• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte
je tu niekto koho IUI bolelo alebo komu sa nedalo dostať cez krčok? :sweat_smile:
31. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka - mně teda IUI bolelo. Byla jsem dnes na prvním a bylo to nepříjemné jak sv...ňa. Doktorka si na mě dokonce musela vzít dětské zrcátka protože velké se mi tam nevlezly :confounded: Ty dětské tam prý zajely jak po másle (těma velkýma se mi tam nemohla dostat), ale aj tak jsem to všechno cítila a jen se modlila ať už je konec.... A pak mě ještě tak hoďku bolelo břicho, ale pak už to bylo OK :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysy - tak mna to boli stale - mala som nejak blbo uzavretu branku - a musel to robiť nasilu. :pensive:
31. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka - hmmm, tak to ti nezávidím :unamused:
31. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja tu skor len citam ako pisem..kedze mna prve IUI len caka...ale ked citam ze niektore to bolelo...pomooooc :confused: mne robili prefuky...ci ako sa to vola a to teda bolelo nenormalne...vtedy som si povedala ze uz viac snad bude boliet len porod...ale ako citam..zeby nie????? ja cakam na MS asi tyzden po velkej noci...lieky uz mam doma..a ideme na to... :grinning:
31. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu ono to normalne nie je
boli to len v pripade že to je ako ja blbo položena branka dostala sa tam doki len nahodou
ale tteda ked sa dotkol maternice a zaltačil tak som myslela že mi vybehnu oči.
ale to som asi fakt vynimka skôr
takže vôbec sa neboj - ty to určite nebudeš mať tak ako ja
31. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sysysy aj ja som bola dnes - na prvom iui kedy ideš na krv?:
31. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka - já se hlásím, mě podvakrát IUI bolelo.Nemohl se do mě dostat přes krček a pak to mám i ve zprávě,
že IUI proběhlo obtížně za pomocí AVF amerikánu - takže mě to dělal američan :grinning: a pak jsem taky proto i špinila :confused:
Ale co bych pro miminko neudělala.Závidím těm holkám co to maj za 2minuty hotový - mě tam doktor morduje 10 minut určitě :fearful: Ale já to vydržím a teď věřím, že přes tu bolest se snad zadaří :slight_smile: Bylas dnes na 1.IUI?
31. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě vždy dr. musí ten krček jakoby skřípnout tím amerikánem - vždy mě řekne ať zakašlu a pak mu to jde trošku líp.
Sám dr. říkal, že IUI je rychlý zákrok - ale že já si teda vytrpím.Prostě někdo to má užší....co se dá dělat...
31. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neukludnili ste ma :grinning: ale neva, uvidime cca o 3tyzdne..a potom vam dam vediet...ale mna by neprekvapilo kebyze ma to boli...mne co sa moze to sa mi skomplikuje...my totiz oficialne nemame ziaden problem...no je pravda ze pri prefukoch sa lava strana nepodarila pretlacit...tak uvidime..ale dam vediet...nech tu zlepsim statistiku...tie co to mate prave za sebou...drzim palce...kazda pozitivna sprava je pre ostane optimisticka :wink:
31. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu - neboj, většinou to nebolí.To je jen pár vyjímek - myslela jsem, že jsem sama a koukám, že ne.I jery to bolelo .....
Tak pak dej vědět.My taky nemáme žádný problém :confounded:
31. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty tak to si môžme podať ruky
presne americka svokra - štipalo to bolelo tahalo no otraaaaaaaaaaaaaaaaas
bude sranda ešte no
snad to vyjde
31. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! :grinning:
Alabu-tebe robili prefuky pod rontgenom alebo laparoskopiu???
Mna IUI bolela tak normalne ako ked ti beru vzorku z krčka maternice,len take štipnutie,ale ty to vydržíš,nie je to až také olestivé :wink:
31. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerryjanka,nečítala som,ale už si po??kolko si mala oocytov :sweat_smile:
31. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555...nerobili mi to pod rontgenom ale s ultrazvukom..a vtedy sa nepouziva kontrastna latka ale fyziolog.roztok...cize robili mi to pekne bez narkozy...nikdy viac...dufam :frowning2: laparku mne doktorka vobec nenavrhla...vraj toto je lepsie..mensi zasah..tak neviem :wink:
31. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu neboj bude to určite v pohode. Mňa to prvý raz nebolelo vôbec, druhý krát dosť aj zákrok, aj potom.Avšak to druhé vyšlo, za bábenko by som tú bolesť absolvovala aj každý deň. O andelíčka som bohužiaľ aj prišla ( pred tromi týždňami), takže teraz laparka a potom sa uvidí, či opäť IUI alebo rovno IVF.
Držím palce nech tvoja prvá IUI je aj posledná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jerryjanka chcem sa opýtať, ty si bola po laparke v zápätí aj na IUI.
31. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555
vpravo jeden ten je pase
vlavo dva
31. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na laparo som bola začiatkom februara
potom som jeden cyklus s clostilom 3x1 ovulovala len vpravo - tam mam nepreichodny vajcovod
a teraz som jedla 5 clostilov denne a konečne sa prebral aj lavy sviniar takže vlastne 8 tyždnov po laparo bolo iui
31. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu-tak to som ešte nepočula a už som toho videla dosť :unamused:
Jerry-tak to je super.urodička pekna :wink:
31. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekna - tak uvidime či spermijky pridu do cieľa
31. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prídu,musia :angry: :wink:
31. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre dam im rozkaz :grinning:
31. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brunetka, dik. :wink: Neviem preco mam k laparke taky postoj - ako ked sa napr. bojite pavukov a predstavite si, ze vas niekto zatvori do miestnoti plnej takej havede... tak taky ja mam strach z laparky, narkozy a vsetkeho okolo toho. neviem to vysvetlit. ved som zdravotnik. alebo prave preto? Uz to nebudem rozoberat.
Buduci stvrtok idem za dr. a uvidime co vymysli. Ale okrem laparky asi nic. Potom sa ozvem. musim ist na poradu :rolling_eyes: .pa! :dizzy_face:
1. apr 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jsem tu nová. Trochu jsem pročítala a doufám, že se můžu přidat. Zítra jdu na první IUI.
1. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:

dasty, keby som mala aj ja psíka, tiež by som strávila viac času prechádzkami, tie ja môžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale spining je super, to ťa tak dobije energiou :wink:

alabu, určite to nebolí ako prefuky, ja som to necítila skoro vôbec, takže kľud :wink:

sysysy, ty si tiež mini, keďže musela brať na teba detské zrkadlá? leboja mám s tým problém občas tiež :unamused:

jerryjanka, tak blahoželám, teraz už len aby sa tí dvaja našli ap oriadne sa zabývali :wink: opatruj sa! kedy budeš testovať?

mati, už zasa? :frowning2: laparku zvládneš!!! takže kľud :wink:
1. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

alabu IUI oproti HSG (prefuky) nie je absolútne nič. Vôbec sa nemusíš báť :wink: Mňa to tiež nebelelo, len keď sa dotkla maternice a pomaly vypúšťala spermošov tak som cítila taký tlak inač všetko v pohodičke.

lenkaj vitaj medzi nami :wink:

bobi krásne ránko prajem :slight_smile: cmukes
1. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya, děkuju :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kenyi :slight_smile: kedy druhé IUI?
1. apr 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem z toho pěkně nervozní.
1. apr 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi akurát teraz ráno sa mi spúšťa mrška takže cca 10.4. SONO na folíky a potom IUI :wink: Ináč mrška prišla na 3 deň po vysadení utroša.

Lenkaj neboj zvykneš si :wink:
1. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok