• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hopie dakujem.. idem aj ja poriadoček si porobkať..

cmuky
8. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, potřebuji poradit, byla sem na UTZ a sliznice je 17mm al jinak nic není vidět, jsem 8 den po iui, co si myslíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si nevydržala?
sliznica je super, len tak dalej
no 8DPO ešte nie je nič vidieť :frowning2:
treba počkať
snow prosím odpíš mi na IP
8. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - hlavu vzhůru, ono se to jednou podaří.... Ber to tak, že prostě napoprvé by to byla moooc velká náhoda, kdyby se zadařilo :slight_smile: .....já jsem sice teprve 8DPO, ale už jsem smířená s tím, že těhule asi nejsem (necítím žádné zvláštní příznaky :grinning: ) a tak už se těším na 2.IUI :wink:

snow - ty si ale nedočkavec :grinning: , ještě máš ten výtok? Jestli jo, tak si myslím, že si 100% těhule. A sliznici máš sice krásnou, ale podle výšky nic nepoznáš, já ji kolikrát měla ke konci cyklu vysokou - a aniž bych v tom cyklu vůbec měla ovulku.
8. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no šlo o to že sem měla křeče a doky mě chtěl radši vidět
8. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - hmmmm, a nezjistil proč ty křeče jsou?
8. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow tak to ma mrzí že máš bolesti, prečo máš tie krče?
istota je istota, ja by som tiež bežala....
8. apr 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no prej to může bejt zahnizďování, jinak neví, no uvidím co bude zejtra, ráno jdu na krev, na hcg, jaterní testy atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

silver: no dá se to al v noci mě to vzbudilo, tak sem chtěla mít jistotu že je vše ok :wink:
8. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow držím prsty
to ti nemohol zobrať krv aj dnes, musíš chodiť zajtra? a už sa v krvi niečo uvidí?
držím prsty!!!
8. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - a to už by se z krve dalo poznat těhu? Budu držet pěsti, ať to dobře dopadne :wink:
8. apr 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je to co nevím a i když těhu se nepotvrdí vydupu si krev znovu ve středu, to má přijjít mrcha a v sobotu zkusím testík. V krvi je to poznat od 2jednotk, viz tabulka
8. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjo 3 roky snažení tak snad by to mohlodopadnout :confounded:
8. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - to je super tabulka :sunglasses: , takže to už budeš 9DPO, tak by se tam mohlo něco ukázat. A v tu středu bys měla stejně "oficiálně" jít na krev, takže doktor nemůže nic pindat :slight_smile: . Já krev neplánuju, udělám si ve středu testík, ale jak už jsem psala, jsem u sebe hrozný pesimista :rolling_eyes: , takže radši počítám s horším výsledkem než s lepším :unamused:
8. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - tak u nás je tohle 1.IUI v podstatě první pokus o otěhotnění po 1,5 roce - za tuto dobu jsem neměla ani jednou ovulku a před tím jsem měla antikoncepci :sweat_smile: Takže i proto jsem skeptická, že to nemusí hned napoprvé vyjít :confounded:
8. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: já utekla od svého doktora, protože pořád měl na vše dost času prej mám ještě dost času v 28 letech, novej dokyn mi udělal hormon. profil zjistil že mám vysokej prolaktin a já mzitím zkontaktovala MUDr. Bourka z Laurely a 6.3 první prohlídka, napsání léků, a 31.1 v 11 v noci IUI. S tím že test udělat pokud nedojde mrcha, pokud bude test negat tak mu zavolat a duphaston dlabat dál, že se prej občas stane že těhu je ale neudrží se pokud s léky vysadí. Já se spíš bojim že ta sliznice je taková jen díky duphastonu :fearful: :zipper_mouth:
8. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no já sem taky v takovém stavu že to nevyjde, mám pocity jako by měla přijít mrcha :confounded:
8. apr 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver: já tam byla až odpoledne :confounded:
8. apr 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - já když otěhotněla "přirozeně" a zjistila to až v 6tt., tak mi Dr. předepsal duphaston - prý na udržení. Jsem se divila proč mi ho předepisuje, ale budiž....asi v 9tt. jsem usoudila, že když jiné holky ho nemají a jejich těhu probíhá normálně, tak jsem si ho vysadila, a všechno bylo OK :sunglasses: A teď bych měla správně užívat utroš 3xdenně, ale zredukovala jsem to jen na 2x :wink: Už tak se mi zdá, že se mi poslední dva dny motá hlava a přisuzuju to těm hormonům....takže čím menší dávka u mě, tím líp :slight_smile:
8. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy:a myslíš že duphik by mohl takhle extrémě způsobit nárůst sliznice?
8. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy co jsem četla tak podporuj žluté tělísko, ale ta sliznic je nějak moc velká 17mm když podle dokyna je norma 11mm
8. apr 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie - to mě mrzí :frowning2:
8. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - když jsem si píchala pregnyl, tak jsem měla sliznici 12mm a do termínu MS určitě ještě vyroste. Např. v jednom cyklu, kdy jsme s doktorem zjištovali zda mi vůbec rostou folíci, tak jsem 15DC měla sliznici 9mm a pak jsem šla na UTZ 25DC a to byla sliznice kolem 15mm (no ale folíci nenarostli), a duphaston jsem neužívala, takže z toho laicky usuzuju, že sliznice roste pořád a v den MS se odloučí...
8. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: tak sem too našla, roste do 25 dne cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko holky
9. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čákám na mršku , ale bolesti na mršku som mala akurát v stredu a vo štvrtok ráno, utrošík som vysadila, ale bolesti na menzesík a ani menzesík nikde, teraz bude problém , aby som tu sfinku vobec dostala(inokedy ju mám vždy krásne) :angry:
9. apr 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow, teda ta tvoje sliznice to je masakr ... ja mela predevčírem na UTZ 12mm a to mi říkal že je už teda víc než normal... ale ta tvoje .. no t teda čumím :sweat_smile:
9. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
mna pichá v podbrušku :frowning2: som 4DPO
9. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata :slight_smile:

hopie - třeba fakt mrška nepřijde, když ta hodnota nebyla 0 - tak to třeba ještě začne stoupat to hcg???
Proč jsi vysadila utroš, když ho nemáš vysazovat?
9. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak držím palečky holkám, co jdou dnes na UTZ :slight_smile: a popřípadě na IUI :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,
Kenya ja chodim ku Krajkovicovi ale IUI mi robila doktorka.
Sliver aj mna dnes pobolieva podbrusko, vlastne uz od vcera vecera. Len neviem co to znamena...
9. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok