• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
byla jsem v patek na kontrole, tam mi zjistili, ze mam 16 mm a v sobotu jsem si pichla injekci a v po dopoledne byla ta IUI.
od patku vecer jsem ovulaci strasne citila, bolelo me dost bricho. Snad nejvic v sobotu a v nedeli. Mela jsem strach, ze uz v pondeli bude pozde.
1. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaradicek a v po ti ještě dělali utz?To tam ještě byl folík?a nebo už bylo po ovu?
1. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UTZ mi uz nedelali.
1. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já téď měla taky 1 folík 17 mm :wink: Dnes mě začínaj bolet prsa - ta injekce, to je věc, po ní mě vždy bolí prsa.
1. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky kontrolny utz nerobili ani mne a pritom ja som si uz bola ista, ze je po ovu, ze vajko prasklo...my sme poistovali aj doma 2 dni pred IUI, keby nahodou a spermijky bud vydrzali alebo pockalo vajko :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, to jsem mela taky. Asi jeste 10 dni po injekci. Ted me take trochu boli,ale to se s tim vubec neda srovnat
1. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď práve kamaradicek , ja som bola na sone tiež v piatok , mala som folik 18mm, v sobotu o 21:00 som pichala pregnyl 5000 j. a v pondelok o 9:40 bola IUI.
Tiež mi nerobili UTZ , obávam sa že už mohlo byť neskoro. K ovu príde do 36 h., tak kľudne môže prísť aj do 24 h.. Čiže keby prišla do 24 h. v pondelok je už neskoro, no nie?
1. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya, ako som ja pisala, v pondelok mi pichli pregnyl, k ovu doslo isto v utorok rano a v stredu bolo IUI. Hovorila som to lekarovi a on ze vajko prezije 12 - 24 hod. A vidis, som tehu...ale opakujem, poistili sme pre istotu aj v pondelok vecer.
1. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave, take jsem nad tim porad premyslela a chtela jsem v so a nedeli sexikovat, ale manzel nechtel, mel mit mim.3 dny abstinenci, nema totiz moc dobre spermo. IUI je jen o stesti a nahode.
My jsme to pojistili po IUI :slight_smile:
Ano, aj nam kazali prve IUI poistit po, ale teraz by to bolo asi zbytocne...
1. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my take:slight_smile: rekla mi to i doktorka, ze pak uz naopak zase musime :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vlastne nevim, jestli maly kamaradicek je z IUI a nebo byl zplozen prirozenou cestou:slight_smile:
1. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzel musim uz koncit, pa zitra.hezky vecer. :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli takže keď ste v pondelok večer poisťovali, tým pádom nebola 3 dňová abstinencia? Mne dr. vravela , že by mala byť min. 2-3 dni. A je to tak, že vajíčko dokáže byť oplodnené až 24h???
1. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavně, že tam je malej kamaradicek a malá bublinka a je jedno, jestli to je přirozeně a nebo z IUI :slight_smile:

Jdu za manžílkem - pěkný večer všem :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kenya nam to vyslovene Dr. kazal, ale moj mm ma vyborny spermio. Islo o to, ze povodne malo byt IUI v utorok, ale zial, manzel bol sluzobne cely den prec a nedalo sa s tym nic robit. Asi to bol osud, mozno keby sme neboli poistili v pondelok, nic z toho nie je. A vlastne pauzu sme mali 2 dni...necele... :slight_smile:
Na nete sa docitas o vajicku rozne nazory, taky najprijatelnejsi som citala, vraj 17 hodin, ale vsetko zalezi od kvality vajicka. Mozno tie naj vydrzia cakat aj 24. Moj Dr. mi vzdy povedal, keby bola zena oplodnitelna len v sekunde, kedy folik praskne, mali by sme teda podstatne viac prace :slight_smile:
Kenya ver, hlavu hore...takto isto som ratala, kalkulova aj ja...a prislo to, ked som to vobec necakala :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya - nám říkali absenci 3-4 dny a to máme výborné spermio :slight_smile:

Spermie na vajíčko počkají asi 48hodin a vajíčko počká na spermie....taky nějakou dobu....
Teď nevím, jestli jsem to nepomotala.Ale mě dr. říkal, že je lepší, když spermoše počkají
na vajíčko :slight_smile: Ale příroda si to stejně udělá jak chce :sunglasses:

dobrou kočky
1. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem bublinka - budem veriť, dúfať že príde rad aj na mňa :wink:
1. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isto iste si v poradovniku aj ty...babo caka na vhodnu prilezitost, kedy pride :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my máme ukážkové spermie, tak verím že by to mohlo naozaj vyjsť :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, kamaradicek každopádne Vám moc, moc, držím palčeky :slight_smile:
1. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty netuším, prečo tá laparka, ale som s tým v podstate spokojná, aspoň budem vedieť, že som naisto v poriadku tam vnútri. Ja som otehu už dvakrát a obidvakrát z pravého vaječníka , ten ľavý asi nejak moc nefunguje,keď mu trošku pomôžu bude šanca vyššia. Bojím sa neskutočne,ale beriem to tak, že šanca dostať sa do cieľa sa zvýši. :wink: :wink:
1. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mám jeden problémik, jaksi som nejak vypadla z tej tabuľky ja som sa nemazala.
No medzi tehulky už nepatrím :frowning2: , ale kvôli štatistike. Houby, zapíšem sa hore medzi snažilky a verím tomu,že do leta bude zas dole a hotovo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ináč neviete, čo je so Xenou, naposledy viem, že bola v nemocnici s podozrením na mimomaternicové a nejak sa neozýva, ak som niečo neprehliadla. Dúfam, že dopadla lepšia ako ja a Sobcek :confounded: .
1. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka - asi bych měla jít na krev 14.4., ale nepůjdu...pokud do té doby dostanu MS, tak to je jasné, že je to zbytečné a pokud MS nedorazí, tak stejně ještě počkám týden...asi si toho 14.4. udělám jen testík...

boby - zas tak úplně mini nejsem :grinning: , ale tam dole mám všechno mini, to je fakt :slight_smile: , jak jsem byla na roční prohlídce po porodu, tak doktor nevěřil, že mám stejně malou dělohu jako před otěhu...prý je to jak u malé holky....no nevím teda :unamused:

A ještě k IUI - mně Dr. řekla, že po Pregnylu se vajíčko uvolní NEJDŘÍVE za 36 hodin (pro to taky odběr vajíček před IVF plánují tak do 34hod). A u někoho to prý může být za těch 36 hod. a u někoho i 48h. Já si píchla pregnyl v pondělí v 17hod. a Dr. tipovala, že by se vajíčko mohlo uvolnit v úterý v noci a ve středu v 11.hod. jsem měla IUI. Před tím nám styk nedoporučovali, ba naopak až po IUI...A když mi dělali IUI, tak Dr. říkala, že mám krásný hlen, takže si myslím, že to zrovna ovulka probíhala. Jo a jak bylo včera to IUI, tak se máme tulit až do pátku :confounded: a v neděli mám začít užívat/zavádět utroš.
1. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 14.4 už objednana na krvičku
ale či budem testiť predtym to je vo hviezdach
1. apr 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mám dotaz, začala som brát utrošík hned večer v den IUI, snad to nie je na škodu , to som bola den po ovulácii...

inak krásne na Slovensku sviatočné , bohužial v Čechách pracovné ráno :grinning:
2. apr 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky a krásné ránko.
Taj já jsem 2 den po IUI a jsem zvědavá. Před tím mi dokyn udělal UTZ a z úsměvem na tváři mi oznámil že došlo k superovulaci což by vysvětlovalo ty silné křeče které sem v průběhu 2 dnů měla. NO jsm na to zvědavá. Teď už nás čeká pár dní doufání ž se ve povedlo. Al od toho zákroku prostě druhej den jsem začala mítpocit jako kdyby bylop něco v mě na víc co by tam bjt nmělo, asi mi z toho všeho hrab. :D
A co vy holky jak vy?
2. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
všetkým prajem krásne veľkonočné sviatky....hlavne veľa vody " aby sme boli kráááásne" :wink: :wink: :wink:
2. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya
fuuuuj vodu nieeeeeee :confused:
2. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok