• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ved ani ja ...ja uz asi nic nebudem skusat skusala som cilli a kde som nikde
22. okt 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prej je to na všechno :slight_smile:, hlavně na imunitu
22. okt 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu mam asi zlu ked som stale chora a stale mam herpes
22. okt 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to určitě :frowning2:
někdo ještě pije ten nápoj aloe, neznám to, ale je to dobré podle toho co slyším
22. okt 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz nejako tomu neverim tym veciam
22. okt 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víš jak se říká...víra tvá tě uzdraví :slight_smile:
22. okt 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja verim ale uz neviem ci je to dobre aj boha neviem preco narkomani maju deti a ja nie
22. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, tak to nesmíš brát! Moji známí taky hned otěhotněli, málem mě to položilo! Byla jsme moc smutná, snad sem jim to ani nepřála, my máme skoro všechno, rozestavěný dům, dobrou práci, docela slušný příjem, hodnou rodinu...a mimi pořád nikde. Prostě někomu to trvá dýl což je případ tady nás všech. Důležité je, že se máme o koho opřít a nějak to zvládneme. Tchýně mi jednou řekla, tak jízlivě, měla by ses víc modlit....reakce na to, že stimulujeme....a to ten náš miláček u toho ani nebude....no děti.....ale to je vaše věc, pitka na zabití, ale co nadělám, že? Hlavně klid :slight_smile:
22. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viem ze raz sa to podari
22. okt 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě
přijdeš mi moc smutná
22. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som skoro stale tak....
22. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ne! ty se v tom úplně topíš, to přece nejde. Musíš se trochu od toho odprostit a jít dál, pokud tě to úplně pohltí...nijak tomu nepomůžeš. a jak reaguje manža, když jsi tak smutná?
22. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snazim sa byt vesela ked pride mozbo preto som smutna lebo som sama
22. okt 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prootže se přetvařuješ, mluvila jsi s ním o tom? Já se jednou manžovi zhroutila a tos měla vidět ten fičák! Že si ničeho nevážím, všeho mám plno, vše chci hned a dítě je to, co teď nemám, že mám být ráda, že se máme dobře, stavíme dům, stěhujeme se a já jen to dítě. To ti byl průplach a to mi ještě řek, že jestli budu v takovém stavu, tak ho nikdy mít nebudu. Ve všem má pravdu :frowning2:
22. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani nikto to nevie vies ked sopm sa vydala tak som stratila aj kamosky asi tak to je u nas
22. okt 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže kvůli tomu tě opustily kamarádky? Tak to buď ráda, protože to nebyly kamarádky. Opravdové přítelkyně tě podrží v jakékoliv situaci.
22. okt 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hej tak po svadbe sa vsetko meni
22. okt 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nás asi ne, přijde mi to lepší a pár těch nejbližších holek mi zůstalo
22. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne nie len internet a co tu poznam dievcata len tie mam
22. okt 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se kvůli manžovvi stěhovala 100 km, kamarádky tu nemám žádné, jen dvě tři se kterýma zajdeme sem tam na véču, ty nej mám daleko,a le pravidelně si voláme a stýkáme se.
Myslím, že by sis měla s manžou sednout a říct mu to, jak se cítíš opuštěně, nebo začít něco dělat, svičit, chodit aspoň do kosmetiky, něco si koupit. Hele, kdybys nebyla tak daleko, tak tě někam vemu :slight_smile: a to by sis užila srandy
22. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa snazim tereaz setrit rada varim a vysivam asi budem to robit...
tak ja som sa stahovala 250km
22. okt 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky pořád vařím, za chvilku budu jako koule :slight_smile:))
22. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budem vsetci
22. okt 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes se jdu nechat udělat krásnou :slight_smile: pak zafičím do města a odpo pojedu na domek
22. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre...aj ja by som sa ale naco ..
22. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na co? třeb proto, aby ses cítila dobře, kvůli sobě, maželovi, to já si říkám, dokud můžu chodit hezky oblečená a upravená tak co by ne? ty máš normální depresi, to jinak není možné
22. okt 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pani haf mateří kašičku jsem taky užívala, poradila mi jí paní ve zdravé výživě, bylo to v době, kdy jsem měla nízkou děložní sliznici, zlepšilo se to, takže efekt asi byl, užívá se jí malé množství, neměli by jí lidé s alergií na med, je zakázaná v těhotenství!!

:slight_smile: kuspitka- k ovu testům o vlivu tekutin jsem věděla, omezovalo mě to, ale vždy jsem snížila jejich příjem. Vrazila jsem do toho spoustu peněz a nepřesvědčily mne. Tak jsem nad nimi zlomila hůl. Ale vím o spoustě holek, u kterých ovu spolehlivě ukázaly

:slight_smile: wrtulka mě laparoskopii dělali jako jednu z vyšetřovacích metod, v době kdy jsme začali řešit, že se nám nedaří miminko a ještě jsme vůbec netušili, že skončíme v caru. Samozřejmě že laparka nebyla prvním vyšetřením, předcházelo vyš. krve na hladiny hormonů...,spemio...zkrátka takové ty méně invazivní

:slight_smile: domcek zdravím :slight_smile: Na imunologické vyšetření jste nebyli? V diskusi art české budějoviceII (ze včerejšího dne se dozvíš víc)
22. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som ribrala tak nic na seba nedam potom vsetkom som tucna..ale bojim sa chudnut
22. okt 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani haf zažila jsem něco podobného-s manžou, taky má ve spoustě věcí parvdu
22. okt 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka Ty jsi opravdu moc smutná, můžu Ti nějak pomoct
22. okt 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok