• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte dievcata, prajem malo vody a vela sibacov

sobcek- to mi je luto, a co to vlastne znamena GEU
5. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hujer91:
mimoděložní
5. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak dobré ránko holky:
já mám normálně pocit že jsem sežrala celé železářství může to dělat ten duphaston? tu pachuť?
5. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jak jste se tu bavily o amerikánech tak na mě je musel použít taky aby si trochu přitáhnul čípek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.angell - a neleze na tebe angína? To vždycky bývá taková železitá pachuť...... a jinak mně duphaston nic nedělal a teď, jak mám utroš, tak o něm ani nevím, protože si ho dole zavádím...
5. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:
právě že sem úplně v pohodě, jen pořád spím a sem unavená a ty tlaky ale jinak sem úplně v pohodě. já duphaston teda polykám ale ještě 2 den po IUI sem měla takovej pocit jako kdyby tam doktor něco zapoměl :grinning: :grinning: ale to bylo jen ty dva dny. Tď prostě asi pakatím. Tak nějak jsem se o tom bavila z maminou a ta říkala že je možné že se mi uhnízďuje vajíčko a nebo je to taky tím jak jsme se na to docela upnuly ale přitom jsem v žádném stresu (teda až na pár vyjímek ale ty nejsou k tomuhle)
5. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.angell - já taky pořád jen spím a jím - zrovna teď jsem se vzbudila a jsem jako by mě někdo praštil do hlavy :rolling_eyes: ...asi to způsobují ty progesteronové hormony :grinning: A ono je jedno jestli se ty léky polykajjí nebo vkládají dole, mně se teda moc do vkládaní dole 3x za den nechtělo, neb jsem měla strach, že to půjde ze mně ven :grinning: a v práci by mi to bylo nepříjemné. Ale v poho, nic ven nejde, asi se to tam nějak vstřebá. A Dr. říkala, že vkládání má lepší účinek než polykání, tak uvidíme......

Jinak dnes se dcerka vzbudila s pláčem, že se jí zdálo, že měla sestřičku a ona žádného sourozence nechce a že je ráda, že ta ségra už zmizela a byl to jen sen....zůstala jsem na ni hledět s pusou dokořán neb se před ní vůbec nebavíme, že bysme chtěli mimčo. ...........její reakce mně úplně vyrazila dech :fearful:
5. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no asi jo jsem jak mddvěd, kterej se ukládá ke spánku, akorát mi leze na nervy hnusnej lepkavej hlen a výtok co mám od včerejka
5. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky děvčátka přišla jsem pozdravit já měla bohužel pracovní víkend tři noční brrr jak já je nesnáším,tak jak slavíte velikonoce?dostali jste aspon pořádný nášup?! :angry: :grinning:
5. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak mňa chytá nervozita, včera som mala krásny folík 21mm, večer som dostala pregnyl a zajtra ráno idem na IUI, no lenže... doteraz som cítila folík, ma pichal na tej strane a dnes ho už necítim, stresujem či už nepraskol skoro :frowning2:
5. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky - taky jsem vás přišla pozdravit a popřát pěkný zbytek dne.

sliver - zítra držím pěstičky
5. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver těžko říct mohl a nemusel prasknout držím pěstičky aby to dopadlo dobře
5. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.angell - hlen je mooooc dobré znamení :slight_smile:
5. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no něco jsem o tom četla, ale výš jak nedělám si moc iluze abych pak nebyla zklamaná ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver:
věřím že neprasknul, držím vše co držet jdeee :wink:
5. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko holky :frowning2:
som zmatená, 12den po IUI , 13 DPO, robila som si testík včera večer mi to nedalo a //(druhá slabá ružová), dneska ráno // druhá slbá ružová(pregnyl to už byt nemože- oba ale best 2, neviem či mu verit, lebo rapiclear s kapátkom mi nevyšiel a je viac citlivý:((
6. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile: ako sa máte? niečo nové? idem pokukať... :wink:
6. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno všem :dizzy_face:

Držím všem co jdou na UTZ, nebo na IUi a nebo na krvičku pěstičky :wink:

hopie - Pregnyl se drží dost dlouho v těle.Vím, že minulý cyklus to takhle měla Bobi3 .Ještě bych hopie s testem počkala, říká se nejdřív 14dní po IUI.
6. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, držíme dnes palčeky, verím, že folík počkal, držkaj sa :wink:

hopie, to je predsa super!!! podľa mňa si tehu, testom sa už teraz veriť dá, ako sa cítiš?
6. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Hopie, nemyslim si, ze by si mala v sebe Pregnyl este 13 dni po jeho pichnuti. Co sa tyka testu Rapiclear, mne 10 citlivost ukazala uplne slabunky tienik, takmer nic nebolo vidno a mamatest citlivost 25 mi ukazalo slabu, ale peknu ciarku. Takze nezufaj, test si sprav zajtra rano a uvidis. Drzim silno palce!!! :slight_smile:
6. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosím Vás o radu. Na 13 deň cyklu som poodstúpila IUI. Doktor mi povedalže ma brať od 14. dňa cyklu- 10dní utrogeston t.j do 24 dňa cyklu 3X1 tabletku denne vkladať. Povedal mi len že o 14 dní si mam potom urobiť tehotenský test ziadne sono ziadny odber krvi. prosím Vás ako dlho ste vy brali utroš po IUI. Menezes by mi mal prísť po vysadení utrogestonu: Bojím sa že ak som tehotná a vysadím utorgestan može mi to uskodit. Dakujem
6. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa to tiež nie je pregnyl
6. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bych zkusila testnout zítra ráno a to už bude jasný.Budem držet pěstičky.Že by další těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A máš třeba i nějaký příznaky????
6. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som babulky unavená, trošku mi je blbo.. ale zas nie niejak extrémne, a bolia ma kríže a cítim maternica a spodok, tak best vyšiel , slabučké ale vidí ich aj kolegynka, ale čítala som na best , že je nespolahlivý vychádza slabo aj falošne pozitiívny, ked teda vysiel best s citlivostou 20 ako to ze nevysiel rapiclear ale s kapátkom s citlivostou 10?
Niejak tomu celému neverím(best vyšiel vcera dokonca večer :slight_smile:)))- ale hovorím , je to slabučké, dneska ale vybehla slabučka čiarka behom 2 minút)
6. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tunusa no neviem, preco ti to takto naordinoval lekar, ja som mala po IUI utrogestan 2x denne, vecer vklad, rano normalne zapit a po krvnych testoch mi zostava do 12tt... A neviem, ak by si bola tehotna, ci vysadenie utrogestanu nieco sposobuje... :confused:
6. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie skus zohnat mamatest a testni zajtra rano. Ak by si nevydrzala, aj v priebehu dna, ale rano by to malo byt istejsie...
Ja som tiez videla poriadne tie ciarky az po vyschnuti testu :slight_smile:
6. apr 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - uvidíš zítra.Pročítala jsem diskuse - kdy testit po Pregnylu a tam holky psaly, že to dřív jak 14 dní po Pregnylu nemá smysl - že jsou pak falešný naděje.Ale třeba už Pregnyl z těla yprchal - názory jsou různý.Ale zítra když bude čárka sílit, tak to je jasný :wink: :wink: :wink: Vypadá to nadějně.
6. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - 30.03. - clostil 2x1 a 07.04. UTZ
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Kenya83 - 3.4. - clostil 3x1, 10.4. (10DC) UTZ
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 9.4. sepsat žádost na ivf (a jde se do toho)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - 2 IUI 26.3. - 9.4. krvicka
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 6.-7.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 31.3.2010 IUI - 14.4.2010 krvička
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF
hopie-po stimulácii, 24.3-ovulace (10DC), 25.3.-1IUI
sobcek- 1. IUI pozitivne, ale GEU. Po operacii, cakam na termin v CAR
Snow.angel - 31.3.2010 IUI - 13.3. má přijít mrcha

Tehulky po iui:
ell - 1.IUI-pozitivne - 2 chlapčekov
emers - 2.IUI pozitívne
alienka22 - 3.IUI-pozitívne
alimak - 1.IUI-pozitívne
lucinda3 - 3.IUI-pozitívne
lumcag - 3.IUI-pozitívne
terasa - 1. IUI - pozitívne
pantomima - 1 IUI - pozitívne
xena - 2 IUI - pozitívne
bublinka11 - 2. IUI pozitívne
kamaradicek - 1. IUI pozitívne
6. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty uuuf .. no tak uvidíme... zas si ale myslím, že kdyby to byl pregnyl , tak musí vyjít na 10tkovým natutku ne? a tam nic.. testnu asi zítra, možná odpo nevím .. byla jsem klidounká celou dobu , ale ted mám nervy jak blázen
bubli... no zkúsim...a ano , po vyschnutí testu je tam slabunká na obidvoch
6. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie toto iste som riesila aj ja, ten Pregnyl. Ale pri prvom IUI som nemala na 12 DPO nic, uplne biely test, takze ak by sa pregnyl drzal v tele, tak tam cosi mam...takze preto som teraz 13 DPO po testiku zacala verit, ze to nebude pregnylova ciarka...
A tvoje nervy chapem, ja som spravila 5 testov, co som neverila :slight_smile:
6. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok