• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
garp, tak ja akurát mrchujem :confounded: , predo mnou ďalší mesiac bez liekov a stimulky, no a po ďalšej mrche šup sa na IVF... tento mesiac ideme na dovolenku, takže aj kvôli tomu pauza... takže IVF bude asi v lete...
7. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - užij si dovču,nemysli na to a třeba mimi přijde samo :wink:

chtěla jsem napsat - DELF -ještě 2dny a bude mít plnou hlavu informací :slight_smile:
(Bobi se omlouvám)
7. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, ahoj :wink: čo by malo byť o dva dni? :confused: u mňa teda nič, ja budem mať teraz ešte mesiac pauzu... :unamused:
7. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, neva :wink: posielam cmuk :wink:

:grinning:
7. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - kam jedete na dovču? To jsem pěkný trdlo,píšu delf, že se jí blíží schůzka v CARu a čtu příspěvky bobi a tak to sesmolím dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, ideme na pár dní do Berlína, my sme na tie európske metropoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keďže sme nevedeli čo bude so mnou, tak sme sa rozhodli len pre niečo blízke, kde nemusíme letieť...
a prirodzene sa určite nezadarí, už tomu neverím :cry: už som po toľkých mesiacoch, ktoré nakoniec vždy skončili krvavo :unamused: dosť skeptická...
7. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím, je to těžký.Ale na dovče se věnuj manžílkovi - zkus na to nemyslet - já vím, že to nejde a ono se třeba fakt zadaří :slight_smile:
To budete mít pěknou dovču - odpočinete si a když vám to tam nevyjde, tak aspoň naberete hodně síly a pak se určo zadaří.
Já teď pořád doufám,že by se konečně nám mohlo zadařít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teď tomu věřím víc, než při 1.IUI, tak uvidíme.
A když ne, tak pak hned jedu do CARu sepsat žádost o IVF.Tak budem třeba stimulovat spolu :dizzy_face:
Ale já chci,aby to dopadlo teď - je to pak hrozný zklamání :frowning2:
7. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já see zbláznim to čekání je šílné :confounded: :confounded:
7. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty, dovolenka nám vychádza akurát cez plodné dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak tomu neverím, žeby to mohlo vyjsť len tak... no od poslednej stimulky mi ostal ešte nejaký clostil, tak skúsim sa trochu predtým nastimulovať jednou tabletkou denne :dizzy_face: ... dúfam, že mi to neuškodí :unamused: a ty kedy plánuješ testnúť?
7. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi aj my sme mali akurát teraz v marci dovolenku cez plodné dni :wink: to je iná náhodička
podla mna clostylom ničomu neuškodíš
aj my radi chodíme po metropolách na dovolenky, naposledy sme boli v Londyne, no sexovať sa nedalo lebo sme bývali u kamošky, tak preto sme mali mesiac brejk.
tak sme mali vo februári prvé IUI a teraz presne o dva mesiace :wink:
hlavne si oddýchni, to je najdôležitejšie, užite si to, to bude fajne
7. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi - jo jen si dej clostil, to ti snad nemůže uškodit.Užívejte si procházek po městě, po památkách.....a nech tomu volný průběh a třeba to vyjde :slight_smile: Budu držet pěstičky.Jo a dobře vám ta dovča vyšla - na plodný dny :slight_smile:
Já nevím, kdy budu testit - v po to bude 14dní po IUI, tak to zkusím vydržet do po :grinning:
7. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver - ty jsi byla na 2. iUI?Já myslela na 1.IUI.

Koukám, že dnes píšu samé blbosti, tak jdu se vyvětrat - je tam krááásně sluníčko.

zatím paa
7. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, aj my sme boli naposledy v Londýne :slight_smile: a tú tvoju dovču v jednoizbáku si pamätám :wink: my sme najprv plánovali Rím, no tam by sme museli letieť a tak nakoniec vyhral Berlín...
tiež si myslím, že clostil by mohol možno trošku pomôcť, veď budem brať len 1x1, tak dúfam, že sa nič nemôže stať... jedine tehu :grinning:

keď ja som už občas tak bezradná :cry:
7. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem dasty, tiež si myslím, že to nemôže uškodiť... hej, aj ja sa teším, že akurát cez plodné dni :slight_smile: takže sa bude bojovať :grinning:

mám vás rada babulky :slight_smile:
7. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi3:
není to jednoduché, ale drž se však ten čáp k vám také přiletí :wink:
7. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow, a vieš, že som túto nedeľu jedného videla neďaleko nášho domčeka v poli? :grinning: bol krásny, taký vznešený, no k nám sa mu nejako nechcelo :angry:
7. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi neletel náhodou smerom do ZA :wink: lebo ho čakám, vyzerám a akosi sa opozdil ...
V ríme sme boli v novembri ale Berlín je tiež dobrý nápad, navrhnem drahému a najbližšie asi pôjdeme tam :wink:
7. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie drzim palceky, hned nam daj vediet. kedy mas mat vysledky?
Ahojte vsetky ostatne, aj na vas vela myslim. drzte sa :slight_smile:
7. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi: a napsala jsi mu správnou adresu? třeba bloudí..ne já věřím že přiletí :wink:
7. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bobi :slight_smile:
tak to je super, Berlín sa Vám blíži...tak si ho poriadne užite a nemysli na plodné dni :grinning:

Hopie tak to som teda zvedavá ako to ide dopadnúť po toľkom testovaní :slight_smile: Vieš ako sa vraví? Čím viac na to myslíme, tým viac to nepôjde :wink: Preto sa "Ja" momentálne snažím na to nemyslieť a vôbec netestovať, aj tak to neovplyvníme :slight_smile:

Ahoj ell tak ako? Už to máš za pár....to je krááása. Držím moc, moc palčeky...
7. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie a daj vedieť ako dopadla krvička :wink:
7. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliver, to neviem, kam mal nasmerované, no dúfam, že k nám :grinning: potom ho pošlem do Žiliny, neboj :wink:
a Rím sa vám páčil? my sme zatiaľ boli v Paríži, Jeruzaleme, Londýne, Viedni... no a chceli by sme ešte aj Rím, Barcelonu, Florenciu, tiež Moskvu, no to už by bolo náročnejšie :unamused: veď uvidíme, či sa podarí, no ja by som asi bola najraddšej, keby prišla nútená pauza v tomto výletovaní :wink: a potom by sme šli už pekne traja :slight_smile: ... ako si trúfam, že? :grinning:

ell, a kedy máš termín? cmuky...

ahoj kenya :wink: určite na to až tak myslieť nebudem, no hlavné je, že budeme stále spolu :wink:
7. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zlaté moje dievčatá , bola som na krvičke a ultrazvuku. Výsledky krvi budú zajtra na obed, na ultrazvuku samozrejme doki nič nevidel , len sme chceli vidiet aká je sliznica a povedal , že pekne vysoko, ukazovala som mu aj testy tie BEST-2, povedal , že ano slabé čiarky tam sú, ale to ešte nič nemusí znamenat a že o všetkom rozhodne ta krv zajtra. Ani BT ak sa mi drží okolo 37,7-8 ešte nie je jasný ukazovatel:(( (inak vraj tie veci okolo best 2 -žiadny test nemože byt falošne pozitivny, len vtedy , ak testujeme skoro po pregnyle, ak tam je čiarka , tak to je proste hcg, otázka je ale či pregnylovské alebo ozaj tehu). Netváril sa ani tak , ani tak... takže ani neviem odhadnút jeho pocit.
Bolí už aj bruško ako na mršku, takže holky , asi idem s vami do druhého kola :frowning2:
Ale ste velmi zlaté a velmi vám dakujem :astonished:
7. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie mna bolelo tiez brusko na mrchu...ja som ani vo sne nepredpokladala, ze budem tehu...fakt. Pockaj do zajtra, budem tu okolo obeda netrpezlivo cakat :slight_smile:
7. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya.
som testovala len z manžovho hecu v pondelok vecer a bola slabunka palicka, potom sa mi ale s rovnakou slabou intenzitou potvrdila aj včera aj dneska.... ale su naozaj velmi slabunke... pregnyl by to byt nemal .. ten som uz mala raz 12DPO v tahu, ale boh ho vie ako je to teraz, moj tusak nie je moc dobry...ked uz aj brusino boli, a tie palicky take nic moc
ty si teraz ako na tom? este stimulujes , ci už po druhom IUI a 14 dnova mučiarna ala cakanie na vysledok?
7. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli
dakujem , dám vediet , či už s prstom dle alebo nahor :wink:
7. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie...vysoká sliznice je dobrý ukazatel! neházej flintu do žita!! věřím, že se ti to podařilo..
7. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp,
i tobé dík za útěchu, ted je každá dobrá...taky jsi říkám , že to zvládnu ted to čekání...šla jsem rovnou do krámu a chystám se jít péct perník...sladké je dobrý na nervíky :grinning:
7. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasně, děláš dobře..myslím, že testíky ti vyšly slabé, jelikož je ještě u tebe brzy na testy, když ti máš termín mršky až o víkendu..
7. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok