• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
snow.angell
jsi moc zlatá , ale moc tomu nevěřím :frowning2:
8. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie:
a jak dlouho jsi po? že by se pregnyl držel tak dlouho?
8. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow, dnes přesne 14 dní po IUI, kdybych byla těhu , myslím , že testík by byl pozitivní
8. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko moje :slight_smile:
8. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie:
neztrácej naději :wink:
8. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, to ešte nie je isté, že by bol pozitívny... ako som už písala, kámoške ukázal // až keď jej to týždeň meškalo, no zasa neviem koľký DPO bola, no ešte nevešaj hlavu... kedy sa dozvieš výsledok? moc moc na teba myslíme... :dizzy_face:

kenya, ja nemávam mršku až tak bolestivú ako je táto posledná (bodaj by bola posledná :grinning: ), no som rada, že aspoň prišla na čas a je, lebo viem, že aj s tým sú niekedy problémy... no zvažujem toho dokiho, myslela som, že k nemu pôjdem až po dovolenke :unamused:
8. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata co noveho?

pribudli nejake tehulky? Dlho som tu nebola, ja cakam na schvalenie ziadosti IVF.

Kaciatko
monika ako? v akom stadiu ste teraz?
8. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi, dneska okolo obeda, včera som šla radšej na krv,bude istotka
8. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku toto čakanie je ako za trest, som len 3DPO a už ma mrle žerú, neviem ako to vydržím do 14DPO....
8. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
tak ako? Že by sme mali dnes pekný slnečný dník??? :grinning:

Hopie zlatíčko nevešaj hlavu, ak to nevyjde pôjde sa ďalej. Aj moja prvá IUI tak ako aj ostatných dievčat bola prvou skúškou. Verím, že ďalšie môžu byť úspešné :wink:
A s tým testovaním to asi netreba preháňať, musíme byť trpezlivé a všetko brať tak ako to je :wink: A ozaj babuľky pýtala som sa dr. na pregnyl keď pichnú 10 000 j. tak sa drží v tele dlhšie ako 5 000j. Takže treba radšej s testovaním počkať a naozaj radšej si počkať na krvičku :wink: :wink: :wink: :wink:
8. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sliver ahoj :slight_smile: No to Ti verím...ale u mňa to čakanie bolo zatiaľ celkom fajn. Uvidím ako dopadne 14 dňová múčiareň tento mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, to ti budú volať oni???

normálne napínak jak guma v trenkách :grinning:
8. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobi to je horšie ako v telenovele :grinning:
8. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi , ked sa neozvú do 11 , tak už budem volat ja , ale majú mi zavolat , akonáhle budú mat výsledok na stole..už to nemožem vydržat
8. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj, moja zlatá, tak to moc držím pästičky, viem čo asi prežívaš, ja som už raz tiež bola v takej situácii, že mi brali krv na HCG... u mňa to ale skončilo negatívne... tak verím, že to nebude tvoj prípad!!!

kenya, veru :grinning:
8. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule!
chcela by som sa vas nieco opytat. zajtra idem na iui, a pregnyl som si mala nechat pichnut vcera. som si myslela, ze pregnyl treba pichnut den pred iui. extra som sa sestricky pytala, ci sa nepomylila, a ona ze nie, v stredu vecer pregnyl a v piatok rano iui. vy ste kedy pichali pregnyl? a 5000 alebo 10000? lebo mne sestricka nepovedala kolko a som sa zabudla spytat, tak som si nechala pichnut len 5000. toto je moje prve iui, neviem este co a ako. :confounded:
vopred dakujem za odpoved.
8. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, držím palečky!!! už jen pár minutek a budeš klidná..

...já dnes vyfasovala injekce, zítra začínám stimulovat na IVF s Gonalem
8. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamushka...všechno si udělala tak jak se má, 5000 jednotek stačí... a středa byla ok, já to měla přesně tak (už 3x)
8. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby , negatívne , ide sa dalej:(((((
8. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, tak to ma velmi mrzi :frowning2: som si precitala posledne tri strany a velmi som ti drzala palce. idete do dalsieho iui alebo ivf?
8. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp, dakujem za odpoved. velmi si ma ukludnila. aj tak mam pocit, ze to asi nevyjde. nam totiz rovno odporucili ivf, mame problemy obaja a hlavne mm - jeho spermiogram je vraj len na ivf. ale chceli sme skusit perd tym este jedno alebo dve iui.
8. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamuschka

hned chcem ist na IUI, ako pride mrska...momentálne som na bode mrazu , takže sa musím spamatat
8. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie...je mi to líto, ale jak říkáš, jde se dál! 10% úspěšnost IUI je holt 10% úspěšnost, vysaď utrouš ať můžeš co nejdříve do dalšího kola.
mamuschka...třeba budeš překvapená a výjde vám první IUI :wink:
8. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie tak ma to veľmi mrzí :cry: Ale čo narobíme, ideme ďaľej :wink:
8. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp,
doki mi řekl , že ho vysadit nemám a čekat do krámů, ale tá hodnota byla tak mizivá, že nevím.
Ještě řekl, že u mě to bylo krásně vše připravené, holt ani jedna nám nezblbla a nedojela...s tím bojujeme v podstatě od začátku :frowning2: :frowning2:
8. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garp to je super, že začínaš so stimulkou :wink: Ešte to celkom nepoznám, ale ideš stimulovať celý mesiac alebo len 2 týždne? Kedy bude IVF? Trošku sa už chcem o to zaujímať,ak by nám nevyšla 2 IUI, chceme s mm podať žiadosť na IVF :slight_smile:
8. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kenya,
dnes to bolí, zajtra hádam bude lepšie, musím sa otrkat a začat odznovu.. bojím sa ale, že tie naše potvorky sú velmi velmi lenivučke :frowning2: .. ale už netestujem skor než by mala byt mrška...
8. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie: byla hodnota Hcg větší než 0? Pokud ano, tak ho asi nevysazuj..třeba se bobís teprve uhnizďuje.., ale je divné, že pokud ti lékař řekl, že test je negativní, že utrouš nemáš vysadit... Zítra bude líp, uvidíš!
Kenya-mám krátký protokol-tedy stimulka jen pár dní a pak OPU někdy za 10-12 dní.
8. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garp,

sestra řekla ze je to méně než 5 , tedy 0.. tak ted nevim ... ale vysadit pry nemám , ale taky jsi rikam , jak tedy dostanu ty kramy...tehu urco nejsem , tak se myslim nic nestane, kdyz ho uz nevezmu a kdybych byla(což nejsem s tema hodnotama) tak by to byl stejnak zázrak a utroš by na to vliv už podle me neměl.
8. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned aj aktualizujem

Makinka-2IUI poz-o baby sme prišli,koncom apríla laparka
Lucia - 01.02. 3IUI - neg. - 2 měsíce pauza, jdeme do 4. IUI, 16.4. UZ před IUI
Bobi - 3IUI negat. - pauza
Zakajda - 3.3. - 2.IUI - negat, chvíli pauza
Monika - 30.03. - clostil 2x1 a 07.04. UTZ
Sysysy - 31.3.2010 - 1. IUI
Kenya83 - 3.4. - clostil 3x1, 10.4. (10DC) UTZ
Novotnacci - 22.01. IUI - testík 07.02. - neg
Delf14 - 9.4. sepsat žádost na ivf (a jde se do toho)
Garp776 - 2 IUI neuspěšné, 24.3 3IUI žádost IVF
maticap. - 17.03. - 3. IUI
hujer91 - 2 IUI 26.3. - 9.4. krvicka
murasek - 12.3. kontrola pred planovanou IUI
sliver - 5.2. neúspešné IUI, okolo 6.-7.4. druhé IUI
vendulak - 17.02. - 1 IUI - nepovedlo se, 22.3. - den po ovulaci - 2.IUI
v555 - 12.3.2010 IUI
Jerryjanka - 31.3.2010 IUI - 14.4.2010 krvička
baby2 - 19.03. - 2 IUI
dasty - 4.3. - 1.IUI -negativní,29.3. = 2.IUI
slavulilienka - 10.03. - 1 IUI
silvie13 - 2.3.- 2.(letošní) IUI , negativní, teď už stimulace na IVF