• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
bubli
jaaj a ešte som si dneska so srandy zmerala aj BT , normal pred ovkou mám 36,8, po ovke tak 37,2-37,4... teraz 37,6.. trošku viac jak normalne , ale aspon viem , že ovulacia bola a teplota sa drží(teplotu mávám "trošku" vyššiu :grinning: )
31. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka
ako som už písala bobi .. tak asi medzi 6-8 aprílom...radšej si dávam rozpatie , uvidím ako na tom budem s náladou aj so psychikou
31. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie...ja som nemala vobec chut testnut, ja som si bola 100% ista, ze tam bude /..no a vidis...nie kazda to citi a nie kazda ma priznaky...ja som si to predstavovala tak, ze budem mat x priznakov, ani testovat nebudem musiet :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka
no uvidíš potom neskoršie ,či budú chute, nevolnost a tak... :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bublinka gratulujem a neboj nic, ja som tiez nemala priznaky ziadne :slight_smile: a v podstate som uz v piatom mesiaci a stale ich nemam :slight_smile: akurat som bola unavena ale to vsetko prislo az neskôr

všetkym vam drzim palce
31. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka dakujem!
Vsetky tehulky pisu, ze ich bolia prsia, ja nic, ani napatie, nic...len strasne nafuknuta som...bez toho, ze by som cosi zjedla.
A naopak, unavena nie som, praveze nemozem spravat :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - vidíš a ja nie som ani tehu ani nečakám výsledok a bolia ma aj za Teba :sweat_smile:
31. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka avooj.. :wink:
31. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni dik...som to na teba preniesla :slight_smile: to znamena, ze ma nasledujes :slight_smile:
31. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika :slight_smile: stale vas citam a silno drzim palce a verim ze druhe IUI ti vyjde :slight_smile:

bublinka - unava bola len vecer ale cez noc som vobec nespala som sa zobudila o nejakej jednej a do rana nic hoci som bola unavena :slight_smile:, ja som mala klasicke priznaky na menzes - bolelo ma brucho. Inak absolutne nic - tak sa toho vobec neobavaj. Niekto ma priznaky skoro, niekto neskôr a niekto ani vobec nie a ma uplne bezproblemove tehotenstvo. A neboj oni sa urcite objavia len trosku neskôr :slight_smile: Ja som mala HCG 122 v den testu :wink:
31. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Alienka za povzbudenie :slight_smile: v ktory den ti brali krv? Teda kolko od IUI alebo DPO si bola?
A s tym spanim to mame teda rovnake...ja som to pripisovala rozruseniu zo zistenia, ze som tehu...zaspala som pri telke a potom uz nie a nie...
31. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som 14 DPO
ja osm to tiez pripisovala rozruseniu a nedockavost a trochu obavy z prvéhho UTZ či bude vsetko OK. UTZ bol super ale nocne pozeranie do steny pokracovala, aj teraz par noci spim a potom opat nie,

stale som cakala na tie ranne nevolnosti na ktore sa vsetky stazuju a az v stvrtom mesiaci ma obcas naplo pri umývaní zubov
31. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli s vložkou medzi nohami :grinning: :grinning:

alienka - Ďakujem.. ja neverím.. ja len čakám.. :wink:
31. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ver ta velmi obdivujem ako to vsetko zvladas statočne - raz to predsa vyjst musi nie?
31. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ja vôbec nie som statočná... to len tak vyzerám. svoje by Ti vedela napísať kaciatko :sweat_smile: .. Ona mi vždy pomôže postaviť sa, vďaka jej do vždy dokážem a dokážem začať znova. Ona mi vo veľa veciach otvorila oči i keď možno sama o tom nevie....
To že som prežila minulý rok beriam ako taký malý zázrak i keď na zázraky neverím... :grinning:
A tento rok? Proste som si po tom všetkom povedala, že viac sa trápiť už nemôžem.. Ako trocha smútku tam určite je.. ale tento rok ma čaká prvá dovolenka, v júni ukončím rekvalifikáciu foto kurzu a preoste sa na to upínam a snažím sa vytešovať čo najviac...
Je to taký môj obranný systém, či ako to mám nazvať...
Snažím sa ...
31. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka tak sa nebudem bat prveho UTZ :slight_smile:
Moni...obranny system zaberie, verim tomu :slight_smile:
31. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby me teraz zaberie asi jedna velká dávka čokolady...aby som došla domov .. mám dost pre dnešok :slight_smile:)))
31. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...
nie si velká bojovníčka.... :dizzy_face:
31. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie děkuji :wink: , trochu mě překvapilo, že jste žádali o IUI a čekali na schválení, to jsem ještě neslyšela, že by se muselo žádat předem........no nic, optám se, až to bude aktuální :wink:
31. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie ja som si miesto čokolády dala pomaranč a teda moje chuťové bunky to neuspokojilo :angry:
Ale dnes som čítala, že pri chudnutí si netreba odopierať sladké, lebo vraj aj to telo potrebuje.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

a dakujem babuľky :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
31. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka
podepisovali jsme takové papíry(možná to bylo kvůli tomu gonalu a jinak by to nebylo , to už nevím , ten nám musela pojištovna schválit ) :wink:
31. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, pre dnešok sa lúčim ..teším sa na vás zajtra(možem si odškrtnut další den, jupíí)

:astonished:
31. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ja som na tom podobne, aj mne kači veľmi pomohla :slight_smile: a trápiť sa už nebudeme, nie sme až také slabé, aby sme to nezvládli, nie? :wink: moc moc na teba myslím...

hopie, papa, pekný večer :slight_smile:
31. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - tak! :wink:
31. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie tiež prajem krásny večer :slight_smile:
31. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja som sa rozhodla, že sa vrátim k spiningu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... kedysi som chodievala pravidelne, no od laparoskopie a počas polročného šetrenia v rámci pokusov o otehu som prestala, a aj tak nepomohlo :unamused: Takže po sviatkoch začínam a veľmi sa teším, jupí :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile:

bublinka - velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hurá další těhulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc ti to přeju!!!!
31. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmitecka - my jsme nic ke schválení nepodepisovali před IUI.A IUI nás stálo 250,-Kč za katetr :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - tak to u tebe vypadá nadějně, takové krásné vajíčko a sliznice :slight_smile:
A dnes ti je divně - že by došlo k zahnízdění :wink:

Jinak díky všem za držení pěstiček a palečků :dizzy_face:
31. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - ty seš teda sportovkyně!to já jsem pěknej lenoch.V léťe na kolo, v zimě na lyže to jo,ale huntovat se v posilovně, na to jsem líná.To já se každej den jdu s bafanem projít tak na 2h ven na prochajdu a to mě stačí..... :dizzy_face:
31. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok