IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
bobi3
7. apr 2010
garp, tak ja akurát mrchujem :-S , predo mnou ďalší mesiac bez liekov a stimulky, no a po ďalšej mrche šup sa na IVF... tento mesiac ideme na dovolenku, takže aj kvôli tomu pauza... takže IVF bude asi v lete...
dasty79
7. apr 2010
bobi - užij si dovču,nemysli na to a třeba mimi přijde samo 😉

chtěla jsem napsat - DELF -ještě 2dny a bude mít plnou hlavu informací 🙂
(Bobi se omlouvám)
bobi3
7. apr 2010
dasty, ahoj 😉 čo by malo byť o dva dni? =-) u mňa teda nič, ja budem mať teraz ešte mesiac pauzu... :-|
bobi3
7. apr 2010
dasty, neva 😉 posielam cmuk 😉

😃
dasty79
7. apr 2010
bobi - kam jedete na dovču? To jsem pěkný trdlo,píšu delf, že se jí blíží schůzka v CARu a čtu příspěvky bobi a tak to sesmolím dohromady 😃 😃 😃
bobi3
7. apr 2010
dasty, ideme na pár dní do Berlína, my sme na tie európske metropoly :-p a keďže sme nevedeli čo bude so mnou, tak sme sa rozhodli len pre niečo blízke, kde nemusíme letieť...
a prirodzene sa určite nezadarí, už tomu neverím 😢 už som po toľkých mesiacoch, ktoré nakoniec vždy skončili krvavo :-| dosť skeptická...
dasty79
7. apr 2010
Já vím, je to těžký.Ale na dovče se věnuj manžílkovi - zkus na to nemyslet - já vím, že to nejde a ono se třeba fakt zadaří 🙂
To budete mít pěknou dovču - odpočinete si a když vám to tam nevyjde, tak aspoň naberete hodně síly a pak se určo zadaří.
Já teď pořád doufám,že by se konečně nám mohlo zadařít 🙂 🙂 🙂 Teď tomu věřím víc, než při 1.IUI, tak uvidíme.
A když ne, tak pak hned jedu do CARu sepsat žádost o IVF.Tak budem třeba stimulovat spolu x-)
Ale já chci,aby to dopadlo teď - je to pak hrozný zklamání 😞
snow.angell
7. apr 2010
holky já see zbláznim to čekání je šílné :-S :-S
bobi3
7. apr 2010
dasty, dovolenka nám vychádza akurát cez plodné dni :-p ale aj tak tomu neverím, žeby to mohlo vyjsť len tak... no od poslednej stimulky mi ostal ešte nejaký clostil, tak skúsim sa trochu predtým nastimulovať jednou tabletkou denne x-) ... dúfam, že mi to neuškodí :-| a ty kedy plánuješ testnúť?
sliver
7. apr 2010
bobi aj my sme mali akurát teraz v marci dovolenku cez plodné dni 😉 to je iná náhodička
podla mna clostylom ničomu neuškodíš
aj my radi chodíme po metropolách na dovolenky, naposledy sme boli v Londyne, no sexovať sa nedalo lebo sme bývali u kamošky, tak preto sme mali mesiac brejk.
tak sme mali vo februári prvé IUI a teraz presne o dva mesiace 😉
hlavne si oddýchni, to je najdôležitejšie, užite si to, to bude fajne
dasty79
7. apr 2010
bobi - jo jen si dej clostil, to ti snad nemůže uškodit.Užívejte si procházek po městě, po památkách.....a nech tomu volný průběh a třeba to vyjde 🙂 Budu držet pěstičky.Jo a dobře vám ta dovča vyšla - na plodný dny 🙂
Já nevím, kdy budu testit - v po to bude 14dní po IUI, tak to zkusím vydržet do po 😃
dasty79
7. apr 2010
sliver - ty jsi byla na 2. iUI?Já myslela na 1.IUI.

Koukám, že dnes píšu samé blbosti, tak jdu se vyvětrat - je tam krááásně sluníčko.

zatím paa
bobi3
7. apr 2010
sliver, aj my sme boli naposledy v Londýne 🙂 a tú tvoju dovču v jednoizbáku si pamätám 😉 my sme najprv plánovali Rím, no tam by sme museli letieť a tak nakoniec vyhral Berlín...
tiež si myslím, že clostil by mohol možno trošku pomôcť, veď budem brať len 1x1, tak dúfam, že sa nič nemôže stať... jedine tehu 😃

keď ja som už občas tak bezradná 😢
bobi3
7. apr 2010
ďakujem dasty, tiež si myslím, že to nemôže uškodiť... hej, aj ja sa teším, že akurát cez plodné dni 🙂 takže sa bude bojovať 😃

mám vás rada babulky 🙂
snow.angell
7. apr 2010
bobi3:
není to jednoduché, ale drž se však ten čáp k vám také přiletí 😉
bobi3
7. apr 2010
snow, a vieš, že som túto nedeľu jedného videla neďaleko nášho domčeka v poli? 😃 bol krásny, taký vznešený, no k nám sa mu nejako nechcelo ]-(
sliver
7. apr 2010
bobi neletel náhodou smerom do ZA 😉 lebo ho čakám, vyzerám a akosi sa opozdil ...
V ríme sme boli v novembri ale Berlín je tiež dobrý nápad, navrhnem drahému a najbližšie asi pôjdeme tam 😉
ell
7. apr 2010
Hopie drzim palceky, hned nam daj vediet. kedy mas mat vysledky?
Ahojte vsetky ostatne, aj na vas vela myslim. drzte sa 🙂
snow.angell
7. apr 2010
bobi: a napsala jsi mu správnou adresu? třeba bloudí..ne já věřím že přiletí 😉
sliver
7. apr 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kenya83
7. apr 2010
Ahoj Bobi 🙂
tak to je super, Berlín sa Vám blíži...tak si ho poriadne užite a nemysli na plodné dni 😃

Hopie tak to som teda zvedavá ako to ide dopadnúť po toľkom testovaní 🙂 Vieš ako sa vraví? Čím viac na to myslíme, tým viac to nepôjde 😉 Preto sa "Ja" momentálne snažím na to nemyslieť a vôbec netestovať, aj tak to neovplyvníme 🙂

Ahoj ell tak ako? Už to máš za pár....to je krááása. Držím moc, moc palčeky...
kenya83
7. apr 2010
Hopie a daj vedieť ako dopadla krvička 😉
bobi3
7. apr 2010
sliver, to neviem, kam mal nasmerované, no dúfam, že k nám 😃 potom ho pošlem do Žiliny, neboj 😉
a Rím sa vám páčil? my sme zatiaľ boli v Paríži, Jeruzaleme, Londýne, Viedni... no a chceli by sme ešte aj Rím, Barcelonu, Florenciu, tiež Moskvu, no to už by bolo náročnejšie :-| veď uvidíme, či sa podarí, no ja by som asi bola najraddšej, keby prišla nútená pauza v tomto výletovaní 😉 a potom by sme šli už pekne traja 🙂 ... ako si trúfam, že? 😃

ell, a kedy máš termín? cmuky...

ahoj kenya 😉 určite na to až tak myslieť nebudem, no hlavné je, že budeme stále spolu 😉
hopie
7. apr 2010
tak zlaté moje dievčatá , bola som na krvičke a ultrazvuku. Výsledky krvi budú zajtra na obed, na ultrazvuku samozrejme doki nič nevidel , len sme chceli vidiet aká je sliznica a povedal , že pekne vysoko, ukazovala som mu aj testy tie BEST-2, povedal , že ano slabé čiarky tam sú, ale to ešte nič nemusí znamenat a že o všetkom rozhodne ta krv zajtra. Ani BT ak sa mi drží okolo 37,7-8 ešte nie je jasný ukazovatel😞( (inak vraj tie veci okolo best 2 -žiadny test nemože byt falošne pozitivny, len vtedy , ak testujeme skoro po pregnyle, ak tam je čiarka , tak to je proste hcg, otázka je ale či pregnylovské alebo ozaj tehu). Netváril sa ani tak , ani tak... takže ani neviem odhadnút jeho pocit.
Bolí už aj bruško ako na mršku, takže holky , asi idem s vami do druhého kola 😞
Ale ste velmi zlaté a velmi vám dakujem :-o
bublinka11
7. apr 2010
Hopie mna bolelo tiez brusko na mrchu...ja som ani vo sne nepredpokladala, ze budem tehu...fakt. Pockaj do zajtra, budem tu okolo obeda netrpezlivo cakat 🙂
hopie
7. apr 2010
kenya.
som testovala len z manžovho hecu v pondelok vecer a bola slabunka palicka, potom sa mi ale s rovnakou slabou intenzitou potvrdila aj včera aj dneska.... ale su naozaj velmi slabunke... pregnyl by to byt nemal .. ten som uz mala raz 12DPO v tahu, ale boh ho vie ako je to teraz, moj tusak nie je moc dobry...ked uz aj brusino boli, a tie palicky take nic moc
ty si teraz ako na tom? este stimulujes , ci už po druhom IUI a 14 dnova mučiarna ala cakanie na vysledok?
hopie
7. apr 2010
bubli
dakujem , dám vediet , či už s prstom dle alebo nahor 😉
garp776
7. apr 2010
hopie...vysoká sliznice je dobrý ukazatel! neházej flintu do žita!! věřím, že se ti to podařilo..
hopie
7. apr 2010
garp,
i tobé dík za útěchu, ted je každá dobrá...taky jsi říkám , že to zvládnu ted to čekání...šla jsem rovnou do krámu a chystám se jít péct perník...sladké je dobrý na nervíky 😃
garp776
7. apr 2010
no jasně, děláš dobře..myslím, že testíky ti vyšly slabé, jelikož je ještě u tebe brzy na testy, když ti máš termín mršky až o víkendu..