IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
hopie
31. mar 2010
bubli
jaaj a ešte som si dneska so srandy zmerala aj BT , normal pred ovkou mám 36,8, po ovke tak 37,2-37,4... teraz 37,6.. trošku viac jak normalne , ale aspon viem , že ovulacia bola a teplota sa drží(teplotu mávám "trošku" vyššiu 😃 )
hopie
31. mar 2010
bublinka
ako som už písala bobi .. tak asi medzi 6-8 aprílom...radšej si dávam rozpatie , uvidím ako na tom budem s náladou aj so psychikou
bublinka11
31. mar 2010
Hopie...ja som nemala vobec chut testnut, ja som si bola 100% ista, ze tam bude /..no a vidis...nie kazda to citi a nie kazda ma priznaky...ja som si to predstavovala tak, ze budem mat x priznakov, ani testovat nebudem musiet 🙂
hopie
31. mar 2010
bublinka
no uvidíš potom neskoršie ,či budú chute, nevolnost a tak... 🙂
alienka22
31. mar 2010
ahojte
bublinka gratulujem a neboj nic, ja som tiez nemala priznaky ziadne 🙂 a v podstate som uz v piatom mesiaci a stale ich nemam 🙂 akurat som bola unavena ale to vsetko prislo az neskôr

všetkym vam drzim palce
bublinka11
31. mar 2010
Alienka dakujem!
Vsetky tehulky pisu, ze ich bolia prsia, ja nic, ani napatie, nic...len strasne nafuknuta som...bez toho, ze by som cosi zjedla.
A naopak, unavena nie som, praveze nemozem spravat 🙂
monika0001
31. mar 2010
bubli - vidíš a ja nie som ani tehu ani nečakám výsledok a bolia ma aj za Teba :-N
monika0001
31. mar 2010
alienka avooj.. 😉
bublinka11
31. mar 2010
Moni dik...som to na teba preniesla 🙂 to znamena, ze ma nasledujes 🙂
alienka22
31. mar 2010
ahoj monika 🙂 stale vas citam a silno drzim palce a verim ze druhe IUI ti vyjde 🙂

bublinka - unava bola len vecer ale cez noc som vobec nespala som sa zobudila o nejakej jednej a do rana nic hoci som bola unavena 🙂, ja som mala klasicke priznaky na menzes - bolelo ma brucho. Inak absolutne nic - tak sa toho vobec neobavaj. Niekto ma priznaky skoro, niekto neskôr a niekto ani vobec nie a ma uplne bezproblemove tehotenstvo. A neboj oni sa urcite objavia len trosku neskôr 🙂 Ja som mala HCG 122 v den testu 😉
bublinka11
31. mar 2010
Dakujem Alienka za povzbudenie 🙂 v ktory den ti brali krv? Teda kolko od IUI alebo DPO si bola?
A s tym spanim to mame teda rovnake...ja som to pripisovala rozruseniu zo zistenia, ze som tehu...zaspala som pri telke a potom uz nie a nie...
alienka22
31. mar 2010
bola som 14 DPO
ja osm to tiez pripisovala rozruseniu a nedockavost a trochu obavy z prvéhho UTZ či bude vsetko OK. UTZ bol super ale nocne pozeranie do steny pokracovala, aj teraz par noci spim a potom opat nie,

stale som cakala na tie ranne nevolnosti na ktore sa vsetky stazuju a az v stvrtom mesiaci ma obcas naplo pri umývaní zubov
monika0001
31. mar 2010
bubli s vložkou medzi nohami 😃 😃

alienka - Ďakujem.. ja neverím.. ja len čakám.. 😉
alienka22
31. mar 2010
monika ver ta velmi obdivujem ako to vsetko zvladas statočne - raz to predsa vyjst musi nie?
monika0001
31. mar 2010
alienka ja vôbec nie som statočná... to len tak vyzerám. svoje by Ti vedela napísať kaciatko :-N .. Ona mi vždy pomôže postaviť sa, vďaka jej do vždy dokážem a dokážem začať znova. Ona mi vo veľa veciach otvorila oči i keď možno sama o tom nevie....
To že som prežila minulý rok beriam ako taký malý zázrak i keď na zázraky neverím... 😃
A tento rok? Proste som si po tom všetkom povedala, že viac sa trápiť už nemôžem.. Ako trocha smútku tam určite je.. ale tento rok ma čaká prvá dovolenka, v júni ukončím rekvalifikáciu foto kurzu a preoste sa na to upínam a snažím sa vytešovať čo najviac...
Je to taký môj obranný systém, či ako to mám nazvať...
Snažím sa ...
bublinka11
31. mar 2010
Alienka tak sa nebudem bat prveho UTZ 🙂
Moni...obranny system zaberie, verim tomu 🙂
hopie
31. mar 2010
baby me teraz zaberie asi jedna velká dávka čokolady...aby som došla domov .. mám dost pre dnešok 🙂)))
hopie
31. mar 2010
moni...
nie si velká bojovníčka.... x-)
sedmitecka
31. mar 2010
hopie děkuji 😉 , trochu mě překvapilo, že jste žádali o IUI a čekali na schválení, to jsem ještě neslyšela, že by se muselo žádat předem........no nic, optám se, až to bude aktuální 😉
monika0001
31. mar 2010
hopie ja som si miesto čokolády dala pomaranč a teda moje chuťové bunky to neuspokojilo ]-(
Ale dnes som čítala, že pri chudnutí si netreba odopierať sladké, lebo vraj aj to telo potrebuje.. :-p 😉

a dakujem babuľky x-) x-) :-N
hopie
31. mar 2010
sedmitecka
podepisovali jsme takové papíry(možná to bylo kvůli tomu gonalu a jinak by to nebylo , to už nevím , ten nám musela pojištovna schválit ) 😉
hopie
31. mar 2010
tak holky, pre dnešok sa lúčim ..teším sa na vás zajtra(možem si odškrtnut další den, jupíí)

:-o
bobi3
31. mar 2010
moni, ja som na tom podobne, aj mne kači veľmi pomohla 🙂 a trápiť sa už nebudeme, nie sme až také slabé, aby sme to nezvládli, nie? 😉 moc moc na teba myslím...

hopie, papa, pekný večer 🙂
monika0001
31. mar 2010
bobi - tak! 😉
monika0001
31. mar 2010
hopie tiež prajem krásny večer 🙂
bobi3
31. mar 2010
babule, ja som sa rozhodla, že sa vrátim k spiningu :-p ... kedysi som chodievala pravidelne, no od laparoskopie a počas polročného šetrenia v rámci pokusov o otehu som prestala, a aj tak nepomohlo :-| Takže po sviatkoch začínam a veľmi sa teším, jupí 🙂 😃 :-p
dasty79
31. mar 2010
ahoj kočky 🙂

bublinka - velká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 Hurá další těhulka 🙂 🙂 🙂 Moc ti to přeju!!!!
dasty79
31. mar 2010
sedmitecka - my jsme nic ke schválení nepodepisovali před IUI.A IUI nás stálo 250,-Kč za katetr 🙂
dasty79
31. mar 2010
hopie - tak to u tebe vypadá nadějně, takové krásné vajíčko a sliznice 🙂
A dnes ti je divně - že by došlo k zahnízdění 😉

Jinak díky všem za držení pěstiček a palečků x-)
dasty79
31. mar 2010
bobi - ty seš teda sportovkyně!to já jsem pěknej lenoch.V léťe na kolo, v zimě na lyže to jo,ale huntovat se v posilovně, na to jsem líná.To já se každej den jdu s bafanem projít tak na 2h ven na prochajdu a to mě stačí..... x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli