• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte babulky! :grinning: Trochu som vas zanedbavala, no nemala som ziadne novinky, tak si vas iba citala. Teraz mam jednu novinu a to, ze 10.5. nastupujem do nemocnice a 11.5. mi budu robit laparku. To ale neznamena, ze sa prestavam bat. :confused: Tak iba tolko. Drzim vam/nam vsetkym palce a ine prislusenstva! :grinning: Pekny piatok a este krajsi vikend!
Matica :sunglasses:
9. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky! :grinning: Trochu som vas zanedbavala, no nemala som ziadne novinky, tak si vas iba citala. Teraz mam jednu novinu a to, ze 10.5. nastupujem do nemocnice a 11.5. mi budu robit laparku. To ale neznamena, ze sa prestavam bat. :confused: Tak iba tolko. Drzim vam/nam vsetkym palce a ine prislusenstva! :grinning: Pekny piatok a este krajsi vikend!
Matica :sunglasses:
9. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco to odosiela dvojmo ??? :rolling_eyes: a este k tomu som sa aj pomylila - pisem ako tatar... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maticap, ničoho sa neboj , ja ju mám tiež za sebou a je to na dobrú vec :wink:
9. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj ja si to myslím, ja som sa dokonca pýtala môjho dokiho, či nemôže byť problém v tom, že podľa BMI som na hranici medzi normálnou váhou a podváhou a vravel, že nie, že v tom problém nevidí... no občas sa nad tým zamyslím, či to fakt nie je problém, keďže všetci okolo mi to vravia :pensive:
9. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hopie, no snažím sa trochu pribrať :wink:
9. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobi,
¨no predstav si , že aj mne to všetci vravia.... :grinning: :grinning: teraz neviem pribrat a počkaj po porode neviem schudnut...ale suhlasim s monikou, ze je to blbost...modelky su vychudnute na kost a teraz ak je tam u nich babyboom :slight_smile:)))každa druhá tehu alebo s babom
9. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj ja pisem ako tatar:slight_smile:))))
bobi... oprava nevieme pribrat a po porode nebudeme vediet schudnut:slight_smile:))... božeeeee už chcem vííkend
9. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hopie no ty si ina stihlotinka :grinning: :grinning:
Ja som zvedava ako zo mna pojdu tie kila dole ale dr hovorila ze by som ich mohla dat dole uz pri porode mozno az na 1-2 kg tak duuuufam lebo inak sodoma gomora :grinning:
9. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak negativ :cry: :cry: :cry:
9. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky.Tak mám čerstvé novinky byla jsem v caru na té žádosti na sepsání a 20.4.mám přijít na první injekci,tak jak jsem koukala na papír co mám tak to bude dlouhý protokol.a toho 20.4 se dozvím vše jak píchat kolik brát atd.uf jde to tak rychle.
9. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni gratulka k folikulím tak aby to vyšlo
9. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver:ani mi neřekl kolik je hodnota, takže ještě počkám třeba se to ještě vyvrbí
9. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasné, je to ešte skoro, treba počkať!!!
dnes si koľký DC? koľko je od IUI? aké dlhé mávaš cykly?
9. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silver: dnes 9 den od IUI jinak 22 den a cykly cca 23 až 26 dní
9. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - moja neboj, počkáme ešte :wink: možno je fakt ešte skoro.... za pár dní budeme múdrejšie :slight_smile:
raz sa to zlomiť musí :wink:
9. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - Ďakujem!!!

snow - mooojaaaa!!!!!
9. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow..klídeček .. ještě je podle mě brzo...9DC to seš teprve po zahnízdění .. dej mimi čas... držím palečky :astonished:
ell... no ano...ale však uvidíme ako budem vypadat v prechode :grinning:
delf- supr zpráva .... už se to rozjíždí :slight_smile:
9. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky .... ja sa s vami lúčim , prajem krásny víkendík a v pondelok sa už na vás teším ... čakám plno super správičiek

cmuky :astonished:
9. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky máte zkušenosti z Best-2? vyšel mi 2x slabě pozitivní :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow.no hodně holek co znám říká,že ukazuje falešně dost,že nevíš zda se povedlo či né,i mě se to stalo bohužel.lepší je mamatest,ten mě ještě nezklamal a nebo pepino.
9. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo hopi už se to rozjede na jednu stranu mám radost a na druhou starost,tak si pak vyber že :angry: :grinning:
9. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj delf
9. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - 9 den po IUI mě připadne brzo chodit na krev :confounded: Když se vajíčko teprv stačilo uhnízdit....
A hormon hcg produkuje až za pár dní...
9. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delf - to teda rychle začínáš píchat :slight_smile: A to už budete mít schválenou pojišťovnu?Nebo tam to neřešej a schválí se to až v době stimulky......?
9. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky IUIačky, :wink:
po delší době zdravím :wink:

ell: ahój :slight_smile: !!! držíte se statečně, posílám pusu oběma klučíkům :dizzy_face:

monika: čauky!!! :slight_smile:

my se máme suprově, všechno ještě zvládám v pohodě :grinning:
akorát jsem byla týden v nemocnici, nějaká blbá střevní viroza, ale hned mě to kapačkama rozehnali, předtím jsem blila jak amina a jen za pár hodin shodila 2 kila... Předtím jsem měla jen 4 kg nahoře. Ale už mám opět ty svoje 4 kilíčka zpět :grinning:
A mám tu těhotenskou cukrovku, nevím jak moc, ale prostě hodnoty vyšly blbě, tak jsem najela na tu jejich dietku a dnes jsem vyfasovala glukometr a takový to nádobíčko k tomu a budu vidět, zda to teda zvládnu jen tou dietou.
No ale jinak si nestěžuju, jsou to pidiproblémky v těhu :wink:

TAk se mějte krásně všechny, polovinu vás tu už sice neznám, ale i tak si dovolím popřát co nejvíc štěstí k IUI !!! :slight_smile:
9. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow, žeby??? :wink:
9. apr 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snow - podle mě tenhle výsledek nic neznamená, přesně jak píše dasty....teprve se uhnízďuje a jasno budeš mít až po krvi toho 14.4. :wink:
9. apr 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysysy: no uvidíme mrcha má dojít v úterý tak buď dojde nebo nedojde :wink:
9. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on říkal dasty že během 14dnů to schválí určitě tak budu doufat že ano no nevím jestli už píchat a nebo jen jednu,jdu něco o tom pohledat po internetu
9. apr 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok