teraz asi mesiac pauza, ziadna stimulacia a potom necham "odbornikov" aby sa vo mne povrtali. Idem si zdvihnut naladu kavou. Len dufam, ze k nej najdem kusisko cokolady. :-p
vendulak
30. mar 2010
Mati je mi to líto! 😞 Ale držím palce, aby při laparce našli příčinu a oni jí pak vyléčí a nebude miminku už nic bránit a cestu si k vám najde cobydup! 😉
Jo a čokoláda je správná volba! Taky po ní v tichle chvílích sahám 😎.
bobi3
30. mar 2010
moni, dnes boduješ!!! :-N
bobi3
30. mar 2010
mati, nezúfaj, u nás takisto 3IUI negat... no raz to vyjde, neboj, sme tu s tebou 😉 cmuky
idem si dať čokoládku aj ja :-p
maticap.
30. mar 2010
diky baby, ja som zistila, ze z tej cokolady mi zostalo dost malo 😞 . Esteze som nasla aj cokoladovy liker - lepsie ako drotom do oka 😃 .
vendulak
30. mar 2010
Mati to jo! Čokoládový likér...mňam... 😃
bobi3
30. mar 2010
ja by som si dala čokoládovú zmrzku, alebo aspoň puding x-) mňami
monika0001
30. mar 2010
mnaaam ten puding beriem... x-)
ale chudnem, tak nemôžem ]-( 😎 :-p 😃 😃 😃
monika0001
30. mar 2010
a prečo bodujem? :-N
monika0001
30. mar 2010
mati neboj ja na ňu pôjdem pri mojom šťastí tiež.. 😃
bobi3
30. mar 2010
moni, tie tvoje krásne výroky... 😉
monika0001
30. mar 2010
bobi - asi som sa zbláznila už 😃 😃 😃
monika0001
30. mar 2010
a už viem prečo sa nám nedarí... xixixi..
aha toto motto :

Tajomstvo úspechu je vybrať si z dvoch možností tú tretiu.

😃 😃 😃
v555
30. mar 2010
Ahojte 😃 😃 😃 😃
Tak som zvedavá,ktorá pojde skor na laparku.Ja sa budem vééééééééélmi ponáhľať,ja vas asi všetky predbehnem :-p :-p
vendulak
30. mar 2010
Tak zmrzku bych si taky dala holky 😃, i když přiznávám že tu né čokoládovou. Ale teď tady začali prodávat pistáciovou od Carte Dor a nic lepšího jsem snad v životě nejedla, mňaminka největší 😃 😎.
Moni hubneš? Já se přiznávám že jsem to teď díky Utroši trochu nezvládla a nevařím úplně dietní jídla už, ale snažím se pořád nejíst tolik. A dál se snažím hodně chodit i když poslední dobou mě po větším pohybu dooost bolí podbříšek 😞.
Holky vás tu teď tolik čeká laparka? =-) No budu všem moc držet palce ať je to O.K. a najde se problém, který se vyřeší a co nejdřív bude těhu 🙂 😉.
monika0001
30. mar 2010
v555 - ja idem až keď nevyjde IUI.. takže mám ešte čas 😃
monika0001
30. mar 2010
vendu- musím už dačo robiť so sebou... 😉
makovicka53
30. mar 2010
ahojte ...chcem sa opytat dopadol mi zle postkointalny test...nemate niektora z vas podobnu skusenost?som zufala co bude dalej...strasne chceme mimčo ale zial nedari sa😞
monika0001
30. mar 2010
tak to počujem prvý krát.. prepáč neporadím ti
makovicka53
30. mar 2010
to znamena ze moj krcok vytvara protilatky spermiam...cize sa nedar otehotniet...fnuky
monika0001
30. mar 2010
aha.. do IP ti napišem meno jednej kočky ktorá s tým po síce 5 rokoch otehu prirozdene i napriek tomu že IVF im nevyšlo. tušim tak to bolo.. 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli