• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
krásne ránko babule :slight_smile:

bubli, to je skvelé, konečne ďalšia tehulka... blahoželám a opatruj sa!!!

moni, tak len nech poriadne mrchovatie mrcha jedna mrchovatá :wink: super, teším sa

maticap, je mi to ľúto, a čo teraz? :confused:

dasty, tak pfuj, pfuj, pfuj, nech to vyjde :wink:

brunetka, drž sa a šup do ďalšieho kola :wink:

hopie, ahoj :wink:
31. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dakujem a posielam strasne vela pozitivnej energie...a budem vas chodit pozerat a povzbudzovat. :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka přidávám se ke gratulaci paráda.
dasty tobě držím vše co mám aby to klaplo,aby jste nemuseli jít na ivf jako my
31. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, no ja vlastne tretí týždeň marodim, fyzicky to nepotrebujem ale psychicky som sa z toho vážne potrebovala dostať doma v kľude. Už je mi lepšie.
Minulý týždeň som bola ja u Dr. Durechovej, bola veľmi zlatá, trochu ma vyhrešila, že som nemala ísť do nemocnice ale zavolať jej na mobil, hoci bola nedeľa presne na obed, hlavne keď som jej povedala o odbornosti doktorov v NR nemocnici. Je to normálne aby jeden gynekolog nevedel čo je to inseminácia??? a pár iných dosť blbých prešlapov. No môj prvý pobyt v nemocnici nič moooc. Jedno viem iste, v NR nerodím.
Teraz sa chystám na laparku, hneď po prvom "normálnom" menzese, teraz sa to nedalo, hoci som to chcela už mať za sebou .Takže asi tak.
31. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, ale z teba sa teším moooooc, tentokrát to vyjde apríl je štatisticky veľmi dobrý mesiac na otehotnenie. :wink: :wink: :wink:
31. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
bublinka tak to je úžasná správa hneď takto za rána, konečne si to tu prelomila! Dúfam, že Ťa budeme všetky pekne nasledovať. Gratulujem z celého srdiečka :wink: Opatrujte sa :wink: Bola si na krvičke???
31. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka, laparku zvládneš, neboj, držím paľuchy :wink:
31. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - je mit o ľúto.. aj moja obvodná dr sa smiala keď som jej minulý rok povedala, že idem na insemináciu, že to sa vraj robí kravám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže ten dr nebol asi ani posledný ani prvý.. :grinning: :grinning:

ak to nevyjde laparka čaká aj mňa.. a pri mojom "šťastí" na ňu pôjdem. :grinning:
A je mit o jedno celkom. aspoň budem vedieť na čom sme.. :grinning: :wink:
31. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj me je dneska ale zle:(((, dúfam , že to odtrpím niejako v praci
31. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby počúvajte...včera sa mi dostalo do uší , že v Heliose ešte od januára neschválili ani jednu žiadosť na IVF :frowning2: Teraz keď sa tie poisťovne zlučovali...no chápete to???
31. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, koľký DPO si?
31. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - hej povráva sa to.. ale neboj oni sa dajú do kopy a bude dobre... :wink:
31. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, 7-alebo 8 podla toho ako prasknul folík pro pregnyle(prvý krát som po pregnyle hned blinkala , tentokrát nič , až teraz, je mi zima a mám husina a prsia ma bolia tak , že sa snad ani nenadychnem, do dnešného rána mi bolo báječne , cítila som sa úplne normálne , ale dneska ráno som musela spapat utroš , lebo som nestíhala zaviest , tak mi pluha jedna robí zo života peklo) :unamused:
31. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni kamoška čaká od januára na schválenie IVF a stále nič :frowning2: Veď to je na porazenie :frowning2:
31. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi
únavu som ani nezmienila... tá sa mi zdá pri utroši jeho súčastou
31. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj baby , to ivf schválenie je sila :frowning2: , hádam u vás to bude iné :wink:
31. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky potřebuji poradit brala sem clostik 2 až 6 den a sem trochu zmatená z děložního čípku, včera dopoledne krásně měkej, odpoledne tvrdý a polstivý na pohmat a dnes je zas měkký. Já s v něm vůbec nevyznám. A ovu test dnes ráno pozitivní. A přitom hlen byl již předevčírem. Mohu s zeptat co si o tom myslíte? Jinak bych měla jít zejtra na první IUI
31. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to by mohlo byť uhniezďovanie... ale aj utroš :confused: kedy budeš testovať?
hoppie ja som si utroš vždy len zavádzala a v robote, nikdy som si po ňom neľahla, nemyslím,že je to treba.
Ahoj maticap,
najlepšie je ísť na laparku, lebo keby máš napr.nepriechodné vajcovody, zbytočne budeš do seba pchať hormóny, zbytočne to budeš platiť a hlavne stratíš kopec času. Hej, asi tak 2 roky dozadu som začala mávať silné bolesti pri menštruácii, také až neznesitelné. Také som predtým nemávala. Nepripisovala som tomu nejaký význam. Skrátka bolesti. No až po laparke som pochopila čo bolo ich príčinou. Endometrióza. Teraz už také bolesti nemávam. Akokeby bola endometrióza neaktívna, neviem . Ak sa bojíš laparky, nemáš sa čoho. Nič to nie je a hlavne budeš vedieť na čom si.
Musím už ísť, bežím do práce. Podvečer sem zase nakuknem a počítam vás. Pekný deň
31. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ešte jednu otázočku mám na Vás. Robili Vám kontrólny UTZ pred samotným vykonaním IUI?
31. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - mne nie..
a s tou poisťovňou viem, že je to teraz také... kamoška mi tiež čaká :frowning2:

Preto ja nechcem do IVF ísť. Radšej kašlem na to a pôjdem do adopcie.

brunetka - presne preto ja tu laparku beriem v poho.. aspon zistím, či je všetko O.K. :wink:
31. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, budúci týžden , podla toho jak sa odhodlám :slight_smile:), medzi 6-7-8 aprílom, to by som mala byt medzi 13-15DPO , na teste , pokial by malo byt tehu už hádam aj niečo bude a nie pregnyl... začínam byt z toho malinko vyštavená, do práce vstávam okolo piatej , lebo jazdím cez celů Prahu-to je tak na hodinu a pol autom aby som bola v kanclu ked odchádzam o šiestej tak na pol osmu... domov prídem najskor po siestej a úplne mrtva(a zluxujem čo sa doma dá, a v práci by som tiež zožrala aj kreslo s počítačom:slight_smile:))
makinka
no ale me vyteka taký biely výtok(až hrudky) stále potom (myslím , že rozpustený utroš), ale máš asi recht , v podstate je to jedno či spapám alebo zavediem,ten výtok je stále, tak už radšej budem len zavádzat...
maticap, aj ja som po laparke a doporučujem ju :wink:
31. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, me tiež nie..
31. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni teraz keď pôjdem na druhú IUI si ten UTZ vyžiadam, nech som si istá že vajíčko prasklo :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, mne pri dvoch áno, pri prvom nie...
31. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie mne utroš vytekal stále - všetko som vždy mala na intimke. A to som sa snažila si ho vždy zaviesť čo najhlbšie :wink:
31. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya:slight_smile:))nápodobně
31. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, ty si Slovenka či Češka? prepáč, že sa tak pýtam... :confused: ja mám momentálne tiež taký bielkavý výtok a utroš som nebrala :grinning: kto sa už má v tých našich telách vyznať :angry: tak držím palčeky, aby ten testík bol pozit :wink:

moni, ty radšej adopciu ako IVF? :fearful:
31. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, inak myslím si , že po pregnyle praskne , ak je folik zrelý tak určite a me pichali dávku 10 000, tak myslím , že praskoll (už som raz túto dávku brala a pri kontrole po folíku ani chýru)na tutku, lebo druhy den..(pichali o šiestej večer) presne o šiestej si myslím , že som zovulovala, zrazu zle tak dve hodiny a potom som zas nevedela , že sa niečo deje, tak si myslím , že som zovulovala v stredu (24 hodín) a ne vo štvrtok ráno ked bola IUI(teda 36 hodín).. ale sú to len moje domienky :wink: :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok