• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dasty79
já jsem cca 6 den po IUI a to když dělal doktor sono tak řekl že je nejvyšší čas IUI udělat což bylo 31.3 a ten den mi ráno folík rupnul a od včera pocity jako by měla přijít mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty- chtěla bych testit až 14DPO - takže až příští středu, no ale nevím jestli to vydržím :grinning: , ale budu muset, neb co jsem si četla o tom pregnylu, tak radši pozdějc a mít jistotu než si dělat falešné naděje :rolling_eyes: a nebo do té doby MS dorazí sama a mám to vyřešené :grinning: :grinning: :grinning: .......A já si ještě říkám, jestli ty tlaky nemůže způsobovat i ten utroš, jak se tam dole rozpouští :confounded: .... Ale zas mě uklidňuje, že jedna holčina z jiné diskuse co je po IVF a čeká mimísky, tak ta taky měla bolesti na MS a nic.... KÉŽ by nám to všem vyšlo....a třeba snow to uhnizďování pozná podle špinění a my podle bolestí :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - ty si neměla pregnyl? a jak víš, že toho 31.3. folík praskl? Mně jak dělali IUI ve středu, tak mi kázali ještě do pátku se tulit a utroš nasadit až v neděli. Já si píchala pregnyl v pondělí, když měl folík 18mm, tak tipuju, že do středy porostl ještě o nějaké 2 mm :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, s dr jsme se o žádným plánu..jako kolik IUI udělat, nikdy nebavily...chci ještě poslední IUI a po létě kdyžtak IVF..jen na domácím snažení to nechat nechci, ale do IVF se mi ted nechce..tak aspoň tak...já byla rozhodnutá vyčerpat všech6 pokusů IUI, ale ted už neeee..je to záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hoppie, jj, jmenovkyně :grinning: snad už to dopadne..tobě moc držím pěsti a dej vědět :dizzy_face:
6. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:ne pregnyl sem nepotřebovala. 31 ráno pozit ovu test a ve 4 už folík ruplej a tekutina byla vidět a v 11 v noci se to udělalo
6. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy - já chci taky testit až aspoň 14 dní po IUI,ale taky nevím jestli to vydržím.
Dnes mě začaly bolet prsa - to vsugerovávání je hrozný, mě už fakt hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
Tlaky v podbřišku nevím jeslti může způsobovat utroš, ale já minulý cyklus měla
taky utroš a podbřišek mě bolel jen 1.den a pak vůbec.....
6. apr 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79 a jakej je rozdíl mezy utroušem a duphastonem?
6. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - je to to samé :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty79: aha :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny,
tak dnes som bola na svojom druhom IUI
všetko bolo OK, už len čakať a čakať.............
stala sa mi taká divná vec, že som poobede trošku krvácala, ale nič hrozné, asi to je súčasť toho, predtým som nešpinila, no hádam to prejde
Stalo sa to aj niektorej z vás?
6. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver - to je tím, jak ti tam dole manipulovali, to se stává i při běžné prohlídce. To čekání je fakt hrozné. Taky by někdo mohl vymyslet nějaký test, že se těhu pozná hned na druhý den a pokud se těhu nekoná, tak honem spustit MS a začít se snažit odznova :slight_smile:, prostě žádné prodlužování :grinning:

snow - aha, tak to je super, že ti to Dr. udělal v 11hod. večer a před tím ti ještě udělal UTZ a viděl tekutinu, to v našem caru se UTZ před IUI nedělá, spoléhá se na načasování pregnylu

dasty - mně prsa bolí automaticky vždy ode dne po ovu, to je takový můj signál, že ovu proběhla a od té doby bolí pořád jak čert, vždycky to povolí až s příchodem MS. A když jsem tak zpětně vzpomínala, jaké úplně první příznaky těhu jsem měla, aniž jsem to věděla, tak vím, že mi po tom, jak jsem vstávala z postele vždy projela hrozná bolest v podbříšku jako by mi tam někdo vrazil nůž...a taky mě několik dní šíleně bolela hlava, takže jsem do sebe ládovala jeden ibalgin za druhým :wink: a jinak jsem nepozorovala žádné příznaky :wink:, ale já jsem těhu zjistila až v 6tt., takže netuším které dny tyto příznaky byly :unamused:
6. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:
no má to jeden háček, je to soukromej gynekolog kterej dělá na privátní klinice takže sme to platily všecno
6. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo to čakanie je hroznéééé

aj mne robil sono pred IUI, to robieva vždy, videl žlté teliesko a tekutinu, minule dokonca videl ešte folík akurát pred prasknutím....
6. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi povídejte mě z toho hrábne z toho čekání
6. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.angell - a kolik jste Vás tedy IUI stálo? A stimulovala jsi něčím?
6. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no IUI s UTZ 2400,- clostík a duphaston 600 a vyšetření 600 ale zas spermio grátis
6. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá,
tak asi planý poplach, dnes ráno best 2 slabulinká čiarka(20 citlivost), mamatest(25 citlivost) nič(je tam ale napisane , ze testovat mozno uz v den ocakavanej MS, tu mam dostat sobota, nedela), som 14DPO 13 po IUI, zajtra sa asi vyberiem na krv na vlastnú past a bude jasno. Kázali mi testovat , až ked mi nedojde MS , ale ako , ked nevysadím utros?no neviem ... som zmatená, možno testujem príliš skoro, čo by ste mi poradili? Moj nazor- holt caka nas druhe kolo :frowning2:
7. apr 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Hopie...ja hned, ako som nasla i ked slabu druhu ciarku, tak som sla na krv, hoci som mala ist az o 3 dni. A vlastne po krvi som si bola ista, nakolko hcg bolo 161...cize ranne stadium tehotenstva :slight_smile: Ak mozes a mas moznost ist na krv, utekaj hned, takto budes len nervozna, a to nie je dobre.
7. apr 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli... kolkaty den si robila testik a kolkaty si isla na krvicku , myslim , ten testik , kde bola ta slabulinka ciarka, lebo teraz mi mamatest vyschol a je tam velmi , ale velmi slabulilinka ciarka...fakt ta krv to bude istit... toto su nervy .. zlata stimulacia
7. apr 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie ja som robila test 13 DPO...12 den po IUI...a najprv nic, ta ciarka tam bola az po limite a ked vyschla, tak bola krasna. Robila som aj na druhy den, dufala som, ze bude silnejsia a bola rovnaka ako ta predtym. A na krv som sla teda 13 den po IUI, ale uz som bola 14 DPO. Kedy mozes ist na krv? Dnes sa ti neda?
7. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli .. tak moja krasna nie je , len slabunka a volala som dneska na yndu a idem na krvicku
7. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utekaj a ozvi sa hned, drzim silno palceky :wink:
7. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - pokud nejsi těhu, tak MS přijde i přes utroš. Mně se kolikrát MS spustila při duphastonu už po 7 dnech užívání (takže jsem prášky ani nestihla využít celých 10dnů). Ale taky bych utíkala na krev, ať už máš jistotu.

A od jaké hodnoty Hcg se pozná, že se jedná o těhu?

snow - tak to Vás teda vyšlo draho....takže to musí vyjít. :grinning:
My platili 1100,- za transferovou soupravu + za injekce 1000,- - ale to mě ještě půlka jednoho balení zbyla---takže to mám asi na příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babule :wink:

hopie, takže nič? :angry: podľa mňa ten nápad s krvou je fajn, asi by si mala ísť... každopádne mrchu môžeš dostať aj cez utroš, myslím si teda... no možno si skoro testovala, kámoške ukázalo // až keď jej to týždeň meškalo, skôr nie a nie...

luucka, tak mi už asi len IVF... držím ti teda palčeky, aby u teba 4 IUI vyšlo a IVF nebolo potrebné :wink:

sliver, tak teda pfuj, pfuj, pfuj :wink: a krvička po zákroku je v poho, ja som to tak trošku jednorázovo mala tiež, držím palčeky!!!
7. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak já dnes mršku dostala, takže zítra jsi jdu pro injekce a pak IVF :cry:
7. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garpi, to ma mrzí, sakra :angry:
7. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp škoda :frowning2:
7. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no teď už to bude sakra boj...a ty bobi jak? V pátek ti dají injekce na IVF? nebo jdeš až následující měsíc?
Hopie..třeba jsi testila moc brzo, slabá čárka je taky čárka, krev ti to určitě potvrdí!
7. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sestricka povedala, ze hcg sa berie pozitivne od 30 viac...hopie drz sa, som zvedava!!!
7. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

garp - to mě je líto :frowning2: Ale s IVF se určo zadaří, tam je větší úspěšnost :slight_smile:

bobi - už se ti to blíží - ještě 2dny a už budeš mít plnou hlavu informací :sweat_smile:

sliver - tak hodně štěstí,ať se napoprvé zadaří :wink:

hopie - držím pěstčky, až přiběhneš z krvičky, tak dej vědět.Ale když tam je pořád slaboulinká čárečka,tak je určitě pořád naděje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

sysysy - tak to mě prsa od ovu nikdy nebolí.Až třeba 2dny před ms.
7. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok