• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
moni, avoooj, zlatíčko :wink: sa teším z tvojej úrody :slight_smile: bodaj by bola aj žatva :wink:

kenya, asi zájdem ešte k dokimu, popýtam sa :slight_smile:
7. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi opýtaj sa, uvidíš čo Ti povie :wink:

Moni ty chodíš ktorý DC na sono?
7. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya, áno, nech ma radšej pozrie, lebo tento cyklus mám mrchu dosť bolestivú, tak len dúfam, že posledné folíky praskli a nevytvorila sa cysta, lebo ináč by mi asi clostík uškodil :unamused: ach jáááj...
7. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya dnes som 11DC

baby dakujem .. ako píše Bobi len aby bola aj žatva
7. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni a stimulovala si, či je cyklus NATIV?
7. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi myslím, že je to OK, aj Ja mávam mršku prvé dni dosť bolestivú, ale to som mala vždy :grinning:
7. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya stimulka s clostilom od 3 DC 2 tabl. denne.. :slight_smile:
Bez stimulky som mala vždy len jeden folikul

bobi . micka radšej choď . presne tak.. :slight_smile:
7. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monii super, takže dvojčatká by boli super , dúfam, že to vyjde. Ináč pekný albumček si vytvorila , teda viac menej ten príbeh tvojej cesta za šťastím - pekný ale smutnučký.
Hopie
ja som testovala od 12 dňa po IUI a všetky testíky 12-16 deň boli slabučké a ani moc nesilneli, až na 17 deň bola čiaročka krásna a výrazná.Takže ja to vidím tak, že to vyšlo. Tfuj,tfuj nech to nezakríknem, ale prajem Ti to mooooc. Teda nám všetkým.

Mne sa už pomaly blíži termín mršky, teda potratila som 14, takže niekedy po 14 by som to mohla dostať, uvidíme. Doki vravela, že to môže trvať aj 6 týždňov. Vybavujem interné predoperačné na tú laparku, bojím sa ale už to chcem mať za sebou a hurá do ďalšieho snažilkovania.
7. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - tak držím pěstičky na pátek - ať dopadnou ty dvojčátka :dizzy_face:

bobi - radči běž k dr. :slight_smile:
7. apr 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - tak ať zvládneš laparku a pak už bude vše dobré. Jistě už je mimísek za dveřmi :slight_smile:
Ty jsi testila od 12 dne po IUI a to jsi měla Pregnyl,nebo ne????
7. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka smutný tak ako som ja a celé naše snaženie :wink:
Proste som mala slabú chvíľku. Ten príbeh som poslala do časopisu :wink:
a ďakujem. dúfam že aspoň ten jeden bude... :slight_smile:

a o tej laparke micka môžem otázku? kde ti to budú robiť? Lebo ja sa na ňu tiež chystám.. radšej ako potom byť sklamaná :wink:

dasty - ved budem informovať :wink:
7. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - opravdu hodně smutný příběh :frowning2: Ale věřím, že teď už tě čeká jen to pěkné, když jsi se vrátila na místo činu.....
Tak teď jistě začíná ta šťastná etapa - jistě se miminko za chvilku podaří.Věř tomu :wink:
7. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty čiarka tam bola už 12 dní po IUI a bolo to mimi, nie pregnyl
Moni- dám si to urobiť v iscare, bude to robiť Dr. Durechová. Viem, že ona na rozdiel od ohromne "skvelých" NR doktorov v nemocnici to urobí poriadne, pekne všetko preskúma. Je tam síce rozdiel v cene v nemocnici by to bolo zadara a poležala by som tam minimálne tie 3-4 dni, v iscare budem dopllácať asi 200 euro a pustiam ma domov v deň laparky, ale určite sa to oplatí.
7. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka preto som sa pýtala lebo som chcela vedieť či to ona robí. Ďakujem.. tiež pôjdem teda s nou v tom :grinning:
a tých 200€ môj zaplatí jedna radosť len aby ma domov ešte v ten deň pustili :grinning:
7. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka - to je pěkné, že tam byla druhá čárečka už 12 dní po IUI.Tak to vypdadá, že to hopie opravdu vyšlo :sunglasses:
Na Slovensku máte hrozně drahé zdravotnictví :unamused: , to úplně koukám :confused: U nás v soukromých CARech to nevyjde takhle draze.Ale hlavně, že tam je pořádná péče a že to je další pozitivum k mimískovi :slight_smile:
7. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asty - mne už je to všetko jedno. zaplatím si za to a nech mám pokoj. čo narobíme :wink:
7. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč - som ti meno dokafrala.. Dasty.. prepááčč!!!! :sweat_smile:
7. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekedy sa človek na peniaze nepozerá hlavne nech je všetko tak ako má byť!!!
aj ja som ochotná dať zato všetko, každé ojro!!!
7. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - v pohodě, nic se neděje :slight_smile:
Doufej a ona laparka nebude ani potřeba
:wink:
7. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím, peníze nejsou všechno.
Taky jsem připravená jít do IVF a zaplatit si to vše - hlavně,ať už čekám miminečko :slight_smile:
Ale jen mě dostalo, že to máte o dost dražší :unamused:
7. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty - beriem teda xixixi..

a aha čo som našla pred chvíľou vonku :wink:

nech nám prinesie šťastie veľkéééé
7. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - je čtyřlístek, ten jsem v trávě nenašla ani nepamatuju.Určitě ti přinese štěstí :wink:

Já mám v albu taky 1čtyřlístek pro štěstí a taky na něj věřím :dizzy_face:
7. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som späť, bola som na prechádzke so psíkom. Moni 200 euro je to pre VŠZP, neviem, ako pre iné poisťovne, sú tam rôzne doplatky, ale ja myslím,že až taký rozdiel to nemôže byť.
Ináč čo sa týka peňazí, keby som vedela,že to pomôže, aj barák by som predala.
Minule som tu tak peklikávala témičky a našla som babenku, kt.mala nejaký problém,tak si našli náhradnú matku niekde v Amerike, tam je to legálne a stálo ich to celé 2miliony.
7. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makinka ja mam tiež VŠZP :wink:
makinka tak zas toľko by som nedala... ako túžim po diaťati najviac ako viem túžiť. trápim sa veľmi, ale 2 milióny??? nee... preto odmietam IVF. Príde mi strašne nespravodlivé platiť toľko za to..

babulky opusťam vás. musím si ísť chvilu ľahnut. idem zomrieť už od bolesti.. už to nevládzem trpieť. juj.. už 13 deň ma hlava bolí ako keby ju za to niekto platil.. juj...

cmuky zatiaľ
7. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasty keby si videla koľko som ich našla minulý rok... všetky mám aj odfotené. ani jeden som nevynechala nič z toho :wink:
7. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - uvidíš, že nám přeje tento rok :wink: Rok 2010 se dočkáme a budem těhulky :dizzy_face:
7. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chci takýýý už nevim jak se zabavit, nudim se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno všem :slight_smile:

hopie - myslím na tebe a čekám krásné hodnoty hcg :dizzy_face:
8. apr 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby asi nič... dnes ráno už test nevyšiel :frowning2: , musel to byt pregnyl tak čakám , že aj telefon bude jasná správa :frowning2:
8. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie: třeeba to bude úplně jinak :wink:
8. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok